Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα μου είχε συστήσει 400mg ο ενδοκρινολογος, έπαιρνα 2 χάπια των 200 της εταιρείας smile που ήταν σχετικά οικονομικες. Επιπλέον έπαιρνα πολυβιταμινες pregnacare (είναι οικονομικές και τα συστατικά παρόμοια με τις γνωστές πανακριβες) και ενα χαπι τύπου glucophage (δεν είχα ζάχαρο αλλά μου ειπε ο ενδοκρινολογος ότι βοηθάει επίσης στην ποιότητα των ωαριων). Γενικα για ότι πάρεις ρώτα τον γιατρό σου πρώτα.

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Ninamc είπε:

Καλε εμείς παμε παντου.. Από καφέ στο κέντρο μέχρι πειραια για ψαράκι.. Είμαστε μανιακοι με το έξω... Επειδή εγώ κάποτε έκανα δυο δουλειές.. Δεν έχω συνηθίσει να κάθομαι μέσα λεπτό.. Τώρα δυο χρόνια έμαθα την αξία του σπιτιου.. Χαχα

Εμείς κάθε απόγευμα γυρνάμε όλη την Αθήνα με το καρότσι.. Από τις 7 ως τις10. 

Το χειμώνα θα το κάνουμε 7-9.

Έτσι κάναμε και στον παιδαρο..παμε καροτσάδα με φίλες μου και μόνοι μας.. Αλλά παμε για μπυριτσα στο κέντρο.. Η για ζέστη λατρεμένη σοκολάτα, γενικά είμαστε παιδια του κέντρου... Επίσης παμε συχνά και στο Μαρουσι, μας αρέσει πολυ και στην Κηφισιά για περπατημα στον πεζοδρομο, ειδικά χειμώνα θερίζει το κρυο χαχαχ

Σωστή  ασε τα πειραματα.. Θα καιγόμαστε όταν το μωρό θα κλαίει και θα θέλει αλλαγές. Παίξε safe καλυτερα.. Μετά τον 6ο μήνα κάνε ότι θες.. Χαχαχα

Γενικά όμως μπορεί να πας οπουδήποτε.. Αρκεί να χεισ ντυσει καλά το μωρό και να χεις ποδοσακο.. Είναι μαστ για τον χειμώνα. Εμείς αν δεν τον είχαμε θα χα φρικαρει.. Έστω και μια βόλτα με το αυτοκίνητο που λένε.. Λέει το θέμα της Κλεισούρας που φέρνει ένα μωρο

Αχχχ Εμείς μέχρι φέτος που ανοίξαμε το μαγαζί κ δουλεύαμε στις εκθέσεις ζούσαμε ζωή κ κότα είναι η αλήθεια..γτ είχαμε πχ μέσα στον μήνα έκθεση σερί πχ 2 εβδομαδες (βέβαια δουλεύαμε 12 ώρα εκεί 9 με 9) αλλά τις άλλες 2 εβδομαδες του μήνα ήμασταν χαλαρουιτα με τα λεφτά στη τσέπη κ χρόνο φουλ κ κάναμε πολλεεεες εκδρομές σε όλη την Ελλάδα με ιδιαίτερη προτίμηση στη Πελοπόννησο κ την Εύβοια..κ όσο ήμασταν Αθήνα σε κενά δε το συζητάω ποοοοσα μαγαζιά χτίσαμε ιδίως για φαι χεχεχεχε

Τώρα με το μαγαζί μέχρι να περάσουν 1-2 χρόνια κ να στρώσει η δουλειά κ να βρούμε με το καλό κάποιο υπεύθυνο να μπορεί να το κρατάει κ εμείς να λείπουμε μας βλέπω να περιοριζομαστε σε ΣΚ και γιορτές που θα κλείνουμε 3-4 ημέρες.. γτ με δουλειά κάθε μερα 7 με 6+ το απόγευμα κ όλες αυτές τις ώρες όρθιοι που κουράγιο για βόλτες μετά..?

