Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Καλά εννοειται θα βρεθούν οι αντοχές, αλλά επειδή έχω φίλους με 3 παιδάκια κ είναι κ τα 3 ζωή να έχουν ζωηρά ,τους βγάζω το καπέλο , οπότε στα 2 νομίζω καλά είμαστε!!

@Renez έτσι κ εμένα έχουν μεγάλη βάση γι'αυτό των ποδιών κυρίως ΣΥΡΙΖΑ!!κάντο τσουκου τσουκου με την λίμα βρε πουλάκι μου...

@Jasmine@ ας ξανακάνουμε την ίδια συζήτηση όταν θα έχουμε τα κουτσουνια στην αγκαλιά μας :cool: 

Ένταξει εντάξει καταλάβαμε τις πολιτικές σου πεποιθήσεις μη μας το φωναζεις:D

Τι συζητάτε μωρέ για δευτερα κ τρίτα?? Κάτσε να πάρουμε στην αγκαλιτσα μας αυτά κ βλέπουμε..άσε που όταν κάνουμε σχέδια ο Θεός γελάει λένε..μπορεί να λεμε δύο καλά ειναι κ να μείνουμε έγκυες σε δίδυμα μετά :P

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Αχ πόσο Σωτήριος είναι ένας καφές ,όταν είσαι όλη μέρα σπίτι..

Το λεω εγώ αυτό που είμαι όλη μέρα με το παιδί εδώ κ 20 μήνες .

Καλό είναι να υπάρχει μια ισορροπία, σε όλα!

Πιστεύω πως όταν ξεπεταχτουν(2-3??) είναι καλό να πάνε παιδικό( τώρα με τον κορονοιο λίγο όμως φοβάμαι) γιατί μαθαίνουν πολλά πράγματα εκεί,κοινωνικοποιουνται κ κάνει κ η μάνα όοολες τις υπόλοιπες δουλειές που έχει κ πίνει κ ένα καφέ χωρίς να κυνηγάει( ή να την κυνηγάει κάποιος!)

Δεν έχουν όλοι βοήθεια κάποιον.. κ ούτε έχουν την άνεση να μείνουν σπίτι, κάποιες γυρίζουν στις 40 μέρες..

Εγώ αυτή τη φορά,καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα πάω δουλειά στο δίμηνο κ το σκέφτομαι από τώρα που θα αφήσω κ μωρό κ παιδί.. δεν είναι εύκολο να αφήνεις το νινακι..

Just now, Renez είπε:

Ένταξει εντάξει καταλάβαμε τις πολιτικές σου πεποιθήσεις μη μας το φωναζεις:D

Τι συζητάτε μωρέ για δευτερα κ τρίτα?? Κάτσε να πάρουμε στην αγκαλιτσα μας αυτά κ βλέπουμε..άσε που όταν κάνουμε σχέδια ο Θεός γελάει λένε..μπορεί να λεμε δύο καλά ειναι κ να μείνουμε έγκυες σε δίδυμα μετά :P

Είδα κοπέλα με τρίδυμα χθες! ΉΡΩΑΣ!!!

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Αχ, και μένα τα ίδια μου λέει... έχουμε 4 βλαστοκύστες στην κατάψυξη και θέλει να τις βάλουμε όλες, τις 2 σε κάνα χρόνο και τις άλλες 2 τον μεθεπόμενο ξέρω γω. Εν τω μεταξύ του λέω ότι δε θέλω να κάνουμε τόσα παιδιά (πραγματικά δε θα έχουμε ούτε το κουράγιο, ούτε τον χρόνο, ούτε τα χρήματα να τα μεγαλώσουμε σωστά) και μου λέει ότι δεν θα εμφυτευτούν μάλλον όλα έτσι κι αλλιώς και είναι αμαρτία να πετάξουμε αργότερα τα έμβρυα και τέτοια. Ακόμα και παρένθετη μητέρα μου έχει αναφέρει να βάλουμε αν "βαριέμαι" να κυοφορήσω ξανά, λες και αυτό είναι το πρόβλημά μου!:wacko: Κουράστηκα ήδη να διαφωνώ μαζί του... αλλά ελπίζω ότι θα αλλάξει γνώμη μόλις δει από πρώτο χέρι πόσο μεγάλη ευθύνη είναι το να μεγαλώνεις ένα παιδί, πόσο μάλλον 3-4! Για να δούμε πώς θα νιώθει και ο δικός σου άντρας μετά τα δίδυμα! :unsure:

Λέγε εσύ ναι ναι προς το παρόν κ βλέπετε..

Ας είναι καλά το αντράκι σας τώρα να το χαρειτε κ μετά με το καλό ίσως κ εσύ να είσαι εκείνη που θα θες κ άλλα πολλά ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ένταξει εντάξει καταλάβαμε τις πολιτικές σου πεποιθήσεις μη μας το φωναζεις:D

Τι συζητάτε μωρέ για δευτερα κ τρίτα?? Κάτσε να πάρουμε στην αγκαλιτσα μας αυτά κ βλέπουμε..άσε που όταν κάνουμε σχέδια ο Θεός γελάει λένε..μπορεί να λεμε δύο καλά ειναι κ να μείνουμε έγκυες σε δίδυμα μετά :P

Χαχαχαχχαχα δε μπορώ να σταματήσω να γελάω!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραα! 

