Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

εσύ φοβάσαι επειδή θα κόψεις τις ενέσεις;;η φοβάσαι μήπως είναι κάτι άλλο;;

Φοβάμαι επειδή κόβω τις ενέσεις... είπα στο γιατρό να μην τις κόψω κ ας έχω φαγούρα 9 μήνες. Μου είπε όχι.

ασχετο εγώ είμαι πολύ ευσυγκίνητη κ πριν την εγκυμοσύνη δλδ. Μόλις είδα το θαύμα στο κελί 7. Κορίτσια δεν έκλαψα καθόλου.... σε ένα σημείο συγκινήθηκα κ τίποτα άλλο. 

  • Μπερδεμένη/-ος 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Φοβάμαι επειδή κόβω τις ενέσεις... είπα στο γιατρό να μην τις κόψω κ ας έχω φαγούρα 9 μήνες. Μου είπε όχι.

ασχετο εγώ είμαι πολύ ευσυγκίνητη κ πριν την εγκυμοσύνη δλδ. Μόλις είδα το θαύμα στο κελί 7. Κορίτσια δεν έκλαψα καθόλου.... σε ένα σημείο συγκινήθηκα κ τίποτα άλλο. 

εμπιστεύσου το γιατρό σου αγάπη και ότι σ είπε να κάνεις και μην φοβάσαι για τίποτα!

για την ταινία τι να πω???? εγω πλάνταξα........χαχαχαχα και μετα δεν είχα καθόλου όρεξη.....ήμουν έτοιμη να τσακώθω με τον άντρα μου.....ήμουν λυπημένη.....απαππα δεν ξαναβλέπω τέτοια! σήμερα καμια χαρούμενη να αλλάξει η διάθεση!

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

εμπιστεύσου το γιατρό σου αγάπη και ότι σ είπε να κάνεις και μην φοβάσαι για τίποτα!

για την ταινία τι να πω???? εγω πλάνταξα........χαχαχαχα και μετα δεν είχα καθόλου όρεξη.....ήμουν έτοιμη να τσακώθω με τον άντρα μου.....ήμουν λυπημένη.....απαππα δεν ξαναβλέπω τέτοια! σήμερα καμια χαρούμενη να αλλάξει η διάθεση!

 

Κ φαντάσου ότι δεν έχω κ καλή ψυχολογία σήμερα άρα θα έπρεπε να είμαι στα πατώματα .... πχ έχεις δει μια με την Κάμερον Ντίαζ, η αδερφή μου κ εγώ;;;; Έκλαιγα με λυγμούς όταν την πρώτο είδα δε μπορούσα να ηρεμήσω 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ φαντάσου ότι δεν έχω κ καλή ψυχολογία σήμερα άρα θα έπρεπε να είμαι στα πατώματα .... πχ έχεις δει μια με την Κάμερον Ντίαζ, η αδερφή μου κ εγώ;;;; Έκλαιγα με λυγμούς όταν την πρώτο είδα δε μπορούσα να ηρεμήσω 

ναι την εχω δεί..... πολύ κλάμα κ εκεί!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Jasmine@ είπε:

Τις ενέσεις μου τις είχε δώσει ο γυναικολόγος σε συνεννόηση με αιματολόγο όταν είχα πάει στο νοσοκομείο πρώτη επίσκεψη κ είχαν δει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας.... τώρα με τον κορονοιο υπολειτουργούν αυτά τα τμήματα. 
Τις εξετάσεις θρομβοφιλιας τις έκανα περίπου τον Οκτώβρη κ από τότε που μου είπαν ότι πρέπει να κάνω ενέσεις εννοείται ότι σκέφτομαι ότι αν τις είχα κάνει από το πρώτο παιδί ίσως να μην το είχα χάσει...

ο γυναικολόγος μου είπε επειδή του εξέφρασα το φόβο μου ότι δεν υπάρχει περιπτώςη να γίνει κάτι κακό! Εγώ έχω αγχωθεί πολύ... 

επισης τις ενέσεις τις κάνω περίπου 1,5 μήνα δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Σήμερα που είδα το φύλο οδηγιών στις άντε δείξεις είχε ως συχνή την κνίδωση τα εξανθήματα κ τον κνησμό. Δε ξέρω τι να πω.

