Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα τι φορμακια είναι αυτά??

Κ εγώ όσα του έχω πάρει εγώ κ η μαμά μου τα έχω ήδη στη συρταριερα του κ περιμένω από Σεπτέμβρη να τα πλυνω..

Τώρα δε παίρνω άλλα γτ αναμένω μες τον μηνα να μου στείλει η κουνιάδα μου πολλά φορμακια λέει που έχει..να δούμε.. εντομεταξυ η πεθερά μου επέμενε να μου τα χει πλυμένα κ σιδερωμενα,οκ καλοσύνη της αλλά της εξήγησα πως δε θα τα έχω 3 μήνες μετά κλεισμένα κ θα τα ξανά πλύνω συν ότι δεν ξέρω αν θα Μ αρέσουν κ αν θα τα κρατήσω όλα..

Αλλά εκείνη επέμενε ότι δε θα χρειάζονταν ξανά πλύσιμο κ ότι είμαι υπερβολικη.. τι να την κάνω?! Κάτι τέτοια ξεκινάνε να γίνονται από το τηλ σε στυλ "υπόδειξης" κ εσυ είσαι νέα μαμά κ δε ξέρεις κ λέω πάλι καλά που μένουν μακρυά..

Να ξέρεις το έχει κάνει ήδη η πεθερα μου!!! Είναι όλα πλυμενα ήδη όσα μας έχει δώσει ξαδέρφη του άντρα μου!!!! Ευχαριστωωωω είμαι πρωτοπορα σε αυτά.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Θα βρεις άλλα καλέ!!! Ή μπορεί αργότερα να βγουν πάλι τα σχέδια (αν είναι h&m βάλε τα στα αγαπημένα για να δεις ποτέ θα είναι πάλι διαθέσιμα.)

Εγώ έτσι είχα κολλήσει με ένα σετάκι από εκεί που ποτέ δεν κατάφερα να πάρω )δεν πετύχαινα πότε νούμερο)αλλά θα συνεχίσω να το ψάχνω για τον δεύτερο! Σετάκι με ανθρακι σκούρο μπλουζάκι κοντομανικο guns n' roses κι από κάτω τζιν-κολαν ! :wub:

Ναι το θελα κι εγώ...τώρα εγώ σταμπαρει ένα τύπου δερμάτινο από χαρά! Τα φορμάκια από mothercare δεν έχουν μικρά κ δν είχα βρει στο κατάστημα. 

@Renez Ναι πες εσύ κ μετά πλυντα κορίτσι! Είναι μακρυά κ θέλει κι αυτή κάτι να κάνει για τν εγγονό!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Να ξέρεις το έχει κάνει ήδη η πεθερα μου!!! Είναι όλα πλυμενα ήδη όσα μας έχει δώσει ξαδέρφη του άντρα μου!!!! Ευχαριστωωωω είμαι πρωτοπορα σε αυτά.... 

Χαχαχαχα οκκκ πεθερουλες:x:twisted:

Just now, Christinα είπε:

Ναι το θελα κι εγώ...τώρα εγώ σταμπαρει ένα τύπου δερμάτινο από χαρά! Τα φορμάκια από mothercare δεν έχουν μικρά κ δν είχα βρει στο κατάστημα. 

@Renez Ναι πες εσύ κ μετά πλυντα κορίτσι! Είναι μακρυά κ θέλει κι αυτή κάτι να κάνει για τν εγγονό!

Το ξέρω μωρέ κ δε λέω βοήθεια προσφέρει αλλά... Ναι είπα εγώ εννοείται,δε χαλάω καρδιές ποτέ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ναι το θελα κι εγώ...τώρα εγώ σταμπαρει ένα τύπου δερμάτινο από χαρά! Τα φορμάκια από mothercare δεν έχουν μικρά κ δν είχα βρει στο κατάστημα. 

@Renez Ναι πες εσύ κ μετά πλυντα κορίτσι! Είναι μακρυά κ θέλει κι αυτή κάτι να κάνει για τν εγγονό!

Αντε κοριτσουδια με το καλό.. Να τα φορέσουν όλα τα μπεμπεκια μας. 

