Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Παιδί μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Εγώ έχω πει στη μάμα μου να έρθει προς τέλος Αυγούστου να πλύνουμε τα ρούχα τους κλπ να έχει έρθει κ η συρταριερα να τακτοποιήσουμε τίποτα! Όπως το είπες με ρυθμούς χελώνας κ εγώ! Κ σκέφτομαι τη σιδερώστρα κ όλα αυτά που είχα στο δωμάτιο που θα γίνει παιδικό που θα τα βάλω οέο;; Έχω κ ένα καναπέ κ σκεφτομουν να τον αφήσω προς το παρόν μήπως με βολέψει να θηλασω;;;; Εμένα το σπίτι έχει 3 ντουλάπες. Η μια έχει τα δικά μου η άλλη του άντρα μου κ η Τρίτη παπλώματα κουβέρτες κλπ.. ήδη τους έχω παραχωρήσει ένα ντουλάπι κ έχω φτιάξει το φαρμακείο!

Ααααα γεια σου ακριβώς το ίδιο με τις ντουλάπες!! Κ προσπαθώ τώρα να στριμωξω τα δικά μου για να δω που θα βάλω της μικρής! Είπαμε να μην πάρουμε κ συρταριερα γιατί  έχω ήδη ντουλάπα, ένα έπιπλο με ράφια ψηλό κ χαμηλο ντουλάπι που μάλλον εκεί θα μπει η αλλαξιερα, οπότε δεν θέλουμε να γεμίσει έπιπλα το δωμάτιο ,να έχει χώρο ...

Πρέπει να πάμε σε σεμινάρια διαχείρισης χώρου μου φαίνεται!! 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

Αυτό ακριβώς!!κ να τα φτιάξω σε δύο μέρες πάλι το χαλί το μαύρο!! Τώρα ξεκίνησα λίγα λίγα να μαζεύω τα δικά μου, να κάνω χώρο για της μπέμπας αλλά κ με το σκύψε σήκω πιαστηκα, ξαπλώνω λίγο καναπέ κ ξανά πάω, ρυθμοί χελώνας!!

Τώρα περιμένω τους γονείς μου στις επόμενες εβδομάδες γιατί θα κάνει το τελευταίο χειρουργειο ο μπαμπακας μου γι'αυτό δεν μπορώ να τα χώσω όλα εκεί !!

Τώρα εγώ έχω κ τον φόβο επειδή δεν είναι δικό μας το καρότσι δεν θα πρέπει να το επιστρέψω όταν δεν θα το θέλω πια;;;λέω εγώ τώρα..

Εννοείται να το επιστρέψεις!

@Jasmine@ aσε τον καναπέ μέσα,μπορεί να τον χρειαστεις!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κοριτσάκια... Λέω σήμερα να ανοίξω ντουλάπα να βρω τα μωρουδιακα.. Αν προλαβω.. Να τα βάλω σε μια τάξη.. Εχω κόψει όλες τις ετικέτες.. Και να δω πως θα τα βρω χαχαχα

Το έμπειρο μάτι όμως θα βοηθήσει φαντάζομαι... Κορίτσια ποσο τέλειο να σας δίνουν πραγμαυακια..χαρειτε τα!!! 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Renez είπε:

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (μΚλινικη Ρέα)

 @Efi@ αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

 @Blossombaby κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 16/10 (κλινική Μητέρα)

   @DemiMom κοριτσάκι 3η ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 22/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

  @Biscottinomum αγοράκι --} ΠΗΤ: 28/10 (κλινική Τσεπετη - Χανιά)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 29!!

Αγοράκια 13!!

Κοριτσάκια 18!!