Δε πειράζει,δε παραπονιέμαι γτ τα ζήσαμε 7 χρόνια γεμάτα..απλά ευελπιστώ να έχει φτιάξει το πρόγραμμα μας μέχρι να πάει 1-2 χρονών το αντράκι μας για να μπορούμε να κάνουμε οικογενειακώς αποδράσεις να γεμίζει νέες εικόνες κ παραστάσεις..

Αλλά έστω απλές καροτσαδες ναι εννοείται όσο μπορούμε θα τον πηγαίνουμε φουλλ..θα συνδιαζω κ τη καθημερινή βόλτα των σκυλιών ;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Εννοείται ότι βγαίνουμε τον χειμώνα! Στον γιο μου έχω ολόκληρη συλλογή από σκουφακια:mrgreen:

Με γεια τα φορμακιαααα καλοφορετα!!

Τι μπλε?? Το θεωρώ unisex όπως κ το κόκκινο! Ίσως αν πετάξετε κάνα μωβ σχέδιο ,ή μαξιλάρι, ή κανένα άλλο αξεσουάρ  !

Ευχαριστωωω 

Χειμώνα αγαπάμε και ειδικά τα Χριστουγεννα δεν θα βάλουμε ποπο κάτω.. Φέτος θα παμε ταξιδακι κι ας είναι νινι η μπεμπα.. Θα το απολαυσω όσο γίνεται. Γιατί τριτη φορα δεν θα υπάρξει.. 

Είναι το μπλε το κουαντ  της Ιγκλέσιας.. Σκουρο μπλε. Και λέω να ράψω σχέδια πανω.. Κοριτσίστικα.. 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Καλε εμείς παμε παντου.. Από καφέ στο κέντρο μέχρι πειραια για ψαράκι.. Είμαστε μανιακοι με το έξω... Επειδή εγώ κάποτε έκανα δυο δουλειές.. Δεν έχω συνηθίσει να κάθομαι μέσα λεπτό.. Τώρα δυο χρόνια έμαθα την αξία του σπιτιου.. Χαχα

Εμείς κάθε απόγευμα γυρνάμε όλη την Αθήνα με το καρότσι.. Από τις 7 ως τις10. 

Το χειμώνα θα το κάνουμε 7-9.

Έτσι κάναμε και στον παιδαρο..παμε καροτσάδα με φίλες μου και μόνοι μας.. Αλλά παμε για μπυριτσα στο κέντρο.. Η για ζέστη λατρεμένη σοκολάτα, γενικά είμαστε παιδια του κέντρου... Επίσης παμε συχνά και στο Μαρουσι, μας αρέσει πολυ και στην Κηφισιά για περπατημα στον πεζοδρομο, ειδικά χειμώνα θερίζει το κρυο χαχαχ

Σωστή  ασε τα πειραματα.. Θα καιγόμαστε όταν το μωρό θα κλαίει και θα θέλει αλλαγές. Παίξε safe καλυτερα.. Μετά τον 6ο μήνα κάνε ότι θες.. Χαχαχα

Γενικά όμως μπορεί να πας οπουδήποτε.. Αρκεί να χεισ ντυσει καλά το μωρό και να χεις ποδοσακο.. Είναι μαστ για τον χειμώνα. Εμείς αν δεν τον είχαμε θα χα φρικαρει.. Έστω και μια βόλτα με το αυτοκίνητο που λένε.. Λέει το θέμα της Κλεισούρας που φέρνει ένα μωρο

Αχ αγαπημένο κέντρο!! 

Ποδοσακος  φόρμα εξόδου κ δρόμο και στα κρυα! 

Just now, Ninamc είπε:

Ευχαριστωωω 

Χειμώνα αγαπάμε και ειδικά τα Χριστουγεννα δεν θα βάλουμε ποπο κάτω.. Φέτος θα παμε ταξιδακι κι ας είναι νινι η μπεμπα.. Θα το απολαυσω όσο γίνεται. Γιατί τριτη φορα δεν θα υπάρξει.. 

