Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Μ αρέσουν τα δυναμικά κορίτσια από τόσο μικρά! Μπράβο της κ μπράβο σας!! 

Αφήστε την να βάλει ότι θέλει γιατί όταν θα φοράει τις φουστες-ζωνες πιο μεγάλη θα αλλάξει γνώμη ο μπαμπας:razz:

Συμφωνώ μαζί σου... Αλλά έχουμε το μπαμπά που λιώνει όταν τη βλέπει και τη θέλει με φορεματακια... Καλά λέω... Θα έρθει ο γιος μου να πάρω την εκδίκηση μου από το ντουέτο πατέρα κόρης!!!!! 

  • Χαχα 1

gLKFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ουφ!! Μια με το καρότσι,μια με τα κίτρινα και ναι(!) Υπάρχει κ η φωνή της λογικής στο σπίτι σου!!!!

Δεν έχει angry φατσούλα να σου βάλω καμιά δεκαριά !!! :P

Εσύ μαρή τσουπρα δεν θα πάρεις γαλάζια κ μπλε του γιοκα σου;;η θα τον αφήσεις ξεβρακωτο να δείχνει τα προσόντα??

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Δεν έχει angry φατσούλα να σου βάλω καμιά δεκαριά !!! :P

Εσύ μαρή τσουπρα δεν θα πάρεις γαλάζια κ μπλε του γιοκα σου;;η θα τον αφήσεις ξεβρακωτο να δείχνει τα προσόντα??

Χαχαχα κάτσε να βρω παντελόνι στο νούμερο του κ θα σκεφτώ το χρώμα χαχχαχα

Καλά καλααα..έχω πάρει κ εγώ τα μπλε μου είναι αλήθεια..αν κ τρελαίνομαι με κάτι ουδέτερα που είναι κίτρινα ,λευκά,πορτοκάλι κ έχουν σχεδιακια από ζωάκια κτλ..

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα κάτσε να βρω παντελόνι στο νούμερο του κ θα σκεφτώ το χρώμα χαχχαχα

Καλά καλααα..έχω πάρει κ εγώ τα μπλε μου είναι αλήθεια..αν κ τρελαίνομαι με κάτι ουδέτερα που είναι κίτρινα ,λευκά,πορτοκάλι κ έχουν σχεδιακια από ζωάκια κτλ..

Κ τώρα που είπες νούμερο συμφωνώ απόλυτα με την @Hliolousti με το πόσα να πάρουμε από κάθε νούμερο...οπότε λέω κ εγώ να περιμένω λίγο ακόμα για ρουχαλακια να δω πως θα πάει η ανάπτυξη της...

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια νομίζω τα πρεναταλ έχουν πολύ ωραία φορμακια και σούπερ τιμές αλλά το κούμπωμα τους είναι πίσω!βολεύει αυτό;

Δεν είναι πιο εύκολο το κούμπωμα να είναι μπροστά για την αλλαγή της πανας;


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια νομίζω τα πρεναταλ έχουν πολύ ωραία φορμακια και σούπερ τιμές αλλά το κούμπωμα τους είναι πίσω!βολεύει αυτό;

Δεν είναι πιο εύκολο το κούμπωμα να είναι μπροστά για την αλλαγή της πανας;

Νομίζω κ εγώ καλύτερα μπροστά...ρίξε μια ματιά κ στα kiddo εγώ από εκεί έχω δει πιο πολλά που μου αρέσουν!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια νομίζω τα πρεναταλ έχουν πολύ ωραία φορμακια και σούπερ τιμές αλλά το κούμπωμα τους είναι πίσω!βολεύει αυτό;

Δεν είναι πιο εύκολο το κούμπωμα να είναι μπροστά για την αλλαγή της πανας;

Το αγαπημένο μου είναι αυτό που είναι πίσω τα κουμπάκια κ ανοίγει σαν να βγάζεις παντελονι. 

Αμέσως επόμενο αγαπημένο αυτό που ανοίγει στα ανάμεσα από τα πόδια ολόκληρο κ στο ένα πλάι!

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Το αγαπημένο μου είναι αυτό που είναι πίσω τα κουμπάκια κ ανοίγει σαν να βγάζεις παντελονι. 

Αμέσως επόμενο αγαπημένο αυτό που ανοίγει στα ανάμεσα από τα πόδια ολόκληρο κ στο ένα πλάι!

 

Θα πάρω από όλα τα είδη κουμπωματος μου φαίνεται να δω ποιο θα με βολεύει!αλλά αυτό το από πίσω μου φαίνεται δυσκολουτσικο...γτ θα πρέπει να είναι μπρούμυτα για να το ανοίξω και μετά να τη γυρνάω ανάσκελα για να την αλλάξω και μετά πάλι μπρούμυτα για να την ξανακουμπωσω!

