Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

8 ώρες πρίν, marianna1986 είπε:

Ναι γενικά οι υπέρηχοι βγάζουν λάθη... 18 ώρες!!! Πωπω!!! Εμένα το αντίθετο οι υπέρηχοι εδειχναν από ένα σημείο και μετά ένα μικρόσωμο μωρό αλλά δεν ανησυχούσαμε γιατί κ εγώ μικρόσωμη ειμαι αλλά η πραγματικότητα ήταν διαφορετική... Έσπασαν τα νερά 39 εβδ και το μωρό βγήκε 2.200... και με κάτι που καλύτερα να μην σας το πω αν κ συμβαίνει πολύ σπάνια απ' ότι μου είπαν.

Φαντάσου πόσο έξω πέφτουν τελικά!! Μπήκε θερμοκυτιδα η μικρούλα σου; Καλέ πες... Τι είχε;;  Εκτός βέβαια αν κάποιες κοπέλες αγχώνονται με αυτά, δεν ξέρω...

2 ώρες πρίν, Renez είπε:

Επιθετική πώληση γενικά εννοούμε όταν θέλουμε να πουλήσουμε σε κάποιον κάτι αλλά το κάνουμε λίγο πιεστικά κ απότομα ωστε να τον πιάσουμε απροετοίμαστο ή να πατήσουμε στο φιλότιμο του κ να δεχτεί.. ότι θες ας πούμε να του φέρεις του παιδιού σου κάπως όμορφα ότι θα έχει πλέον ένα αδερφάκι κ θα πρέπει να το αποδεχτεί κ να το αγαπάει κτλ αλλά λέγοντας του ότι θα σου παίρνει τα πράγματα (ρουχα παιχνίδια κτλ)του δημιουργείς άμυνα γιατί το πας κατευθείαν σε κάτι που ναι μεν θα γίνει αλλά καλό είναι να το φέρεις σιγά σιγά..από το τι θα μοιράζονται μαζί κ τι έχει να κερδίσει εκείνο από το καινούριο του αδερφάκι (πχ παρεα-καινουρια κοινά παιχνίδια κτλ) κ όχι τι θα του πάρει που ως τώρα εκείνο το θεωρεί δικό του .. στα λέω βάση βέβαια δικής μου λογικής και κάποιας γνώσης στη ψυχολογία.. 

Ο άντρας μου έχει οικογενιακη επιχειρήση με παραδοσιακά προϊόντα (χοντρική)και μαζί ανοίξαμε μαγαζί με παραδοσιακά προϊόντα..εγω έχω τελειώσει φυσικοθεραπεία βέβαια αλλά τον γνώρισα 21 χρονών μόλις έκανα τη πρακτική μ κ σύντομα άλλαξα κατεύθυνση κ ασχολήθηκα με την επιχείρηση..

Άστο κ εμείς μόλις το τελειώσαμε..κ είναι 6 το πρωί..καλημέρα σας :P

Τι...? έλα αφού θα ρωτήσουμε...

Τουλάχιστον έχεις γιατρό που σέβεται τη γνώμη σου,πολύ βασικό!! 

Με επισκληριδιο γεννησες αγάπη? 

Δεν το συζητώ, είναι πολύ καλός κ γιατρουλης μου!!! Τις πρώτες 14 ώρες ήμουν χωρίς επισκληριδιο γτ δεν ήθελα τρομάρα μου... Όμως οι πόνοι όταν πας με πρόκληση είναι πολυυυυ επιθετικοί... Είναι συνεχόμενοι κατευθείαν, δεν προλαβαίνεις να πάρεις ανάσα.. ε κ εξαντλήθηκα /όπως καταλαβαίνετε.. δεν με ρώτησαν ουσιαστικά, με είδε η μαία κ μου λέει έχεις χάσει το χρώμα σου, πάμε για επισκληριδιο! Κ η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός μου είχε πει ότι σε κάποιες περιπτώσεις βοηθάει να προχωρήσει ο τοκετός, γτ χαλαρώνει το σώμα.. έτσι κ έγινε. Από εκεί που δεν προχωρούσε καθόλου η διαστολή, έριξα έναν υπνακο καμιά ώρα κ τσουκου τσουκου κάτι άρχισε να γίνεται!

