Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Thalia30 συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα! Βουρ για ψώνια τώρα!!! Με το καλό και καλό υπόλοιπο!

@Efi@ έχουμε ίδια ΠΗΤ και ίδιο φύλο! Με το καλό!!!

@Anastasia05 άμα ξεκίνησες κ εσύ ετοιμασίες μάλλον είμαι πλέον η τελευταία που δεν έχω ασχοληθεί με τπτ... Έχω δώσει όλα τα πράγματα του πρώτου παιδιού από δω κ από κει κ πρέπει σιγά σιγά να συντονιστω και να τα ξαναμαζεψω.

Επίσης δεν θέλω να γεννησω:unsure:

Έχω ετοιμάσει κ το μόνο κρεβάτι!! Περιμένω μόνο το προστατευτικό κάλυμμα στρώματος κ είναι έτοιμο να υποδεχτεί τον μεγάλο μου!!! 

Η αλήθεια είναι οτι έχεις χρόνο. Αν πρέπει όμως να μαζέψεις πράγματα,να ξεκινήσεις να δεις τι μπορεί να χρησιμοποιηθεί,τι οχι για να κινηθείς αναλόγως!

Κι εγώ έχω ένα μικρό άγχος για τη γέννα..όχι για εκείνη τη στιγμή όμως! Αλλά μέχρι να ξεκινήσει! Θα έρθει νωρίτερα??? Θα έρθει στην ώρα του?? Ελπίζω να μη γίνει πρόκληση πάλι.

Εσένα τι σε φοβίζει?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα!!!

Τι όμορφα μπεμπικα πραγματάκια! Κι εγώ θέλω να ξεχωρίσω τα ρουχαλάκια τα βρεφικά κ έως ενός που είναι στην αποθήκη, τα μεγάλυτερα που φόρεσε φέτος τα έχω ξεχωρησει! Ωραία θα είναι...εγώ θα κλαίω κι ο μικρός θα τα σκορπάει σε όλο σπίτι...χιχιχιχι χαμουλης! Και τα παιχνιδάκια τα έχω μαζέψει, θα τα ξαναθυμηθούμε! Πόσο μικρά κ χαριτωμενα! Εν τω μεταξύ όταν πήρα της μπέμπας τα φορμάκια έλεγα πωπωωω πολύ μικρά...τόσο μικρό θα είναι το μωρό μας??? Έχω ξεχάσει κιόλας...πώς είναι τα νινακια?

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν με φοβίζει κάτι απλά το πρώτο διάστημα μετά τη γέννα μου φαίνεται λίγο άχαρο και γενικά ο πρώτος χρόνος ενος παιδιου ειναι μια περίοδος απαιτητική... Ελπίζω να μιλήσει η εμπειρία και να βγει πιο αβιαστα:smile:

Κ για το πριν της γέννας έχω περισσότερο αγωνία πως θα εξελιχθεί αυτή τη φορά!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Δεν με φοβίζει κάτι απλά το πρώτο διάστημα μετά τη γέννα μου φαίνεται λίγο άχαρο και γενικά ο πρώτος χρόνος ενος παιδιου ειναι μια περίοδος απαιτητική... Ελπίζω να μιλήσει η εμπειρία και να βγει πιο αβιαστα:smile:

Κ για το πριν της γέννας έχω περισσότερο αγωνία πως θα εξελιχθεί αυτή τη φορά!

Να σου πω την αλήθεια εγώ τα έχω όλα αυτά πολύ κοντά ακόμη! Οπότε δεν θα μου κανει.μεγαλη διάφορα πιστευω!

Ναι το πριν της γέννας το περιμένουμε όλες με πολλή αγωνία!! Κ όσες περιμένουν το πρώτο κ οσες περιμενουμε το δεύτερο!:wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Δεν με φοβίζει κάτι απλά το πρώτο διάστημα μετά τη γέννα μου φαίνεται λίγο άχαρο και γενικά ο πρώτος χρόνος ενος παιδιου ειναι μια περίοδος απαιτητική... Ελπίζω να μιλήσει η εμπειρία και να βγει πιο αβιαστα:smile:

Κ για το πριν της γέννας έχω περισσότερο αγωνία πως θα εξελιχθεί αυτή τη φορά!