Είναι το μπλε το κουαντ  της Ιγκλέσιας.. Σκουρο μπλε. Και λέω να ράψω σχέδια πανω.. Κοριτσίστικα.. 

Τέλειο χρώμα! Κ πάει κ με μωβ(άντε κ ροζ)

Πήγαινε στη μοδίστρα τον ποδοσακο να σου κάνει καμία πεταλούδα τέλειο θα είναι


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχχ Εμείς μέχρι φέτος που ανοίξαμε το μαγαζί κ δουλεύαμε στις εκθέσεις ζούσαμε ζωή κ κότα είναι η αλήθεια..γτ είχαμε πχ μέσα στον μήνα έκθεση σερί πχ 2 εβδομαδες (βέβαια δουλεύαμε 12 ώρα εκεί 9 με 9) αλλά τις άλλες 2 εβδομαδες του μήνα ήμασταν χαλαρουιτα με τα λεφτά στη τσέπη κ χρόνο φουλ κ κάναμε πολλεεεες εκδρομές σε όλη την Ελλάδα με ιδιαίτερη προτίμηση στη Πελοπόννησο κ την Εύβοια..κ όσο ήμασταν Αθήνα σε κενά δε το συζητάω ποοοοσα μαγαζιά χτίσαμε ιδίως για φαι χεχεχεχε

Τώρα με το μαγαζί μέχρι να περάσουν 1-2 χρόνια κ να στρώσει η δουλειά κ να βρούμε με το καλό κάποιο υπεύθυνο να μπορεί να το κρατάει κ εμείς να λείπουμε μας βλέπω να περιοριζομαστε σε ΣΚ και γιορτές που θα κλείνουμε 3-4 ημέρες.. γτ με δουλειά κάθε μερα 7 με 6+ το απόγευμα κ όλες αυτές τις ώρες όρθιοι που κουράγιο για βόλτες μετά..?

Δε πειράζει,δε παραπονιέμαι γτ τα ζήσαμε 7 χρόνια γεμάτα..απλά ευελπιστώ να έχει φτιάξει το πρόγραμμα μας μέχρι να πάει 1-2 χρονών το αντράκι μας για να μπορούμε να κάνουμε οικογενειακώς αποδράσεις να γεμίζει νέες εικόνες κ παραστάσεις..

Αλλά έστω απλές καροτσαδες ναι εννοείται όσο μπορούμε θα τον πηγαίνουμε φουλλ..θα συνδιαζω κ τη καθημερινή βόλτα των σκυλιών ;)

Ναι βρε κοριτσι.. Αυτό έλεγα στον άντρα μου.. Ότι ευτυχώς κάναμε πολλα ταξίδια τότε που δεν είχαμε παιδια.. Και τώρα είμαστε φουλ από εικόνες, όποτε δεν έχουμε απωθημένα.. Βασικό.. Πολυ βασικό αυτό.. Γιατί τα παιδια φέρνουν ευτυχία όχι απωθημένα και διαζυγιο.. 

Γ αυτό και η καροτσάδα είναι μαστ.. Και ποσο μάλλον όταν τη κάνετε παρεα.. 

Όταν τη ζεις τη ζωή, όπως και εσείς.. Τότε μη φοβάσαι τίποτα.. Απλά μολις θα παει ενός, θα θέλεις και δευτερο, άρα κρατησου.. Ασε να πατε βόλτες όταν θα ΣτΕ 4...ετσι θα ναι και πιο όμορφες οι περιπέτειες σας

Just now, Anastasia05 είπε:

Αχ αγαπημένο κέντρο!! 

Ποδοσακος  φόρμα εξόδου κ δρόμο και στα κρυα! 