Εμάς βγάλε μας το ερωτηματικό ! Κοριτσάκι είναι τελικά σίγουρα!! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Girls καλημέρα! @Renez @Eva137 διαβάζω για τις γατούλες και τα σκυλάκια σας.. τα αγαπώ τόσο πολύ, εμείς δεν έχουμε αλλά θα το ήθελα πολύ να μεγαλώσει το παιδάκι μας με ένα κατοικίδιο νομίζω προσφέρει πολλά στην ανάπτυξή τους και πώς αντιλαμβάνονται το περιβάλλον τους. Λοιπόν έβαλα χθες στο utube να δω μωράκια 25 εβδομάδων, αχ Θεέ μου είναι ολόκληρα πλασματάκια μέσα μας. Μα δεν είναι ένα θαύμα? Μερικές φορές δυσκολεύομαι να το πιστέψω...

Πραγματικά ειναι ένα θαύμα..πόσο υπέροχη είναι τελικά η φύση ε?

Δύο πλασματα της δημιουργούν ένα νέο πλάσμα..που βγαίνει από μέσα μας..κ συνδιάζει ενα κομμάτι του πατέρα κ ένα της μητέρας..που μεγαλώνει μέσα μας για 9 μήνες κ μετά είναι πλάι μας σε όλη μας τη ζωή κ εμείς τη δική του..

Αχχχ @Blossombaby το ορδές σκέψεις με έβαλες να κάνω πρωί πρωί..σε ευχαριστώ..

Όσο για τα κατοικίδια όχι μόνο επειδή έχω εγώ αλλά πράγματικα πιστεύω κ βάση ερευνών πώς κάνει πάρα πολύ καλό στη ψυχοσύνθεση των παιδιων..τους μαθαίνει να αγαπανε,να φροντίζουν,να γίνονται υπεύθυνα ακόμη κ στο τέλος τον αποχωρισμό..συν ότι επιστήμονες λένε πως νεογέννητα με σκυλάκια ή γατάκια στο σπίτι αποκτούν περισσοτερα αντισώματα ιδίως στα πνευμόνια τους !!

Αλλά.θα συμβουλευα οικογένειες που δεν έχουν ήδη κατοικίδια να μην κάνουν το λάθος να πάρουν όταν το μωρο είναι νεογέννητο γιατί θα έχουν διπλααασια κούραση γτ κ το σκυλί ή το γατί όταν είναι μικρά είναι σαν μωρά...κάνουν ζημιές,λερώνουν κτλ κτλ οπότε μια μανούλα με ένα μωρό κ ενα κουτάβι πχ θα τα παίξει σίγουρα κ δυστυχώς συνήθως τη "πληρώνει" το κατοικίδιο...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@EugenJen όσα υφάσματα βγαίνουν πλυντήριο στο σύντομο πρόγραμμα, τν σκελετό με μαντηλάκια κ μια στο τόσο σαπουναδα μπαλκονατη! Συνήθως είναι αλλουμινενιος ο σκελετός όποτε δν σκουριαζει. 

Απορρυπαντικά παιρνω planet baby. Τα έχω δοκιμάσει ολα κ το αρκαδι το υγρό καλό είναι αλλά θέλω να μυρίζουν λίγο μπεμπικα...όποτε κατέληξα στο planet έχει ήπιο άρωμα,πιο ήπιο από το προδερμ. Το ecos κάνει πολύ σαπουναδα κ δν μ αρέσει.

@Ninamc κι εγώ τις έχω κόψει αλλά θα τα βρούμε για τις λουλουδενιες μας! Άντε βγαλτα να τα θυμηθείς :x

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα πολυλογουδες μου, δεν μπήκα χθες το απόγευμα κ ποοοσα είπατε πάλι!!

@Jasmine@ γλυκούλα μου ελπίζω σήμερα να ξυπνήσεις με καλύτερη ψυχολογία, οι άτιμες οι ορμόνες μας κάνουν άνω κάτω γι'αυτό είμαστε εδώ να τα λέμε η μία στην άλλη!!να μην νιώθεις άσχημα όμως οπότε σε πιάνει να το αφήνεις να φεύγει κ να ξέσπας! 

Κορίτσια χθες πήγαμε στην βαφτιστηρα μας κ γυρίσαμε με ένα αμάξι φορτωμένο μέχρι πάνω!!καρότσι , μπανάκι, ζυγαριά, πάρκο κ πόσα άλλα,τα έχω στο σαλόνι κ έχω απελπιστει που θα τα βάλω όλα αυτά!!

