Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Blossombaby είπε:

Τέλεια μπράβο! Χαίρομαι πολύ με τα νεα σου γιατι πραγματικά καταλαβαίνω το άγχος σου. Είχαμε στειλαμε και εμείς 2 δείγματα και τα δυο 'inconclusive' μεγαλη απογοήτευση και η αναμονή δυσκολη. Τωρα πάμε για αμνιοπαρακεντηση λιγο καθυστερημένα. Ειμαι αισιόδοξη, απλα για να μας φυγει και εμάς λίγο το άγχος :)

Καλή επιτυχία οοοοολα θα πάνε καλά, εγώ το πέρασα νωρίς νωρίς με την λήψη τροφοβλάστη, θα περάσει κ θα έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο ότι το κουτσουνι είναι υγιέστατο!!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Blossombaby είπε:

Τέλεια μπράβο! Χαίρομαι πολύ με τα νεα σου γιατι πραγματικά καταλαβαίνω το άγχος σου. Είχαμε στειλαμε και εμείς 2 δείγματα και τα δυο 'inconclusive' μεγαλη απογοήτευση και η αναμονή δυσκολη. Τωρα πάμε για αμνιοπαρακεντηση λιγο καθυστερημένα. Ειμαι αισιόδοξη, απλα για να μας φυγει και εμάς λίγο το άγχος :)

Όλα καλά θα πάνε! Άντε κ κοντεύουμε...να τα δούμε να ησυχάσουμε!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όλα τέλεια θα πάνε κ σε εσένα ανθισμένο μου κορίτσι!! Έχεις όλη μας τη θετική σκέψη κοντά σου!! 

Πότε θα πάτε?

Ρειιι μπήκα στον 7ο κ εσύ αύριο με το καλό..:wub:

Ναι καλέ να ναι καλά το ίντερνετ,εγώ πολύ το αγαπώ για τα ψώνια να ξέρεις!!

Καλέ κ εγώ τα πάντα ιντερνετικά μέχρι κ σούπερ μάρκετ, αλλά στα μωρουδιακα έλεγα να πάω να δω από κοντά μιας κ είμαι άσχετου....εγώ έχω μπερδευτεί τελικά αλλάζω βδομάδα βάσει Πητ η βάσει τελευταίας περιόδου;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλά σκέψου το hello kitty που είχα πάρει ήταν ένα τελευταίο κ ήταν 50 παίζει δλδ να μην το βάλει κ καθόλου:lol: απλά σκέφτηκα ότι τον Αύγουστο θα έχουμε κοιλάρες,  που να πάρω τα πόδια μου για ψώνια;;;δεν πειράζει θα παίξει ίντερνετ!!

Θα το βάλει το 50,στο μαιευτήριο, όσο κ να βγει θα της κάνει. Κι εγώ είχα πάρει για το μαιευτήριο το 50 ,3 φορμάκια κ τα βάλαμε κ του ήταν ίσα ίσα κ ας ήταν 53 πόντους. Έχουν λίγο περιθώριο! Μωρέ με το 56 θα είναι πιο cute,είναι μεγάλο το 62,φαντάσου είναι σχεδόν 10 πόντοι διάφορα από τους 52 που γεννιούνται τα περισσότερα νινακια!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα said:

Όλα καλά θα πάνε! Άντε κ κοντεύουμε...να τα δούμε να ησυχάσουμε!

Ναι ναι χαχαχα πραγματικά. Απολαμβάνω και την κοιλιτσα μου πάρα πολύ αλλά παράλληλα θέλω να περνάει ο καιρός και ολα τα στάδια να σιγουρευομαι οτι είναι ολα καλά.

Αχ μπηκα και εγώ στην εβδ. 26 και δεν το πιστευω!!! 2 εβδομάδες ακομα και μετά στον 7ο :)

Just now, Renez said:

Όλα τέλεια θα πάνε κ σε εσένα ανθισμένο μου κορίτσι!! Έχεις όλη μας τη θετική σκέψη κοντά σου!! 