Τέλειο χρώμα! Κ πάει κ με μωβ(άντε κ ροζ)

Πήγαινε στη μοδίστρα τον ποδοσακο να σου κάνει καμία πεταλούδα τέλειο θα είναι

Αχ φόρμα εξόδου δεν εβαλα ποτε στο παιδι.. Γιατί δεν ξέρω.. Χαχαχα

Γενικά όμως είναι μαστ ο ποδοσακος και η φόρμα.. Εχεισ απόλυτο δίκιο!! 

Ίσως παρω μια φόρμα στη μπεμπα.. Θα δουμε. 

Κοίτα τέλειο χρώμα για αγόρι το λες.. Για κοριτσι όχι και τόσο.. Μα τότε δεν σκόπευα με να κάνουμε άλλο.. Χαχαχα

Τώρα με βλέπω να τρέχω μοδίστρα να τα χουμε κανα ροζ λουλουδάκι και πεταλουδες όπως είπες.. Θα ναι ωραίο.. Όχι πολλα φρου φρου και είναι κιτσ 

Κάτι διακριτικό να μην μας λένε που παει ο Μπεμπης χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ναι βρε κοριτσι.. Αυτό έλεγα στον άντρα μου.. Ότι ευτυχώς κάναμε πολλα ταξίδια τότε που δεν είχαμε παιδια.. Και τώρα είμαστε φουλ από εικόνες, όποτε δεν έχουμε απωθημένα.. Βασικό.. Πολυ βασικό αυτό.. Γιατί τα παιδια φέρνουν ευτυχία όχι απωθημένα και διαζυγιο.. 

Γ αυτό και η καροτσάδα είναι μαστ.. Και ποσο μάλλον όταν τη κάνετε παρεα.. 

Όταν τη ζεις τη ζωή, όπως και εσείς.. Τότε μη φοβάσαι τίποτα.. Απλά μολις θα παει ενός, θα θέλεις και δευτερο, άρα κρατησου.. Ασε να πατε βόλτες όταν θα ΣτΕ 4...ετσι θα ναι και πιο όμορφες οι περιπέτειες σας

Λες θα το θέλω κ το 2ο ε????

Να σου είμαι ειλικρινής ήδη το σκέφτομαι που κ που τρομάρα μου ακόμη δεν γέννησα τον γιοκα μου!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Λες θα το θέλω κ το 2ο ε????

Να σου είμαι ειλικρινής ήδη το σκέφτομαι που κ που τρομάρα μου ακόμη δεν γέννησα τον γιοκα μου!!

Αχ θα θες σίγουρα.. Έχει άλλη χάρη η δευτερη κυηση.. Τα ξέρεις όλα.. Και είσαι έτοιμη για όλα.. Και το κυριότερο.. Δεν αγοράζεις τίποτα.. Χαχαχαχαχα

Και θα χεις ένα δευτερο κοπυ πειστ του ερωτα σας.. Πόσο πιο τελειο?? 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ναι βρε κοριτσι.. Αυτό έλεγα στον άντρα μου.. Ότι ευτυχώς κάναμε πολλα ταξίδια τότε που δεν είχαμε παιδια.. Και τώρα είμαστε φουλ από εικόνες, όποτε δεν έχουμε απωθημένα.. Βασικό.. Πολυ βασικό αυτό.. Γιατί τα παιδια φέρνουν ευτυχία όχι απωθημένα και διαζυγιο.. 

Γ αυτό και η καροτσάδα είναι μαστ.. Και ποσο μάλλον όταν τη κάνετε παρεα.. 

Όταν τη ζεις τη ζωή, όπως και εσείς.. Τότε μη φοβάσαι τίποτα.. Απλά μολις θα παει ενός, θα θέλεις και δευτερο, άρα κρατησου.. Ασε να πατε βόλτες όταν θα ΣτΕ 4...ετσι θα ναι και πιο όμορφες οι περιπέτειες σας

Αχ φόρμα εξόδου δεν εβαλα ποτε στο παιδι.. Γιατί δεν ξέρω.. Χαχαχα

Γενικά όμως είναι μαστ ο ποδοσακος και η φόρμα.. Εχεισ απόλυτο δίκιο!! 