Ποπο το πιστευεις οτι ειναι κοριτσάκι? Θα φοράμε ίδια ρουχα.. Χαχα ήδη ψάχνω τι θα φορέσουμε στην βαπτιση της... Χαχαχα θέλω να μαστε ασορτί... 

Μαμά κόρη χαμοοος

9 ώρες πρίν, elenioz είπε:

Δοκίμασε να κάνεις ένα ποδόλουτρο κορίτσι μου με χλιαρό νερό και άλατα και φυσικά μετά ξάπλωσε και βαλτα ψηλά. Μαγνήσιο παίρνεις ;; Κρίμα με το σπίτι... Αλλά καλύτερα για να βρείτε το ιδανικό! Θα περιμένουμε εξελίξεις. 

@Ninamc Με το καλό κορίτσι μου η πανέμορφη Άριελ σου :x Εντωμεταξυ τι φάση που όλα μοιάζουν στους μπαμπάδες;! Κανένα δεν θα πάρει από εμάς... Που ήμασταν όταν τα κάναμε :tongue: 

Καλημερούδια! 

Ευχαριστώ κοριτσαρα να σαι καλά!! Δεν ξέρω τι παιζει φέτος με τους μπαμπάδες.. Θα τα κανόνισαν κρυφά Ααα χαχαχαχαχα

22 ώρες πρίν, Annou είπε:

@Renez axxx tin orexi sas na eixame filenada.Emena den mou vgainei katholou!!

@Ninamc me to kalo koritsi mou mia xara i beboula sou!!

Koritsia k egw genika full ygra alla mia xara!!

H mikri mou den stamataei na kounietai mesa mou.Mera me tin mera tin niwthw olo kai pio dunati!!Sas lew trelainomai!!!!♥️:P

ΧαΧαχαχα να τρελαινεσαι είναι με τα παιδακια μας... Εμένα κουνιέται όλη μέρα και στον γιο δεν ήταν έτσι... 

Να σ πω κάτι? Θυμάμαι ότι σου είχαν πει 95%αγορι και γελάω ω ω 

Δεν υπάρχει ρε φίλη μ... 

Τι καλά παντως που θα ναι μπεμπα θα ναι σκέτη γλυκααα

  • Χαχα 4

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Eva137 Να σου πω δεν είμαι και σίγουρη. Αλλά θυμάμαι η αδελφή μου που είχε έτσι θεματακι πρηζονταν πολύ τα πόδια της στην εγκυμοσύνη (όχι όμως κράμπες) τις είχε γράψει πάλι μαγνήσιο! Αν σου συνεχιστεί να το έχεις υπόψιν :) 

Αχ που λέτε για τα φάρμακα εγώ έχω τρομερό θέμα! Ειδικά με το σίδηρο έχω αλλάξει ως τώρα τρία (ναι και αυτό που παίρνετε οι περισσότερες) αλλά όλα μου κάνουν το στομάχι χάλια και κάνω εμετούς. Τώρα δεν το πήρα δύο μέρες και ήμουν περδίκι αλλά λέω άντε ας μην το πάρα κάνω και κατέληξα από τις 10 το πρωί ως τις 2 η ώρα το μεσημέρι να κάνω εμετό. Εεε αφού πλέον ούτε σάλιο δεν υπήρχε να βγει ηρέμησα.... Εντωμεταξυ ο αιματοκρίτης μου είναι πολύ καλός αλλά φοβάται η γιατρός πως αν δεν το παίρνω θα πέσει απότομα αλλά κ από την άλλη δεν γίνεται να είμαι συνέχεια έτσι (γι'αυτό κ το αλλάζουμε μπας και βρούμε κάποιο να κάτσει καλύτερα στο στομάχι μ) αλλά δεν το κόβω..... 

