Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Πήγαν όλα τέλεια, η μπέμπα μας είναι 445 γραμμάρια, ο γιατρός είχε πάθει πλάκα με το πόσο κινητικό ήταν το μωρό, μας έβγαζε την γλώσσα , η ανάπτυξη της είναι πάρα πολύ καλή , και ο γιατρός μου είπε ότι έχω μια πολύ όμορφη κόρη!:x

Γι'αυτό κ εμείς βγήκαμε για φαγητό κ τώρα είμαι έτοιμη να κάνω Μπαμπ!!!

Να την χαίρεσαι τη κοράκλα κ μόνο τέτοια καλά νέα να ακούμε!!!! Έτοιμη για ντρουμπου δηλαδή!!!

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Κοριτσαρος με τα όλα της!!!

Εξακολουθεί να του μοιάζει στο σωματοτυπο,κρανίο, μαλλί αλλά το φατσακι τ νομίζω πως όσο μεγαλώνει φέρνει σε μένα! Εκ πρώτης όψεως λες κλώνος του μπαμπά,έχει το όλο στυλ αλλά ματάκια μυτούλα κ γλύκα της μαμάς!:tongue: το γαλανό μάτι κ τν ψηλολιγνο σκελετό θέλω να πάρει απ τν μπαμπά γτ θέλω να τν βλέπω να χαζεύει όταν τη κοιτάζει ο γλυκός μου, θα πάθει πλάκα !!!:twisted:

Αααααχ χαζομαμα με την κοράκλα θα τρελαθώ!!! Οι κόρη θα του μοιάζει πιο πολύ από τον γιο!;-)

 

Πόσο παράξενο που τα νινακια μας όλο κάτι έχουν πάρει από κάπου αλλά καμιά φορά δεν ξέρεις από πού ακριβώς! Κοιτάζω τον γιο μου κ μου θυμίζει εμένα,τον άντρα μου,καμιά φορά τον αδερφό μου, άλλες φορές κανέναν...απίστευτο!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια από ο,τι καταλαβαίνω ,πρέπει στο σύνολό να πάρουμε αρκετά από όλα για να είμαστε άνετες και ο,τι χρειαστεί συμπληρώνουμε!Αυτό όσο αναφορά τα ρουχακια!

@EugenJen Συγχαρητήρια για την κορούλα σου την όμορφη!!!!!Με έκανες να λαχταράω ακόμα περισσότερο να έρθει και η σειρά μου που θα τη δω!!!!Όλα μελι-γαλα να σου έρχονται από εδώ και στο εξής και να την απολαμβάνεις κάθε μέρα και περισσότερο την κορούλα σου!!!!!:wub: Άντε ο παππούς της να τη δει να την καμαρώσει!!

@Renez εμένα πάλι όλως των εμβρύων οι μυτουλες πάνω κάτω το ίδιο μου φαίνονται στα 3d που χαζεύω στο ίντερνετ και κυρίως πλακουτσές!

Oooxι εμάς στις φωτό είναι προφίλ ή ημι προφίλ το προσωπάκι κ κάθε άλλο παρά πλακουτσωτη είναι αγαπημένη!! Βέβαια μικρούλα κ όμορφη φαίνεται αλλά το κοκκαλακι που κάνει την ελάχιστη(ευτυχώς !)κουρμπα υπάρχει κανονικοτατα ,όπως έχει κ ο άντρας μου..ααα αν τα βάλουμε φωτό προφίλ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Oooxι εμάς στις φωτό είναι προφίλ ή ημι προφίλ το προσωπάκι κ κάθε άλλο παρά πλακουτσωτη είναι αγαπημένη!! Βέβαια μικρούλα κ όμορφη φαίνεται αλλά το κοκκαλακι που κάνει την ελάχιστη(ευτυχώς !)κουρμπα υπάρχει κανονικοτατα ,όπως έχει κ ο άντρας μου..ααα αν τα βάλουμε φωτό προφίλ??