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό σκ!! Όχι ότι έχει κ καμία διαφορά πλέον από τις καθημερινές αλλά λέμε τώρα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κορίτσια!!! Πώς είστε σήμερα;

@Jasmine@ μια ένεση την ημέρα κάνεις;μέχρι αύριο της σταμάτησες;;το επόμενο βήμα ποιο είναι;;

Θα παρακαλέσω την κ @Renez να μην μας λέει για τις αγαπουλες που κάνει με τον σύζυγό γτ υπαρχουμε εδώ κ οι στερημένες που είμαστε σε απαγόρευση κ έχουμε ξεχάσει πως γίνεται!!! Χαχαχα

 

  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πώς είστε σήμερα;

@Jasmine@ μια ένεση την ημέρα κάνεις;μέχρι αύριο της σταμάτησες;;το επόμενο βήμα ποιο είναι;;

Θα παρακαλέσω την κ @Renez να μην μας λέει για τις αγαπουλες που κάνει με τον σύζυγό γτ υπαρχουμε εδώ κ οι στερημένες που είμαστε σε απαγόρευση κ έχουμε ξεχάσει πως γίνεται!!! Χαχαχα

 

Όπως το πες έχουμε ξεχάσει πως γίνεται.... 

ναι μια κάνω των 4500, εγώ θέλω να ξεκινήσω να τις κάνω πάλι γιατί φοβάμαι! Αλλά θα με σκοτώσει ο άντρας μου... θα του το φέρω απ έξω απέξω αν έχω κ σήμερα φαγούρα αύριο να κάνω! Εν τω μεταξύ κάνω τις ενέσεις 1,5 μήνα πως γίνεται ξαφνικά να μου έκαναν αλλεργία;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όπως το πες έχουμε ξεχάσει πως γίνεται.... 

ναι μια κάνω των 4500, εγώ θέλω να ξεκινήσω να τις κάνω πάλι γιατί φοβάμαι! Αλλά θα με σκοτώσει ο άντρας μου... θα του το φέρω απ έξω απέξω αν έχω κ σήμερα φαγούρα αύριο να κάνω! Εν τω μεταξύ κάνω τις ενέσεις 1,5 μήνα πως γίνεται ξαφνικά να μου έκαναν αλλεργία;;;

Σίγουρα παίζουν ρόλο κ οι ορμόνες που λογικά ανεβάινουν όσο περνάει ο καιρος..ο γιατρός τι σου είπε για αυτό το διάστημα του 1.5 μήνα που δεν είχες;;μωρέ ξαναπαρε τον γιατρό σου αν νιώθεις ανασφάλεια τι στο καλό γι'αυτό τους έχουμε..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , EugenJen είπε:

Σίγουρα παίζουν ρόλο κ οι ορμόνες που λογικά ανεβάινουν όσο περνάει ο καιρος..ο γιατρός τι σου είπε για αυτό το διάστημα του 1.5 μήνα που δεν είχες;;μωρέ ξαναπαρε τον γιατρό σου αν νιώθεις ανασφάλεια τι στο καλό γι'αυτό τους έχουμε..

Ναι ακριβως..... Ξαναπαρε γιατροοο!!!! @Jasmine@...... Mην το σκεφτεσαιιιι.... 

Οσο για τις αγαπουλες κοριτσια εμας απο την αυχενική και μετα μας επετρεψε... Κανονικα αλλα ακομα τιποτα..... Εγω φοβαμαι..... Κ ο αντρας μου..... Ακομα τπτ.....μας ειπε παλι στο τελευταιο τριμηνο θα τα κοψουμε....τώρα τι κανουμε???? Μας το επετρεψε επιτελους κ εμεις τιποτα... Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Πολλή βαρεμάρα σήμερα και πολλή βροχή!!! Ελπίζω να ειστε όλες καλά!

Hope δεν μπήκε θερμοκοιτίδα αλλα μπήκε για μια μέρα στην απλή μενν για παρακολούθηση.

Κρισταλενια καισαρική για μυωπια; Πόσο έχεις; Μήπως έχεις κάνει λέϊζερ;


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Ναι ακριβως..... Ξαναπαρε γιατροοο!!!! @Jasmine@...... Mην το σκεφτεσαιιιι.... 