@Renez Νομίζω έκανε την καλύτερη αγορά ο αντρουλης σου!!! @Ninamc Με γεια τα ρουχαλάκια :x Καλέ ναι κορίτσια αγόρια στους μπαμπάδες απαρτία σκέτη ^_^

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elenioz είπε:

@Eva137 Να σου πω δεν είμαι και σίγουρη. Αλλά θυμάμαι η αδελφή μου που είχε έτσι θεματακι πρηζονταν πολύ τα πόδια της στην εγκυμοσύνη (όχι όμως κράμπες) τις είχε γράψει πάλι μαγνήσιο! Αν σου συνεχιστεί να το έχεις υπόψιν :) 

Αχ που λέτε για τα φάρμακα εγώ έχω τρομερό θέμα! Ειδικά με το σίδηρο έχω αλλάξει ως τώρα τρία (ναι και αυτό που παίρνετε οι περισσότερες) αλλά όλα μου κάνουν το στομάχι χάλια και κάνω εμετούς. Τώρα δεν το πήρα δύο μέρες και ήμουν περδίκι αλλά λέω άντε ας μην το πάρα κάνω και κατέληξα από τις 10 το πρωί ως τις 2 η ώρα το μεσημέρι να κάνω εμετό. Εεε αφού πλέον ούτε σάλιο δεν υπήρχε να βγει ηρέμησα.... Εντωμεταξυ ο αιματοκρίτης μου είναι πολύ καλός αλλά φοβάται η γιατρός πως αν δεν το παίρνω θα πέσει απότομα αλλά κ από την άλλη δεν γίνεται να είμαι συνέχεια έτσι (γι'αυτό κ το αλλάζουμε μπας και βρούμε κάποιο να κάτσει καλύτερα στο στομάχι μ) αλλά δεν το κόβω..... 

@Renez Νομίζω έκανε την καλύτερη αγορά ο αντρουλης σου!!! @Ninamc Με γεια τα ρουχαλάκια :x Καλέ ναι κορίτσια αγόρια στους μπαμπάδες απαρτία σκέτη ^_^

Ευχαριστουμεεεε 

Παντως ο γιος μου είναι ίδιος μπαμπάς με τα μαλλιά μαμάς χαχαχα

Τώρα ελπίζω η κόρη να παρει το κορμί μου να ναι μοντελακιιιι... 

Γελάω μόνη μου

Και λέει θα ναι ίδια ο μπαμπάς παλι. :angry:

  • Χαχα 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Αντε κοριτσουδια με το καλό.. Να τα φορέσουν όλα τα μπεμπεκια μας. 

Ποπο το πιστευεις οτι ειναι κοριτσάκι? Θα φοράμε ίδια ρουχα.. Χαχα ήδη ψάχνω τι θα φορέσουμε στην βαπτιση της... Χαχαχα θέλω να μαστε ασορτί... 

Μαμά κόρη χαμοοος

Ευχαριστώ κοριτσαρα να σαι καλά!! Δεν ξέρω τι παιζει φέτος με τους μπαμπάδες.. Θα τα κανόνισαν κρυφά Ααα χαχαχαχαχα

ΧαΧαχαχα να τρελαινεσαι είναι με τα παιδακια μας... Εμένα κουνιέται όλη μέρα και στον γιο δεν ήταν έτσι... 

Να σ πω κάτι? Θυμάμαι ότι σου είχαν πει 95%αγορι και γελάω ω ω 

Δεν υπάρχει ρε φίλη μ... 

Τι καλά παντως που θα ναι μπεμπα θα ναι σκέτη γλυκααα

Νομίζω ήρθε η στιγμή να βγάλει η @Annou σειρά μαμά κόρη:mrgreen:

Just now, Ninamc είπε:

Ευχαριστουμεεεε 

Παντως ο γιος μου είναι ίδιος μπαμπάς με τα μαλλιά μαμάς χαχαχα

Τώρα ελπίζω η κόρη να παρει το κορμί μου να ναι μοντελακιιιι... 

