Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλημέρα πολυλογουδες μου, δεν μπήκα χθες το απόγευμα κ ποοοσα είπατε πάλι!!

@Jasmine@ γλυκούλα μου ελπίζω σήμερα να ξυπνήσεις με καλύτερη ψυχολογία, οι άτιμες οι ορμόνες μας κάνουν άνω κάτω γι'αυτό είμαστε εδώ να τα λέμε η μία στην άλλη!!να μην νιώθεις άσχημα όμως οπότε σε πιάνει να το αφήνεις να φεύγει κ να ξέσπας! 

Κορίτσια χθες πήγαμε στην βαφτιστηρα μας κ γυρίσαμε με ένα αμάξι φορτωμένο μέχρι πάνω!!καρότσι , μπανάκι, ζυγαριά, πάρκο κ πόσα άλλα,τα έχω στο σαλόνι κ έχω απελπιστει που θα τα βάλω όλα αυτά!!

  • Μου αρέσει 6

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα σε όλες! Ευχαριστώ για το support... καταλαβαίνετε ότι οι ορμόνες παίζουν ντραμς!  Έχω ξυπνήσει καλά σήμερα, ελπίζω να μην κάνει τόση ζέστη... διάβασα κ αυτό με το γατί που το σκάσε, είναι μεγάλος μου φόβος μη μου φύγει το σκυλάκι μου και πάθει τίποτα! 
μεσα στο σαλόνι μου @EugenJen είναι ανοικτό το διπλό καρότσι το οποίο κ πιάνει πολύ χώρο, στο υπολοιπο σπίτι έχω σκορπίσει αποστειρωτη ρούχα παιχνίδια τζαμποσακουλες! Νομίζω ότι πρέπει σιγά σιγά να ξεχάσουμε τα σπίτια μας όπως τα ξέραμε...

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Girls καλημέρα! @Renez @Eva137 διαβάζω για τις γατούλες και τα σκυλάκια σας.. τα αγαπώ τόσο πολύ, εμείς δεν έχουμε αλλά θα το ήθελα πολύ να μεγαλώσει το παιδάκι μας με ένα κατοικίδιο νομίζω προσφέρει πολλά στην ανάπτυξή τους και πώς αντιλαμβάνονται το περιβάλλον τους. Λοιπόν έβαλα χθες στο utube να δω μωράκια 25 εβδομάδων, αχ Θεέ μου είναι ολόκληρα πλασματάκια μέσα μας. Μα δεν είναι ένα θαύμα? Μερικές φορές δυσκολεύομαι να το πιστέψω...

Έτσι είναι! Μέχρι να το αγκαλιάσεις δεν το πιστεύεις!!:x

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα πολυλογουδες μου, δεν μπήκα χθες το απόγευμα κ ποοοσα είπατε πάλι!!

@Jasmine@ γλυκούλα μου ελπίζω σήμερα να ξυπνήσεις με καλύτερη ψυχολογία, οι άτιμες οι ορμόνες μας κάνουν άνω κάτω γι'αυτό είμαστε εδώ να τα λέμε η μία στην άλλη!!να μην νιώθεις άσχημα όμως οπότε σε πιάνει να το αφήνεις να φεύγει κ να ξέσπας! 

Κορίτσια χθες πήγαμε στην βαφτιστηρα μας κ γυρίσαμε με ένα αμάξι φορτωμένο μέχρι πάνω!!καρότσι , μπανάκι, ζυγαριά, πάρκο κ πόσα άλλα,τα έχω στο σαλόνι κ έχω απελπιστει που θα τα βάλω όλα αυτά!!

Τι ωραία!!! Να τα βολεψεις στο δωματιο του παιδιού!! Μεγάλη βοήθεια ,μπράβο!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ευχαριστώ για το support... καταλαβαίνετε ότι οι ορμόνες παίζουν ντραμς!  Έχω ξυπνήσει καλά σήμερα, ελπίζω να μην κάνει τόση ζέστη... διάβασα κ αυτό με το γατί που το σκάσε, είναι μεγάλος μου φόβος μη μου φύγει το σκυλάκι μου και πάθει τίποτα! 
μεσα στο σαλόνι μου @EugenJen είναι ανοικτό το διπλό καρότσι το οποίο κ πιάνει πολύ χώρο, στο υπολοιπο σπίτι έχω σκορπίσει αποστειρωτη ρούχα παιχνίδια τζαμποσακουλες! Νομίζω ότι πρέπει σιγά σιγά να ξεχάσουμε τα σπίτια μας όπως τα ξέραμε...

