Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα!!! Κρατά γερά κορίτσι.... σκέτη γλυκόζη ήπιες ή αυτά με γεύση;

Τι να σου πω?? ΙΣως να είχε κ λίγο λεμόνι?? Ενάμισι ποτηράκι νερό χρειάστηκε να πιω για να διαλυθεί καλά. 

Ευτυχώς είμαι σε δωματιάκι σε πολυθρόνα μόνη μου:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Τι να σου πω?? ΙΣως να είχε κ λίγο λεμόνι?? Ενάμισι ποτηράκι νερό χρειάστηκε να πιω για να διαλυθεί καλά. 

Ευτυχώς είμαι σε δωματιάκι σε πολυθρόνα μόνη μου:)

Λογικά είναι η σκέτη γλυκόζη, τα αλλά με τη γεύση αν θυμάμαι είναι σε κλειστο μπουκαλακι.... πωωω από τώρα το σκέφτομαι! Σου έχει πάρει 2 φορές αίμα η είσαι στην αρχή;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Λογικά είναι η σκέτη γλυκόζη, τα αλλά με τη γεύση αν θυμάμαι είναι σε κλειστο μπουκαλακι.... πωωω από τώρα το σκέφτομαι! Σου έχει πάρει 2 φορές αίμα η είσαι στην αρχή;

Μια φορά!έχω ακομη!! Χωρίς φαγητό, δεν περνάει η ώρα!!!:tongue:

Στην βι0!@τρικη είμαι,δεν ήταν σε μπουκαλάκι... Πότε θα πας να τη κάνεις εσύ??

Just now, Jasmine@ είπε:

Λογικά είναι η σκέτη γλυκόζη, τα αλλά με τη γεύση αν θυμάμαι είναι σε κλειστο μπουκαλακι.... πωωω από τώρα το σκέφτομαι! Σου έχει πάρει 2 φορές αίμα η είσαι στην αρχή;

3 φορές παίρνουν!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μια φορά!έχω ακομη!! Χωρίς φαγητό, δεν περνάει η ώρα!!!:tongue:

Στην βι0!@τρικη είμαι,δεν ήταν σε μπουκαλάκι... Πότε θα πας να τη κάνεις εσύ??

3 φορές παίρνουν!

Ναι ναι το ξέρω ότι παίρνουν 3 φορές... είχα την ελπίδα ότι είχες πάει νωρίς νωρίς κ ήσουν στη δεύτερη! Λέω να πάω την άλλη Δευτέρα... αν κ το σκέφτομαι εδώ κ μερες την αναγούλα! Κ το χειρότερο είναι ότι δε σε αφήνουν να φύγεις...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι το ξέρω ότι παίρνουν 3 φορές... είχα την ελπίδα ότι είχες πάει νωρίς νωρίς κ ήσουν στη δεύτερη! Λέω να πάω την άλλη Δευτέρα... αν κ το σκέφτομαι εδώ κ μερες την αναγούλα! Κ το χειρότερο είναι ότι δε σε αφήνουν να φύγεις...

Μπορείς να έχεις κ κάποιον μαζί, τουλάχιστον εδώ έτσι είναι.. αλλά ναι, δε μπορείς να φύγεις .κ που να πας?? Αφού δε μπορώ να φάω δε με νοιάζει να φύγω. Είμαι σαν παραζαλισμενο κοτόπουλο μέχρι να φαω

μακάρι να μη σε πειράξει πολύ κι εσένα!

τώρα θα μου πάρουν κ δεύτερη φορά!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Μπορείς να έχεις κ κάποιον μαζί, τουλάχιστον εδώ έτσι είναι.. αλλά ναι, δε μπορείς να φύγεις .κ που να πας?? Αφού δε μπορώ να φάω δε με νοιάζει να φύγω. Είμαι σαν παραζαλισμενο κοτόπουλο μέχρι να φαω

μακάρι να μη σε πειράξει πολύ κι εσένα!

τώρα θα μου πάρουν κ δεύτερη φορά!

 

Κ εμένα ρε παιδί μου δε με νοιαζει όλη μέρα να μη φάω.... αλλά το πρωί δε μπορώ, θέλω καλό πρωινό! 
ειχα κάνει στην πρώτη εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε 2 φορές γιατί δεν πήγαινε καλά το ζάχαρο! Όποτε ξέρω πως είναι...καλύτερα βέβαια να είχα άγνοια!!! Αχαχχαχαχα 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εμένα ρε παιδί μου δε με νοιαζει όλη μέρα να μη φάω.... αλλά το πρωί δε μπορώ, θέλω καλό πρωινό! 
ειχα κάνει στην πρώτη εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε 2 φορές γιατί δεν πήγαινε καλά το ζάχαρο! Όποτε ξέρω πως είναι...καλύτερα βέβαια να είχα άγνοια!!! Αχαχχαχαχα 

Γι αυτό το σκέφτεσαι τόσο, ξέρεις ότι σε ενοχλεί..