Οσο για τις αγαπουλες κοριτσια εμας απο την αυχενική και μετα μας επετρεψε... Κανονικα αλλα ακομα τιποτα..... Εγω φοβαμαι..... Κ ο αντρας μου..... Ακομα τπτ.....μας ειπε παλι στο τελευταιο τριμηνο θα τα κοψουμε....τώρα τι κανουμε???? Μας το επετρεψε επιτελους κ εμεις τιποτα... Χαχαχα

Εγώ παντως περίμενω πως κ πως για το πράσινο φως αλλά δεν μου το δίνουν, κ των με την εξέταση νέο απαγορευτικό, με βλέπω μετά την γεννα πάλι!!

  • Λυπημένη/-ος 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, kristalenia είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εγώ έχω ΠΗΤ 5/10 στη κλινική Τσεπέτη Χανίων. Όλες θα πάτε φυσιολογικά; Εγώ μάλλον καισαρική λόγω μυωπίας. Μάλλον πρέπει να το ψάξω... 

*είδα την ταινία που προτείνατε, “το θαύμα στο κελί 7”. Απίστευτη! Έκλαιγα κι εγώ στη μισή ταινία! 

Χαίρομαι που σ άρεσε Κρισταλενια μου!! 

Λόγω μυωπίας?? Τι σχέση έχει..?

Εγώ προς το παρόν αν όλα είναι καλά για φυσιολογικό πάω αλλά με επισκληριδιο θέλω..

6 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Renez που έχεις τελειώσει φυσικοθεραπεία; 
Η φαγούρα συνεχίζεται και χωρίς τις ενέσεις....

Στο ΙΕΚ σβιε και έχω κάνει κ 2 χρόνια xommunication & marketing στο Deree κ ενώ το άφησα γτ μου φαινόταν πολύ δύσκολα τελικά αυτό μου χρησιμευσε με τη δουλειά του άντρα μου :P

Εσύ τι έχεις τελειώσει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια... Να εδώ σπίτι, αραχτη κι ωραία. Η βαρεμάρα πάει σύννεφο. Ξεσκονιζω κάθε μέρα από ένα δωμάτιο για ν περνάει η ώρα , αλλιώς.... Και το άσχημο είναι ότι δεν συνηθίζεται το μέσα με τίποτα. Εγώ πριν την εγκυμοσύνη κάθε μέρα έξω έβγαινα για περπάτημα. Τώρα όμως το έριξα στη μασα και μέσα σε δύο εβδομάδες έβαλα δύο κιλά!!!! Και το απαγορευτικό συνεχίζεται μέχρι και τις 27.4 !! Πως θα αντέξουμε τοσοοοο???!!! 

Όσο για τους νονους. Είμαστε ανάμεσα σε δύο. Τους κουμπάρους που μας πάντρεψαν και την αδελφή μου που μ έχει στηρίξει πολύ μέχρι τώρα! Θ δούμε. Πάντως θέλουμε η βάφτιση πρώτα ο Θεός να γίνει νωρίς . Φέτος!! Και σίγουρα δεν θα καλέσουμε κόσμο πολύ λόγω ιού. Αν συνεχίσουν τα πράγματα έτσι μπορεί και οικογενειακά να είμαστε!!! Πράγμα που μας συμφέρει και οικονομικά!  

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Φαντάσου πόσο έξω πέφτουν τελικά!! Μπήκε θερμοκυτιδα η μικρούλα σου; Καλέ πες... Τι είχε;;  Εκτός βέβαια αν κάποιες κοπέλες αγχώνονται με αυτά, δεν ξέρω...

Δεν το συζητώ, είναι πολύ καλός κ γιατρουλης μου!!! Τις πρώτες 14 ώρες ήμουν χωρίς επισκληριδιο γτ δεν ήθελα τρομάρα μου... Όμως οι πόνοι όταν πας με πρόκληση είναι πολυυυυ επιθετικοί... Είναι συνεχόμενοι κατευθείαν, δεν προλαβαίνεις να πάρεις ανάσα.. ε κ εξαντλήθηκα /όπως καταλαβαίνετε.. δεν με ρώτησαν ουσιαστικά, με είδε η μαία κ μου λέει έχεις χάσει το χρώμα σου, πάμε για επισκληριδιο! Κ η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός μου είχε πει ότι σε κάποιες περιπτώσεις βοηθάει να προχωρήσει ο τοκετός, γτ χαλαρώνει το σώμα.. έτσι κ έγινε. Από εκεί που δεν προχωρούσε καθόλου η διαστολή, έριξα έναν υπνακο καμιά ώρα κ τσουκου τσουκου κάτι άρχισε να γίνεται!

