Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχα όπως τα διδυμα που το ένα γεννιέται βράδυ 23.59 και το άλλο 00.01 κ έχουν διαφορετικη μέρα γενέθλια... 

εν τω μεταξύ θα πω κάτι να με κοροϊδέψετε... τα πυτζαμακια που έχω πάρει ας πούμε είναι σετ 2. Το ένα έχει σχέδια το άλλο μονόχρωμο... σκέφτομαι  μήπως αδικω το ένα παιδί μου!!! 

Όχι γιατί θα τα μπερδεύεις κ δεν θα ξέρεις ποιο από τα δύο αδικείς :D

  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

Όχι γιατί θα τα μπερδεύεις κ δεν θα ξέρεις ποιο από τα δύο αδικείς :D

 

Just now, Renez είπε:

Όχι γιατί θα τα φοράνε εναλλάξ;)

Θα τα παίρνω δίπλα, ώστε να τους φοράω μαζί τα πυτζαμακια κ μαζί τα μονόχρωμα.... γιατί στις φωτό που θα βλέπουν μετά από χρόνια θα μου λένε γιατί μαμά εμένα μου φοράς σκέτο ροζ κ στην άλλη έχει γατούλες;;;

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Θα τα παίρνω δίπλα, ώστε να τους φοράω μαζί τα πυτζαμακια κ μαζί τα μονόχρωμα.... γιατί στις φωτό που θα βλέπουν μετά από χρόνια θα μου λένε γιατί μαμά εμένα μου φοράς σκέτο ροζ κ στην άλλη έχει γατούλες;;;

Πόσο μαρεσει που δεν θα τα ντύνεις ολόιδια!!! Αλλά σωστό κ αυτό θα βάζεις μαζί τα χρωματιστά μαζί τα μονόχρωμα!!!

@Renez νομίζω ότι οι περισσότερες παίρνουν καινούργιο στρώμα!! Το κοκοφοίνικα δεν υποτίθεται ότι είναι καλό;;όχι;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Πόσο μαρεσει που δεν θα τα ντύνεις ολόιδια!!! Αλλά σωστό κ αυτό θα βάζεις μαζί τα χρωματιστά μαζί τα μονόχρωμα!!!

@Renez νομίζω ότι οι περισσότερες παίρνουν καινούργιο στρώμα!! Το κοκοφοίνικα δεν υποτίθεται ότι είναι καλό;;όχι;;

Ρε συ ενώ είναι καλό γιατί είναι 100% φυσικό υλικό πολλοί έχουν αναφέρει πως προκάλεσε αναπνευστικές αλλεργίες στα μωράκια οπότε το αποφεύγουν..τώρα είμαι ανάμεσα σε latex ή foam.. 

Για βοηθήστε..της grecostrom κοιτάω..

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε συ ενώ είναι καλό γιατί είναι 100% φυσικό υλικό πολλοί έχουν αναφέρει πως προκάλεσε αναπνευστικές αλλεργίες στα μωράκια οπότε το αποφεύγουν..τώρα είμαι ανάμεσα σε latex ή foam.. 

Για βοηθήστε..της grecostrom κοιτάω..

 

Εμένα μου έλεγε ένας που πουλάει στρώματα ότι βγάζουν μέχρι κ σκουλίκια...

  • Λυπημένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Ρε συ ενώ είναι καλό γιατί είναι 100% φυσικό υλικό πολλοί έχουν αναφέρει πως προκάλεσε αναπνευστικές αλλεργίες στα μωράκια οπότε το αποφεύγουν..τώρα είμαι ανάμεσα σε latex ή foam.. 

Για βοηθήστε..της grecostrom κοιτάω..

 

Νομίζω τα foam είναι καλύτερα γτ αναπνέουν...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε συ ενώ είναι καλό γιατί είναι 100% φυσικό υλικό πολλοί έχουν αναφέρει πως προκάλεσε αναπνευστικές αλλεργίες στα μωράκια οπότε το αποφεύγουν..τώρα είμαι ανάμεσα σε latex ή foam.. 

Για βοηθήστε..της grecostrom κοιτάω..

 

Γκρέκο στρωμα αναδιπλούμενο πηραμε για το παεκοκρεβατο. Μεταφέρεται παντου. Υλικό παντα λατεξ παιρνω. Όλος ο κόσμος για τα παιδια αγοραζει λατεξ 

Έτσι μας είπαν σε δέκα διαφορετικά καταστήματα. Άρα κάτι θα ξέρουν. Ευχομαι να βρεις ότι ψάχνεις για τον παιδαρο σας

Να έχει όμορφα όνειρα και ήσυχους τόνους για να κοιμάσαι κ εσυ, μανουλα

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εμένα μου έλεγε ένας που πουλάει στρώματα ότι βγάζουν μέχρι κ σκουλίκια...

Ποιος????.η γκρεκοστρομ ή γενικά???

Just now, EugenJen είπε:

Νομίζω τα foam είναι καλύτερα γτ αναπνέουν...

Ναι κ τα λάτεξ όσο ψάχνω κ κοιτάω αναπνέουν κ είναι λέει πιο αντιβακτηριδιακα κ κατά των ακαρεων..

Επίσης λέει ότι ιδανικό για ένα μωρό είναι το ημισκληρο στρώμα κ όχι το τελείως μαλακό γτ δε του στηρίζει καλά τη πλατουλα..

Μάλλον για λάτεξ με κόβω κ έχει κ ένα 40€ κ αυτό το άτιμο..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ποιος????.η γκρεκοστρομ ή γενικά???