Ακριβώς! Ούτε εμάς είναι πλακουτσωτη!!! Απλά τυχαίνει σε πολλά νινακια να είναι πιεσμένη εκείνη τη στιγμή κ να φαίνεται έτσι!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχα άλλη μια απόδειξη ότι είναι προσοντουχος !! Χιχιχι εμένα ευτυχώς δείχνει μυτούλα μικρή κ πεταχτή όχι σαν την δική μου που στο προφίλ είναι ααστα να πάνε!!ο μπαμπάς μου λέει ότι μοιάζει σε έμενα , αλλά εγώ να σου πω την αλήθεια δεν το κατάλαβαινω!!

Κ ας ξανά γυρίσουμε στο να έχουν υγεία κ ας μοιάζουν όπου θέλουν!! Εξάλλου μολις γεννηθούν κ μεγαλώνοντας θα αλλάζουν κι άλλο..(αλλά στη μελλοντική μου κόρη απαγορεύω να μοιάσει οπουδήποτε αλλού εκτός από εμένα χεχεχε:twisted:)

Εμμμ αγάπη μου,τα προσόντα δε κρύβονται,ένα εξόγκωμα να προεξέχει το έχουμε κ πάνω κ κάτω,έτσι να μη βαριομαστε χαχχαα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια από ο,τι καταλαβαίνω ,πρέπει στο σύνολό να πάρουμε αρκετά από όλα για να είμαστε άνετες και ο,τι χρειαστεί συμπληρώνουμε!Αυτό όσο αναφορά τα ρουχακια!

@EugenJen Συγχαρητήρια για την κορούλα σου την όμορφη!!!!!Με έκανες να λαχταράω ακόμα περισσότερο να έρθει και η σειρά μου που θα τη δω!!!!Όλα μελι-γαλα να σου έρχονται από εδώ και στο εξής και να την απολαμβάνεις κάθε μέρα και περισσότερο την κορούλα σου!!!!!:wub: Άντε ο παππούς της να τη δει να την καμαρώσει!!

@Renez εμένα πάλι όλως των εμβρύων οι μυτουλες πάνω κάτω το ίδιο μου φαίνονται στα 3d που χαζεύω στο ίντερνετ και κυρίως πλακουτσές!

Ναι τρελάθηκε ,τους έστειλα κ το βίντεο 3d βίντεο τρίβει τα ματάκια της κ τρελάθηκε ο μπαμπούλης μου!!!

@Anastasia05 έχω αρχίσει ήδη να ψάχνω κορδέλες ασορτι με τα φορμακια!!!

  • Μου αρέσει 5

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Oooxι εμάς στις φωτό είναι προφίλ ή ημι προφίλ το προσωπάκι κ κάθε άλλο παρά πλακουτσωτη είναι αγαπημένη!! Βέβαια μικρούλα κ όμορφη φαίνεται αλλά το κοκκαλακι που κάνει την ελάχιστη(ευτυχώς !)κουρμπα υπάρχει κανονικοτατα ,όπως έχει κ ο άντρας μου..ααα αν τα βάλουμε φωτό προφίλ??

Ακριβώς το ίδιο και ο δικός μας... Ευτυχώς η κόρη μου δεν την πήρε τη μύτη του μπαμπά της.. Πήρε τη δικιά μου αλλά ο γιος στους υπερήχους, δείχνει ότι λίγο πετάει το κοκκαλακι!!!! Χιχιχχι!!!!! Εγώ 7/7εχω β επιπέδου! Μπράβο σε όσες έχετε κάνει! Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!!!!!! 

-Ασχετο:διάβασα όλα τα μνμτα και έχω να πω, το prenatal με έχει σώσει και με την κάρτα συμφέρει πολύ, έχεις 30%ολο το χρόνο και όταν έχει εκπτώσεις έχεις 70%. Αλλά προσοχή είναι μικρά τα νούμερα.. Η κόρη μου είχε γεννηθεί 3890 και το 1-3 δεν το φορέσαμε σχεδόν καθόλου... 

