Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 51 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Vaso.D. είπε:

Εγώ φτιάχνω τη δική μου κρεμουλα και μοσχομυριζει ο τόπος. Βάζω μελισσοκέρι, λάδι αμυγδάλου, λάδι καρύδας, shea butter, βούτυρο κακάο & βιταμίνη Ε. Είναι φανταστική!!! Είναι πολύ εύκολη να την φτιάξεις αλλά πρέπει να προμηθευτείς αγνά λάδια βιολογικά και θα κοστίσουν γύρω στα 50€. Ωστόσο Μ αυτά τα χρήματα φτιάχνεις πολλά πολλά βαζακια και τα χρησιμοποιείς και μετά την εγκυμοσύνη για ελαστικότητα κ ενυδάτωση της επιδερμίδας χωρίς χημικά. 

Αυτό ακριβώς λέω κ στα κορίτσια..ουυυ με 50€ θα έχεις πάνω από 2κιλα κρέμα στο σύνολο..

Κ εγώ κάνω διάφορες παραλλαγές αναλογως..κάνω κ για τα κουνούπια(αυτή θα βάζω κ στο μωρό ) και το χειμώνα φτιάχνω κ σαν vix αλοιφή με κερι-ελαιολαδο,λάδι ευκάλυπτου-προπολης και πεύκου..μυρίζει τέλεια θερμαίνει τη περιοχή κ ανοίγει τη μυτούλα!!

Να μια ακόμη από την ομαδουλα μας χεχεχε

Ωστόσο δεν είναι ανάγκη να τη φτιάχνουν μόνες,μπορούν εύκολα κ να προμηθευτούν..τεσπα,όπως βολεύεται η κάθε μία μας:)

 

Just now, Hliolousti είπε:

Καλά αποτελέσματα @Anastasia05 !!!Άντε να το κάνουμε όλες να το περάσουμε κι αυτό το στάδιο!!!

Κορίτσια μια γενική ερώτηση!

εχετε καθόλου υγρά;;;εγώ έχει 2-3 μέρες που έχω έντονη έκκριση!Δε Μ αρέσουν και τα σερβιετακια και έχω βαρεθεί να αλλάζω το ένα εσώρουχο πίσω από το άλλο!

ειναι διάφανα και άοσμα!πήγε στιγμιαία στο κακό ο νους μου γι'αυτό λέω κάτσε να ρωτήσω!

Όχι αγαπούλα μου εγώ έχω από την αρχή ως τωρα..αναλόγως τη μέρα έχω περισσότερα ή λιγότερα..είναι είτε υδαρη κ διάφανα ειτε πιο λευκά είτε στο τσακιρ κέφι κ σαν τζελ όπως της ωορρηξίας..

Δεν έχω παράπονο βέβαια έχω ποικιλία όπως βλέπεις!! Φυσικά όλα άοσμα ευτυχώς!

Μη σε αγχωνει καθόλου,απόλυτα φυσιολογικό! Μόνο αν είναι πρασινοπα ή μυρίζουν άσχημα μιλά με το γιατρό..

Τώρα εγώ να σου πω πως το χειρίζομαι..τις 7 ώρες στη δουλειά φοράω σέρβιετακια που τα αλλάζω κάθε φορά που πάω τουαλέτα γτ θέλω να νιώθω τελείως στεγνή κ σπίτι σκεφτο βρακάκι για να αναπνέει το κουτί μου(αλλάζω βέβαια 2-3 μέχρι να κοιμηθώ....) Αλλά τα πλένω στο χέρι για να έχω την επόμενη μέρα μη περιμένω να βάλω πλυντήριο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Αυτό ακριβώς λέω κ στα κορίτσια..ουυυ με 50€ θα έχεις πάνω από 2κιλα κρέμα στο σύνολο..

Κ εγώ κάνω διάφορες παραλλαγές αναλογως..κάνω κ για τα κουνούπια(αυτή θα βάζω κ στο μωρό ) και το χειμώνα φτιάχνω κ σαν vix αλοιφή με κερι-ελαιολαδο,λάδι ευκάλυπτου-προπολης και πεύκου..μυρίζει τέλεια θερμαίνει τη περιοχή κ ανοίγει τη μυτούλα!!