Λογική η αγωνία σου! Μη τα πολυσκεφτεσαι όμως, θα έρθουν κ θα περάσουν όπως τη 1η φορά! Όλα έχουν κ τη χάρη τους! 

Εγώ φοβάμαι μν θέλει να έρθει νωρίτερα η μικρή κ φοβάμαι γτ θα δουλεύω τν τελευταίο μήνα...μιας κ πάω με καισαρική δν με τρομάζει η γέννα αλλά να φτάσω τις βδομάδες που θέλω για να είναι δυνατό το μωράκι. Για μένα οι 3-4 πρωτοι μήνες είναι ζορικοι, μετα ξεπετάγονται. Έχω κακομαθει κι απ το 1ο που ηταν εύκολο μωρό, ξυπναγε το βράδυ για καιρό αλλά πολύ βολικό! Αν είναι γκρινιάρα η μικρή...μπορεί και να φρικαρω...αλλά θα την λατρεύω!:x

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Τι ωραία!! Με το καλό να σας έρθουν κ να υποδεχτούν το νινι σας!!:wub:

Δεν είναι τίποτα με τη ζώνη! Το κάνεις 1-2 φορές κ το έμαθες ! Σε ένα λεπτό θα είναι έτοιμο!

Καλέ τρεις μέρες κλαιγανε! Δεν ήταν να βάλεις άλφα!

Μπράβο κορίτσι! Πάντα καλα αποτελέσματα μέχρι το τέλος!!:x

Ωραία που τα λέγατε εχθές,εγώ έσβησα όταν κοιμήθηκε το παιδί ,βγήκε όλη η κουραση κ ευχαριστήθηκα ύπνο επιτέλους !

Ωραία ψώνια,ωραίες επιλογές έχετε κάνει!! Με το καλό όλα! 

Το καλοκαίρι θα περάσει πιο γρήγορα απ' ότι νομίζουμε! Είναι Ιούλιος ήδη! Έρχονται τα νινακια!

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!!!

Καλά έκανες Αναστασάκι και κοιμήθηκες καλά γιατί εσύ το χρειάζεσαι ένα παραπάνω έχοντας και το νήπιο λεβεντακι σου να φροντίσεις όλη μέρα!!!:wub:

Όντως όλες μας κάνουμε ωραίες επιλογές και ωραία ψώνια για τα νινια μας!

Ήδη ο Ιούλιος ξεκίνησε να σβήνει μέρες!!!Είναι απίστευτο το πώς περνάει ο καιρός!

 

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Thalia30 συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα! Βουρ για ψώνια τώρα!!! Με το καλό και καλό υπόλοιπο!

@Efi@ έχουμε ίδια ΠΗΤ και ίδιο φύλο! Με το καλό!!!

@Anastasia05 άμα ξεκίνησες κ εσύ ετοιμασίες μάλλον είμαι πλέον η τελευταία που δεν έχω ασχοληθεί με τπτ... Έχω δώσει όλα τα πράγματα του πρώτου παιδιού από δω κ από κει κ πρέπει σιγά σιγά να συντονιστω και να τα ξαναμαζεψω.

Επίσης δεν θέλω να γεννησω:unsure:

Δόξα το Θεό έχουμε τα πάντα και μας έδωσαν φίλοι ότι χρειάζεται το μωρό οπότε γλυτώσαμε πολλά έξοδα!! Σιγά σιγά μενει να πάρουμε μόνο ρούχαλακια και ανυπομονώ!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εμένα με φοβίζει η σκέψη να θέλει η μικρή να βγει νωρίτερα και θέλω να την κρατήσω στην κοιλίτσα μου όσο πρέπει!Όμως άμα είμαστε προσεκτικές και ήρεμες,πιστεύω όλα καλά θα πάνε...έτσι δεν είναι;αυτό νομίζω είναι το βασικό χωρίς να ξέρω βέβαια μη έχοντας πρωτύτερη εμπειρία...