Ναι κ τα λάτεξ όσο ψάχνω κ κοιτάω αναπνέουν κ είναι λέει πιο αντιβακτηριδιακα κ κατά των ακαρεων..

Επίσης λέει ότι ιδανικό για ένα μωρό είναι το ημισκληρο στρώμα κ όχι το τελείως μαλακό γτ δε του στηρίζει καλά τη πλατουλα..

Μάλλον για λάτεξ με κόβω κ έχει κ ένα 40€ κ αυτό το άτιμο..

Κάποια με κοκοφοινικα μου είπε δεν έχουν καλή ποιότητα μέσα. Δεν είπε για συγκεκριμένη εταιρεία...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά στο ενδιάμεσο από το.12ωρο που βαρεσα σήμερα στη δουλειά πήγα εκεί δίπλα για το πεντικιουρακι που σας έλεγα κ πραγματικά λυπήθηκα το 20€..

Ρε μόνη τα κάνω πολύ καλύτερα..:( το μόνο ωραίο είναι το χρώμα, ένα καρπούζι της essie κατά τ αλλά τα σκληρά σημεια θέλαν κ άλλο τρυψιμο(κ φανταστείτε δεν έχω κ κάτι τραγικο σε σκληρότητα..) και επίσης όπως έκοβε πετσακια κάτι έλεγε πως στο μεγάλο δάχτυλο του ενός ποδιού επειδή λέει το κόβω λάθος έχει δημιουργηθεί μια "σκλήρυνση" λέει κ πάλευε εκεί κ τώρα με τσούζει ακόμη..είναι στο σημείο της γωνίας με το νύχι..κ μου τα έκοψε κ τόσο κοντά κ επειδή πάντα τα κάνω τετράγωνα φοβάμαι μηπως μεγαλωντας μου μπει λέτε η γωνιά μέσα σε αυτό που πασπατευε στο δέρμα μου εκείνη κ με τσούζει? Πφφφφ:evil:

Το έβγαλα από μέσα μου το παράπονο της μέρας..!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Ποιος????.η γκρεκοστρομ ή γενικά???

Ναι κ τα λάτεξ όσο ψάχνω κ κοιτάω αναπνέουν κ είναι λέει πιο αντιβακτηριδιακα κ κατά των ακαρεων..

Επίσης λέει ότι ιδανικό για ένα μωρό είναι το ημισκληρο στρώμα κ όχι το τελείως μαλακό γτ δε του στηρίζει καλά τη πλατουλα..

Μάλλον για λάτεξ με κόβω κ έχει κ ένα 40€ κ αυτό το άτιμο..

Λατεξ να παρεισ κουκλα μου.. Είναι σειφ επιλογή. 

Ημισκληρο παντα.. Ποτε μαλακό. Θα βουλιάζει... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άσχετο αλλά στο ενδιάμεσο από το.12ωρο που βαρεσα σήμερα στη δουλειά πήγα εκεί δίπλα για το πεντικιουρακι που σας έλεγα κ πραγματικά λυπήθηκα το 20€..

Ρε μόνη τα κάνω πολύ καλύτερα..:( το καλό μου ωραίο είναι ότι χρώμα ένα καρπούζι της essie κατά τ αλλά τα σκληρά σημεια θέλαν κ άλλο τρυψιμο(κ φανταστείτε δεν έχω κ κάτι τραγικο σε σκληρότητα..) και επίσης όπως έκοβε πετσακια κάτι έλεγε πως στο μεγάλο δάχτυλο του ενός ποδιού επειδή λέει το κόβω λάθος έχει δημιουργηθεί μια "σκλήρυνση" λέει κ πάλευε εκεί κ τώρα με τσούζει ακόμη..είναι στο σημείο της γωνίας με το νύχι..κ μου τα έκοψε κ τόσο κοντά κ επειδή πάντα τα κάνω τετράγωνα φοβάμαι μηπως μεγαλωντας μου μπει λέτε η γωνιά μέσα σε αυτό που πασπατευε στο δέρμα μου εκείνη κ με τσούζει? Πφφφφ:evil:

Το έβγαλα από μέσα μου το παράπονο της μέρας..!!

Εγώ τα έκανα μόνη μου τη Δευτέρα... όσο μπορώ κ φέρνω το πόδι πάνω βέβαια! Έχω πάρει κ τα χρώματα που μου αρέσουν. Δεν έχω ευτυχώς τίποτα στις φτέρνες... πέρυσι θυμάμαι το καλοκαίρι έκανα ημιμονιμο κ στα πόδια κ όπως έκοβε πετσακια που έκοψε δέρμα κ δε μπορούσε να σταματήσει το αίμα!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Νιναααα τι τέλεια φωτοοοο γαμωτοοοο!!!!:wub:

Μου έφτιαξε τη διάθεση!!!!!

Χαχαχα κατάφερα επιτέλους και έβαλα την πρωτη φωτο πατουσα του γιου από το μαιευτήριο... Εχω συγκινηθεί τολμώ να πω... Έσβησα το όνομα για ευνόητους λόγους.... 

Χαχα αντε με το καλό να ανεβάσουμε όλες τα πατουσακια τους... 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Χαχαχα κατάφερα επιτέλους και έβαλα την πρωτη φωτο πατουσα του γιου από το μαιευτήριο... Εχω συγκινηθεί τολμώ να πω... Έσβησα το όνομα για ευνόητους λόγους.... 

Χαχα αντε με το καλό να ανεβάσουμε όλες τα πατουσακια τους... 

Σαν κρουασανακι είναι!:x

Θα ανεβάσω κι εγώ καμία αγαπησιαρα από μαιευτήριο όταν βρω χρόνο!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...