Να μια ακόμη από την ομαδουλα μας χεχεχε

Ωστόσο δεν είναι ανάγκη να τη φτιάχνουν μόνες,μπορούν εύκολα κ να προμηθευτούν..τεσπα,όπως βολεύεται η κάθε μία μας:)

 

Όχι αγαπούλα μου εγώ έχω από την αρχή ως τωρα..αναλόγως τη μέρα έχω περισσότερα ή λιγότερα..είναι είτε υδαρη κ διάφανα ειτε πιο λευκά είτε στο τσακιρ κέφι κ σαν τζελ όπως της ωορρηξίας..

Δεν έχω παράπονο βέβαια έχω ποικιλία όπως βλέπεις!! Φυσικά όλα άοσμα ευτυχώς!

Μη σε αγχωνει καθόλου,απόλυτα φυσιολογικό! Μόνο αν είναι πρασινοπα ή μυρίζουν άσχημα μιλά με το γιατρό..

Τώρα εγώ να σου πω πως το χειρίζομαι..τις 7 ώρες στη δουλειά φοράω σέρβιετακια που τα αλλάζω κάθε φορά που πάω τουαλέτα γτ θέλω να νιώθω τελείως στεγνή κ σπίτι σκεφτο βρακάκι για να αναπνέει το κουτί μου(αλλάζω βέβαια 2-3 μέχρι να κοιμηθώ....) Αλλά τα πλένω στο χέρι για να έχω την επόμενη μέρα μη περιμένω να βάλω πλυντήριο..

Άρα είμαστε πάνω κάτω όλες παθουσες του φορητού βρυσακίου!!!!:mrgreen:

Κι εγώ τα είδα έτσι νερουλά και λέω τί φάση;λες να είναι αμνιακο???Θεός φυλάξει καλεεε τρόμαξα σας λέω!

Αχ κι εγώ στο χέρι ξεκίνησα τώρα να τα πλένω γτ δε μου φτάνουν τόσα που αλλάζω!αλλά θα πάρω κι άλλα τώρα!

Θενκς γιατι με καθησυχασες κι εσυ αγαπημένη!

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Άρα είμαστε πάνω κάτω όλες παθουσες του φορητού βρυσακίου!!!!:mrgreen:

Κι εγώ τα είδα έτσι νερουλά και λέω τί φάση;λες να είναι αμνιακο???Θεός φυλάξει καλεεε τρόμαξα σας λέω!

Αχ κι εγώ στο χέρι ξεκίνησα τώρα να τα πλένω γτ δε μου φτάνουν τόσα που αλλάζω!αλλά θα πάρω κι άλλα τώρα!

Θενκς γιατι με καθησυχασες κι εσυ αγαπημένη!

Γιατί να είναι αμνιακό κορίτσι μου??? Δεν έχουμε πει αν μη διαβάζουμε διαφορά στο διαδίκτυο???

Κι εγώ αλλάζω συνεχεία επειδή δεν τα θέλω καθόλου τα σερβιετακια. 

Αν σε ανησυχεί η ποσότητα ενημέρωσε κ τον γιατρό να δεις τι θα σου πει!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Γιατί να είναι αμνιακό κορίτσι μου??? Δεν έχουμε πει αν μη διαβάζουμε διαφορά στο διαδίκτυο???

Κι εγώ αλλάζω συνεχεία επειδή δεν τα θέλω καθόλου τα σερβιετακια. 

Αν σε ανησυχεί η ποσότητα ενημέρωσε κ τον γιατρό να δεις τι θα σου πει!

Η ποσότητα δεν είναι παραπάνω από τα υγρά που έβγαζα πιο πριν...το ότι είναι τελείως υδαρες μου έκανε εντύπωση και όντως μετά μπήκα στο ίντερνετ :ph34r:

Αλλά δεν το έχω και όλη τη μέρα...κυρίως το πρωί...τώρα να σου πω την αλήθεια μου έφυγε η ανησυχία γτ ακριβώς την ίδια αίσθηση την έχουν κι άλλα κορίτσια..

Θα το παρακολουθώ όμως εννοείται κι αν δω κάποια αλλαγή μέχρι το επόμενο ρνβ μου,θα πάρω τηλ τη γιατρό!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Hliolousti είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Τί να κάνουμε;και κατουρλουδες θα γίνουμε για τα ζουζούνια μας!:mrgreen:

Απαισια αισθηση πάντως!ειδικά καλοκαιριατικα δεν παλευεται

Μια απο τα ίδια ολες! Ειδικα τώρα το καλοκαίρι που ιδρωνουμε κιολας! 