Με γειααααα!!! Τέλεια που σας έδωσαν τόσα πράγματα ρεεε μη γκρινιάζεις!!!

Απλά πρέπει να πάρουμε απόφαση πως πλέον με τα μωρά μας το σπίτι μας δε θα είναι το ίδιο μινιμαλ κ τακτοποιημένο όσο τώρα..κ ναι θα υπάρχει στη μέση του σαλονιού κ το πάρκο κ ριλαξ κ το γυμναστήριο του εεε κ όλο κ κάποια γωνιτσα θα ξεμείνει για εμας χαχαχαχα

Γμτ στα λέω μάλλον να τα ακούσω εγώ γτ όσο στα έγραφα τόσο φρικαρα χαχχαχα κ έχω κ μια θεματαρα με την τάξη..είμαι από αυτές τις ψυχαναγκαστικές που θέλω να είναι πχ ευθυγραμμισμένα μεταξύ τους τα πράγματα κτλ κτλ...πφφφφφ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Αααα Τζένη για πες πρέπει να έχεις λογαριασμό στο Σκρουτζ για να ψωνίσεις με έξυπνο καλάθι? Επίσης μου βγάζει κ λίγα μεταφορικά αν και μεγαλ ο το ποσο, εσένα σ είχε? Συμφέρει καλύτερα πάντως ακόμα κ με τα μεταφορικά!

Κοίτα μήπως η μπανιεριτσα στεκεται στα πλαϊνά της μπανιερας σ χωρίς τη βάση της. Εγώ τέτοια είχα. Αλλά στην αρχή σε ένα μικρό μπανάκι τύπου λεκανακι στη νιπτήρα με κανατουλα. 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ααααα γεια σου ακριβώς το ίδιο με τις ντουλάπες!! Κ προσπαθώ τώρα να στριμωξω τα δικά μου για να δω που θα βάλω της μικρής! Είπαμε να μην πάρουμε κ συρταριερα γιατί  έχω ήδη ντουλάπα, ένα έπιπλο με ράφια ψηλό κ χαμηλο ντουλάπι που μάλλον εκεί θα μπει η αλλαξιερα, οπότε δεν θέλουμε να γεμίσει έπιπλα το δωμάτιο ,να έχει χώρο ...

Πρέπει να πάμε σε σεμινάρια διαχείρισης χώρου μου φαίνεται!! 

Κον Μαρί γκουγκλ ιτ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αααα Τζένη για πες πρέπει να έχεις λογαριασμό στο Σκρουτζ για να ψωνίσεις με έξυπνο καλάθι? Επίσης μου βγάζει κ λίγα μεταφορικά αν και μεγαλ ο το ποσο, εσένα σ είχε? Συμφέρει καλύτερα πάντως ακόμα κ με τα μεταφορικά!

Ναι πρέπει να έχεις λογαριασμό, ναι εννοείται θα έχει κ μεταφορικά αλλά σε σχέση με το να ψωνίσεις από τα μαγαζιά ξεχωριστά συμφέρει 

  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

@EugenJen όσα υφάσματα βγαίνουν πλυντήριο στο σύντομο πρόγραμμα, τν σκελετό με μανταλάκια κ μια στο τόσο σαπουναδα μπαλκονατη! Συνήθως είναι αλλουμινενιος ο σκελετός όποτε δν σκουριαζει. 

Απορρυπαντικά παιρνω planet baby. Τα έχω δοκιμάσει ολα κ το αρκαδι το υγρό καλό είναι αλλά θέλω να μυρίζουν λίγο μπεμπικα...όποτε κατέληξα στο planet έχει ήπιο άρωμα,πιο ήπιο από το προδερμ. Το ecos κάνει πολύ σαπουναδα κ δν μ αρέσει.