Μεγάλη αλήθεια αυτό στο τέλος! Το σαλόνι μου είναι μίνι παιδοτοπος! Βέβαια όσο μπορώ το περιορίζω σε σημεία του σπιτιού(όχι σε όλο το σπίτι) αλλά είναι λίγο μικρό το σπίτι οπότε είναι δύσκολο να το κρατάω περιορισμένο!

Είναι ωραία όμως!! Λεγκο,αυτοκινητάκια,βιβλία(παντού παντού) κ παντα τα μαζεύουμε μετά το παιχνίδι για να μπορούμε να περπατήσουμε στο σπίτι!:)

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@EugenJen γέμισε το σπίτι σας χαριτωμένα πραγματάκια! Να τα χαρεί η μπεμπουκα σας!

@Anastasia05 μα ποιο σαλόνι?χαχαχα έλεγα ότι τώρα με το δωμάτιο του ίσως επανέλθει στη παλιά του μορφή αλλά όλο απ δω τα μετακομιζουμε πάλι...ξυπνησε πριν λίγο κ ψάχναμε κ οι 3 ένα μικρό σκυλάκι ανάμεσα (μα καλά στν ύπνο τ το έβλεπε?)στα μυρρια μικρά ζωάκια...αφαντο το σκυλάκι...τωρα μας έχει δώσει 1βιβλιο στν καθένας κάνουμε ότι διαβάζουμε...εγω έβαλα το κινητό από μέσα...αχαχαχ όπως στο σχολείο κι ο άντρας μ διαβάζει ένα με συνταγές.. αχαχαχα

  • Χαχα 6

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@EugenJen γέμισε το σπίτι σας χαριτωμένα πραγματάκια! Να τα χαρεί η μπεμπουκα σας!

@Anastasia05 μα ποιο σαλόνι?χαχαχα έλεγα ότι τώρα με το δωμάτιο του ίσως επανέλθει στη παλιά του μορφή αλλά όλο απ δω τα μετακομιζουμε πάλι...ξυπνησε πριν λίγο κ ψάχναμε κ οι 3 ένα μικρό σκυλάκι ανάμεσα (μα καλά στν ύπνο τ το έβλεπε?)στα μυρρια μικρά ζωάκια...αφαντο το σκυλάκι...τωρα μας έχει δώσει 1βιβλιο στν καθένας κάνουμε ότι διαβάζουμε...εγω έβαλα το κινητό από μέσα...αχαχαχ όπως στο σχολείο κι ο άντρας μ διαβάζει ένα με συνταγές.. αχαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχα!! Σας έστρωσε ο μικρός!!

Να το κ το τικερακι-παπακι σου!!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Jasmine@ το καρότσι είναι το λιγότερο! Που θα βάλω το μπανάκι με την βάση του;; το πάρκο?το λίκνο;;;δεν το χω κ πολύ με την οργάνωση του χώρου γι'αυτό θέλω συνέχεια αποθηκευτικους χώρους, δεν μου είναι ποτέ αρκετοί!! 

 

@Anastasia05 καλέ εννοειται ότι έχω ήδη βρει την γωνία της στο σαλόνι που θα της βάλω κ μαλακό πατωματακι αλλά να έχει παιχνίδια  όχι μπανάκια κ λίκνο κ λοιπά?? Εν τω μεταξύ επειδή όλη την εβδομάδα ήμουν με 12 ώρα στην δουλειά κ γύριζα κουρέλι σπίτι ακομα κ τα είδη φαρμάκειου κ αυτά ακόμα σαλόνι τα έχω!! 

Νοικοκυρά όχι αστεία!!:lol:

@Christinα τέλειο το παπιοτικερακι επιτέλους το βλέπουμε!!

Just now, Christinα είπε:

@EugenJen γέμισε το σπίτι σας χαριτωμένα πραγματάκια! Να τα χαρεί η μπεμπουκα σας!

@Anastasia05 μα ποιο σαλόνι?χαχαχα έλεγα ότι τώρα με το δωμάτιο του ίσως επανέλθει στη παλιά του μορφή αλλά όλο απ δω τα μετακομιζουμε πάλι...ξυπνησε πριν λίγο κ ψάχναμε κ οι 3 ένα μικρό σκυλάκι ανάμεσα (μα καλά στν ύπνο τ το έβλεπε?)στα μυρρια μικρά ζωάκια...αφαντο το σκυλάκι...τωρα μας έχει δώσει 1βιβλιο στν καθένας κάνουμε ότι διαβάζουμε...εγω έβαλα το κινητό από μέσα...αχαχαχ όπως στο σχολείο κι ο άντρας μ διαβάζει ένα με συνταγές.. αχαχαχα

Κοίτα μην σας πιάσει κ σας βάλει τιμωρία!!:lol:

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@ το καρότσι είναι το λιγότερο! Που θα βάλω το μπανάκι με την βάση του;; το πάρκο?το λίκνο;;;δεν το χω κ πολύ με την οργάνωση του χώρου γι'αυτό θέλω συνέχεια αποθηκευτικους χώρους, δεν μου είναι ποτέ αρκετοί!! 