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό σκ!! Όχι ότι έχει κ καμία διαφορά πλέον από τις καθημερινές αλλά λέμε τώρα!

Αυτό με το σκ ξανά πες το χαχχαα εδώ πολλές μέρες ρωτάω τον άντρα μου τι μέρα είναι? Τι ώρα? 

Να σου πω φίλη εγώ δε θα τη πάλευα ούτε καν στη σκέψη να γεννήσω χωρίς επισκληριδιο.. από την αρχή το ζήτησα στο γιατρό μου όταν με ρώτησε αν θέλω φυσιολογικό τοκετό ή καισαρική..

Παράθεση

:P

 

5 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πώς είστε σήμερα;

@Jasmine@ μια ένεση την ημέρα κάνεις;μέχρι αύριο της σταμάτησες;;το επόμενο βήμα ποιο είναι;;

Θα παρακαλέσω την κ @Renez να μην μας λέει για τις αγαπουλες που κάνει με τον σύζυγό γτ υπαρχουμε εδώ κ οι στερημένες που είμαστε σε απαγόρευση κ έχουμε ξεχάσει πως γίνεται!!! Χαχαχα

 

Σταμάτα μωρέ παραπονιααααρα να τώρα με το καλό που μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο το πιο πιθανό είναι να σταματήσει η απαγόρευση κυρία μου !!

Κ άσε που λένε ότι το 2ο είναι το καλύτερο τρίμηνο..χωρίς πολλά συμπτώματα και με ορμόνες φουλ :P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σε όλες. Ελπίζω να είστε καλά...

σημερα είχα από το πρωί πονάκια στην κοιλιά Κ είδα λίγο κόκκινο στο χαρτί... το μεσημέρι κατά τις 3 τα πονάκια έγιναν συσπάσεις συνεχόμενες, πήρα τηλ το γιατρό αλλά το τηλ ήταν νεκρό ούτε κλειστο ούτε μιλούσε. Όποτε ξεκίνησα φάρμακα για να ηρεμήσω και τώρα είμαι πολύ καλά. Δε ξέρω αν έκανα καλα η όχι αλλά τρόμαξα παρα πολύ κ έκλαιγα με λυγμούς.

  • Λυπημένη/-ος 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Όπως το πες έχουμε ξεχάσει πως γίνεται.... 

ναι μια κάνω των 4500, εγώ θέλω να ξεκινήσω να τις κάνω πάλι γιατί φοβάμαι! Αλλά θα με σκοτώσει ο άντρας μου... θα του το φέρω απ έξω απέξω αν έχω κ σήμερα φαγούρα αύριο να κάνω! Εν τω μεταξύ κάνω τις ενέσεις 1,5 μήνα πως γίνεται ξαφνικά να μου έκαναν αλλεργία;;;

Γιατί ως τότε είναι τόσο κάθετος ο γιατρός σου πως δεν είναι κάτι άλλο κ ότι είναι από κάποιο φάρμακο? 

Μήπως τώρα τελευταία έκανες κάποιον καινούριο συνδιασμό φαρμακων? Πχ ενέσεις με utrogestan?

Δε ξέρω τι να πω..είχες πάει κ σε δερματολόγο??

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ παντως περίμενω πως κ πως για το πράσινο φως αλλά δεν μου το δίνουν, κ των με την εξέταση νέο απαγορευτικό, με βλέπω μετά την γεννα πάλι!!

Πφφφ παλέψετε το με γύρω γύρω αγαπούλες γιατί μλκια είναι να πέσετε σε χειμερία νάρκη ανοιξιάτικο :D

Νταξει νταξει το βουλωνω!!:P

Just now, Eval είπε:

Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια... Να εδώ σπίτι, αραχτη κι ωραία. Η βαρεμάρα πάει σύννεφο. Ξεσκονιζω κάθε μέρα από ένα δωμάτιο για ν περνάει η ώρα , αλλιώς.... Και το άσχημο είναι ότι δεν συνηθίζεται το μέσα με τίποτα. Εγώ πριν την εγκυμοσύνη κάθε μέρα έξω έβγαινα για περπάτημα. Τώρα όμως το έριξα στη μασα και μέσα σε δύο εβδομάδες έβαλα δύο κιλά!!!! Και το απαγορευτικό συνεχίζεται μέχρι και τις 27.4 !! Πως θα αντέξουμε τοσοοοο???!!! 