Γελάω μόνη μου

Και λέει θα ναι ίδια ο μπαμπάς παλι. :angry:

Καμία συμμετοχή! Ευτυχώς είναι χαρακτηριστικό το μαλλί αλλιωωωωως!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Νομίζω ήρθε η στιγμή να βγάλει η @Annou σειρά μαμά κόρη:mrgreen:

Ψηφίζω δαγκωτοοοοο.... Καλε ευχαριστώ για τις κορδέλες πολυ... Ειδικά αυτή με τα αρχικά τη λατρεψααα

Just now, Anastasia05 είπε:

Νομίζω ήρθε η στιγμή να βγάλει η @Annou σειρά μαμά κόρη:mrgreen:

Καμία συμμετοχή! Ευτυχώς είναι χαρακτηριστικό το μαλλί αλλιωωωωως!

Ασε παιδι μου... Καμιά σθμμετοχη

  • Χαχα 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Jasmine@ είπε:

Γέννησε κ η φίλη μου! Κορακλα 3900 παρακαλώ.... με καισαρική, μου είπε ότι πονάει, επίσης στο μαιευτήριο αφήνουν μόνο το σύνοδο, κανένα επισκέπτη! 

Ax koritsia to eipan k stin kolliti mou auto poy gennaei ton Avgousto sto Lhtw!Nai pleon den tha epitrepetai kanenas suggenhs!Mono o antras sou kai malista eipan oti tha to kathierwsoun giati vlepoun oti i mama sugkentrwnetai kalutera sto mwro tis k xekourazetai kalutera kati sto opoio me vriskei 1000% sumfwni!Oi goneis as erxontai spiti na doun to mwraki k oi filoi meta ta 40.Den xathike o kosmos!

Anyway, re koritsia sas diavaza k oles pairnete to sidiro prwi!
Egw sikwnomai pairnw asvestio prwi giati afou pinw kafe me gala skeftika oti den kanei sidiros me gala mazi, meta mesimeri salospir k to vrady sidiro.

Kanw lathos toso kairo?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Ax koritsia to eipan k stin kolliti mou auto poy gennaei ton Avgousto sto Lhtw!Nai pleon den tha epitrepetai kanenas suggenhs!Mono o antras sou kai malista eipan oti tha to kathierwsoun giati vlepoun oti i mama sugkentrwnetai kalutera sto mwro tis k xekourazetai kalutera kati sto opoio me vriskei 1000% sumfwni!Oi goneis as erxontai spiti na doun to mwraki k oi filoi meta ta 40.Den xathike o kosmos!

Anyway, re koritsia sas diavaza k oles pairnete to sidiro prwi!
Egw sikwnomai pairnw asvestio prwi giati afou pinw kafe me gala skeftika oti den kanei sidiros me gala mazi, meta mesimeri salospir k to vrady sidiro.

Kanw lathos toso kairo?

Συμφωνώ κι εγώ με αυτό που λες στην αρχή.

Μπορείς να τα πάρεις όπως βολεύει εσένα με το δικό σου πρόγραμμα! Αν οι εξετάσεις είναι καλές,σημαίνει ότι το κάνεις καλά!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Συμφωνώ κι εγώ με αυτό που λες στην αρχή.

Μπορείς να τα πάρεις όπως βολεύει εσένα με το δικό σου πρόγραμμα! Αν οι εξετάσεις είναι καλές,σημαίνει ότι το κάνεις καλά!

Den exw kanei exetaseis ap tin auxeniki pou mou ta grapsane.Twra mou egrapse  na paw na kanw.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πολύ χαπακωμα φίλη! Γερό στομάχι! Λοιπόν παρατήρησα ότι όταν κάνω ενεσουλα στα πλαϊνά του αφαλό δεν κάνω ούτε μελανια ούτε γρουμπουλακια! Επίσης δεν πιέζω ή τρίβω με το βαμβάκι! Ενώ από κάτω μπλαβιζω κ πονάω!  Έχω γίνει ψυχρός εκτελεστής, τη καρφωνω μια κι έξω ενώ στην αρχή δυσκολευομουν! Τώρα που τσιτωνει η κοιλιά να δω τι θα κάνουμε... Εσύ πως πας μ αυτό?

