Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Pantws an den mas edine to karotsi tha kateliga se oyster 3, to resea s tis moon i se cybex.Akriva men alla polu omorfa kai ap oti eidame gera!

Fusika eida k alla polla ta opoia mou exoun pei i exw diavasei apo dw ta opoia den mou aresan katholou k ta vrika varia se sxesi me ta parapanw..

Just now, Ninamc είπε:

Αχ μη τα συζητάς... Μπράβο ποθ σας έδωσε ξ κοπέλα.. Να ναι καλά.. Αντε να τα χαρεί η κοριτσαρα σας.. Μια χαρά σας βρισκωω

Nai nai sou lew ap to pouthena.Dld einai polu fili mas alla egw menw varkiza auti peristeri k den vriskomaste suxna!Alla kai pali poios sou dinei etsi karotsi?Kaneis!!Sugkinithika para polu!!

To autokollito pou sas lew deite to sto teleioplayroom.gr einai san na nai vamenos o toixos.Einai gia koritsakia vevaia opoia thelei!!;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Annou είπε:

Pantws an den mas edine to karotsi tha kateliga se oyster 3, to resea s tis moon i se cybex.Akriva men alla polu omorfa kai ap oti eidame gera!

Fusika eida k alla polla ta opoia mou exoun pei i exw diavasei apo dw ta opoia den mou aresan katholou k ta vrika varia se sxesi me ta parapanw..

Nai nai sou lew ap to pouthena.Dld einai polu fili mas alla egw menw varkiza auti peristeri k den vriskomaste suxna!Alla kai pali poios sou dinei etsi karotsi?Kaneis!!Sugkinithika para polu!!

To autokollito pou sas lew deite to sto teleioplayroom.gr einai san na nai vamenos o toixos.Einai gia koritsakia vevaia opoia thelei!!;)

Μακαρι να χα και γω τόσο καλές φίλες.. Εδώ το ίδιο μας το σοι, του συζυγου δλδ, δεν μας έδωσαν τίποτα και έχουν 4 παιδια. Και γενικά δεν βρέθηκε τιποτα.. Ουτε στο πρωτο, ουτε τώρα στο δευτερο.. Καλά κανεις και συγκινείσαι.. Είναι πολυ καλη και αξιέπαινη κίνηση εκ μέρους τους

Εμείς στο πρωτο τα πηραμε όλα όλα όλα μόνοι μας... Όλα όμως... Απ όπου μπορείς να δανειστές η να σου χαρίσουν παρτα κορίτσι μου και να τα χαρείτε... 

Εγώ αυτοκόλλητα είχα γεμίσει τους τοίχους για τον παιδαρο με ζώα του δάσους από το στυκι και τώρα θα το αφήσω ως εχει.. Απλά θα βάλω και ροζ πινελιές, όπως τη μίνι που αγόρασα τις προαλλες και την Αριελ.. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Hello hello koritsia mou!!Ma den sas prolavainw!Pooooses selides!!!ouufff!!:D

Loipon akouste giati apo kei pou den eixa parei sxedon tipota gia to mwro,xafnika gemisa!!!

Pigame xtes pou lete me ton gluko mou na kanoume erevna gia karotsia likna gumnastiria baniera ktl.

Pirame tis prosfores mas,ola super k pira meta mia polu kali mou fili i opoia menei konta sta magazia ekei pou piga an ta xerete einai ola stin seira (kiddo,lito,mothercare,ira ktl ekei sto peristeri) na pame gia kafe mias k imoun sta meri tis k mas leei elate spiti giati exoun k ton mikro tous o opoios pleon exei ftasei 3 e k einai ligo duskolo na vgoun/etoimastoun ktl.

Pame loipon spiti tous k mas edwsan ton karotsi tous 3 se 1 tis chicco.Afou apo tis ormones sugkinithika toso polu!Trelathika!Kai baniero!!!To karotsi entwmetaxy einai san kainourgio kai teleio xrwma!!!Xafnika gemise to dwmatio tis mikris mou.