1 hour ago, Christinα είπε:

Σήμερα είδα τη μπουμπού! Καλέ μια γλυκά ζωηρή! 700 γρ μ είπε μια χαρά ακριβώς στις μέρες της!!! Μου φάνηκε κι αυτή ίδια ο μπαμπάς της!!! Πολύ χαρά έχω πάρει!!!! Συζητήσαμε κ τα του μαιευτηρίου κ μάλλον θα αλλάξω όπως το σκεφτόμουν δλδ! Ευτυχώς το βάρος του μωρού κ το αμνιακό είναι ευνοϊκά ως προς το αποτέλεσμα της καμπύλης!!!

Μπράβο και στη δική σας μπουμπού!!! 

πρίν από 24 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Ευχαριστώ! Πάγωσα στο δωματιάκι!:tongue:

Όλα καλά ναι! Αύριο περιμένω αποτελέσματα!

Τι ωραία νέα!!!!! Μπράβο!!

Για πες για το μαιευτήριο

Εντάξει τα διαβασα:mrgreen:

Να πας από εκεί να δεις κ να μάθεις κ ότι θέλεις! 

Καλα αποτελέσματα κοριτσι! Έφαγες την πρώτη κρυαδα!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα ρε κορίτσια θα ξανά ρωτήσω εγώ τώρα γτ θα σκάσω ή θα πρέπει να πάρω απόφαση να κόψω το σεξ..

Κάθε φορά που κάνουμε σεξ( όταν καταφέρνω κ τον πειθω:P) όταν νιώθω πως έρχομαι σε οργασμό παθαίνω σαν κράμπα στη μητρα/χαμηλά στη κοιλιά..θυμάστε κ τη προηγούμενη φορά που φοβηθηκα αλλά πήγα 3 μέρες μετά για υπέρηχο κ ήταν σούπερ ο μπέμπης μου..

Κ πάλι εχθές το ίδιο γμτ..βέβαια σε 1-2 λεπτά μετά τη πράξη ηρεμεί κ επανέρχεται η κοιλίτσα μου κ φυσικά νιώθω το μωρό μια χαρά μέσα μου αλλά κ πάλι με αγχωνει μη του κάνω κακό..

Πήρα τηλ από το φόβο μ και τον γυναικολόγο κ τον εμβρυολογο μου κ οι δύο μου είπαν πως εφόσον έχω ομαλή εγκυμοσυνη δεν έχω τπτ να φοβάμαι αρκεί να περνάει η σύσπαση του οργασμού μέσα σε μισή ώρα..εμένα κρατάει λίγα λεπτά βέβαια..

Εσείς δεν έχετε καθόλου έτσι σαν κράμπα ή σύσπαση στη μήτρα την ώρα του οργασμού..?

Just now, Ninamc είπε:

Κορίτσια έκανα και εγώ την Β επιπέδου.. Επιτέλους.. Τελευταία ήμουν Ε???

@Christinα τέλεια είναι η κοράκια σας.. Φτου φτου

Πως πήγε κορίτσι μου?? Μήπως φύτρωσε του τελικά???:D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μα ρε κορίτσια θα ξανά ρωτήσω εγώ τώρα γτ θα σκάσω ή θα πρέπει να πάρω απόφαση να κόψω το σεξ..

Κάθε φορά που κάνουμε σεξ( όταν καταφέρνω κ τον πειθω:P) όταν νιώθω πως έρχομαι σε οργασμό παθαίνω σαν κράμπα στη μητρα/χαμηλά στη κοιλιά..θυμάστε κ τη προηγούμενη φορά που φοβηθηκα αλλά πήγα 3 μέρες μετά για υπέρηχο κ ήταν σούπερ ο μπέμπης μου..

Κ πάλι εχθές το ίδιο γμτ..βέβαια σε 1-2 λεπτά μετά τη πράξη ηρεμεί κ επανέρχεται η κοιλίτσα μου κ φυσικά νιώθω το μωρό μια χαρά μέσα μου αλλά κ πάλι με αγχωνει μη του κάνω κακό..

Πήρα τηλ από το φόβο μ και τον γυναικολόγο κ τον εμβρυολογο μου κ οι δύο μου είπαν πως εφόσον έχω ομαλή εγκυμοσυνη δεν έχω τπτ να φοβάμαι αρκεί να περνάει η σύσπαση του οργασμού μέσα σε μισή ώρα..εμένα κρατάει λίγα λεπτά βέβαια..

Εσείς δεν έχετε καθόλου έτσι σαν κράμπα ή σύσπαση στη μήτρα την ώρα του οργασμού..?