@EugenJen έκανες την εξέταση κορίτσι μου;

Αμ δε αγάπη δε σου ειχα πει εξ αρχής να δεις από όλα τα φάρμακα τις αντενδείξεις? Να μην αγχώνεσαι,για να επιμένει ο γυναικολόγος σου πως δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας θα είναι βέβαιος.

Δε νομίζω να θέλει κανείς να διακυνδινευσει μια κύηση..είδες εδώ στην Ευγενία με τις ελάχιστες πιθανότητες για κάτι καλό την πίεσαν να κάνει τροφοβλάστηση, προφανώς για να είναι χίλια τα εκατό βέβαιοι ότι όλα θα πάνε καλά!!

Εμείς είμαστε εδώ :-)

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου επέστρεψα! Πήγαν όλα καλά με την εξέταση!! Λίγο πονακι εκεί που μπήκε η ένεση αλλά όχι κάτι τρομερό.

Για 2 μέρες θα είμαι λίγο προσεκτικη αλλά όχι και τελείως τεζα..

Αναμένουμε αποτελέσματα κ μάλλον έχουμε τσουπρα!!!

@Jasmine@ μην αγχώνεσαι κορίτσι μου να σκέφτεσαι θετικά ο γιατρός ξέρει κ σε καθοδηγεί..να προσέχεις τα μωράκια σου κ να τους στέλνεις θετική ενέργεια..έχεις ηρεμήσει καθόλου ;;

Απαπαπα να και άλλο κοριτσινι στη παρέα μας!! Ήμουν βέβαιη πως όλα θα πάνε καλά!! :x

Just now, Irinoula86 είπε:

καλησπέραααα!!!!!σήμερα δεν μιλάτε πολύ και ανησυχώ!!!!χαχαχαχα...@Jasmine ναι κορίτσι μην αγχώνεσαι.... απλά εμπιστεύσου τον γιατρό!

@EugenJen μπραβοοοοοοοοοοοο..... και για την εξέταση και για την "τσούπρα"!!!!!!!πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα? τελικά μόνη σου πήγες η με τον άντρα σου μέσα?

θα είναι όλα τέλειααααα........μην φοβάσαι καθόλου!!!!!!

Μου φαίνεται ότι εγώ είμαι η γλωσσοκοπανα,τη κοπανισα λίγο σήμερα κ ηρεμισατε ε?? :P

Just now, Jasmine@ είπε:

Γεια σας κορίτσια, χαίρομαι eugenjen που πήγαν όλα καλά! Λείπει η Renez σήμερα κ επικρατεί σιγή.... 

προσπαθω να σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά! 

Επέστρεψα όμως κ δε θα κοιμηθείτε νωρίς απόψε μου φαίνεται χαχαχα

Just now, Jasmine@ είπε:

Φοβάμαι επειδή κόβω τις ενέσεις... είπα στο γιατρό να μην τις κόψω κ ας έχω φαγούρα 9 μήνες. Μου είπε όχι.

ασχετο εγώ είμαι πολύ ευσυγκίνητη κ πριν την εγκυμοσύνη δλδ. Μόλις είδα το θαύμα στο κελί 7. Κορίτσια δεν έκλαψα καθόλου.... σε ένα σημείο συγκινήθηκα κ τίποτα άλλο. 

Άστα αυτά και καλα συγκινητική,άκαρδη γυναίκα!!.

Εγώ κόντεψα να τελειώσω μετά το ρόλο κουζίνας κ το χαρτί υγείας κ εσύ "σε ένα σημείο συγκινήθηκες"??:evil:8)

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ:

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι (?)--} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας)ίσως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

Just now, Irinoula86 είπε:

εμπιστεύσου το γιατρό σου αγάπη και ότι σ είπε να κάνεις και μην φοβάσαι για τίποτα!

για την ταινία τι να πω???? εγω πλάνταξα........χαχαχαχα και μετα δεν είχα καθόλου όρεξη.....ήμουν έτοιμη να τσακώθω με τον άντρα μου.....ήμουν λυπημένη.....απαππα δεν ξαναβλέπω τέτοια! σήμερα καμια χαρούμενη να αλλάξει η διάθεση!

 

Για να επανορθώσω σήμερα θα δεις τη ταινία "toc toc," υπόσχομαι άπειρο γελιο!!!!! :D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά αποτελέσματα eugenjen! Να φύγει κ αυτό να ηρεμήσεις! 