Mou irthe k to teleio autokollito pou eixa paraggeilei ena terastio ouranio toxo,pigame k simera se ena magazi me leuka eidi stin glufada k pirame k apo kei diafora pragmata k eimai super.Liga akoma exoun meinei!!:PMegali anakoufisi auta ta pragmata pou mas edwse.Eixa upologisei 1000€ gia karotsi k baniero.Stathikame tuxeroi k ta glutwsame.Megalo pragma telika na exeis manoules na sou daneizoun!!

Μπράβο!! Καλές βόλτες!! Είδες που αγχωθηκες εχθές??:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Μακαρι να χα και γω τόσο καλές φίλες.. Εδώ το ίδιο μας το σοι, του συζυγου δλδ, δεν μας έδωσαν τίποτα και έχουν 4 παιδια. Και γενικά δεν βρέθηκε τιποτα.. Ουτε στο πρωτο, ουτε τώρα στο δευτερο.. Καλά κανεις και συγκινείσαι.. Είναι πολυ καλη και αξιέπαινη κίνηση εκ μέρους τους

Εμείς στο πρωτο τα πηραμε όλα όλα όλα μόνοι μας... Όλα όμως... Απ όπου μπορείς να δανειστές η να σου χαρίσουν παρτα κορίτσι μου και να τα χαρείτε... 

Εγώ αυτοκόλλητα είχα γεμίσει τους τοίχους για τον παιδαρο με ζώα του δάσους από το στυκι και τώρα θα το αφήσω ως εχει.. Απλά θα βάλω και ροζ πινελιές, όπως τη μίνι που αγόρασα τις προαλλες και την Αριελ.. 

Ax mwre krima.Emena pantws o,ti mou meinei ap ta paidia tha to dwsw.Giati na ta kratisw k na pianoun xwro?Kapoia alli manoula tha to xreiastei pio polu apo mena!Siga ston tafo mas tha ta paroume?Ante na kratiseis kati liga mono k mono gia sunaiathimatikous logous alla karotsia kounies bania ktl to vriskw adianoito na ta kratas tsaba!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μπράβο!! Καλές βόλτες!! Είδες που αγχωθηκες εχθές??:)

Καλε και σε έψαχνα μόλις... Υπάρχει και φωτεινή καμηλοπάρδαλη.. Τυπου ιπποκαμπο και βίδρας.. Για πες εχεισ εικόνα? Έχει καμία δευτερο μανουλα??? 

Just now, Annou είπε:

Ax mwre krima.Emena pantws o,ti mou meinei ap ta paidia tha to dwsw.Giati na ta kratisw k na pianoun xwro?Kapoia alli manoula tha to xreiastei pio polu apo mena!Siga ston tafo mas tha ta paroume?Ante na kratiseis kati liga mono k mono gia sunaiathimatikous logous alla karotsia kounies bania ktl to vriskw adianoito na ta kratas tsaba!!

 

Συμφωνω κορίτσι μου... Έτσι θα κάνω και εγώ... Όλα θα τα χαρίσω, τώρα μετά το δευτερο. Θα κρατησω ένα δυο από τα πρωτα, και τα βαπτοστικα τους ρουχα. Δεν έχει νόημα... Να τα κρατάμε. 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Φτου γαμωτο!! Κ πάνω που χάρηκα με την @Efi@ και συμπλήρωσα το αντράκι της στο πινακακι κ εγώ υπάρχει ακόμη ελπίδα για τα αρσενικά μας τσουυυυπ να σου κ το ανθισμένο μωρό της @Blossombaby να μου καταρρίπτει κάθε ελπίδα..

Κ εσείς εκεί να τη καλοσορισετε αμέσως!! Τσ τσ τσ..

Τεσπα..

Καλααα..

Άντε...

Θα κάνω τη καρδιά μου πέτρα και...

Θα σε καλοσορισω κ εγώ στην ομαδαρα μας φίλη @Blossombaby εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη κ φυσικά με ένα υγιέστατο κουκλάκι σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!!!!!:x

Να ξέρεις ότι μόλις μπήκες στη πιο γουρλιδικη ομάδα που ξεπερνά κάθε δυσκολία καιιιιι είναι κ το καλύτερο  pregnancy group therapy παρακαλωωω ,ναι ναι εμείς είμαστε αυτές!!!