@Ninamc κι εγώ τις έχω κόψει αλλά θα τα βρούμε για τις λουλουδενιες μας! Άντε βγαλτα να τα θυμηθείς :x

Και εμείς παντα πλανετ μπειμπι.. Μυρίζει μωρουδιλααααααα 

Αχ μπήκα σε ένα κατάστημα χθες που πηγα να τις ψωνισω και είδα έναν όροφο ροζζζζ.. Και τρελάθηκα.  

Δεν ΚΡατηθηκα και της πηρα αρκετά νέα.. Μα θα βρω και τα πρωτα του γιου γιατί είχαμε πολλα λευκά στην αρχή. Μετά πηγαμε στα total blue

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Με γειααααα!!! Τέλεια που σας έδωσαν τόσα πράγματα ρεεε μη γκρινιάζεις!!!

Απλά πρέπει να πάρουμε απόφαση πως πλέον με τα μωρά μας το σπίτι μας δε θα είναι το ίδιο μινιμαλ κ τακτοποιημένο όσο τώρα..κ ναι θα υπάρχει στη μέση του σαλονιού κ το πάρκο κ ριλαξ κ το γυμναστήριο του εεε κ όλο κ κάποια γωνιτσα θα ξεμείνει για εμας χαχαχαχα

Γμτ στα λέω μάλλον να τα ακούσω εγώ γτ όσο στα έγραφα τόσο φρικαρα χαχχαχα κ έχω κ μια θεματαρα με την τάξη..είμαι από αυτές τις ψυχαναγκαστικές που θέλω να είναι πχ ευθυγραμμισμένα μεταξύ τους τα πράγματα κτλ κτλ...πφφφφφ

Χαχαχα όχι εντάξει εγώ θέλω την τάξη την δική μου, δεν θέλω τρέλα πράγματα, κ γενικά δεν θα χαλαστω κ άμα δεν είναι κ στην πένα όλα, μόνο με την κουζίνα έχω μια κομπλα δεν αντέχω να βλέπω πιάτα άπλυτα, εκεί έχω τα ψυχολογικά μου!!

Just now, Christinα είπε:

Αααα Τζένη για πες πρέπει να έχεις λογαριασμό στο Σκρουτζ για να ψωνίσεις με έξυπνο καλάθι? Επίσης μου βγάζει κ λίγα μεταφορικά αν και μεγαλ ο το ποσο, εσένα σ είχε? Συμφέρει καλύτερα πάντως ακόμα κ με τα μεταφορικά!

Κοίτα μήπως η μπανιεριτσα στεκεται στα πλαϊνά της μπανιερας σ χωρίς τη βάση της. Εγώ τέτοια είχα. Αλλά στην αρχή σε ένα μικρό μπανάκι τύπου λεκανακι στη νιπτήρα με κανατουλα. 

Θα το τσεκαρω αλλά δεν νομίζω να είναι τέτοια, είναι μακρόστενη άρα από πού να πιαστεί;;;από την μία καλύτερα γιατί θα έπεφτε πολύ σκύψιμο ενώ με την βάση ειναι καλά για το ύψος μου, από την άλλη βέβαια δεν βολεύει για το μπάνιο μας που είναι μικρό...

Just now, Ninamc είπε:

Και εμείς παντα πλανετ μπειμπι.. Μυρίζει μωρουδιλααααααα 

Αχ μπήκα σε ένα κατάστημα χθες που πηγα να τις ψωνισω και είδα έναν όροφο ροζζζζ.. Και τρελάθηκα.  

Δεν ΚΡατηθηκα και της πηρα αρκετά νέα.. Μα θα βρω και τα πρωτα του γιου γιατί είχαμε πολλα λευκά στην αρχή. Μετά πηγαμε στα total blue

Καλά έκανες κ της πήρες μωρεε τα ροζουλια της!! Καλοφορετα να είναι!!!!