Ενέσεις κοντά στον αφαλο δε μπορώ να κάνω, όσες φορές δοκίμασα υπέφερα... τις κάνω στα πιο πλαϊνά που πιάνεται καλύτερα το δέρμα! Καλά ότι έχω μελανιές έχω.... ειδικά μια φορά είχε κάνει 20 μερες να φύγει, μάλλον είχα χτυπήσει φλέβα! Φοβάμαι να κάνω σε μπούτι ή μπράτσο ρε γαμωτο... 

Just now, Renez είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω έτσι εγκυκλοπαιδικά αν επιτρέπεται..ενέσεις γιατί κάνετε? Είναι αυτές οι αντιπηκτικες που λένε για να μην πηζει το αίμα..? Κ τις κάνετε λόγω εξωσωματικής ή επειδή από πριν είχατε θέμα με το αίμα..?

Εγώ είχα κάνει εξέταση θρομβοφιλιας κ είχαν βρεθεί θετικοί κάποιοι παράγοντες, όποτε τις κάνω από την αρχή της εγκυμοσύνης!

Just now, Annou είπε:

Ax koritsia to eipan k stin kolliti mou auto poy gennaei ton Avgousto sto Lhtw!Nai pleon den tha epitrepetai kanenas suggenhs!Mono o antras sou kai malista eipan oti tha to kathierwsoun giati vlepoun oti i mama sugkentrwnetai kalutera sto mwro tis k xekourazetai kalutera kati sto opoio me vriskei 1000% sumfwni!Oi goneis as erxontai spiti na doun to mwraki k oi filoi meta ta 40.Den xathike o kosmos!

Anyway, re koritsia sas diavaza k oles pairnete to sidiro prwi!
Egw sikwnomai pairnw asvestio prwi giati afou pinw kafe me gala skeftika oti den kanei sidiros me gala mazi, meta mesimeri salospir k to vrady sidiro.

Kanw lathos toso kairo?

Ναι κ εγώ συμφωνώ να μην έρχεται η σάρα κ η μαρα στο νοσοκομειο, αλλά οι γονείς κανονικά έπρεπε να τους αφήνουν! Θα δούμε μέχρι τότε...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Renez said:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω έτσι εγκυκλοπαιδικά αν επιτρέπεται..ενέσεις γιατί κάνετε? Είναι αυτές οι αντιπηκτικες που λένε για να μην πηζει το αίμα..? Κ τις κάνετε λόγω εξωσωματικής ή επειδή από πριν είχατε θέμα με το αίμα..?

Εμένα μου τις έδωσαν από το κέντρο εξωσωματικής για το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης, αλλά τελείως προληπτικά. Δεν έχω κάποιο ιστορικό ούτε έχω κάνει εξετάσεις θρομβοφιλίας για να δω αν έχω θέμα. Τώρα αν/όταν ξανακάνω εξωσωματική (εμβρυομεταφορά δηλαδή) θα τους ρωτήσω αν μπορώ να κάνω τις εξετάσεις για θρομβοφιλία πιο πριν, έτσι ώστε να μην τις παίρνω τζάμπα.

 

5 hours ago, Renez said:

Ε ναι ρε φίλη!! Μα είναι κρίμα εφόσον δόξα το Θεό έχω όρεξη κ αντοχή να δουλεύω να φεύγω νωρίτερα μόνο για τη ζέστη..

Κ για τον καημένο τον άντρα μου να μένει ως τις 6 εκεί μες τον καύσωνα.. τώρα το περιμένω πως κ πως σαν όαση!!!

Επίσης ξεχάστηκα πριν να σχολιάσω αυτό για το σπίτι σε εσένα Ευακι μου..πολύ ξενέρωσα να ξέρεις (πωωω εντομεταξυ έτσι συνειδητοποιω πόσο αληθινά φιλικά συναισθήματα μου βγαίνουν να νιώθω για εσάς που δεν σας έχω καν γνωρίσει από κοντά..αλλά ταξιδεύουμε ήδη 6 μήνες σχεδόν όλες μαζί..αχχχχ) που λες ξενέρωσα γτ σας είχα βολεψει στο νου μου ότι ξεμπερδεψαν τα παιδιά κ πάνε στο νέο τους σπίτι να φτιάξουν τη φωλιτσα τους κ τώρα πφφφφ

Δε πειράζει όμως,πάντα είμαι της άποψης ουδέν κακό αμιγές καλού,οπότε να δεις πως θα βρείτε κάτι πολύ καλύτερο κ από ότι φανταζόσασταν!!!