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ninamc ax agpimeni mou ti omorfa logia einai auta pou les gia ton antra sou!!Xilia bravo.Etsi aisthanomai k egw me ton diko mou.Tuxeri kai evlogimeni.♥️

 

@Anastasia05 Mallon egw eimai pou den exw kanei katholou polla pragmata kai agxwthika twra pou sas diavasa.Mou leipoun oouuuu para polla!!Tha xekinisw siga siga.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

@Ninamc ax agpimeni mou ti omorfa logia einai auta pou les gia ton antra sou!!Xilia bravo.Etsi aisthanomai k egw me ton diko mou.Tuxeri kai evlogimeni.♥️

 

@Anastasia05 Mallon egw eimai pou den exw kanei katholou polla pragmata kai agxwthika twra pou sas diavasa.Mou leipoun oouuuu para polla!!Tha xekinisw siga siga.

Χαλαρά κορίτσι κ σιγά σιγά! Απλά κάποιες είμαστε λίγο ψυχαναγκαστικες να το πω?? Όχι! Τελειομανεις θα το πω !!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα και από εμένα...... !!!! έτσι όπως σας διαβάζω κ εγω νομίζω δεν έχω κάνει κάτι με αγορές..... έχω πάρει τα μεγάλα αλλά όχι τα μικρά και τα μικρά ειναι πιο πολλά και πιο δύσκολα!

αγχθωθηκα και εγω τώρα..... επίσης ρε κορίτσια είμαι από τις 6 ξύπνια και γυρίζω σπίτι στις 7 . τι κουράγιο να έχω να βγω μαγαζιά και για ψωνια? μονο μπορω το σαββατο κ αυτο με δυσκολία...... έτσι έκανα και στο γαμο μας με τις προετοιμασίες και τελικά δεν τις ευχαριστήθηκα καθόλου.... τουλάχιστον λέω ότι θα το ευχαριστηθω τωρα.... όλοι στη δουλειά μου λένε μήπως να μην σταματήσω από αύγουστο και να μεινω όσο περισσότερο μπορώ για να τις πάρω όλες τις μέρες μετά καθώς θα τις χρειαστώ περισσότερο.

αλλά εγω η αλήθεια είναι ότι δεν κρατιέμαι να σταματήσω.......ακριβώς για αυτό το λόγο για να ευχαριστηθώ αυτήν την περίοδο.... και να είμαι ήρεμη πάνω απ ολα......

εσεις πότε θα σταματήσετε από τις δουλειές σας?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Χαλαρά κορίτσι κ σιγά σιγά! Απλά κάποιες είμαστε λίγο ψυχαναγκαστικες να το πω?? Όχι! Τελειομανεις θα το πω !!

Αυτό ξανά πες το!!!! 

Εμένα τη Κυριακή θα έρθουν οι γονείς κ οι παππούδες μου να τους κάνουμε το τραπέζι σπίτι κ μαντεψτε ποιος είναι ο κύριος λόγος !!

Ναι ναι να δουν το δωμάτιο του μπέμπη χαχαχαχα

Στους γονείς μου θα είναι το πρώτο εγγόνι κ πρώτο δισέγγονο των παππούδων μου οπότε καταλαβαίνετε ανυπομονησία κ λατρεία που υπάρχει ήδη!!

Σήμερα κιόλας μόλις γύρισα από τη δουλειά έκατσα κ έφτιαξα ξανά στη βιβλιοθήκη στο δωμάτιο του όλα τα βιβλία ,προσέθεσα κάτι λούτρινα που του έχει παρει ο χαζομπαμπας του κ γενικά εκτός από τη κούνια είναι έτοιμο..εεε τι κούνια προς το παρόν θα την αφήσω στη φαντασία τους :P

Εγώ πάντως κορίτσια μου δε φοβάμαι καθόλου τη γέννα ίσα ίσα ανυπομονώ να τον κρατήσω στα χέρια μου..ίσως είναι "άγνοια κινδύνου"?! Δε ξερω..εχω τόσο πιστη κ εμπιστοσύνη στον Θεό ,στο σώμα μου κ στον μπέμπη μου που τπτ δε μου φαίνεται βουνό πάνω στο θέμα της γεννας..