 

@Anastasia05 καλέ εννοειται ότι έχω ήδη βρει την γωνία της στο σαλόνι που θα της βάλω κ μαλακό πατωματακι αλλά να έχει παιχνίδια  όχι μπανάκια κ λίκνο κ λοιπά?? Εν τω μεταξύ επειδή όλη την εβδομάδα ήμουν με 12 ώρα στην δουλειά κ γύριζα κουρέλι σπίτι ακομα κ τα είδη φαρμάκειου κ αυτά ακόμα σαλόνι τα έχω!! 

Νοικοκυρά όχι αστεία!!:lol:

@Christinα τέλειο το παπιοτικερακι επιτέλους το βλέπουμε!!

Κοίτα μην σας πιάσει κ σας βάλει τιμωρία!!:lol:

Το πάρκο κλειστό άστο,δ  το χρειάζεσαι ακόμα, βάλτα σε 1 ντουλάπα αν χωράει ή σε κάποια αποθήκη κ εμφάνισε το τον 6ο περίπου μήνα!

Με τσακωσε κ μου έφερε κ 2ο για τιμωρία αλλά τώρα παίζει μόνο τ κ τη γλίτωσα...χιχιχι

Καλοκαιρινό τικερακι έτσι να χαιρόμαστε το καλοκαίρι...Αχαχαχα μ αρέσουν τα χαζοχαρουμενα!

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Το πάρκο κλειστό άστο,δ  το χρειάζεσαι ακόμα, βάλτα σε 1 ντουλάπα αν χωράει ή σε κάποια αποθήκη κ εμφάνισε το τον 6ο περίπου μήνα!

Με τσακωσε κ μου έφερε κ 2ο για τιμωρία αλλά τώρα παίζει μόνο τ κ τη γλίτωσα...χιχιχι

Καλοκαιρινό τικερακι έτσι να χαιρόμαστε το καλοκαίρι...Αχαχαχα μ αρέσουν τα χαζοχαρουμενα!

Δυστυχώς αποθηκη δεν έχω, το τρίτο δωμάτιο το έφτιαξα ξενώνα για να μένουν οι γονείς μου όταν έρχονται Αθήνα, η η αδερφή μου γιατί ζει στο εξωτερικό...σκέφτομαι μήπως πάρω μια εξωτερική ντουλάπα για το μπαλκόνι! Γιατί να το βάλω στον υποτιθέμενο αποθηκευτικό χώρο της πολυκατοικίας ,δεν θα θελα λόγω καθαριότητας..

Χαχαχαχα κοίτα μετά μην σε εξετάσει κιόλας να δει τι διάβασες!!

Ερώτηση το καρότσι ,όσα δεν αφαιρούνται, πως τα πλένουμε;;;με υγρά πανακια ντετολ  η κανονικά λάστιχο σαπουναδα κλπ;;;

Επίσης βρεφικά απορρυπαντικα ποια παίρνετε;;μου είπαν το Αρκάδι 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@ το καρότσι είναι το λιγότερο! Που θα βάλω το μπανάκι με την βάση του;; το πάρκο?το λίκνο;;;δεν το χω κ πολύ με την οργάνωση του χώρου γι'αυτό θέλω συνέχεια αποθηκευτικους χώρους, δεν μου είναι ποτέ αρκετοί!! 

 

@Anastasia05 καλέ εννοειται ότι έχω ήδη βρει την γωνία της στο σαλόνι που θα της βάλω κ μαλακό πατωματακι αλλά να έχει παιχνίδια  όχι μπανάκια κ λίκνο κ λοιπά?? Εν τω μεταξύ επειδή όλη την εβδομάδα ήμουν με 12 ώρα στην δουλειά κ γύριζα κουρέλι σπίτι ακομα κ τα είδη φαρμάκειου κ αυτά ακόμα σαλόνι τα έχω!! 

Νοικοκυρά όχι αστεία!!:lol:

@Christinα τέλειο το παπιοτικερακι επιτέλους το βλέπουμε!!