Όσο για τους νονους. Είμαστε ανάμεσα σε δύο. Τους κουμπάρους που μας πάντρεψαν και την αδελφή μου που μ έχει στηρίξει πολύ μέχρι τώρα! Θ δούμε. Πάντως θέλουμε η βάφτιση πρώτα ο Θεός να γίνει νωρίς . Φέτος!! Και σίγουρα δεν θα καλέσουμε κόσμο πολύ λόγω ιού. Αν συνεχίσουν τα πράγματα έτσι μπορεί και οικογενειακά να είμαστε!!! Πράγμα που μας συμφέρει και οικονομικά!  

Γιατί θέλετε νωρίς? Λόγω θρησκείας να βαφτιστεί όσο το δυνατόν νωρίτερα για προστασια?

Ναι τι κλείσιμο δε παλεύεται με τπτ..κ εγώ κάθε μερα δε ξέρω τι να κάνω..χάνω κ τον χρόνο γμτ..πολλές φορές κοιμάμαι χαράματα κ ξυπνάω μεσημέρι..

Το άκουσες επίσημα μέχρι 27/4? Η ολική απαγορεύεται δλδ θα κρατήσει τόσο? Πφφφ

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: (Μαιευτήριο Τσεπετη, Χανίων)

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι (?)--} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας)ίσως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γιατί ως τότε είναι τόσο κάθετος ο γιατρός σου πως δεν είναι κάτι άλλο κ ότι είναι από κάποιο φάρμακο? 

Μήπως τώρα τελευταία έκανες κάποιον καινούριο συνδιασμό φαρμακων? Πχ ενέσεις με utrogestan?

Δε ξέρω τι να πω..είχες πάει κ σε δερματολόγο??

Πφφφ παλέψετε το με γύρω γύρω αγαπούλες γιατί μλκια είναι να πέσετε σε χειμερία νάρκη ανοιξιάτικο :D

Νταξει νταξει το βουλωνω!!:P

Γιατί θέλετε νωρίς? Λόγω θρησκείας να βαφτιστεί όσο το δυνατόν νωρίτερα για προστασια?

Ναι τι κλείσιμο δε παλεύεται με τπτ..κ εγώ κάθε μερα δε ξέρω τι να κάνω..χάνω κ τον χρόνο γμτ..πολλές φορές κοιμάμαι χαράματα κ ξυπνάω μεσημέρι..

Το άκουσες επίσημα μέχρι 27/4? Η ολική απαγορεύεται δλδ θα κρατήσει τόσο? Πφφφ

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: (Μαιευτήριο Τσεπετη, Χανίων)

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι (?)--} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας)ίσως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

Γράψαμε ταυτόχρονα πριν κ δεν το είδες το μνμ μου! Εμένα δε με νοιαζει καθόλου η απαγόρευση να σας πω την αλήθεια...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Γεια σε όλες. Ελπίζω να είστε καλά...

σημερα είχα από το πρωί πονάκια στην κοιλιά Κ είδα λίγο κόκκινο στο χαρτί... το μεσημέρι κατά τις 3 τα πονάκια έγιναν συσπάσεις συνεχόμενες, πήρα τηλ το γιατρό αλλά το τηλ ήταν νεκρό ούτε κλειστο ούτε μιλούσε. Όποτε ξεκίνησα φάρμακα για να ηρεμήσω και τώρα είμαι πολύ καλά. Δε ξέρω αν έκανα καλα η όχι αλλά τρόμαξα παρα πολύ κ έκλαιγα με λυγμούς.

Με τον γιατρό κατάφερες να μιλήσεις τελικά;; Ε πώς να μην τρομάζεις κορίτσι μου λογικό κ επόμενο με αυτό που έγινε!! Τώρα σταματήσε το αίμα;

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Με τον γιατρό κατάφερες να μιλήσεις τελικά;; Ε πώς να μην τρομάζεις κορίτσι μου λογικό κ επόμενο με αυτό που έγινε!! Τώρα σταματήσε το αίμα;

Όχι Αφού ηρέμησα δεν τον ξαναπηρα να πω την αλήθεια... τώρα ειμαι καλά ούτε συσπάσεις ούτε τίποτα, τόσες πολλές συσπάσεις δεν έχω ξανανιώσει. Καλά εκείνη την ώρα ήμουν κ μόνη σπίτι πανικοβλήθηκα έκανε κ σεισμό έκλαιγα στο πάτωμα χωρίς σταματημό.

  • Λυπημένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...