Το μόνο που προσεύχομαι είναι να βγει στον μήνα του δλδ από 37 εβδομάδων κ έπειτα κ δε με νοιάζει τπτ άλλο!!!!!

Just now, Irinoula86 είπε:

κορίτσια καλησπέρα και από εμένα...... !!!! έτσι όπως σας διαβάζω κ εγω νομίζω δεν έχω κάνει κάτι με αγορές..... έχω πάρει τα μεγάλα αλλά όχι τα μικρά και τα μικρά ειναι πιο πολλά και πιο δύσκολα!

αγχθωθηκα και εγω τώρα..... επίσης ρε κορίτσια είμαι από τις 6 ξύπνια και γυρίζω σπίτι στις 7 . τι κουράγιο να έχω να βγω μαγαζιά και για ψωνια? μονο μπορω το σαββατο κ αυτο με δυσκολία...... έτσι έκανα και στο γαμο μας με τις προετοιμασίες και τελικά δεν τις ευχαριστήθηκα καθόλου.... τουλάχιστον λέω ότι θα το ευχαριστηθω τωρα.... όλοι στη δουλειά μου λένε μήπως να μην σταματήσω από αύγουστο και να μεινω όσο περισσότερο μπορώ για να τις πάρω όλες τις μέρες μετά καθώς θα τις χρειαστώ περισσότερο.

αλλά εγω η αλήθεια είναι ότι δεν κρατιέμαι να σταματήσω.......ακριβώς για αυτό το λόγο για να ευχαριστηθώ αυτήν την περίοδο.... και να είμαι ήρεμη πάνω απ ολα......

εσεις πότε θα σταματήσετε από τις δουλειές σας?

 

Εγώ προσωπικά θα πηγαίνω όσο αντέχω ... Ναι ναι είμαι workaholic δε το κρύβω!!

Αλλά δε ξέρω αν είμαι παράδειγμα εγώ γτ λόγω του ότι είναι δική μου δουλειά έχω την ευχέρεια κ φεύγω στις 2 πχ οπότε κάθομαι μόνο 7 ώρες.. ή κ να θέλω να φύγω νωρίτερα μπορώ..

Αν ήμουν σε άλλη δουλειά πιστεύω θα δούλευα μέχρι τον 7ο κ μετά σπίτι...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

κορίτσια καλησπέρα και από εμένα...... !!!! έτσι όπως σας διαβάζω κ εγω νομίζω δεν έχω κάνει κάτι με αγορές..... έχω πάρει τα μεγάλα αλλά όχι τα μικρά και τα μικρά ειναι πιο πολλά και πιο δύσκολα!

αγχθωθηκα και εγω τώρα..... επίσης ρε κορίτσια είμαι από τις 6 ξύπνια και γυρίζω σπίτι στις 7 . τι κουράγιο να έχω να βγω μαγαζιά και για ψωνια? μονο μπορω το σαββατο κ αυτο με δυσκολία...... έτσι έκανα και στο γαμο μας με τις προετοιμασίες και τελικά δεν τις ευχαριστήθηκα καθόλου.... τουλάχιστον λέω ότι θα το ευχαριστηθω τωρα.... όλοι στη δουλειά μου λένε μήπως να μην σταματήσω από αύγουστο και να μεινω όσο περισσότερο μπορώ για να τις πάρω όλες τις μέρες μετά καθώς θα τις χρειαστώ περισσότερο.

αλλά εγω η αλήθεια είναι ότι δεν κρατιέμαι να σταματήσω.......ακριβώς για αυτό το λόγο για να ευχαριστηθώ αυτήν την περίοδο.... και να είμαι ήρεμη πάνω απ ολα......