Πρόσθεσε με και μένα να παίρνεις +1 αγοράκι!!! Στο τελευταίο πινακάκι δεν ειμαιιι!!!! ΠΗΤ 28/10_ αγοράκι-- Χανιά-κλινική τσεπετη!!!!!! 

 

@Blossombaby με το καλό το κοριτσάκι σας!!!! Καλωσηρθες! 

  • Μου αρέσει 4

gLKFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Καλε και σε έψαχνα μόλις... Υπάρχει και φωτεινή καμηλοπάρδαλη.. Τυπου ιπποκαμπο και βίδρας.. Για πες εχεισ εικόνα? Έχει καμία δευτερο μανουλα??? 

Συμφωνω κορίτσι μου... Έτσι θα κάνω και εγώ... Όλα θα τα χαρίσω, τώρα μετά το δευτερο. Θα κρατησω ένα δυο από τα πρωτα, και τα βαπτοστικα τους ρουχα. Δεν έχει νόημα... Να τα κρατάμε. 

Όχι , δεν την έχω δει καθόλου την καμηλοπάρδαλη!! Τώρα την έψαξα πολύ ωραία φαίνεται. Περίεργο όμως να μη την έχω πετύχει πουθενά???

 

Κι εγώ θα τα χαρισω τα πράγματα μετά τον δεύτερο παιδί . Μου είχανε δώσει κ εμένα μπανάκι,ρηλαξ,πάρκο και κάθισμα φαγητού κ πραγματικά είχα χαρεί παρά πολύ που δεν χρειάστηκε να τα αγοράσουμε κι αυτα! Κ ρούχα (εκτός από πρώτο φορμακι κ βαπτιστικά) να τα βάλουν κι άλλα παιδακια

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Μακαρι να χα και γω τόσο καλές φίλες.. Εδώ το ίδιο μας το σοι, του συζυγου δλδ, δεν μας έδωσαν τίποτα και έχουν 4 παιδια. Και γενικά δεν βρέθηκε τιποτα.. Ουτε στο πρωτο, ουτε τώρα στο δευτερο.. Καλά κανεις και συγκινείσαι.. Είναι πολυ καλη και αξιέπαινη κίνηση εκ μέρους τους

Εμείς στο πρωτο τα πηραμε όλα όλα όλα μόνοι μας... Όλα όμως... Απ όπου μπορείς να δανειστές η να σου χαρίσουν παρτα κορίτσι μου και να τα χαρείτε... 

Εγώ αυτοκόλλητα είχα γεμίσει τους τοίχους για τον παιδαρο με ζώα του δάσους από το στυκι και τώρα θα το αφήσω ως εχει.. Απλά θα βάλω και ροζ πινελιές, όπως τη μίνι που αγόρασα τις προαλλες και την Αριελ.. 

Δόξα το Θεό και εμείς από έπιπλα και γενικά από καροτσια κάθισμα αυτοκινήτου ριλαξ και τα πάντα γενικά τα έχουμε όλα!! Και όλα είναι από την κολλητή μου και από τον κολλητό του άντρα μου! Να είναι καλά οι άνθρωποι μας έσωσαν γιατί είναι πάρα πολλά τα έξοδα για όλα αυτά!! Οπότε έχω να ασχοληθώ μόνο με ρούχα και λευκά είδη !!

Link to comment
Share on other sites

Αχ με καψατε με τν ιπποκαμπο! Σας διάβαζα το μεσημέρι κ είχα περιέργεια κ πήρα το κινητό να το ψάξω...εεε το ειδαμε μαζι με τν μικρό ...δν έγινε κουβέντα...αλλα πριν που ξάπλωσαμε μου έλεγε για ιπποκαμπο κ με ρωτούσε που είναι δλδ που ζει κ το ήθελε λέει για να μν κλαίει η μπέμπα!!! Γλυκούλης! 