Jasmine ο γιατρός σου έχει δίκιο μην ανησυχείς! Κάνεις δεν διακινδυνεύει μια εγκυμοσύνη!

Θέλω κ εγώ να δω αυτό το θαύμα στο κελί 7 αλλά δεν έχω νετφλιξ... Τι να κάνω;

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλά αποτελέσματα eugenjen! Να φύγει κ αυτό να ηρεμήσεις! 

Jasmine ο γιατρός σου έχει δίκιο μην ανησυχείς! Κάνεις δεν διακινδυνεύει μια εγκυμοσύνη!

Θέλω κ εγώ να δω αυτό το θαύμα στο κελί 7 αλλά δεν έχω νετφλιξ... Τι να κάνω;

Είναι πολύ εύκολο να φτιάξεις κ ο πρώτος μήνας είναι δωρεάν... μόνο email χρειάζεται!

Just now, Renez είπε:

Αμ δε αγάπη δε σου ειχα πει εξ αρχής να δεις από όλα τα φάρμακα τις αντενδείξεις? Να μην αγχώνεσαι,για να επιμένει ο γυναικολόγος σου πως δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας θα είναι βέβαιος.

Δε νομίζω να θέλει κανείς να διακυνδινευσει μια κύηση..είδες εδώ στην Ευγενία με τις ελάχιστες πιθανότητες για κάτι καλό την πίεσαν να κάνει τροφοβλάστηση, προφανώς για να είναι χίλια τα εκατό βέβαιοι ότι όλα θα πάνε καλά!!

Εμείς είμαστε εδώ :-)

Απαπαπα να και άλλο κοριτσινι στη παρέα μας!! Ήμουν βέβαιη πως όλα θα πάνε καλά!! :x

Μου φαίνεται ότι εγώ είμαι η γλωσσοκοπανα,τη κοπανισα λίγο σήμερα κ ηρεμισατε ε?? :P

Επέστρεψα όμως κ δε θα κοιμηθείτε νωρίς απόψε μου φαίνεται χαχαχα

Άστα αυτά και καλα συγκινητική,άκαρδη γυναίκα!!.

Εγώ κόντεψα να τελειώσω μετά το ρόλο κουζίνας κ το χαρτί υγείας κ εσύ "σε ένα σημείο συγκινήθηκες"??:evil:8)

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ:

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι (?)--} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

Για να επανορθώσω σήμερα θα δεις τη ταινία "toc toc," υπόσχομαι άπειρο γελιο!!!!! :D

Γύρισε η πολύλόγου!!!! 
Εγώ που έχω κενό έχω πητ 14/10 αλλά Σεπτέμβρη θα γεννήσω στην Πάτρα....

καλε σιγά την συγκινητική, προβλέψιμη ήταν από την αρχή. Ευτυχώς βγήκε το casa νέος κύκλος κ θα λιώσω....


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου επέστρεψα! Πήγαν όλα καλά με την εξέταση!! Λίγο πονακι εκεί που μπήκε η ένεση αλλά όχι κάτι τρομερό.

Για 2 μέρες θα είμαι λίγο προσεκτικη αλλά όχι και τελείως τεζα..

Αναμένουμε αποτελέσματα κ μάλλον έχουμε τσουπρα!!!

@Jasmine@ μην αγχώνεσαι κορίτσι μου να σκέφτεσαι θετικά ο γιατρός ξέρει κ σε καθοδηγεί..να προσέχεις τα μωράκια σου κ να τους στέλνεις θετική ενέργεια..έχεις ηρεμήσει καθόλου ;;

Μπράβο κορίτσι μου! Πολύ χαιρομαι που δεν ήταν τίποτα πιο δύσκολο. Πόση ώρα κρατησε; Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλά αποτελέσματα eugenjen! Να φύγει κ αυτό να ηρεμήσεις! 

Jasmine ο γιατρός σου έχει δίκιο μην ανησυχείς! Κάνεις δεν διακινδυνεύει μια εγκυμοσύνη!

Θέλω κ εγώ να δω αυτό το θαύμα στο κελί 7 αλλά δεν έχω νετφλιξ... Τι να κάνω;

Για δες μηηηπως το έχει στο youtube.. άκουσα ότι λόγω καραντίνας έχουν κατεβάσει κ εκεί ταινίες..