Ίσως παρω μια φόρμα στη μπεμπα.. Θα δουμε. 

Κοίτα τέλειο χρώμα για αγόρι το λες.. Για κοριτσι όχι και τόσο.. Μα τότε δεν σκόπευα με να κάνουμε άλλο.. Χαχαχα

Τώρα με βλέπω να τρέχω μοδίστρα να τα χουμε κανα ροζ λουλουδάκι και πεταλουδες όπως είπες.. Θα ναι ωραίο.. Όχι πολλα φρου φρου και είναι κιτσ 

Κάτι διακριτικό να μην μας λένε που παει ο Μπεμπης χαχαχαχα

Είχαμε πάει στο χιονοδρομικό στα Καλάβρυτα κ ο μικρός ήταν 4 μηνών με τη φορμιτσα του κ το σκουφάκι του:mrgreen: μάγκας

 

Τα νιάτα τα μπερμπαντικα,όπως τα λέτε κορίτσια..  κ εγώ κ#λο δεν έβαζα κάτω ..ειδικά φοιτήτρια πολλά ταξίδια κ πριν τον άντρα μου κ με τον άντρα μου. Η βαλίτσα προέκταση του χεριού. Οι δικοί μου με λέγανε παράξενο ταξιδιώτη:P 

Κ τώρα περιμένω κ τον επόμενο να ξεκινήσουμε παλι σιγά σιγά!

Just now, Renez είπε:

Λες θα το θέλω κ το 2ο ε????

Να σου είμαι ειλικρινής ήδη το σκέφτομαι που κ που τρομάρα μου ακόμη δεν γέννησα τον γιοκα μου!!

Σε ένα χρόνο ακριβώς θέλω την γνώμη σου για το θέμα!!!

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Είχαμε πάει στο χιονοδρομικό στα Καλάβρυτα κ ο μικρός ήταν 4 μηνών με τη φορμιτσα του κ το σκουφάκι του:mrgreen: μάγκας

 

Τα νιάτα τα μπερμπαντικα,όπως τα λέτε κορίτσια..  κ εγώ κ#λο δεν έβαζα κάτω ..ειδικά φοιτήτρια πολλά ταξίδια κ πριν τον άντρα μου κ με τον άντρα μου. Η βαλίτσα προέκταση του χεριού. Οι δικοί μου με λέγανε παράξενο ταξιδιώτη:P 

Κ τώρα περιμένω κ τον επόμενο να ξεκινήσουμε παλι σιγά σιγά!

Αυτα είναι.. Εσυ εισαι δικιά μου.. Στο χω ξαναπεί.. Θα κάναμε καλή παρεα χαχα

Θα δεις που θα λέμε.. Πως ζουσαμε οι δυο μας βρε άντρα?? Χαχαχαχαχα

Αλλά η καλυτερη περιοδος θα ναι όταν τα Δευτέρα παιδακια μας θα ναι 2 ετών περιμπου.. Τότε θα γίνεται πανικος.. Κωλο δεν θα βαζουνε κάτω αυτά.. Κ το ίδιο κ εμεις χαχαχαχα

  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ μακάρι φίλες μου να είμαστε όλες έτσι με τη τρέλα κ την όρεξη μας κ να γεμίζουμε εμπειρίες πλέον όλοι μαζί με τα νινακια μας!!!!!

Πόσο καλό όμως που έχουμε ζήσει..μεγάλη αλήθεια αυτή..

