Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen said:

Καλημέρα!!!

Έχω έρθει για την καμπύλη κ μόλις ήπια το κοκτέιλ!!! Ζω στιγμές απείρου κάλλους, επειδή το μικρόβιολογικο είναι μικρό δεν επιτρέπεται να κάτσω μέσα να περιμένω κ κάθομαι στο αμάξι σαν το πτωχό!! 

@Renez που εισαιιαιαιααι;;

Καλημέρα! Και εγώ έτσι νωρίς είχα πάει το πρηγούμενο Σάββατο και είχα ξεμπερδέψει κατά τις 10. Θα περάσει η ώρα χωρίς να το καταλάβεις! Εν τω μεταξύ μόλις ήπια τη γλυκόζη μετά από λίγο το μωράκι έκανε πάρτυ στη κοιλιά χεχε :):) Καλά αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Μαυρο το καρότσι! Δεν έψαξα κριτικές να σου πω την αλήθεια.... θα ψάξω όμως! 
ο άντρας μου ήθελε να πάρω ένα μωβ πουά που είχε για να ταιριάζει με το λουράκι της σκυλίτσας μας. Παράνοια όμως...

Χαχαχαχα θεουλης ο άντρας σου , όχι αυτό ταιριάζει πολύ με το μαύρο καρότσι, θα συμφωνήσω μαζί σου!!

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Καλημέρα! Και εγώ έτσι νωρίς είχα πάει το πρηγούμενο Σάββατο και είχα ξεμπερδέψει κατά τις 10. Θα περάσει η ώρα χωρίς να το καταλάβεις! Εν τω μεταξύ μόλις ήπια τη γλυκόζη μετά από λίγο το μωράκι έκανε πάρτυ στη κοιλιά χεχε :):) Καλά αποτελέσματα!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Όντως η μικρή ρίχνει κλωτσιδια , αλλά εμένα είναι γενικά υπερκινητική, όλη μέρα με ταράζει οπότε δεν μου κάνει εντύπωση τώρα!!

Έχει απέναντι ένα μαγαζί με σφολιατες κ το κοιτάω Ω σαν λουκούμι!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

@Jasmine@τελεια τα κυκνακια!!!

 

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα θεουλης ο άντρας σου , όχι αυτό ταιριάζει πολύ με το μαύρο καρότσι, θα συμφωνήσω μαζί σου!!

 

Δε σας άρεσαν οι κουκουβάγιες ε;;; 
Σε φαντάζομαι σαν τα σκυλάκια έξω από τη βιτρίνα του φούρνου να τρέχουν σάλια.... έλα υπομονή άλλη μια ωριτσα έμεινε!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Όντως η μικρή ρίχνει κλωτσιδια , αλλά εμένα είναι γενικά υπερκινητική, όλη μέρα με ταράζει οπότε δεν μου κάνει εντύπωση τώρα!!

Έχει απέναντι ένα μαγαζί με σφολιατες κ το κοιτάω Ω σαν λουκούμι!!!

Θα αποφασίσεις μέχρι να τελειώσει η εξέταση τι θες να φας!:mrgreen: μια χαρά!!!

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Δε σας άρεσαν οι κουκουβάγιες ε;;; 
Σε φαντάζομαι σαν τα σκυλάκια έξω από τη βιτρίνα του φούρνου να τρέχουν σάλια.... έλα υπομονή άλλη μια ωριτσα έμεινε!

Πολύ ωραίες είναι αλλά τα κυκνακια είναι υπέροχα!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Θα αποφασίσεις μέχρι να τελειώσει η εξέταση τι θες να φας!:mrgreen: μια χαρά!!!

Πολύ ωραίες είναι αλλά τα κυκνακια είναι υπέροχα!

Έλεγα να έπαιρνα ένα κ ένα!!! Αλλά έχετε ψηφίσει κ οι 2 κύκνους... χαχαχαχα 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Anastasia05τωρα έκανα την δεύτερη λήψη, περιμένω λίγο μην ζαλιστώ να πάω να πάρω μια ζαμπονοτυροπιτα να είναι έτοιμη να με περιμένει :lol:

Just now, Jasmine@ είπε:

Πήγαινε πίσω κ θα τις δεις... σου ξέφυγαν μάλλον!

Ααααα όχι και τα δύο ψηφίζω, κ ότι θα σε ρωτούσα αν είσαι από τις μαμάδες που θα τα παίρνεις όλα ίδια, όχι φίλη συμφωνώ ένα κ ένα!!!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Anastasia05τωρα έκανα την δεύτερη λήψη, περιμένω λίγο μην ζαλιστώ να πάω να πάρω μια ζαμπονοτυροπιτα να είναι έτοιμη να με περιμένει :lol:

Αχ θα με κάνεις να πάω τρέχοντας στο φούρνο αντί να πάω για τις δουλειές που θελω πρώτα!

φαντάζομαι τι έχεις πάθει εσύ εκει:tongue:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 @EugenJen υπομονή καλό μου! Βάλε τη μουσικούλα σου κ χαζεψε στρωματακια! Κι εγώ θέλω να πάρω αλλά ανάλογα με το καρότσι που δν έχω αποφασίσει ακόμα! Εγώ σταμπαρει ένα ροζ στο rocksugarbaby. 

Άσχετο! Δεν βλέπω τα τικερακια σας μέρες τωρα! Μόνο εγώ ή ούτε κι εσείς??? Εγώ εν τω μεταξύ δν έχω,δν ξέρω πως να βάλω.


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Anastasia05τωρα έκανα την δεύτερη λήψη, περιμένω λίγο μην ζαλιστώ να πάω να πάρω μια ζαμπονοτυροπιτα να είναι έτοιμη να με περιμένει :lol:

Ααααα όχι και τα δύο ψηφίζω, κ ότι θα σε ρωτούσα αν είσαι από τις μαμάδες που θα τα παίρνεις όλα ίδια, όχι φίλη συμφωνώ ένα κ ένα!!!

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Αχ θα με κάνεις να πάω τρέχοντας στο φούρνο αντί να πάω για τις δουλειές που θελω πρώτα!

φαντάζομαι τι έχεις πάθει εσύ εκει:tongue:

Καλε σταματήστε πρωί πρωί με τη ζαμπονοτυροπιτα.... κ είπα λόγω καμπύλης να μη φάω σφολιάτα τό σκ!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αχ θα με κάνεις να πάω τρέχοντας στο φούρνο αντί να πάω για τις δουλειές που θελω πρώτα!

φαντάζομαι τι έχεις πάθει εσύ εκει:tongue:

Κι εγώ τν φούρνο σκέφτηκα...πωπωωω!!!! Ήττα...

@Jasmine@ ένα κι ένα, μν τα έχεις όλα ίδια! Δν θυμάμαι καθόλου είναι ίδιες οι μπεμπουλες ή διαφορετικές φατσούλες?


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...