Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ το planet baby έχω μπανισει αλλά το μύρισα στο σουπερ μάρκετ κ ήταν άοσμο!!!!! 
Εγώ είχα ονειρευτεί ταλκ κ μωρουδιλα:wub:

Έχουν φυσική μυρωδιά τα νινακια!!:x 

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ το planet baby έχω μπανισει αλλά το μύρισα στο σουπερ μάρκετ κ ήταν άοσμο!!!!! 
Εγώ είχα ονειρευτεί ταλκ κ μωρουδιλα:wub:

Αχ κ εγώ αυτή την μυρωδιά θελωωωω γι'αυτό έχω κολλήσει με τα προδερμ γιατί μυρίζουν έτσι ξεκάθαρα μωρουδιλα!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Αχ κ εγώ αυτή την μυρωδιά θελωωωω γι'αυτό έχω κολλήσει με τα προδερμ γιατί μυρίζουν έτσι ξεκάθαρα μωρουδιλα!!!

Έχει στο σουπερ προδερμ;;;; Θα πάω να το τσεκάρω! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχει στο σουπερ προδερμ;;;; Θα πάω να το τσεκάρω! 

Λογικά θα έχει, ούτε που εχω δει κ εγώ στο σούπερ της γειτονιάς μου αν έχει..το ζω ρίξει στις online αγορές!!

@Anastasia05 το είδα το αρκουδάκι που λες κ βρήκα κ άλλο ένα της grobag, έχει πάντα, κ αρκουδάκι με 6 μελωδίες κ επαναφορτιζόμενο, χωρίς μπαταρίες...έχω μπερδευτεί τα θέλω όλα!!:lol:

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Λογικά θα έχει, ούτε που εχω δει κ εγώ στο σούπερ της γειτονιάς μου αν έχει..το ζω ρίξει στις online αγορές!!

@Anastasia05 το είδα το αρκουδάκι που λες κ βρήκα κ άλλο ένα της grobag, έχει πάντα, κ αρκουδάκι με 6 μελωδίες κ επαναφορτιζόμενο, χωρίς μπαταρίες...έχω μπερδευτεί τα θέλω όλα!!:lol:

 

Αυτά της grobag ποτέ δεν με ενθουσίασαν..νομίζω πως είχαν μόνο λευκούς ήχους??

Εμένα με νοιάζει η μουσική πιο πολύ! Μάλλον προς το αρκουδάκι πάω πιο πολύ γι αυτό το λόγο!! Παιζει Σοπέν Μπετόβεν κ.α.!! Και φυσικούς ήχους

Αν δεν σε νοιάζει τοσο η μουσική , τότε πήγαινε στο grobag(για κάποιο λόγο θα έχουν κάνει τέτοια επιτυχία!!) Ή βίδρα!

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχει στο σουπερ προδερμ;;;; Θα πάω να το τσεκάρω! 

Έχει έχει! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αυτά της grobag ποτέ δεν με ενθουσίασαν..νομίζω πως είχαν μόνο λευκούς ήχους??

Εμένα με νοιάζει η μουσική πιο πολύ! Μάλλον προς το αρκουδάκι πάω πιο πολύ γι αυτό το λόγο!! Παιζει Σοπέν Μπετόβεν κ.α.!! Και φυσικούς ήχους

Αν δεν σε νοιάζει τοσο η μουσική , τότε πήγαινε στο grobag(για κάποιο λόγο θα έχουν κάνει τέτοια επιτυχία!!) Ή βίδρα!

Έχει έχει! 

Όχι έχει 3 λευκούς ήχους κ 3 μελωδίες, 

Έχω κολλήσει με αυτά γιατί έχουν αισθητήρα άμα κλάψει λίγο το μωρό  συν ότι είναι με φόρτιση κ όχι με μπαταρία...βέβαια η βίδρα κ το αρκουδάκι που είπες είναι πιο γουτσου γουτσου για αγκαλίτσες.  

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Όχι έχει 3 λευκούς ήχους κ 3 μελωδίες, 

Έχω κολλήσει με αυτά γιατί έχουν αισθητήρα άμα κλάψει λίγο το μωρό  συν ότι είναι με φόρτιση κ όχι με μπαταρία...βέβαια η βίδρα κ το αρκουδάκι που είπες είναι πιο γουτσου γουτσου για αγκαλίτσες.  

Καλά και ιπποκαμπακος, που τον έχουμε λιώσει ,δεν χρειάζεται συχνά μπαταρίες!! Οπότε μη σε ανησυχεί τόσο αυτό!

Εγώ τον Αύγουστο θα το αγοράσω,το αποφασισα:mrgreen: οπότε μέχρι τότε μάλλον θα είμαι σε δίλημμα!:tongue:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλά και ιπποκαμπακος, που τον έχουμε λιώσει ,δεν χρειάζεται συχνά μπαταρίες!! Οπότε μη σε ανησυχεί τόσο αυτό!

Εγώ τον Αύγουστο θα το αγοράσω,το αποφασισα:mrgreen: οπότε μέχρι τότε μάλλον θα είμαι σε δίλημμα!:tongue:

Μωρέ ήθελα να το πάρω τώρα για να το βάζω να το ακούει στην κοιλίτσα κ να της είναι γνώριμο, επίσης είχα σκεφτεί να το έχω αγκαλιά στον ύπνο για να πάρει το άρωμα μου ,αλλά αυτό μάλλον δεν στέκει γιατί θα πρέπει να της το ξανά πλύνω όταν είναι να το πάρει η μπέμπα...τόσο δίλημμα πια για ένα λούτρινο , τρομάρα μου!!