τώρα όμως θα είναι μια φορα! Κ μετά τέλος οι ενοχλητικες  πολυωρες εξετάσεις!:)

Να πας να ξεμπερδευεις να μη το σκέφτεσαι άλλο:wink:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλήμερα φουσκοκοιλιτσες! Είμαι ακόμη στην πρώτη ώρα για τη καμπύλη σακχάρου κ περνάω βαρετά,με πείνα και μια μικρή ανακατωσουρα από την αηδία που ήπια. Κατά τα αλλα μια χαρά:)

Καλημερα!!υπομονή!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Γι αυτό το σκέφτεσαι τόσο, ξέρεις ότι σε ενοχλεί..

τώρα όμως θα είναι μια φορα! Κ μετά τέλος οι ενοχλητικες  πολυωρες εξετάσεις!:)

Να πας να ξεμπερδευεις να μη το σκέφτεσαι άλλο:wink:

Ελπίζω να βγουν καλές σε όλες να μην κάνουμε δίαιτα τώρα που τελειώνουμε.... να σου πω ποσά Doppler είχες κανείς την πρώτη εγκυμοσύνη;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ελπίζω να βγουν καλές σε όλες να μην κάνουμε δίαιτα τώρα που τελειώνουμε.... να σου πω ποσά Doppler είχες κανείς την πρώτη εγκυμοσύνη;

Μακάρι για όλες μας να βγούνε καλες:)

Στον εμβρυολογο, ένα! Κ μια φορά έκανα κ καρδιοτοκογραφημα εκεί που γέννησα.

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Μακάρι για όλες μας να βγούνε καλες:)

Στον εμβρυολογο, ένα! Κ μια φορά έκανα κ καρδιοτοκογραφημα εκεί που γέννησα.

Καλά αποτελέσματα γλυκιά μ

Καλημερα

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα @Anastasia05 !!!Άντε να το κάνουμε όλες να το περάσουμε κι αυτό το στάδιο!!!

Κορίτσια μια γενική ερώτηση!

εχετε καθόλου υγρά;;;εγώ έχει 2-3 μέρες που έχω έντονη έκκριση!Δε Μ αρέσουν και τα σερβιετακια και έχω βαρεθεί να αλλάζω το ένα εσώρουχο πίσω από το άλλο!

ειναι διάφανα και άοσμα!πήγε στιγμιαία στο κακό ο νους μου γι'αυτό λέω κάτσε να ρωτήσω!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 Καλό κουράγιο κ αποτελέσματα! Τουλάχιστον θα το κάνεις τώρα και θα ξεμπερδεύεις! Την δική μου την ημέρα δεν θέλω καν να την σκέφτομαι! Έχει δροσιά τουλάχιστον εκεί; 

@Hliolousti Αα εγώ είμαι έτσι από την αρχή αρχή της εγκυμοσύνης! Είναι φυσιολογικό μου έχει πει η γιατρός (εκτός και αν παρατηρήσω κάποια μυρωδιά η περίεργη υφή, τότε να το αναφέρω) Επίσης δεν με αφήνει να χρησιμοποιώ σερβιετάκια (είναι γενικά ψηλό κατά από όσο έχω καταλάβει) όποτε δεν θέλετε να ξέρετε πόσα βρακάκια αλλάζω την ημέρα. Ένα πλυντήριο μόνο για πάρτι τους βάζω :mrgreen::tongue::ph34r:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

@Anastasia05 Καλό κουράγιο κ αποτελέσματα! Τουλάχιστον θα το κάνεις τώρα και θα ξεμπερδεύεις! Την δική μου την ημέρα δεν θέλω καν να την σκέφτομαι! Έχει δροσιά τουλάχιστον εκεί; 

@Hliolousti Αα εγώ είμαι έτσι από την αρχή αρχή της εγκυμοσύνης! Είναι φυσιολογικό μου έχει πει η γιατρός (εκτός και αν παρατηρήσω κάποια μυρωδιά η περίεργη υφή, τότε να το αναφέρω) Επίσης δεν με αφήνει να χρησιμοποιώ σερβιετάκια (είναι γενικά ψηλό κατά από όσο έχω καταλάβει) όποτε δεν θέλετε να ξέρετε πόσα βρακάκια αλλάζω την ημέρα. Ένα πλυντήριο μόνο για πάρτι τους βάζω :mrgreen::tongue::ph34r:

Κι εγώ είχα από την αρχή...αλλά μετά από ένα σημείο είχαν μειωθεί πολύ κ τώρα ξανά μανά!γι'αυτό απόρησα!σε μια βδομάδα έχω ρνβ κ θα το αναφέρω στη γιατρό αλλά ρώτησα να δω εσείς σε τι φάση είστε!

Και να που μου λες κι εσύ χαμουλης με τα εσώρουχα!!!:P

Άσε κι εγώ!αφού θέλω να πάω να πάρω κι άλλα γτ πολλά με πιέζουν στο λάστιχο πλέον κ τα έχω απορρίψει και έχω πήξει στο πλύνε βάλε:unsure:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...