Just now, Jasmine@ είπε:

Είναι πολύ εύκολο να φτιάξεις κ ο πρώτος μήνας είναι δωρεάν... μόνο email χρειάζεται!

Γύρισε η πολύλόγου!!!! 
Εγώ που έχω κενό έχω πητ 14/10 αλλά Σεπτέμβρη θα γεννήσω στην Πάτρα....

καλε σιγά την συγκινητική, προβλέψιμη ήταν από την αρχή. Ευτυχώς βγήκε το casa νέος κύκλος κ θα λιώσω....

Προβλέψιμη????? Η θυσία του τελευταίου στο τέλος? Η ανατροπή η τρελή? Ααααααα άσε μας Ισμήνη μου σε παρακαλώ !!

Καλά σήμερα ήμουν από το πρωί έγκλειστη με τον άντρα μ,ε λέμε ας το εκμεταλλευτούμε ρομαντικά.. κάναμε καφεδάκι,παίξαμε ταβλακι,μαγείρεψα με μαζί(αν θεωρείτε μαζί ότι απλά μου έδινε τα υλικά που ζητούσα..) φάγαμε,κάναμε κ αγαπούλες παρακαλώ και τώρα....βαρέθηκα με αισχρά ο ένας τον άλλο κ γύρισε ο καθένας στην απομόνωση των κινητο-ταμπλετ.. 

Αχ how sweet reality....

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Για δες μηηηπως το έχει στο youtube.. άκουσα ότι λόγω καραντίνας έχουν κατεβάσει κ εκεί ταινίες..

Renez έκλεισες τον τρίτο; Σήμερα μπαίνεις στην 13η.... κάποιοι λένε ότι είναι κ η 13η μέσα κάποιοι άλλοι όχι!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Είναι πολύ εύκολο να φτιάξεις κ ο πρώτος μήνας είναι δωρεάν... μόνο email χρειάζεται!

Γύρισε η πολύλόγου!!!! 
Εγώ που έχω κενό έχω πητ 14/10 αλλά Σεπτέμβρη θα γεννήσω στην Πάτρα....

καλε σιγά την συγκινητική, προβλέψιμη ήταν από την αρχή. Ευτυχώς βγήκε το casa νέος κύκλος κ θα λιώσω....

Γτ αγάπη Σεπτεμβρη? Ααααα λογω διδύμων? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γτ αγάπη Σεπτεμβρη? Ααααα λογω διδύμων? 

Ναι ναι τα διδυμάκια τα παίρνουν νωρίτερα!!!

Just now, Renez είπε:

Για δες μηηηπως το έχει στο youtube.. άκουσα ότι λόγω καραντίνας έχουν κατεβάσει κ εκεί ταινίες..

Προβλέψιμη????? Η θυσία του τελευταίου στο τέλος? Η ανατροπή η τρελή? Ααααααα άσε μας Ισμήνη μου σε παρακαλώ !!

Καλά σήμερα ήμουν από το πρωί έγκλειστη με τον άντρα μ,ε λέμε ας το εκμεταλλευτούμε ρομαντικά.. κάναμε καφεδάκι,παίξαμε ταβλακι,μαγείρεψα με μαζί(αν θεωρείτε μαζί ότι απλά μου έδινε τα υλικά που ζητούσα..) φάγαμε,κάναμε κ αγαπούλες παρακαλώ και τώρα....βαρέθηκα με αισχρά ο ένας τον άλλο κ γύρισε ο καθένας στην απομόνωση των κινητο-ταμπλετ.. 

Αχ how sweet reality....

Α γι αυτό εξαφανίστηκες όλη μέρα.... εμένα με μαλώνει σήμερα που φοβάμαι τόσο πολύ! Κ ότι  δεν εμπιστεύομαι το γιατρό κ τέτοια.... δε μπορεί να καταλάβει την ανησυχία μου.

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Renez έκλεισες τον τρίτο; Σήμερα μπαίνεις στην 13η.... κάποιοι λένε ότι είναι κ η 13η μέσα κάποιοι άλλοι όχι!