Εκτός εάν έχει κι άλλο τρόπο και δεν μπορώ να τον φανταστώ τώρα :huh:

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα said:

Αχ αυτό το κουτί!!! 

Δν νομίζω να είναι μολυνσουλα τύπου! (Θα είχε τσούξιμο,οσμή, χρώμα κατι)Από την αιμάτωση κ τον συνδυασμό όλων θα είναι! Δν μου έχει τύχει για τόσο καιρό αλλά μετα από επαφή ή ορθοστασία,περπάτημα νιώθω βάρος κι εγώ. Επίσης αν έχω ώρα να πάω για πιπι! Νιώθεις να κλωτσαει εκεί χαμηλα κ το αντρακι? Η μπέμπα μ όλο εκεί κλωτσάει η ζουζούνα κ στην κύστη!!!

Αχ, και μένα όταν με κλωτσάει χαμηλά και προς τα μέσα εκεί που είναι η κύστη και άλλα όργανα πονάω κιόλας. Όταν όμως με κλωτσάει πάνω-ψηλά και πετάγεται η κοιλιά μου γελάω πολύ... πρέπει να έχει δυναμώσει πολύ ο άτιμος!:P Εγώ αυτήν την πίεση που λέτε την νιώθω όταν περπατάω για λίγη ώρα ή όταν σκύψω για να κάνω δουλειές (π.χ. σκούπισμα-σφουγγάρισμα, να μαζέψω πράγματα από κάτω κτλ.). Αφού μετά κρατάω την κοιλιά μου χαμηλά για να την στηρίξω λες και θα μου πέσει! 

 

Just now, EugenJen said:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Πήγαν όλα τέλεια, η μπέμπα μας είναι 445 γραμμάρια, ο γιατρός είχε πάθει πλάκα με το πόσο κινητικό ήταν το μωρό, μας έβγαζε την γλώσσα , η ανάπτυξη της είναι πάρα πολύ καλή , και ο γιατρός μου είπε ότι έχω μια πολύ όμορφη κόρη!:x

Γι'αυτό κ εμείς βγήκαμε για φαγητό κ τώρα είμαι έτοιμη να κάνω Μπαμπ!!!

Τέλεια! Φαντάζομαι θα τρελαθήκατε που την είδατε τόσο καλά!:wub: Βρε κορίτσια ζηλεύω που κάνετε 3D υπερηχους και βλέπετε και εκφράσεις προσώπου και γλώσσα κτλ. Εγώ με το ζόρι μια θολή φωτο προφίλ κατάφερα να δω μόνο... όχι σε ποιον μοιάζει, ούτε σχηματισμένα χαρακτηριστικά δεν κατάφερα να διακρίνω. 

Πάντως κορίτσια, μια και μιλάτε για μύτες, έχω να σας πω ότι είναι πολύυυυυ νωρίς ακόμα. Εγώ θυμάμαι όταν ήμουν μικρή είχα μια ωραία γαλλική μυτούλα και εκεί γύρω στα 16 μου άλλαξε... όχι ότι έγινε τέρας, αλλά πετάχτηκε λίγο το κοκκαλάκι στην ράχη και επίσης στράβωσε και ελαφρώς το διάφραγμα (αφού το σκεφτόμουν να κάνω συνδυαστική επέμβαση για να το ισιώσω κάποια στιγμή, και να αναπνέω και καλύτερα, αλλά τελικά δεν το πήρα ποτέ απόφαση). Γενικά, μέχρι και την εφηβεία διαμορφώνονται οι μύτες!

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Θα πάρω από όλα τα είδη κουμπωματος μου φαίνεται να δω ποιο θα με βολεύει!αλλά αυτό το από πίσω μου φαίνεται δυσκολουτσικο...γτ θα πρέπει να είναι μπρούμυτα για να το ανοίξω και μετά να τη γυρνάω ανάσκελα για να την αλλάξω και μετά πάλι μπρούμυτα για να την ξανακουμπωσω!

Εκτός εάν έχει κι άλλο τρόπο και δεν μπορώ να τον φανταστώ τώρα :huh:

Δε χρειάζεται να το γυρίσεις μπρούμυτα, θα τα δεις όλα στην πράξη! Για αρχή πάρε αυτά που σου φαίνονται πιο εύκολα!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Αχ, και μένα όταν με κλωτσάει χαμηλά και προς τα μέσα εκεί που είναι η κύστη και άλλα όργανα πονάω κιόλας. Όταν όμως με κλωτσάει πάνω-ψηλά και πετάγεται η κοιλιά μου γελάω πολύ... πρέπει να έχει δυναμώσει πολύ ο άτιμος!:P Εγώ αυτήν την πίεση που λέτε την νιώθω όταν περπατάω για λίγη ώρα ή όταν σκύψω για να κάνω δουλειές (π.χ. σκούπισμα-σφουγγάρισμα, να μαζέψω πράγματα από κάτω κτλ.). Αφού μετά κρατάω την κοιλιά μου χαμηλά για να την στηρίξω λες και θα μου πέσει! 