Αχ κορίτσια απ τα ανοιχτά παράθυρα ακούω νινακι να κλαιει !!! Άχου 

Άλλο που μου ήρθε απ τν ιπποκαμπο! Τα Χριστούγεννα που ο μικρός μ ήταν 1ος μ είχε διαλεξει μονος τ το Χριστουγεννιάτικο δώρο τ. Βλέπαμε πρωινό μ κ διαφήμιζαν τν clementoni . Όταν έδειξε τν πιπι το αρκουδάκι έγινε χαμός...Το έδειχνε κ έλεγε μαμά  αααα,δν μιλούσε καν ακομα. Το λέω στν άντρα μ κ λέει δν πας καλά! Μετά του δείχναμε φωτο με διάφορα παιχνίδια +τον πιπι κ μόνο στν πιπι έκανε χαμό! Έψαξα όλα τα μαγαζιά κ τπτ κ κατέληξα στο public που τν εντόπισε μόνος τ στο πάνω πάνω ράφι. Σε όλο το δρόμο δεν έβλεπες παιδί στο καρότσι, μόνο 1 κουτί.το κρατούσε αγκαλιά! Ακόμα το αγαπάει πολύ!:x

Σας ζαλησα!8)

  • Μου αρέσει 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχ με καψατε με τν ιπποκαμπο! Σας διάβαζα το μεσημέρι κ είχα περιέργεια κ πήρα το κινητό να το ψάξω...εεε το ειδαμε μαζι με τν μικρό ...δν έγινε κουβέντα...αλλα πριν που ξάπλωσαμε μου έλεγε για ιπποκαμπο κ με ρωτούσε που είναι δλδ που ζει κ το ήθελε λέει για να μν κλαίει η μπέμπα!!! Γλυκούλης! 

Αχ κορίτσια απ τα ανοιχτά παράθυρα ακούω νινακι να κλαιει !!! Άχου 

Άλλο που μου ήρθε απ τν ιπποκαμπο! Τα Χριστούγεννα που ο μικρός μ ήταν 1ος μ είχε διαλεξει μονος τ το Χριστουγεννιάτικο δώρο τ. Βλέπαμε πρωινό μ κ διαφήμιζαν τν clementoni . Όταν έδειξε τν πιπι το αρκουδάκι έγινε χαμός...Το έδειχνε κ έλεγε μαμά  αααα,δν μιλούσε καν ακομα. Το λέω στν άντρα μ κ λέει δν πας καλά! Μετά του δείχναμε φωτο με διάφορα παιχνίδια +τον πιπι κ μόνο στν πιπι έκανε χαμό! Έψαξα όλα τα μαγαζιά κ τπτ κ κατέληξα στο public που τν εντόπισε μόνος τ στο πάνω πάνω ράφι. Σε όλο το δρόμο δεν έβλεπες παιδί στο καρότσι, μόνο 1 κουτί.το κρατούσε αγκαλιά! Ακόμα το αγαπάει πολύ!:x

Σας ζαλησα!8)

Γλυκας!!! Τόση αγάπη στον Πίπη, φαντάσου στη μπέμπα!

Δαγκωτο ιπποκαμπακι για την μικρή! Δε μου αρέσει βέβαια που είναι ροζ(όπως οοοολα τα 'κοριτσιστικα' από Φίσερ) αλλά η μουσική η καλύτερη. Οπότε βρεθείς πάλι σε παιχνιδαδικο να ρίξεις μια ματιά!

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Renez είπε:

Πωωω 62 εσύ από πόσα? Εγώ είχα αρχίσει 60-61 άρα 8 κιλά τα έχω πάρει στάνταρ..

Άστες παιδάκι μου να λένε!! Κ μένα τούρλα γίνεται από το μεσημέρι κ μετά ειδικά ουυυ αλλά δε πολύ ξενερώνω γτ τα ποδαράκια μου είναι όπως ήταν κ το κωλι..

Κοιλιά κ μπράτσο έκανα αλλά Κλάιν..

Πόσα κιλά είσαι συν?

3 συν την προηγουμενη εβδομαδα... Τώρα έχω φτάσει τα 5 σίγουρα..... 

1 hour ago, Efi@ είπε:

10/10 στο Μητέρα 

Επιτέλους βρήκα παρεουλα αααα....... Γιουπιιιιιιι!!!!! Για το μητέρα......ημουν μόνη μου...... 