Άσε που ξέρω μέρη τώρα που θα πέθαινα να ξανά παω αλλά κ να τα δει το παιδί μας..κ να του λέω τότε εδώ με τον μπαμπά μπίρι μπίρι.....:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Αυτα είναι.. Εσυ εισαι δικιά μου.. Στο χω ξαναπεί.. Θα κάναμε καλή παρεα χαχα

Θα δεις που θα λέμε.. Πως ζουσαμε οι δυο μας βρε άντρα?? Χαχαχαχαχα

Αλλά η καλυτερη περιοδος θα ναι όταν τα Δευτέρα παιδακια μας θα ναι 2 ετών περιμπου.. Τότε θα γίνεται πανικος.. Κωλο δεν θα βαζουνε κάτω αυτά.. Κ το ίδιο κ εμεις χαχαχαχα

Ε ναι! Θέλουν έξω τα παιδάκια, κι όσο πιο μικρά τόσο πιο εύκολα και για εμάς και για αυτά που συνηθίζουν!

Τώρα με τη κατάσταση λίγο ζοριζομαστε κ φοβόμαστε να πάμε κάπου αλλά που θα πάει? Θα περάσει κι αυτό!

Just now, Renez είπε:

Αχχχχ μακάρι φίλες μου να είμαστε όλες έτσι με τη τρέλα κ την όρεξη μας κ να γεμίζουμε εμπειρίες πλέον όλοι μαζί με τα νινακια μας!!!!!

Πόσο καλό όμως που έχουμε ζήσει..μεγάλη αλήθεια αυτή..

Άσε που ξέρω μέρη τώρα που θα πέθαινα να ξανά παω αλλά κ να τα δει το παιδί μας..κ να του λέω τότε εδώ με τον μπαμπά μπίρι μπίρι.....:x

Ναι ρε συ,αυτό που λες στο τέλος,τι ομορφο!? Να πας σε ένα μέρος που αγαπάς  κ έχεις τόσες αναμνήσεις με το παιδί σου!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο βρε κορίτσια μου γυριστρουδικα! Να σας πω την αλήθεια εμείς είμαστε πιο σπιτογατοι κυρίως γτ δουλευουμε πολλές ώρες κ αταιριαστες... Αλλά Χριστούγεννα, Πάσχα, καλοκαίρι μια εκδρομουλα θα τη πάμε κ Σάββατο ή Κυριακή μια βολτίτσα. Τν μικρό καταχείμωνο δν τν έβγαλα έως 5 μηνών σε μαγάζια εννοώ λόγω τσιγάρου κ πολυκοσμιας τώρα όμως που τα έκοψαν αυτά θα το δούμε. Με το καρότσι όμως έξω πήγαινα παντού ακόμα κ για δουλειές δικές μ τύπου λογιστή,φωτοτυπίες κλ ήταν μασκότ. Εμείς κλειστηκαμε με το παιδί Αλλά δν μας χάλασε, το θέλαμε δλδ! Το παν είναι οι κοινές επιθυμίες!

@Renez θα το θες το 2ο όταν ξεπεταχτεί ο μικρός κ θα ζητάς μωρουδιλα πάλι,εγώ έβλεπα μωρά κ τα λιγουρευομουν...

Από πάνες νομίζω αν είναι να έχεις διαρροές θα έχεις με όλες,εγώ με όλες είχα. Αλλά ξεκινά με πριμιουμ κ μετά όταν το βρείτε δοκιμάζεις τα πάντα. Εγώ φανατική των παμπερς τώρα παίρνω μόνο μπειμπιλινο γτ δν βρίσκω no7στο παμπερς. Μια χαρά όμως!

Πείτε από που παραγγείλατε του φαρμακείου γτ όλο κάτι δεν βρίσκω από αυτά που θέλω κ βαρέθηκα να ψάχνω! Το καλάθι Σκρουτζ απο διάφορα βολεύει λέτε? Επίσης αν κάποια έχει θήλαστρο να μου πει,αξεσουάρ θα αλλάξει τύπου σωλινακια, βαλβίδες ,μπιμπερό.?