Κοίτα μην σας πιάσει κ σας βάλει τιμωρία!!:lol:

Το λίκνο άστο στο υπνοδωμάτιο του παιδιου! Το μπανάκι εγώ το έχω σε μια γωνιά στο μπάνιο(επειδή το χρησιμοποιώ κάποιες φορές) εσύ μπορείς σε κάποια ντουλάπα όπως κ το πάρκο που είπε η Χριστίνα! Εγώ το πάρκο το έχω αποθήκη κ θα το φέρω μετά.

Το καρότσι μπαλκόνι με σαπουναδα κ νερα,εγώ έτσι κάνω. Όσα υφασματα βγαίνουν, πλυντήριο!

Φτιάξε κ το φαρμακείο κ θα είσαι κομπλε!

Αρκάδι παίρνω κι εγώ,πρασινο

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@ το καρότσι είναι το λιγότερο! Που θα βάλω το μπανάκι με την βάση του;; το πάρκο?το λίκνο;;;δεν το χω κ πολύ με την οργάνωση του χώρου γι'αυτό θέλω συνέχεια αποθηκευτικους χώρους, δεν μου είναι ποτέ αρκετοί!! 

 

@Anastasia05 καλέ εννοειται ότι έχω ήδη βρει την γωνία της στο σαλόνι που θα της βάλω κ μαλακό πατωματακι αλλά να έχει παιχνίδια  όχι μπανάκια κ λίκνο κ λοιπά?? Εν τω μεταξύ επειδή όλη την εβδομάδα ήμουν με 12 ώρα στην δουλειά κ γύριζα κουρέλι σπίτι ακομα κ τα είδη φαρμάκειου κ αυτά ακόμα σαλόνι τα έχω!! 

Νοικοκυρά όχι αστεία!!:lol:

@Christinα τέλειο το παπιοτικερακι επιτέλους το βλέπουμε!!

Κοίτα μην σας πιάσει κ σας βάλει τιμωρία!!:lol:

Πολύ φίλη μου.... κ εγώ από οργάνωση Αστα βραστα. Κ το χειρότερο μόλις τα καταφέρω κ μαζέψω κάτι σε δυο μερες πάλι χάλια! Δε ξέρω τι κάνω λάθος!!!! Εγώ τα έχω βάλει όλα στον ξενώνα δε χώρας να μπεις από τα παιδικά.... για να μην τα έχω μες τη μέση δλδ! Κ έχουν να έρθουν ακόμα 2 κούνιες, συρταριερα, μπάνιο, 2 ρηλαξ κ ένα πάρκο...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Το λίκνο άστο στο υπνοδωμάτιο του παιδιου! Το μπανάκι εγώ το έχω σε μια γωνιά στο μπάνιο(επειδή το χρησιμοποιώ κάποιες φορές) εσύ μπορείς σε κάποια ντουλάπα όπως κ το πάρκο που είπε η Χριστίνα! Εγώ το πάρκο το έχω αποθήκη κ θα το φέρω μετά.

Το καρότσι μπαλκόνι με σαπουναδα κ νερα,εγώ έτσι κάνω. Όσα υφασματα βγαίνουν, πλυντήριο!

Φτιάξε κ το φαρμακείο κ θα είσαι κομπλε!

Είναι μικρό το μπάνιο μας , δεν χωράει το μπανάκι να  είναι μόνιμα εκεί!! Οπότε κ αυτό θα πάει αρχικά σε μια γωνιτσα στο δωμάτιο κ βλέπουμε μετά...

Το καρότσι δεν κινδυνεύει να σκουριάζουν εσωτερικά εξαρτήματα λες;;

Μωρέ για να φτιάξω το φαρμακείο πρέπει να κάνω εκκαθάριση σε δικά μου πράγματα γιατί το παιδικό είναι το δωμάτιο που έχω ρούχα καλλυντικά κλπ κ ετοιμάζομαι  οπότε πρέπει να βρω κ που θα πάνε αυτά που έχω ήδη μέσα!! Ένα ντόμινο :lol: αλλά ήδη έχω ξεκινήσει τσουκου λίγα λίγα..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Είναι μικρό το μπάνιο μας , δεν χωράει το μπανάκι να  είναι μόνιμα εκεί!! Οπότε κ αυτό θα πάει αρχικά σε μια γωνιτσα στο δωμάτιο κ βλέπουμε μετά...