Πότε θα πάτε?

Ρειιι μπήκα στον 7ο κ εσύ αύριο με το καλό..:wub:

Ναι καλέ να ναι καλά το ίντερνετ,εγώ πολύ το αγαπώ για τα ψώνια να ξέρεις!!

Thank youuuu xx για αρχες αυγουστου μάλλον λέει ο γιατρός. Θα είμαι και σε άδεια οποτε θα είμαι χαλαρή γιατι θέλω να προσεξω πολύ μετά για μερικές μέρες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Θα το βάλει το 50,στο μαιευτήριο, όσο κ να βγει θα της κάνει. Κι εγώ είχα πάρει για το μαιευτήριο το 50 ,3 φορμάκια κ τα βάλαμε κ του ήταν ίσα ίσα κ ας ήταν 53 πόντους. Έχουν λίγο περιθώριο! Μωρέ με το 56 θα είναι πιο cute,είναι μεγάλο το 62,φαντάσου είναι σχεδόν 10 πόντοι διάφορα από τους 52 που γεννιούνται τα περισσότερα νινακια!

Τα 62 -68 που πήρα είναι μακρυμάνικα δλδ θεωρώ ότι θα τα βάλει μετά τον μήνα γιατί με Πητ 9/11 νομίζω καλοκαίρινα θα φοράει σαν νεογέννητο, κ άντε να της βάζω μια πικέ από πάνω , που έτσι κ αλλιώς σπίτι θα είμαστε που να πάμε τον πρώτο μήνα;; καλοκαίρινα θα πάρω της βαφτιστηρας μου που γεννήθηκε Ιούνη , μόνο μακρυμάνικα θα ψωνίσω οπότε νομίζω 62 καλά δεν είναι;;λες κ 56;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Τέλεια μπράβο! Χαίρομαι πολύ με τα νεα σου γιατι πραγματικά καταλαβαίνω το άγχος σου. Είχαμε στειλαμε και εμείς 2 δείγματα και τα δυο 'inconclusive' μεγαλη απογοήτευση και η αναμονή δυσκολη. Τωρα πάμε για αμνιοπαρακεντηση λιγο καθυστερημένα. Ειμαι αισιόδοξη, απλα για να μας φυγει και εμάς λίγο το άγχος :)

Καλή επιτυχία, θα πάνε όλα εξαιρετικά! Θα περιμένουμε να μας πεις τα νεότερα!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz said:

Καλή επιτυχία, θα πάνε όλα εξαιρετικά! Θα περιμένουμε να μας πεις τα νεότερα!!! 

 

Ευχαριστώωωω πολυ! Μολις πρόσεξα και την φωτογραφία που έχεις βάλει ειναι τέλεια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τα 62 -68 που πήρα είναι μακρυμάνικα δλδ θεωρώ ότι θα τα βάλει μετά τον μήνα γιατί με Πητ 9/11 νομίζω καλοκαίρινα θα φοράει σαν νεογέννητο, κ άντε να της βάζω μια πικέ από πάνω , που έτσι κ αλλιώς σπίτι θα είμαστε που να πάμε τον πρώτο μήνα;; καλοκαίρινα θα πάρω της βαφτιστηρας μου που γεννήθηκε Ιούνη , μόνο μακρυμάνικα θα ψωνίσω οπότε νομίζω 62 καλά δεν είναι;;λες κ 56;;

Είχα γεννήσει 8/11 κ βάλαμε μακρυμανικο με κουβερτακι φλις κ κανονικό, είχε βάλει κρύο! Θα σου έλεγα να μην πάρεις καλοκαιρινά καθόλου! Ζιπουνακι κοντομάνικο Ναι αλλά με φορμακι μακρυμανικο λεπτό κ μετά βελουτέ. Τώρα που θα γεννήσω αρχές Οκτωβρίου πάλι μακρύ μανίκι πήρα αλλα λεπτά φορμάκια κ κοντομάνικο ζιπουνακι. Από νούμερο αν είσαι κομπλέ από 62,μν πάρεις αλλα  γτ θα ρθει κ κάνα δώρο αλλά αν θες κι άλλα πάρε 2 56 να της είναι ίσα ίσα να μην κολυμπάει η κυρία!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλέ κ εγώ τα πάντα ιντερνετικά μέχρι κ σούπερ μάρκετ, αλλά στα μωρουδιακα έλεγα να πάω να δω από κοντά μιας κ είμαι άσχετου....εγώ έχω μπερδευτεί τελικά αλλάζω βδομάδα βάσει Πητ η βάσει τελευταίας περιόδου;;;