Πως πήγε κορίτσι μου?? Μήπως φύτρωσε του τελικά???:D

Άσε μας κουκλίτσα μου.... ρωτά μας πρώτα αν κάνουμε σεξ! 

  • Χαχα 9

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Άσε μας κουκλίτσα μου.... ρωτά μας πρώτα αν κάνουμε σεξ! 

Να την η ξινή πετάχτηκε!!!

Αλλά βέβαια με την απόχη τόσους μήνες πως να μη ξινισει η γυναικα:P

Κ εγώ που κάνω μια στο τόσο αν είναι να λαχταράω έτσι ποιο το νόημα? Αλλά όλο λέω όχι ξανά κ μετά παρασύρομαι γμτ μου..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μα ρε κορίτσια θα ξανά ρωτήσω εγώ τώρα γτ θα σκάσω ή θα πρέπει να πάρω απόφαση να κόψω το σεξ..

Κάθε φορά που κάνουμε σεξ( όταν καταφέρνω κ τον πειθω:P) όταν νιώθω πως έρχομαι σε οργασμό παθαίνω σαν κράμπα στη μητρα/χαμηλά στη κοιλιά..θυμάστε κ τη προηγούμενη φορά που φοβηθηκα αλλά πήγα 3 μέρες μετά για υπέρηχο κ ήταν σούπερ ο μπέμπης μου..

Κ πάλι εχθές το ίδιο γμτ..βέβαια σε 1-2 λεπτά μετά τη πράξη ηρεμεί κ επανέρχεται η κοιλίτσα μου κ φυσικά νιώθω το μωρό μια χαρά μέσα μου αλλά κ πάλι με αγχωνει μη του κάνω κακό..

Πήρα τηλ από το φόβο μ και τον γυναικολόγο κ τον εμβρυολογο μου κ οι δύο μου είπαν πως εφόσον έχω ομαλή εγκυμοσυνη δεν έχω τπτ να φοβάμαι αρκεί να περνάει η σύσπαση του οργασμού μέσα σε μισή ώρα..εμένα κρατάει λίγα λεπτά βέβαια..

Εσείς δεν έχετε καθόλου έτσι σαν κράμπα ή σύσπαση στη μήτρα την ώρα του οργασμού..?

Πως πήγε κορίτσι μου?? Μήπως φύτρωσε του τελικά???:D

Χαχαχα αυτό για το σεξ είναι φυσιολογικό. Όλες πισυευω το παθαινουμε.. Κράμπα είναι. Συσπασουλα. Μην ανησυχείς. 

Όλα πολυ καλα και είναι μια κουκλα. Τα ποδια πανω στο κεφάλι και το ένα χέρι στο μάγουλο.. Κατουρησε κιόλας ξ ρουφιανιτσα όπως την είπε και ο γιατρός.. Και έκανε την κίνηση των δαχτύλων, όπως κάνουν οι ροκαδες... Χαχα μας έδωσε φατσουλα σε έγχρωμη και είναι ίδια ο κοκκινομάλλης μου. Ίδιο κεφάλι. Ίδια μυτη ίδια χείλη.. Τι άλλο να ζητήσω?? Ένα κ ενα και γερά... Ίδια μπαμπάς και τα δυο παντως.. Δόξα το θεο όλα καλά και 500 γρ. 

Μια χαρά παμε. 

 

  • Μου αρέσει 7

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ninamc είπε:

Χαχαχα αυτό για το σεξ είναι φυσιολογικό. Όλες πισυευω το παθαινουμε.. Κράμπα είναι. Συσπασουλα. Μην ανησυχείς. 

Όλα πολυ καλα και είναι μια κουκλα. Τα ποδια πανω στο κεφάλι και το ένα χέρι στο μάγουλο.. Κατουρησε κιόλας ξ ρουφιανιτσα όπως την είπε και ο γιατρός.. Και έκανε την κίνηση των δαχτύλων, όπως κάνουν οι ροκαδες... Χαχα μας έδωσε φατσουλα σε έγχρωμη και είναι ίδια ο κοκκινομάλλης μου. Ίδιο κεφάλι. Ίδια μυτη ίδια χείλη.. Τι άλλο να ζητήσω?? Ένα κ ενα και γερά... Ίδια μπαμπάς και τα δυο παντως.. Δόξα το θεο όλα καλά και 500 γρ. 

Μια χαρά παμε. 