  • Μου αρέσει 2

gLKFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ ας ξανά γυρίσουμε στο να έχουν υγεία κ ας μοιάζουν όπου θέλουν!! Εξάλλου μολις γεννηθούν κ μεγαλώνοντας θα αλλάζουν κι άλλο..(αλλά στη μελλοντική μου κόρη απαγορεύω να μοιάσει οπουδήποτε αλλού εκτός από εμένα χεχεχε:twisted:)

Εμμμ αγάπη μου,τα προσόντα δε κρύβονται,ένα εξόγκωμα να προεξέχει το έχουμε κ πάνω κ κάτω,έτσι να μη βαριομαστε χαχχαα

Χαχαχαχα εννοειται!!! Μα κ ο αντρουλης μου πολύ όμορφα χαρακτηριστικά έχει οπότε κ να του μοιάσει κούκλα θα είναι , το μόνο θέμα μας εμάς είναι ότι κ οι δυο έχουμε φρύδι με το κιλό:D 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ναι τρελάθηκε ,τους έστειλα κ το βίντεο 3d βίντεο τρίβει τα ματάκια της κ τρελάθηκε ο μπαμπούλης μου!!!

@Anastasia05 έχω αρχίσει ήδη να ψάχνω κορδέλες ασορτι με τα φορμακια!!!

Κ κάπου εδώ σταματάει η ωραία μας κουβέντα κ ξεκινάει αυτή η εμετικη ροζ συζήτηση..:twisted:

"Καλέ καλέ θα γεμίσω το δωμάτιο με ροζ μπαλόνια!!"

"Ναι ναι κ εγώ θα πάρω καλτσακια με κορδελιτσες ροζ"

"Αχουυυ τι ωραία κ εγώ βρήκα μια φούστα πιο ροζ από το ροζ"

:mrgreen:

 

Just now, Biscottinomum είπε:

Ακριβώς το ίδιο και ο δικός μας... Ευτυχώς η κόρη μου δεν την πήρε τη μύτη του μπαμπά της.. Πήρε τη δικιά μου αλλά ο γιος στους υπερήχους, δείχνει ότι λίγο πετάει το κοκκαλακι!!!! Χιχιχχι!!!!! Εγώ 7/7εχω β επιπέδου! Μπράβο σε όσες έχετε κάνει! Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!!!!!! 

-Ασχετο:διάβασα όλα τα μνμτα και έχω να πω, το prenatal με έχει σώσει και με την κάρτα συμφέρει πολύ, έχεις 30%ολο το χρόνο και όταν έχει εκπτώσεις έχεις 70%. Αλλά προσοχή είναι μικρά τα νούμερα.. Η κόρη μου είχε γεννηθεί 3890 και το 1-3 δεν το φορέσαμε σχεδόν καθόλου... 

Χμμμ πολύ καλή συμβουλή με τα νούμερα!!

Κ εγώ ούτε που το είχα κοιτάξει ρε κορίτσια το prenatal..οκ λοιπόν θ το ψάξω καλύτερα :D να ναι καλά η μανούλα μου που μου το είπε κ εσείς με τις συμβουλές σας!!

Όσο για τις μυτουλες ήξερε που τις έδινε ο Θεουλης;)

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ κάπου εδώ σταματάει η ωραία μας κουβέντα κ ξεκινάει αυτή η εμετικη ροζ συζήτηση..:twisted:

"Καλέ καλέ θα γεμίσω το δωμάτιο με ροζ μπαλόνια!!"

"Ναι ναι κ εγώ θα πάρω καλτσακια με κορδελιτσες ροζ"

"Αχουυυ τι ωραία κ εγώ βρήκα μια φούστα πιο ροζ από το ροζ"

:mrgreen:

 

Εσύ θες την κόρη μου.. Που βλέπει φόρεμα και φούστα και φεύγει μακριά.. Κολλάν και μπλουζάκια και αθλητικά.. 2,5 χρόνων και έχει γνώμη. Χρυσή την κάνει ο πατέρας της να φορέσει φορεματάκι... 


gLKFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ναι τρελάθηκε ,τους έστειλα κ το βίντεο 3d βίντεο τρίβει τα ματάκια της κ τρελάθηκε ο μπαμπούλης μου!!!

@Anastasia05 έχω αρχίσει ήδη να ψάχνω κορδέλες ασορτι με τα φορμακια!!!

Βάλε κορδέλες κ για εμάς που στην αρχή νομίζαμε για κορίτσι κ τελικά έχουμε αντρακια!!!

