Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

αυτο το bio oil το έχω ακούσει αρκετά είναι καλό??

@Jasmine@ το μόνο που με προβληματίζει με το αναπλασις έιναι οτι γράφει να μην σε βλέπει ο ήλιος μετα οπότε δεν ξέρω κατα πόσο θα με βολέψει στις διακοπές..η frezyderm γραφει κάτι τέτοιο??

Ναι το είχα δει αυτό στο anaplasis ότι δε θέλει ήλιο....η prevestria δε γράφει κάτι τέτοιο! Το biooil είναι πολύ πιο παχύρευστο άπο το anaplasis, εμένα μου κράτησε κ περισσότερο! Αυτό το τζελ που λέει η Χριστίνα δε το έχω δοκιμάσει.... 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ να ρωτήσω τι φοράτε κάθε μέρα;;; Εκτός σπιτιού εννοώ.... 

Έχω λιώσει 2 βαμβακερά λεπτά βέβαια κολάν εγκυμοσυνης που είχα από τον 2ο μήνα από τα hnm και μια παντελονα με μπασκα φαρδια στη δουλειά με μπλούζα της δουλειάς..εκτός δουλειάς μου κάνουν ευτυχώς όλα σχεδόν τα φορεματακια μου τα καλοκαιρινά μιας κ τα πιο πολλά καθημερινά είναι one size ;) αυτά..

Ρε αγάπες μου καλές γτ ξοδευεστε σε κρέμες κ βλακείες κ δε βάζετε μια ωραία κ καλή κεραλοιφη που σας λέω κ σας ξανά λέω να δείτε πόσο ενυδατωμενο θα είναι το δερματακι κ με κάτι φυτικό κ όλα σούπερ!! 

Θέλετε τα λουσα σας όμως εσείς.. κυουριες ε κυουριες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι το είχα δει αυτό στο anaplasis ότι δε θέλει ήλιο....η prevestria δε γράφει κάτι τέτοιο! Το biooil είναι πολύ πιο παχύρευστο άπο το anaplasis, εμένα μου κράτησε κ περισσότερο! Αυτό το τζελ που λέει η Χριστίνα δε το έχω δοκιμάσει.... 

Ρε κορίτσια για το biooil  δεν βλέπω τόσο τρομερές κριτικές όσον αφορά τις ραγαδες, γράφουν για το πρόσωπο, για τις ουλές αλλά για ραγαδες δεν βλέπω σχόλια..

Βέβαια με εψησε πολύ για το πρόσωπο αυτά που λένε..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ρε κορίτσια για το biooil  δεν βλέπω τόσο τρομερές κριτικές όσον αφορά τις ραγαδες, γράφουν για το πρόσωπο, για τις ουλές αλλά για ραγαδες δεν βλέπω σχόλια..

Βέβαια με εψησε πολύ για το πρόσωπο αυτά που λένε..

Κ ε ρ α λ ο ι Φ η !!

Ααααα θα φτιάξω για όλες μου φαίνεται να σας τις μοιράσω!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έχω λιώσει 2 βαμβακερά λεπτά βέβαια κολάν εγκυμοσυνης που είχα από τον 2ο μήνα από τα hnm και μια παντελονα με μπασκα φαρδια στη δουλειά με μπλούζα της δουλειάς..εκτός δουλειάς μου κάνουν ευτυχώς όλα σχεδόν τα φορεματακια μου τα καλοκαιρινά μιας κ τα πιο πολλά καθημερινά είναι one size ;) αυτά..

Ρε αγάπες μου καλές γτ ξοδευεστε σε κρέμες κ βλακείες κ δε βάζετε μια ωραία κ καλή κεραλοιφη που σας λέω κ σας ξανά λέω να δείτε πόσο ενυδατωμενο θα είναι το δερματακι κ με κάτι φυτικό κ όλα σούπερ!! 

Θέλετε τα λουσα σας όμως εσείς.. κυουριες ε κυουριες!!

Έχεις δίκιο! Όσοι μπορούν να τη βρουν κ σπιτική είναι μια χαρά, σαν λαδάκι απλώνεται! Κι εγώ που έχω την ειχα ξεχάσει από τότε που πήρα το gel! Μωρέ καλά λες μας έφαγαν τα φρουφρου εμάς με τις κόρες από τωρα! Αχαχαχαχ

Αχ δν σας ειπα! Της πήρε η πεθερά μ κ μια κορδελιτσα για το κεφαλάκι μούρλια! Κ κάτι φορμάκια ροζακια!!! Έχουμε λαλήσει οικογενειακώς!

  • Μου αρέσει 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Κ ε ρ α λ ο ι Φ η !!

Ααααα θα φτιάξω για όλες μου φαίνεται να σας τις μοιράσω!!!!

Να φτιάξεις καλή μου κ να μας δώσεις εννοειται!! Τι τα κρατάς για την πάρτη σου;;έχω κεραλοιφη από ένα μοναστήρι που την βάζω στα καψίματα λες να βάζω αυτή;;;

Just now, Christinα είπε:

Έχεις δίκιο! Όσοι μπορούν να τη βρουν κ σπιτική είναι μια χαρά, σαν λαδάκι απλώνεται! Κι εγώ που έχω την ειχα ξεχάσει από τότε που πήρα το gel! Μωρέ καλά λες μας έφαγαν τα φρουφρου εμάς με τις κόρες από τωρα! Αχαχαχαχ

Αχ δν σας ειπα! Της πήρε η πεθερά μ κ μια κορδελιτσα για το κεφαλάκι μούρλια! Κ κάτι φορμάκια ροζακια!!! Έχουμε λαλήσει οικογενειακώς!