@Blossombaby καλώς την....... Όλα να πάνε καλά και με το καλό η μπεμπουλα σουυυυυ..... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια διάβασα μερικές σελίδες πίσω και εσείς τα έχετε πάρει όλα. Τί ωραία!! Εμείς δεν έχουμε τίποτα ακόμα.. Έχουμε μια λίστα με διάφορα αλλά λέμε να ξεκινήσουμε μετά την εβδ. 30. Θα κάνουμε μία αμνιοπαρακέντηση λίγο πιο αργά κατά το τέλος ιουλίου γιατί το φοβηθήκαμε πιο νωρίς, δεν θέλαμε να ρισκάρουμε τίποτα. Θα δω τί έχετε αγοράσει να πάρω ιδέες . Από επιπλάκια παντως και εμείς ικεα κοιταζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Κορίτσια διάβασα μερικές σελίδες πίσω και εσείς τα έχετε πάρει όλα. Τί ωραία!! Εμείς δεν έχουμε τίποτα ακόμα.. Έχουμε μια λίστα με διάφορα αλλά λέμε να ξεκινήσουμε μετά την εβδ. 30. Θα κάνουμε μία αμνιοπαρακέντηση λίγο πιο αργά κατά το τέλος ιουλίου γιατί το φοβηθήκαμε πιο νωρίς, δεν θέλαμε να ρισκάρουμε τίποτα. Θα δω τί έχετε αγοράσει να πάρω ιδέες . Από επιπλάκια παντως και εμείς ικεα κοιταζουμε.

καλά αποτελέσματα:)

Όσοι έχουν παρει ΙΚΕΑ έχουν μείνει ευχαριστημένοι πάντως! :wink:

Κάνε μια έρευνα από διαδίκτυο για να ξέρεις πάνω κάτω τι παίζει κ όταν θέλετε πηγαίνετε και στα μαγαζιά! Εκεί στο Περιστέρι που ανέφερε κ η Άννα πριν είναι πολύ καλό σημείο γιατί είναι αρκετά μαγαζιά μαζεμένα 

 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Irinoula86 said:

 Κορίτσια για το θέμα; των κιλών που λέτε αφήστε το καλυτερα..... 65 εδώ.... Πριν μια εβδομαδα και φοβάμαι να ξανά ζυγιστώ.... Εν τω μεταξυ χθες παω να φτιάξω νυχάκια.... Φορουσα φαρδιά μπλουζίτσα...... Μ λέει η κοπέλα είσαι έγκυος ε??? Μ λέει εγώ την κοιλιά σ την είχα όταν γέννησα...... Σήμερα γραφείο νέα συνάδελφος Μ λέει θα βγει μεγάλο και ψηλό το παιδι σ.... Γτ έχεις μεγάλη κοιλιά από τώρα.......κλαψε με μάνα κλαψε με..... Εχω έρθει σπίτι και κάθομαι κρεβάτι και όντως είναι πολυ μεγάλη η κοιλιά. Που θα φτάσει???? Ειδικά το απόγευμα πολυυυυυ μεγαληηηηηη..... 

Έτσι και μένα μέσα σε δυο μέρες μου είπαν δυο διαφορετικά άτομα ότι την κοιλιά μου την είχαν στον μήνα τους πριν γεννήσουν! Μου ήρθε να τους πω, την δικιά μου δυσπεψία, πρήξιμο και κατακράτηση υγρών τα είχατε? Δε νομίζω... ε, μαααα!! :roll:

 

1 hour ago, Blossombaby said:

Κορίτσια καλησπέρα. Μπορώ να μπω και εγώ στην παρέα σας να μιλάμε? Περιμένουμε και εμείς το παιδάκι μας μέσα Οκτώβρη. Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας και εύχομαι ότι καλύτερο για όλες μας. :)

Καλώς μας ήρθες! Κι εγώ με εξωσωματική τα κατάφερα... με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας!

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Έχω έρθει για την καμπύλη κ μόλις ήπια το κοκτέιλ!!! Ζω στιγμές απείρου κάλλους, επειδή το μικρόβιολογικο είναι μικρό δεν επιτρέπεται να κάτσω μέσα να περιμένω κ κάθομαι στο αμάξι σαν το πτωχό!! 

@Renez που εισαιιαιαιααι;;

  • Χαχα 6

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...