Βάση Πητ ξέρω εγώ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Είχα γεννήσει 8/11 κ βάλαμε μακρυμανικο με κουβερτακι φλις κ κανονικό, είχε βάλει κρύο! Θα σου έλεγα να μην πάρεις καλοκαιρινά καθόλου! Ζιπουνακι κοντομάνικο Ναι αλλά με φορμακι μακρυμανικο λεπτό κ μετά βελουτέ. Τώρα που θα γεννήσω αρχές Οκτωβρίου πάλι μακρύ μανίκι πήρα αλλα λεπτά φορμάκια κ κοντομάνικο ζιπουνακι. Από νούμερο αν είσαι κομπλέ από 62,μν πάρεις αλλα  γτ θα ρθει κ κάνα δώρο αλλά αν θες κι άλλα πάρε 2 56 να της είναι ίσα ίσα να μην κολυμπάει η κυρία!

Καλά έχω χάσει την μπάλα 9/10 έχω Πητ όχι 11 που έγραψα!! Νοεμβρη προφανώς κ έχει ψύχρα!! :D

@Renez άρα με Πητ 9/10 μπήκαμε στον 7ο χθες;;;;

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλά έχω χάσει την μπάλα 9/10 έχω Πητ όχι 11 που έγραψα!! Νοεμβρη προφανώς κ έχει ψύχρα!! :D

@Renez άρα με Πητ 9/10 μπήκαμε στον 7ο χθες;;;;

Στις 27 εβδομάδες δν μπαίνουμε 7ο?

Μαζί θα γεννησουμε, εγώ μέχρι 6/10 λόγω καισαρικης, αν είμαστε καλά θα το αφήσω κ λίγο παραπανω!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλά έχω χάσει την μπάλα 9/10 έχω Πητ όχι 11 που έγραψα!! Νοεμβρη προφανώς κ έχει ψύχρα!! :D

@Renez άρα με Πητ 9/10 μπήκαμε στον 7ο χθες;;;;

Για να είσαι σίγουρη, μη λες τίποτα όταν σε ρωτάνε:tongue:

 

Οποία είναι 26+ είναι στον 7ο!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τα 62 -68 που πήρα είναι μακρυμάνικα δλδ θεωρώ ότι θα τα βάλει μετά τον μήνα γιατί με Πητ 9/11 νομίζω καλοκαίρινα θα φοράει σαν νεογέννητο, κ άντε να της βάζω μια πικέ από πάνω , που έτσι κ αλλιώς σπίτι θα είμαστε που να πάμε τον πρώτο μήνα;; καλοκαίρινα θα πάρω της βαφτιστηρας μου που γεννήθηκε Ιούνη , μόνο μακρυμάνικα θα ψωνίσω οπότε νομίζω 62 καλά δεν είναι;;λες κ 56;;

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις κ 2  νούμερο 56! Πάντως κ εγώ που θα γεννήσω Σεπτέμβρη καλοκαιρινά δεν παίρνω... κοντομάνικα ζιπουνακια κ μακρυμανικα πυτζαμακια κ φορμάκια!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Στις 27 εβδομάδες δν μπαίνουμε 7ο?

Μαζί θα γεννησουμε, εγώ μέχρι 6/10 λόγω καισαρικης, αν είμαστε καλά θα το αφήσω κ λίγο παραπανω!

Τα τικερακια μας γιατί δείχνουν μια εβδομάδα διάφορα αφού έχουμε 3 μέρες;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...