 

Ωωωω τι ωραία νεα και τα δικά σας! Αποζημιώθηκατε σήμερα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Ωωωω τι ωραία νεα και τα δικά σας! Αποζημιώθηκατε σήμερα!!! 

Ευτυχώς.. Όλα καλά κοπέλα μου.. Ευτυχώς γιατί είχα ένα άγχος... Όλα καλά 

Δεν τρώω πολυ σωστά τελευταία και φοβόμουν μήπως δεν παιρνει βάρος το μωράκι. Αλλά τελικά είναι όπως πρεπει είπε ο γιατρός. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μα ρε κορίτσια θα ξανά ρωτήσω εγώ τώρα γτ θα σκάσω ή θα πρέπει να πάρω απόφαση να κόψω το σεξ..

Κάθε φορά που κάνουμε σεξ( όταν καταφέρνω κ τον πειθω:P) όταν νιώθω πως έρχομαι σε οργασμό παθαίνω σαν κράμπα στη μητρα/χαμηλά στη κοιλιά..θυμάστε κ τη προηγούμενη φορά που φοβηθηκα αλλά πήγα 3 μέρες μετά για υπέρηχο κ ήταν σούπερ ο μπέμπης μου..

Κ πάλι εχθές το ίδιο γμτ..βέβαια σε 1-2 λεπτά μετά τη πράξη ηρεμεί κ επανέρχεται η κοιλίτσα μου κ φυσικά νιώθω το μωρό μια χαρά μέσα μου αλλά κ πάλι με αγχωνει μη του κάνω κακό..

Πήρα τηλ από το φόβο μ και τον γυναικολόγο κ τον εμβρυολογο μου κ οι δύο μου είπαν πως εφόσον έχω ομαλή εγκυμοσυνη δεν έχω τπτ να φοβάμαι αρκεί να περνάει η σύσπαση του οργασμού μέσα σε μισή ώρα..εμένα κρατάει λίγα λεπτά βέβαια..

Εσείς δεν έχετε καθόλου έτσι σαν κράμπα ή σύσπαση στη μήτρα την ώρα του οργασμού..?

Πως πήγε κορίτσι μου?? Μήπως φύτρωσε του τελικά???:D

Εγώ δυστυχώς δεν έχω να σου μεταφέρω ανάλογη εμπειρία όμως το έχω ακούσει πως συμβαίνει!

Επίσης αφού σου είπε και ο γιατρός και ο εμβρυολογος ότι όλα όσα τους λες τους ακούγονται νορμάλ,νομίζω πως πρέπει να τους εμπιστευτείς!αν υπήρχε έστω και μια περίπτωση να αποτελεί κάτι κίνδυνο για το νινι,θα ήταν ρητοί και κατηγορηματικοί μαζί σου και όχι χαλαροί!

@Ninamc μπράβο στην κοπελαρα σου την όμορφη!!!!Με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ δυστυχώς δεν έχω να σου μεταφέρω ανάλογη εμπειρία όμως το έχω ακούσει πως συμβαίνει!

Επίσης αφού σου είπε και ο γιατρός και ο εμβρυολογος ότι όλα όσα τους λες τους ακούγονται νορμάλ,νομίζω πως πρέπει να τους εμπιστευτείς!αν υπήρχε έστω και μια περίπτωση να αποτελεί κάτι κίνδυνο για το νινι,θα ήταν ρητοί και κατηγορηματικοί μαζί σου και όχι χαλαροί!

@Ninamc μπράβο στην κοπελαρα σου την όμορφη!!!!Με το καλό!!!

Σ'ευχαριστώ κουκλα μου.. Να σαι καλά με το καλό σε όλες μας γερά και δυνατα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου τώρα κατάφερα να μπω να σας διαβάσω,

@Anastasia05 καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!

Βρε κορίτσια εμένα ο φαρμακοποιός μου έδωσε ένα κουτί γεμάτο σκόνη για την καμπύλη κ μου λέει μπορεί να το πιες με νερό η να σου πει να φας λίγο...πρωί πρωί Παναγίτσα μου!

@Hliolousti τίγκα στα υγρά ,εμένα δεν είναι διάφανα πιο πολύ προς λευκά αλλά φουλ μιλάμε δεν σταμάτησα κ καθόλου...

@Renez το έπαθα την τελευταία φορά, με έπιασε ένα μαγκωμα κ κράτησε κ λίγα λεπτά μετά...ύστερα όμως όλα καλά...σε σκέφτηκα να ξέρεις λέω η κακούργα με κόλλησε!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...