Βρε κορίτσια η @Hope89 δεν έχει να γράψει καιρό;;;ήταν να κάνει μια εξέταση νομίζω το nipt test, ελπίζω να είναι όλα καλά....

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Μωρέ ήθελα να το πάρω τώρα για να το βάζω να το ακούει στην κοιλίτσα κ να της είναι γνώριμο, επίσης είχα σκεφτεί να το έχω αγκαλιά στον ύπνο για να πάρει το άρωμα μου ,αλλά αυτό μάλλον δεν στέκει γιατί θα πρέπει να της το ξανά πλύνω όταν είναι να το πάρει η μπέμπα...τόσο δίλημμα πια για ένα λούτρινο , τρομάρα μου!!

Βρε κορίτσια η @Hope89 δεν έχει να γράψει καιρό;;;ήταν να κάνει μια εξέταση νομίζω το nipt test, ελπίζω να είναι όλα καλά....

Άμα κολλήσει το μυαλό, πάει, κόλλησε!!

Ναι που είναι αυτό το κορίτσι.. ελπίζω να μπει να μας πει τα νέα της..χθες την σκέφτηκα κι εγώ..

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Μωρέ ήθελα να το πάρω τώρα για να το βάζω να το ακούει στην κοιλίτσα κ να της είναι γνώριμο, επίσης είχα σκεφτεί να το έχω αγκαλιά στον ύπνο για να πάρει το άρωμα μου ,αλλά αυτό μάλλον δεν στέκει γιατί θα πρέπει να της το ξανά πλύνω όταν είναι να το πάρει η μπέμπα...τόσο δίλημμα πια για ένα λούτρινο , τρομάρα μου!!

Βρε κορίτσια η @Hope89 δεν έχει να γράψει καιρό;;;ήταν να κάνει μια εξέταση νομίζω το nipt test, ελπίζω να είναι όλα καλά....

Έχεις κολλήσει με το λούτρινο ε;;;; Εγώ με κάτι κορδέλες... θα γεννηθούν τα παιδιά κ δε θα έχουμε σεντόνι να στρώσουμε!

  • Χαχα 5

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχεις κολλήσει με το λούτρινο ε;;;; Εγώ με κάτι κορδέλες... θα γεννηθούν τα παιδιά κ δε θα έχουμε σεντόνι να στρώσουμε!

Έλα καλέ σεντόνια τώρα, ασήμαντα πράγματα εδώ μιλάμε για απαραίτητα πράγματα, λούτρινα κ κορδέλες!! χιχιχι

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παλι τη κολυμπησα τη μπέμπα! Κουράστηκε τώρα κ κοιμήθηκε!χιχιχιχι! Σαν ορκα είμαι...άσπρη κ στρογγυλή...ξεχειλιζω από παντού...Δν κολλαω όμως, τι να κάνω...

Βρε κορίτσια μέρες τη σκέφτομαι τη @Hope89! Πες μας απλά ότι έχεις πάρει τους δρόμους για ψώνια κ δν προλαβαίνεις! Και κάνεις μπάνια με τα αγόρια σου!

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έλα καλέ σεντόνια τώρα, ασήμαντα πράγματα εδώ μιλάμε για απαραίτητα πράγματα, λούτρινα κ κορδέλες!! χιχιχι

 

Εγώ ξέρεις τι σκέφτομαι; Λέω στο νοσοκομείο θα πάρω σεντονακια! Κ θέλω να έχω κ σεντονακια για το καρότσι... αυτά της κούνιας δε θα είναι τεράστια; Μήπως πρέπει να πάρω κ λίκνου;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Παλι τη κολυμπησα τη μπέμπα! Κουράστηκε τώρα κ κοιμήθηκε!χιχιχιχι! Σαν ορκα είμαι...άσπρη κ στρογγυλή...ξεχειλιζω από παντού...Δν κολλαω όμως, τι να κάνω...

Βρε κορίτσια μέρες τη σκέφτομαι τη @Hope89! Πες μας απλά ότι έχεις πάρει τους δρόμους για ψώνια κ δν προλαβαίνεις! Και κάνεις μπάνια με τα αγόρια σου!

Άντε καλέ γιατί να κολλήσεις;;;εμείς μια το πάρτυ ,μια η καμπύλη το χάσαμε το μπανάκι μας αυτό το σουκου, αλλά το επόμενο θα βγάλω κ εγώ την κοιλάρα μου έξω!!

Πολύ άγχος το χω το πρώτο μπάνιο μου, να δω πως θα μπω , πως θα βγω, θα κρυώνω;;

Μακάρι το κορίτσι απλα να μην έχει χρόνο να μας γράψει!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ ξέρεις τι σκέφτομαι; Λέω στο νοσοκομείο θα πάρω σεντονακια! Κ θέλω να έχω κ σεντονακια για το καρότσι... αυτά της κούνιας δε θα είναι τεράστια; Μήπως πρέπει να πάρω κ λίκνου;

Θα σε αφήσουν να βάλεις τα δικά σου στο νοσοκομείο;;όχι μωρέ, ειδικά εσύ που δεν θα έχεις κ λίκνο σπίτι τσάμπα τα χρήματα, πάρε κούνιας να τα έχεις, εδώ εγώ που θα έχω κ λίκνο το σκεφτόμαι να πάρω μόνο κούνιας κ να τα περνάω από κάτω από το στρωματακι..

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...