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο βρε κορίτσια μου γυριστρουδικα! Να σας πω την αλήθεια εμείς είμαστε πιο σπιτογατοι κυρίως γτ δουλευουμε πολλές ώρες κ αταιριαστες... Αλλά Χριστούγεννα, Πάσχα, καλοκαίρι μια εκδρομουλα θα τη πάμε κ Σάββατο ή Κυριακή μια βολτίτσα. Τν μικρό καταχείμωνο δν τν έβγαλα έως 5 μηνών σε μαγάζια εννοώ λόγω τσιγάρου κ πολυκοσμιας τώρα όμως που τα έκοψαν αυτά θα το δούμε. Με το καρότσι όμως έξω πήγαινα παντού ακόμα κ για δουλειές δικές μ τύπου λογιστή,φωτοτυπίες κλ ήταν μασκότ. Εμείς κλειστηκαμε με το παιδί Αλλά δν μας χάλασε, το θέλαμε δλδ! Το παν είναι οι κοινές επιθυμίες!

@Renez θα το θες το 2ο όταν ξεπεταχτεί ο μικρός κ θα ζητάς μωρουδιλα πάλι,εγώ έβλεπα μωρά κ τα λιγουρευομουν...

Από πάνες νομίζω αν είναι να έχεις διαρροές θα έχεις με όλες,εγώ με όλες είχα. Αλλά ξεκινά με πριμιουμ κ μετά όταν το βρείτε δοκιμάζεις τα πάντα. Εγώ φανατική των παμπερς τώρα παίρνω μόνο μπειμπιλινο γτ δν βρίσκω no7στο παμπερς. Μια χαρά όμως!

Πείτε από που παραγγείλατε του φαρμακείου γτ όλο κάτι δεν βρίσκω από αυτά που θέλω κ βαρέθηκα να ψάχνω! Το καλάθι Σκρουτζ απο διάφορα βολεύει λέτε? Επίσης αν κάποια έχει θήλαστρο να μου πει,αξεσουάρ θα αλλάξει τύπου σωλινακια, βαλβίδες ,μπιμπερό.?

Εγώ αγαπούλα τα πήρα από το megastore pharmacy κ είχε όσα ήθελα να είμαι ειλικρινής ..το είχα ξανά συστήσει σε μια φίλη από εδώ κ ήταν κ εκείνη ευχαριστημένη (νομίζω η @Hliolousti?)ελπίζω να έχει κ όσα θες εσύ..

Όσο για το καλάθι του Σκρουτζ δε το έχω χρησιμοποιήσει οπότε δεν έχω άποψη..η @EugenJen κάτι είχε αναφέρει για αυτό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο βρε κορίτσια μου γυριστρουδικα! Να σας πω την αλήθεια εμείς είμαστε πιο σπιτογατοι κυρίως γτ δουλευουμε πολλές ώρες κ αταιριαστες... Αλλά Χριστούγεννα, Πάσχα, καλοκαίρι μια εκδρομουλα θα τη πάμε κ Σάββατο ή Κυριακή μια βολτίτσα. Τν μικρό καταχείμωνο δν τν έβγαλα έως 5 μηνών σε μαγάζια εννοώ λόγω τσιγάρου κ πολυκοσμιας τώρα όμως που τα έκοψαν αυτά θα το δούμε. Με το καρότσι όμως έξω πήγαινα παντού ακόμα κ για δουλειές δικές μ τύπου λογιστή,φωτοτυπίες κλ ήταν μασκότ. Εμείς κλειστηκαμε με το παιδί Αλλά δν μας χάλασε, το θέλαμε δλδ! Το παν είναι οι κοινές επιθυμίες!

@Renez θα το θες το 2ο όταν ξεπεταχτεί ο μικρός κ θα ζητάς μωρουδιλα πάλι,εγώ έβλεπα μωρά κ τα λιγουρευομουν...