 

Τέλεια! Φαντάζομαι θα τρελαθήκατε που την είδατε τόσο καλά!:wub: Βρε κορίτσια ζηλεύω που κάνετε 3D υπερηχους και βλέπετε και εκφράσεις προσώπου και γλώσσα κτλ. Εγώ με το ζόρι μια θολή φωτο προφίλ κατάφερα να δω μόνο... όχι σε ποιον μοιάζει, ούτε σχηματισμένα χαρακτηριστικά δεν κατάφερα να διακρίνω. 

Πάντως κορίτσια, μια και μιλάτε για μύτες, έχω να σας πω ότι είναι πολύυυυυ νωρίς ακόμα. Εγώ θυμάμαι όταν ήμουν μικρή είχα μια ωραία γαλλική μυτούλα και εκεί γύρω στα 16 μου άλλαξε... όχι ότι έγινε τέρας, αλλά πετάχτηκε λίγο το κοκκαλάκι στην ράχη και επίσης στράβωσε και ελαφρώς το διάφραγμα (αφού το σκεφτόμουν να κάνω συνδυαστική επέμβαση για να το ισιώσω κάποια στιγμή, και να αναπνέω και καλύτερα, αλλά τελικά δεν το πήρα ποτέ απόφαση). Γενικά, μέχρι και την εφηβεία διαμορφώνονται οι μύτες!

Άστα κ εγώ απογοητευτηκα τώρα γιατί μου είπαν ότι κ εμένα μωρό έτσι ήταν η μύτη μου ,μικρη κ γλυκούλα, όχι ότι τώρα είναι χάλια , στο προφίλ είναι λίγο γαμψή αλλά γαλλική μυτούλα δεν την λες!! :D

Εσείς αυτή την εξέταση δεν την έχετε καθόλου;;;γιατί κ η αδερφή μου που ζει Ιταλία την είχε κάνει !


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen said:

Άστα κ εγώ απογοητευτηκα τώρα γιατί μου είπαν ότι κ εμένα μωρό έτσι ήταν η μύτη μου ,μικρη κ γλυκούλα, όχι ότι τώρα είναι χάλια , στο προφίλ είναι λίγο γαμψή αλλά γαλλική μυτούλα δεν την λες!! :D

Εσείς αυτή την εξέταση δεν την έχετε καθόλου;;;γιατί κ η αδερφή μου που ζει Ιταλία την είχε κάνει !

Το έψαξα online και βρήκα ένα κέντρο που κάνει 3D υπέρηχο εδώ κοντά. Πρέπει να το πληρώσεις βέβαια, γιατί δεν θεωρείται διαγνωστική/απαραίτητη εξέταση και δεν το καλύπτει η ασφάλεια, αλλά σκέφτομαι αν προλάβω πριν την μετακόμιση να κανονίσω να πάω (σου λένε να πας μετά την 22η εβδομάδα έτσι κι αλλιώς). Από ότι είδα σου δίνουν και cd με φωτογραφίες και βιντεάκια!:)

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Το έψαξα online και βρήκα ένα κέντρο που κάνει 3D υπέρηχο εδώ κοντά. Πρέπει να το πληρώσεις βέβαια, γιατί δεν θεωρείται διαγνωστική/απαραίτητη εξέταση και δεν το καλύπτει η ασφάλεια, αλλά σκέφτομαι αν προλάβω πριν την μετακόμιση να κανονίσω να πάω (σου λένε να πας μετά την 22η εβδομάδα έτσι κι αλλιώς). Από ότι είδα σου δίνουν και cd με φωτογραφίες και βιντεάκια!:)

Να πας βρε κορίτσι τότε να το δεις το νινι να το χαρείς!!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Το έψαξα online και βρήκα ένα κέντρο που κάνει 3D υπέρηχο εδώ κοντά. Πρέπει να το πληρώσεις βέβαια, γιατί δεν θεωρείται διαγνωστική/απαραίτητη εξέταση και δεν το καλύπτει η ασφάλεια, αλλά σκέφτομαι αν προλάβω πριν την μετακόμιση να κανονίσω να πάω (σου λένε να πας μετά την 22η εβδομάδα έτσι κι αλλιώς). Από ότι είδα σου δίνουν και cd με φωτογραφίες και βιντεάκια!:)

Εννοείται να πας αγάπη μου (αν βέβαια μπορείτε κ οικονομικά μη λέμε εμείς τα δικά μας!!) Πάντως θα είναι όμορφο να τα έχεις σαν αναμνηστικό..κ στο λεύκωμα που λέγαμε φωτογραφίες :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...