Τα προδερμ από ότι βλέπω δεν τα χρησιμοποιει καμία σας ε;;;

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχα όχι εντάξει εγώ θέλω την τάξη την δική μου, δεν θέλω τρέλα πράγματα, κ γενικά δεν θα χαλαστω κ άμα δεν είναι κ στην πένα όλα, μόνο με την κουζίνα έχω μια κομπλα δεν αντέχω να βλέπω πιάτα άπλυτα, εκεί έχω τα ψυχολογικά μου!!

Θα το τσεκαρω αλλά δεν νομίζω να είναι τέτοια, είναι μακρόστενη άρα από πού να πιαστεί;;;από την μία καλύτερα γιατί θα έπεφτε πολύ σκύψιμο ενώ με την βάση ειναι καλά για το ύψος μου, από την άλλη βέβαια δεν βολεύει για το μπάνιο μας που είναι μικρό...

Αν έχει μεγάλο νιπτήρα, πάρε ένα μπανάκι μικρούλι ή μακρόστενο λεκανακι κ θα το κρατάς στο χέρι κ θα το πλένεις τν 1ο κ 2ο μήνα μαζί με κάποιον γτ θα φοβάσαι μη γλιστρήσει. Ο ένας κρατάει ο άλλος λούζει. Μετά βαλε στη μπανιέρα σ τη μπανιεριτσα αυτή με ένα πλαστικό καθισμτακι τζάμπο αν δεν έχει ενσωματωμένο κ κατάργησε τη βάση τελείως. Κι εγώ έχω μικρό μπάνιο κ έτσι έκανα.

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αν έχει μεγάλο νιπτήρα, πάρε ένα μπανάκι μικρούλι ή μακρόστενο λεκανακι κ θα το κρατάς στο χέρι κ θα το πλένεις τν 1ο κ 2ο μήνα μαζί με κάποιον γτ θα φοβάσαι μη γλιστρήσει. Ο ένας κρατάει ο άλλος λούζει. Μετά βαλε στη μπανιέρα σ τη μπανιεριτσα αυτή με ένα πλαστικό καθισμτακι τζάμπο αν δεν έχει ενσωματωμένο κ κατάργησε τη βάση τελείως. Κι εγώ έχω μικρό μπάνιο κ έτσι έκανα.

Μου δώσανε κ ένα μεγάλο μαξιλάρι σαν θηλασμού αλλά μπαίνει στην μπανιέρα  για να ακουμπάς το μωρό κ να το κάνεις μπάνιο εκεί.  Θα τα δοκιμάσω όλα κ θα δω πως πάει!!!

Επίσης μου έδωσε κ μαξιλάρι θηλασμού το έπλυνα πρωί πρωί κ ανυπομονώ να το δοκιμάσω σήμερα μπας κ κοιμηθώ καμία ωρίτσα παραπάνω !!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen said:

Μου δώσανε κ ένα μεγάλο μαξιλάρι σαν θηλασμού αλλά μπαίνει στην μπανιέρα  για να ακουμπάς το μωρό κ να το κάνεις μπάνιο εκεί.  Θα τα δοκιμάσω όλα κ θα δω πως πάει!!!

Επίσης μου έδωσε κ μαξιλάρι θηλασμού το έπλυνα πρωί πρωί κ ανυπομονώ να το δοκιμάσω σήμερα μπας κ κοιμηθώ καμία ωρίτσα παραπάνω !!!!

Αυτό με το μαξιλάρι για τον ύπνο το ψάχνω και εγώ, είχα δει κάτι στα prenatal αλλα δεν ήμουν σε φάση αγορών εκείνη τη στιγμή. Μάλλον θα ξαναπαω να το δω. Δεν εχω ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά αν είμαι ανάσκελα πολλές φορές τουμπάρω στα αριστερά και έχω την αίσθηση ότι σα να πλακώνω τη κοιλιά. Δε ξέρω αν αυτά τα μαξιλάρια κάπως με φρενάρουν λίγο έτσι όπως γυρίζω. Μπορούν και αυτά το μακρόστενα μαξιλάρια να χρησιμοποιηθούν και στο θηλασμό ή είναι άλλα για αυτή τη δουλειά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...