Τα φρύδια γιατί είναι κακό??? Είναι η κορνιζα των ματιων κ είναι ωραίο να είναι μεγάλα κ εκφραστικά!Μ αρέσουν τα φρύδια, δε χρειάζεται και τατου μετά:tongue:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Κ κάπου εδώ σταματάει η ωραία μας κουβέντα κ ξεκινάει αυτή η εμετικη ροζ συζήτηση..:twisted:

"Καλέ καλέ θα γεμίσω το δωμάτιο με ροζ μπαλόνια!!"

"Ναι ναι κ εγώ θα πάρω καλτσακια με κορδελιτσες ροζ"

"Αχουυυ τι ωραία κ εγώ βρήκα μια φούστα πιο ροζ από το ροζ"

:mrgreen:

 

Χαχαχαχα σταμάτα πια μαρή κακούργα, κορδέλες είπα δεν είπα ροζ!!! 

Σε πληροφορω ότι το πρώτο μας φορμακι είναι κίτρινο είπαμε ο σύζυγος τρελός αεκτζης, πιο πολλά κίτρινα θα έχουμε παρά ροζ!! 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Biscottinomum είπε:

Εσύ θες την κόρη μου.. Που βλέπει φόρεμα και φούστα και φεύγει μακριά.. Κολλάν και μπλουζάκια και αθλητικά.. 2,5 χρόνων και έχει γνώμη. Χρυσή την κάνει ο πατέρας της να φορέσει φορεματάκι... 

Μ αρέσουν τα δυναμικά κορίτσια από τόσο μικρά! Μπράβο της κ μπράβο σας!! 

Αφήστε την να βάλει ότι θέλει γιατί όταν θα φοράει τις φουστες-ζωνες πιο μεγάλη θα αλλάξει γνώμη ο μπαμπας:razz:

  • Χαχα 4

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα σταμάτα πια μαρή κακούργα, κορδέλες είπα δεν είπα ροζ!!! 

Σε πληροφορω ότι το πρώτο μας φορμακι είναι κίτρινο είπαμε ο σύζυγος τρελός αεκτζης, πιο πολλά κίτρινα θα έχουμε παρά ροζ!! 

Ουφ!! Μια με το καρότσι,μια με τα κίτρινα και ναι(!) Υπάρχει κ η φωνή της λογικής στο σπίτι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Βάλε κορδέλες κ για εμάς που στην αρχή νομίζαμε για κορίτσι κ τελικά έχουμε αντρακια!!!

Τα φρύδια γιατί είναι κακό??? Είναι η κορνιζα των ματιων κ είναι ωραίο να είναι μεγάλα κ εκφραστικά!Μ αρέσουν τα φρύδια, δε χρειάζεται και τατου μετά:tongue:

Χαχαχα ναι εντάξει τώρα είναι κ στην μόδα το φυσικό φρύδι, οπότε την γλυτώνει!! Τουλάχιστον να μην είναι κουλη σαν κ εμένα κ να μάθει να το βγάζει σωστα γιατί εγώ δεν το χω!!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα εννοειται!!! Μα κ ο αντρουλης μου πολύ όμορφα χαρακτηριστικά έχει οπότε κ να του μοιάσει κούκλα θα είναι , το μόνο θέμα μας εμάς είναι ότι κ οι δυο έχουμε φρύδι με το κιλό:D 

Κ εγώ..ΕΙΧΑ!! χαχαχα να ναι καλά τα τσιμπιδακια κ η κλοστη κ μια χαρα!

Άσε που στην εποχή μας είναι ξανά της μοδος κυουρια μου..;)

Just now, Biscottinomum είπε:

Εσύ θες την κόρη μου.. Που βλέπει φόρεμα και φούστα και φεύγει μακριά.. Κολλάν και μπλουζάκια και αθλητικά.. 2,5 χρόνων και έχει γνώμη. Χρυσή την κάνει ο πατέρας της να φορέσει φορεματάκι... 

Ψυχή μουυυυ..

Πέρα τη πλάκα όσο μωρό Μ αρέσουν τα κοριτσάκια με τα ροζουλι κ τα φρου φρου τους τόσο τα γουστάρω τα πιο μεγάλα που έχουν πιο αθλητικό στιλ!

Φαίνοται έτσι πιο ανεξάρτητα κ δυναμικά παιδιά!! Αλανακια !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...