 

Έτσι είναι βρε Αρετή μου... λογικό είναι να νοιαζόμαστε πλέον η μια για την άλλη μετά από τόσο καιρό που τα λέμε όλα εδώ. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ξενέρωσα λίγο με το σπίτι, αλλά επειδή πάντα είμαι αισιόδοξη και πιστεύω ότι όλα γίνονται για καλό στο τέλος, δεν στεναχωρήθηκα κιόλας. Λίγο απογοητεύτηκα σήμερα γιατί είδαμε από χθες 6 σπίτια και από αυτά μόνο το ένα μας άρεσε που ήταν πανάκριβο... γενικά δεν το περίμενα ότι θα ήταν τόσο δύσκολο να βρούμε κάτι καλό. Συνεχίζουμε όμως την αναζήτηση με θετική σκέψη... και που θα πάει!

  • Μου αρέσει 4

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

@Annou να πίνεις τα χάπια σου όπως βολεύεσαι αλλά με σωστές αποστάσεις νομίζω αρκεί, εμένα ήθελε να είναι πρωί ο σίδηρος ώστε να είμαι τελείως νηστική , κ έτσι αναγκαστικά το έχω ρίξει στο γάλα αμυγδάλου κ καρύδας για πρωινό!!

Βρε κορίτσια το έχω ξαναπεί, δεν ξέρω αν φταίει ότι είναι το πρώτο μου, αλλά εγώ θα ήθελα κόσμο στο μαιευτήριο, επίσης μπορείς κάπως να περιορίσεις κ το σε ποιον θα το ανακοινώσεις κατέυθειαν ώστε να αποφύγεις τους άσχετους, από την άλλη το ότι για 3 μέρες μένει μόνο ο μπαμπάς μέσα νομίζω είναι καλό για τον μπαμπά να δεθεί με τον μωρό καθώς είναι κ η μόνη βοήθεια της μαμας εκείνες τις στιγμές, ενώ πριν τι κάνανε;;την βγάζανε στην καφετέρια να κερνάνε!!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα!!!

@Annou να πίνεις τα χάπια σου όπως βολεύεσαι αλλά με σωστές αποστάσεις νομίζω αρκεί, εμένα ήθελε να είναι πρωί ο σίδηρος ώστε να είμαι τελείως νηστική , κ έτσι αναγκαστικά το έχω ρίξει στο γάλα αμυγδάλου κ καρύδας για πρωινό!!

Βρε κορίτσια το έχω ξαναπεί, δεν ξέρω αν φταίει ότι είναι το πρώτο μου, αλλά εγώ θα ήθελα κόσμο στο μαιευτήριο, επίσης μπορείς κάπως να περιορίσεις κ το σε ποιον θα το ανακοινώσεις κατέυθειαν ώστε να αποφύγεις τους άσχετους, από την άλλη το ότι για 3 μέρες μένει μόνο ο μπαμπάς μέσα νομίζω είναι καλό για τον μπαμπά να δεθεί με τον μωρό καθώς είναι κ η μόνη βοήθεια της μαμας εκείνες τις στιγμές, ενώ πριν τι κάνανε;;την βγάζανε στην καφετέρια να κερνάνε!!

Καλά κ τώρα θα είναι στη καφετέρια..τουλάχιστον οι δικοί μου:tongue:

Είναι ένα καφέ ακριβώς έξω από το μαιευτήριο,χρυσό το κάναμε!

Όπως μου είπε κ ο αδερφός μου,εντάξει δε θα μπούμε,αλλά να μην είμαι εκεί!?? Θα είμαι απ' έξω να περιμένω τα νεα!:D:wub:

Καλύτερα όμως που μέσα δεν θα έχει κόσμο κ η μαμά με το μωρό θα έχουν όλο το χρόνο μαζί!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...