Το καρότσι δεν κινδυνεύει να σκουριάζουν εσωτερικά εξαρτήματα λες;;

Μωρέ για να φτιάξω το φαρμακείο πρέπει να κάνω εκκαθάριση σε δικά μου πράγματα γιατί το παιδικό είναι το δωμάτιο που έχω ρούχα καλλυντικά κλπ κ ετοιμάζομαι  οπότε πρέπει να βρω κ που θα πάνε αυτά που έχω ήδη μέσα!! Ένα ντόμινο :lol: αλλά ήδη έχω ξεκινήσει τσουκου λίγα λίγα..

Δε ξέρω τι μπορεί να πάθει το καρότσι! Απλά το κάνω:lol:

Ωραία έτσι σιγά σιγά λοιπόν θα βάλεις κι όλα τα πράγματα του μωρού μεσα:mrgreen: κ λίγο λίγο θα το φτιάχνεις! Κ το μπανάκι εκεί !


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Πολύ φίλη μου.... κ εγώ από οργάνωση Αστα βραστα. Κ το χειρότερο μόλις τα καταφέρω κ μαζέψω κάτι σε δυο μερες πάλι χάλια! Δε ξέρω τι κάνω λάθος!!!! Εγώ τα έχω βάλει όλα στον ξενώνα δε χώρας να μπεις από τα παιδικά.... για να μην τα έχω μες τη μέση δλδ! Κ έχουν να έρθουν ακόμα 2 κούνιες, συρταριερα, μπάνιο, 2 ρηλαξ κ ένα πάρκο...

Αυτό ακριβώς!!κ να τα φτιάξω σε δύο μέρες πάλι το χαλί το μαύρο!! Τώρα ξεκίνησα λίγα λίγα να μαζεύω τα δικά μου, να κάνω χώρο για της μπέμπας αλλά κ με το σκύψε σήκω πιαστηκα, ξαπλώνω λίγο καναπέ κ ξανά πάω, ρυθμοί χελώνας!!

Τώρα περιμένω τους γονείς μου στις επόμενες εβδομάδες γιατί θα κάνει το τελευταίο χειρουργειο ο μπαμπακας μου γι'αυτό δεν μπορώ να τα χώσω όλα εκεί !!

Just now, Anastasia05 είπε:

Δε ξέρω τι μπορεί να πάθει το καρότσι! Απλά το κάνω:lol:

Ωραία έτσι σιγά σιγά λοιπόν θα βάλεις κι όλα τα πράγματα του μωρού μεσα:mrgreen: κ λίγο λίγο θα το φτιάχνεις! Κ το μπανάκι εκεί !

Τώρα εγώ έχω κ τον φόβο επειδή δεν είναι δικό μας το καρότσι δεν θα πρέπει να το επιστρέψω όταν δεν θα το θέλω πια;;;λέω εγώ τώρα..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Αυτό ακριβώς!!κ να τα φτιάξω σε δύο μέρες πάλι το χαλί το μαύρο!! Τώρα ξεκίνησα λίγα λίγα να μαζεύω τα δικά μου, να κάνω χώρο για της μπέμπας αλλά κ με το σκύψε σήκω πιαστηκα, ξαπλώνω λίγο καναπέ κ ξανά πάω, ρυθμοί χελώνας!!

Τώρα περιμένω τους γονείς μου στις επόμενες εβδομάδες γιατί θα κάνει το τελευταίο χειρουργειο ο μπαμπακας μου γι'αυτό δεν μπορώ να τα χώσω όλα εκεί !!

Τώρα εγώ έχω κ τον φόβο επειδή δεν είναι δικό μας το καρότσι δεν θα πρέπει να το επιστρέψω όταν δεν θα το θέλω πια;;;λέω εγώ τώρα..

Παιδί μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Εγώ έχω πει στη μάμα μου να έρθει προς τέλος Αυγούστου να πλύνουμε τα ρούχα τους κλπ να έχει έρθει κ η συρταριερα να τακτοποιήσουμε τίποτα! Όπως το είπες με ρυθμούς χελώνας κ εγώ! Κ σκέφτομαι τη σιδερώστρα κ όλα αυτά που είχα στο δωμάτιο που θα γίνει παιδικό που θα τα βάλω οέο;; Έχω κ ένα καναπέ κ σκεφτομουν να τον αφήσω προς το παρόν μήπως με βολέψει να θηλασω;;;; Εμένα το σπίτι έχει 3 ντουλάπες. Η μια έχει τα δικά μου η άλλη του άντρα μου κ η Τρίτη παπλώματα κουβέρτες κλπ.. ήδη τους έχω παραχωρήσει ένα ντουλάπι κ έχω φτιάξει το φαρμακείο!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...