Εεεεελα το γλυκούλι μωρεεεεεε...κ εγώ θέλω όταν αρχίσω να της παίρνω ρούχα να έχω κ ασορτι κορδέλες...εν τω μεταξύ δύσκολο να βρεις μωρό να κρατάει κορδέλα στο κεφάλι αλλά εμείς τον χαλβά μας!!!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ ε ρ α λ ο ι Φ η !!

Ααααα θα φτιάξω για όλες μου φαίνεται να σας τις μοιράσω!!!!

Ρε έβαλα 2 φορές στην αρχή, αλλά πολύ λαδίλα μου κάνει κ τα ρούχα χάλια! Τι κεραλοιφη κανείς;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Να φτιάξεις καλή μου κ να μας δώσεις εννοειται!! Τι τα κρατάς για την πάρτη σου;;έχω κεραλοιφη από ένα μοναστήρι που την βάζω στα καψίματα λες να βάζω αυτή;;;

Εεεεελα το γλυκούλι μωρεεεεεε...κ εγώ θέλω όταν αρχίσω να της παίρνω ρούχα να έχω κ ασορτι κορδέλες...εν τω μεταξύ δύσκολο να βρεις μωρό να κρατάει κορδέλα στο κεφάλι αλλά εμείς τον χαλβά μας!!!

Ναι μαρή η ίδια είναι για παντού σιγά το πολύ πολύ να έχουν βάλει κάνα έλαιο παραπάνω πχ πρόπολης για τα καψίματα αλλά το ίδιο κανει..έχει επίσης σε οοολα τα φαρμακεία κ σε μαγαζιά με βιολογικά προϊόντα κτλ..

Αλλιώς αν κάποια βρει μελισσοκέρι το λιώνει σε ένα μπρίκι σε χαμηλη φωτιά με λίγο ελαιόλαδο ή οποίο λάδι της επιλογής σας κ αν θέλετε βάζετε κ αιθέριο έλαιο για άρωμα πχ..

Η αναλογία είναι 1 μελισσοκέρι προς 4-5 λάδι..εγώ βάζω μισό ελαιόλαδο κ μισό λάδι καρύδας κ λιιιγο σπαθολαδο..

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε έβαλα 2 φορές στην αρχή, αλλά πολύ λαδίλα μου κάνει κ τα ρούχα χάλια! Τι κεραλοιφη κανείς;

Ίσως είναι πολύ αραιή η δική σου..μπορείς κάλλιστα να την βάζεις το βράδυ μόνο που θα φοράς τις πιτζάμες σου να μην έχεις φόβο για τα υπόλοιπα ρούχα..κ να "γλυτώνεις" κ μια δοσγ από την άλλη κρέμα σου που θα τη φοράς το πρωί!

Αλλά γενικά είναι καλό να είναι έτσι παχύρρευστη τύπου βαζελίνη,ενυδατωνει φουλ!

Just now, EugenJen είπε:

Να φτιάξεις καλή μου κ να μας δώσεις εννοειται!! Τι τα κρατάς για την πάρτη σου;;έχω κεραλοιφη από ένα μοναστήρι που την βάζω στα καψίματα λες να βάζω αυτή;;;

Εεεεελα το γλυκούλι μωρεεεεεε...κ εγώ θέλω όταν αρχίσω να της παίρνω ρούχα να έχω κ ασορτι κορδέλες...εν τω μεταξύ δύσκολο να βρεις μωρό να κρατάει κορδέλα στο κεφάλι αλλά εμείς τον χαλβά μας!!!

Πάλι καλά νιώθετε πως θα τις βγάζουν συνεχώς.. τουλάχιστον λειτουργεί το ένστικτο επιβίωσης των μωρών :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom κοριτσάκι 3η ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 22/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 26!!

Αγοράκια 11!!

Κοριτσάκια 17!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom κοριτσάκι 3η ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 22/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 26!!

Αγοράκια 11!!

Κοριτσάκια 17!!

Πολλα κορίτσια ρε παιδι μου χαχαχαχα ροζισαμεεε


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καληνυχτουδια γτ ξυπνάω 6 με σκοπό να δουλέψω σπαστό ωράριο.. Όσο είναι ο άντρας σπίτι τον κρατάει δουλευω. Όταν φευγει αναλαμβάνω εγώ και όταν κοιμάται ο μικρος τελειώνω την εργασία μου. Και τα υπόλοιπα τ απόγευμα.. Χαμοοος


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα φουσκοκοιλιτσες! Είμαι ακόμη στην πρώτη ώρα για τη καμπύλη σακχάρου κ περνάω βαρετά,με πείνα και μια μικρή ανακατωσουρα από την αηδία που ήπια. Κατά τα αλλα μια χαρά:)

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλήμερα φουσκοκοιλιτσες! Είμαι ακόμη στην πρώτη ώρα για τη καμπύλη σακχάρου κ περνάω βαρετά,με πείνα και μια μικρή ανακατωσουρα από την αηδία που ήπια. Κατά τα αλλα μια χαρά:)

Καλημέρα!!! Κρατά γερά κορίτσι.... σκέτη γλυκόζη ήπιες ή αυτά με γεύση;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...