Από πάνες νομίζω αν είναι να έχεις διαρροές θα έχεις με όλες,εγώ με όλες είχα. Αλλά ξεκινά με πριμιουμ κ μετά όταν το βρείτε δοκιμάζεις τα πάντα. Εγώ φανατική των παμπερς τώρα παίρνω μόνο μπειμπιλινο γτ δν βρίσκω no7στο παμπερς. Μια χαρά όμως!

Πείτε από που παραγγείλατε του φαρμακείου γτ όλο κάτι δεν βρίσκω από αυτά που θέλω κ βαρέθηκα να ψάχνω! Το καλάθι Σκρουτζ απο διάφορα βολεύει λέτε? Επίσης αν κάποια έχει θήλαστρο να μου πει,αξεσουάρ θα αλλάξει τύπου σωλινακια, βαλβίδες ,μπιμπερό.?

Καλάθι Σκρουτζ φίλη το καλύτερο ,γιατί άντε να βρεις ότι θες,τώρα που θες πολλά κ διάφορα σε ένα μαγαζί, κ σου έρχονται κ πιο γρήγορα τα πράγματα  σε δύο μέρες είχαν έρθει όλα από 6 διαφορετικά μαγαζιά!! 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλάθι Σκρουτζ φίλη το καλύτερο ,γιατί άντε να βρεις ότι θες,τώρα που θες πολλά κ διάφορα σε ένα μαγαζί, κ σου έρχονται κ πιο γρήγορα τα πράγματα  σε δύο μέρες είχαν έρθει όλα από 6 διαφορετικά μαγαζιά!! 

Κ αυτά τα πληρώνεις σε ένα λογαριασμό του Σκρουτζ δλδ ή το κάθε ένα χωριστά..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο βρε κορίτσια μου γυριστρουδικα! Να σας πω την αλήθεια εμείς είμαστε πιο σπιτογατοι κυρίως γτ δουλευουμε πολλές ώρες κ αταιριαστες... Αλλά Χριστούγεννα, Πάσχα, καλοκαίρι μια εκδρομουλα θα τη πάμε κ Σάββατο ή Κυριακή μια βολτίτσα. Τν μικρό καταχείμωνο δν τν έβγαλα έως 5 μηνών σε μαγάζια εννοώ λόγω τσιγάρου κ πολυκοσμιας τώρα όμως που τα έκοψαν αυτά θα το δούμε. Με το καρότσι όμως έξω πήγαινα παντού ακόμα κ για δουλειές δικές μ τύπου λογιστή,φωτοτυπίες κλ ήταν μασκότ. Εμείς κλειστηκαμε με το παιδί Αλλά δν μας χάλασε, το θέλαμε δλδ! Το παν είναι οι κοινές επιθυμίες!

@Renez θα το θες το 2ο όταν ξεπεταχτεί ο μικρός κ θα ζητάς μωρουδιλα πάλι,εγώ έβλεπα μωρά κ τα λιγουρευομουν...

Από πάνες νομίζω αν είναι να έχεις διαρροές θα έχεις με όλες,εγώ με όλες είχα. Αλλά ξεκινά με πριμιουμ κ μετά όταν το βρείτε δοκιμάζεις τα πάντα. Εγώ φανατική των παμπερς τώρα παίρνω μόνο μπειμπιλινο γτ δν βρίσκω no7στο παμπερς. Μια χαρά όμως!

Πείτε από που παραγγείλατε του φαρμακείου γτ όλο κάτι δεν βρίσκω από αυτά που θέλω κ βαρέθηκα να ψάχνω! Το καλάθι Σκρουτζ απο διάφορα βολεύει λέτε? Επίσης αν κάποια έχει θήλαστρο να μου πει,αξεσουάρ θα αλλάξει τύπου σωλινακια, βαλβίδες ,μπιμπερό.?

Εγώ έχω θηλαστρο αλλά δεν θα αλλάξω κάτι.  Το είχα χρησιμοποιησει 5 φορές, καινούργιο είναι!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...