εσεις πότε θα σταματήσετε από τις δουλειές σας?

 

Αχ βρε κορίτσι μου δίκιο έχεις! Αν νομίζεις ότι αντέχεις να βγάλεις κ τν Αυγούστο κάτσε στη δουλειά! Μετά θα είναι πιο πολύτιμος ο χρόνος, γνώμη μου! Αλλά και τη προετοιμασία να την ευχαριστηθείς! Ούτως ή άλλως τι νομίζεις κι εμείς μες στη ζέστη γυρνάμε στα μαγαζιά για shopping? Να  ναι καλά τα κούριερ! Από κοντά το καρότσι κ τη κούνια πρέπει να δεις για σιγουριά, τα άλλα πχ ρουχαλάκια μια χαρά τα παραγγελνεις από e shop κ τα παρατάσεις στον καναπέ να τα κοιτάς να λιώνεις!!! Μη αγχώνεσαι, όλα θα γίνουν! Καλού κακού όμως Σεπτέμβρη ετοιμες οι βαλιτσες για όλα τα άλλα δν θα τρελαθούμε! Ψυχική ηρεμία πάνω απ όλα!!!

Just now, Renez είπε:

Αυτό ξανά πες το!!!! 

Εμένα τη Κυριακή θα έρθουν οι γονείς κ οι παππούδες μου να τους κάνουμε το τραπέζι σπίτι κ μαντεψτε ποιος είναι ο κύριος λόγος !!

Ναι ναι να δουν το δωμάτιο του μπέμπη χαχαχαχα

Στους γονείς μου θα είναι το πρώτο εγγόνι κ πρώτο δισέγγονο των παππούδων μου οπότε καταλαβαίνετε ανυπομονησία κ λατρεία που υπάρχει ήδη!!

Σήμερα κιόλας μόλις γύρισα από τη δουλειά έκατσα κ έφτιαξα ξανά στη βιβλιοθήκη στο δωμάτιο του όλα τα βιβλία ,προσέθεσα κάτι λούτρινα που του έχει παρει ο χαζομπαμπας του κ γενικά εκτός από τη κούνια είναι έτοιμο..εεε τι κούνια προς το παρόν θα την αφήσω στη φαντασία τους :P

Εγώ πάντως κορίτσια μου δε φοβάμαι καθόλου τη γέννα ίσα ίσα ανυπομονώ να τον κρατήσω στα χέρια μου..ίσως είναι "άγνοια κινδύνου"?! Δε ξερω..εχω τόσο πιστη κ εμπιστοσύνη στον Θεό ,στο σώμα μου κ στον μπέμπη μου που τπτ δε μου φαίνεται βουνό πάνω στο θέμα της γεννας..

Το μόνο που προσεύχομαι είναι να βγει στον μήνα του δλδ από 37 εβδομάδων κ έπειτα κ δε με νοιάζει τπτ άλλο!!!!!

Εγώ προσωπικά θα πηγαίνω όσο αντέχω ... Ναι ναι είμαι workaholic δε το κρύβω!!

Αλλά δε ξέρω αν είμαι παράδειγμα εγώ γτ λόγω του ότι είναι δική μου δουλειά έχω την ευχέρεια κ φεύγω στις 2 πχ οπότε κάθομαι μόνο 7 ώρες.. ή κ να θέλω να φύγω νωρίτερα μπορώ..

Αν ήμουν σε άλλη δουλειά πιστεύω θα δούλευα μέχρι τον 7ο κ μετά σπίτι...

Μια χαρά σε βρίσκω κουλαριστη κ καλά κάνεις! Δούλεψε οσο αντεχεις γτ κ στο σπίτι θα βαρεθείς αν έχεις συνηθίσει σε άλλους ρυθμούς! Να πιστεύεις στη φύση κ να μν κάνεις παλικαριες όμως,να ακούς το σώμα σ! Δεν είμαστε άρρωστες δα! 