Εμμμ εγώ θέλω να πιστεύω ότι μπήκα στο. 4ο.. έτσι απλά για να φύγουν τα άγχη του πρώτου τριμήνου :-)

Πάντως κ η εφαρμογή στο κινητό μου με γράφει πλέον 2 τρίμηνο :-)

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι τα διδυμάκια τα παίρνουν νωρίτερα!!!

Α γι αυτό εξαφανίστηκες όλη μέρα.... εμένα με μαλώνει σήμερα που φοβάμαι τόσο πολύ! Κ ότι  δεν εμπιστεύομαι το γιατρό κ τέτοια.... δε μπορεί να καταλάβει την ανησυχία μου

Δε πειράζει,δείξε ανωτερότητα κ κατάλαβε τον εσύ! Οι άντρες τα βλέπουν συνήθως πολύ τετράγωνα κ λογικά όλα,"πρέπει να το κάνει το είπε ο γιατρός θα το κάνει γτ φοβάται? "

Λέγε εσύ ναι ναι κ μιλά αγάπη μου να τα βγάλεις με τη μανούλα σου,τις φίλες σου,ΕΜΑΣ και μην τον παρεξηγείς..άντρας είναι :P

Αχχχ κ μάλλον μεγαλώνω κ εγώ έναν τέτοιο μέσα μου :huh:χαχχαα

Ρε κορίτσια σήμερα το μεσημέρι πριν το δαι (και τις αγαπούλες) μου εδώσε μια δυο σούβλες τύπου πόνοι περιόδου που έτσι κ αλλιώς χαζό έχω αραιά κ που αλλά πολύ πιο δυνατές .. χαμηλά στη κοιλιά εκεί που είναι το νινι απ' ότι έχω δει στον υπέρηχο.εχετε νιώσει έτσι κάτι πιο δυνατό κ εσείς...?

Επίσης!! Θέμα της ημέρας....(1ο!!)

Είμαι σχεδόν βέβαιη ότι μια φορά εχθές κ 1 σήμερα με μεγαλύτερη λόγο διάρκεια ένιωσα το μπεμπέ....

Ναι ναι μη με πείτε τρελή έτσι νομίζω..τώρα δεν έχω ξανά γεννήσει κ εγώ να ξέρω σίγουρα αλλά πριτσα δεν ήταν,πόνος δεν ήταν κ ήταν εκεί που είναι το νινι σαν να ένιωσα να αναποδογυρίζει..να κουνιέται κάτι τεσπα..

Έχει νιώσει καμία? Μήπως είναι κάτι άλλο? Εσείς που έχετε κ άλλο παιδάκια??

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Πολύ χαιρομαι που δεν ήταν τίποτα πιο δύσκολο. Πόση ώρα κρατησε; Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Η διαδικασία δεν είναι ούτε 5 λεπτά..πιο πολύ ήταν η αναμονή..μου έβαλε μπενταντιν στην κοιλίτσα , μου έβαλε το χέρι στο μπράτσο του κ μου λέει δεν μιλάς δεν κουνιέσαι , αναπνέεις χαλαρά ,αν κάτι θες μου αφίξεις το μπράτσο..θα νιώσεις το τσιμπήματακι από τις βελόνιτσες εγώ είχα κλείσει μάτια ..κ αυτό ήταν!! Κάναμε υπέρηχο κ μετά να δούμε αν υπάρχει κάποια αλλαγή στο μωρό στην καρδούλα του κ όλα καλά!! 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η ταινία δεν υπάρχει στο γιουτιουμπ.

Jasmine κ ο άντρας σου αγχώνεται απλά οι άντρες όταν αγχώνονται δεν το δείχνουν κ το παίρνουν λίγο στην πλάκα... Μια χαρά νιώθει την ανησυχία σου απλά θέλει να σου σταθεί με λογική για να μην σας πάρει κ τους δύο από κάτω.

Renez ίσως να είναι το μωράκι σου! Κ εγώ τελευταια νιώθω κάτι σαν σκίρτημα αλλά λέω ότι είναι νωρίς για τέτοια. Το πρώτο παιδί το είχα νιώσει ξεκάθαρα από την 17η εβδομάδα κ μετά. Πιο πριν δεν θυμάμαι κάτι... 

Εγώ τον μήνα μου τον αλλάζω κάθε 10 του μηνός που είναι κ η μέρα ΠΗΤ.

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...