Αχ μωρέ κι εγώ έτσι καλώ όλο το γιαγιοπαππουδο κάθε φορά να δουν μια το δωμάτιο του μικρού, μια τα προικιά της μπέμπας, μια το παιδί να κατουράει στο γιογιο...άσε αφορμή για φιέστα ψάχνουμε! Αλλά είναι όλοι τόσο περήφανοι με τα κατορθώματα κι αυτός τόσο ευτυχισμένος όταν μας βλέπει όλους μαζί!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου δίκιο έχεις! Αν νομίζεις ότι αντέχεις να βγάλεις κ τν Αυγούστο κάτσε στη δουλειά! Μετά θα είναι πιο πολύτιμος ο χρόνος, γνώμη μου! Αλλά και τη προετοιμασία να την ευχαριστηθείς! Ούτως ή άλλως τι νομίζεις κι εμείς μες στη ζέστη γυρνάμε στα μαγαζιά για shopping? Να  ναι καλά τα κούριερ! Από κοντά το καρότσι κ τη κούνια πρέπει να δεις για σιγουριά, τα άλλα πχ ρουχαλάκια μια χαρά τα παραγγελνεις από e shop κ τα παρατάσεις στον καναπέ να τα κοιτάς να λιώνεις!!! Μη αγχώνεσαι, όλα θα γίνουν! Καλού κακού όμως Σεπτέμβρη ετοιμες οι βαλιτσες για όλα τα άλλα δν θα τρελαθούμε! Ψυχική ηρεμία πάνω απ όλα!!!

Μια χαρά σε βρίσκω κουλαριστη κ καλά κάνεις! Δούλεψε οσο αντεχεις γτ κ στο σπίτι θα βαρεθείς αν έχεις συνηθίσει σε άλλους ρυθμούς! Να πιστεύεις στη φύση κ να μν κάνεις παλικαριες όμως,να ακούς το σώμα σ! Δεν είμαστε άρρωστες δα! 

Αχ μωρέ κι εγώ έτσι καλώ όλο το γιαγιοπαππουδο κάθε φορά να δουν μια το δωμάτιο του μικρού, μια τα προικιά της μπέμπας, μια το παιδί να κατουράει στο γιογιο...άσε αφορμή για φιέστα ψάχνουμε! Αλλά είναι όλοι τόσο περήφανοι με τα κατορθώματα κι αυτός τόσο ευτυχισμένος όταν μας βλέπει όλους μαζί!!!

Ε μα τι χαζός είναι?? Βλέπει τόσους "γίγαντες" γύρω του να λιώνουν για πάρτη του κ δε θα χαίρεται???

Αχχχ αυτές οι οικογενειακές στιγμές οι ατιμες...:wub:

Για αυτό όσο σκέφτομαι κ τα Χριστούγεννα με το καλό λιώνω!!!

Άσχετο αλλά τώρα μιλάω με μανουλες από την ομάδα του μαιευτηριου Ελενα που θα γεννήσω με το καλό κ μου είπαν πως δεν τον κάνω εγώ μπάνιο αλλά έρχονται κ τον παίρνουν λέει κάθε πρωί κ μετά τον γυρνάνε...Ε κάπως έτσι αποφάσισα να πηγαίνω ξοπισω τους κ να στέκω μέχρι να τον πάρω πισωωω:evil:

Ναι ναι 0 κτητικοτητα..!!!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια άσχετο θα πετάξω! Πίνω ένα εσπρεσακι το πρωί αλλά τώρα με τη ζέστη λιγουρευομαι να πιω κ ένα φρεντο το απογευματάκι, πειράζει λέτε 2 καφεδάκια??? Γενικά νιώθω λίγο τυψεις γτ στη 1η μ εγκυμοσύνη έπινα έναν ελληνικό κ αν κ έτρωγα μόνο βιολογικά,πολύ φρούτο κ λαχανικό κ απ έξω ή γλυκά πολύ ελάχιστα...την έριξα την μπέμπα μου όλο να σαβουριαζω θέλω ενώ τν γιο τν πάσα στα όπα όπα...

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...