@EugenJen Χαχαχα αντε καλέ σιγά! Δεν έχει να κάνει τόσο με την ηλικία. Εγώ ήμουν από αυτές που όταν βγαίναμε παρέα στα κλαμπ κ σκεφτόμουν πότε θα πάω στο κρεβατάκι μου (πρώτο πάρτι άνιμαλ και φουλ ενεργητικότητα σου λέω :lol:

@Anastasia05 Και εγώ είμαι πολύ υπέρ στο να πηγαίνουν τα παιδάκια στον παιδικό από τα 2+ (πιο πριν μόνο αν υπάρχει ανάγκη) Ακόμα και αν δεν δουλεύει η μαμά. Κάνει καλό και στους δύο! Έχουν τρομερή διάφορα τα παιδάκια που πάνε από αυτές τις ηλικίες από αλλά που ξεκινάνε κατευθείαν το νηπιαγωγείο και από θέμα κοινωνικοποίησης και μάθησης. 

@Jasmine@ Από τέτοιες περιπτώσεις άλλο τίποτα!!! Αλλά βλέπεις και τις άλλες που τα αφήνουν από μηνών λόγο εργασίας και πόσο δυσκολεύονται....Από όλες τις καταστάσεις θα βρεις. 

@Eva137 Μην το σκέφτεσαι! Άστον να λέει :D Όταν δει τα σκούρα θα αναθεωρήσει πολλά! 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elenioz είπε:

Καλημέραα! 

@EugenJen Χαχαχα αντε καλέ σιγά! Δεν έχει να κάνει τόσο με την ηλικία. Εγώ ήμουν από αυτές που όταν βγαίναμε παρέα στα κλαμπ κ σκεφτόμουν πότε θα πάω στο κρεβατάκι μου (πρώτο πάρτι άνιμαλ και φουλ ενεργητικότητα σου λέω :lol:

@Anastasia05 Και εγώ είμαι πολύ υπέρ στο να πηγαίνουν τα παιδάκια στον παιδικό από τα 2+ (πιο πριν μόνο αν υπάρχει ανάγκη) Ακόμα και αν δεν δουλεύει η μαμά. Κάνει καλό και στους δύο! Έχουν τρομερή διάφορα τα παιδάκια που πάνε από αυτές τις ηλικίες από αλλά που ξεκινάνε κατευθείαν το νηπιαγωγείο και από θέμα κοινωνικοποίησης και μάθησης. 

@Jasmine@ Από τέτοιες περιπτώσεις άλλο τίποτα!!! Αλλά βλέπεις και τις άλλες που τα αφήνουν από μηνών λόγο εργασίας και πόσο δυσκολεύονται....Από όλες τις καταστάσεις θα βρεις. 

@Eva137 Μην το σκέφτεσαι! Άστον να λέει :D Όταν δει τα σκούρα θα αναθεωρήσει πολλά! 

 

Εγώ πάλι στα νιάτα μου ήμουν πάρτυ ανιμαλ!!! Αν δεν ξημέρωνε δε μαζευόμουν.... τώρα κάθομαι κ τα σκέφτομαι κ λέω πως το έκανα κ ότι γέρασα! 
ναι κ εγώ θεωρώ ότι τα 2,5 είναι μια καλή ηλικία να ξεκινήσει παιδικό αν υπάρχει δυνατότητα βέβαια να το κρατάει κάποιος. 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

 Αχχχ κ εγώ από 16(!) Ως τα 20 ειδικά χαμουληςςςςς κάθε μέρα νέα ιστορία σκαρωνα για να δικαιολογήσω πως το γυρνά 11 γινόταν 1.. κ όταν ενηλικιωθηκα κ έμεινα μόνη ούσα φοιτήτρια το έκανα 2-3 χρονακια..μετά γνώρισα στα 21 τον άντρα μου δώσαμε λίγο πόνο κ μαζί τα πρώτα χρόνια κ τα τελευταία 4 χρόνια όλο κ ηρεμούμε..(για να μη πω μεγαλώνουμε...) 

Τώρα διασκεδάζω με κάνα τσιπούρακι κ φαγακι ή κοκτειλακια σε ήρεμα όμορφα μαγαζάκια....

Κ σε λίγο μάλλον θα ξεσαλλωνω σε παιδότοπους με φυσικό ανάμεικτο (διπλό παρακαλώ!!)

Κοίτα που της την είπαμε λίγο κ κρύφτηκε το άτιμο @EugenJen γυρνά σ αγαπάμε ακόμη κ αν φοράς κόκκινα γυαλακια μυοπιας κ φουλαρι στο λαιμό.. γυρνααα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αχ πόσο Σωτήριος είναι ένας καφές ,όταν είσαι όλη μέρα σπίτι..

Το λεω εγώ αυτό που είμαι όλη μέρα με το παιδί εδώ κ 20 μήνες .

Καλό είναι να υπάρχει μια ισορροπία, σε όλα!

Πιστεύω πως όταν ξεπεταχτουν(2-3??) είναι καλό να πάνε παιδικό( τώρα με τον κορονοιο λίγο όμως φοβάμαι) γιατί μαθαίνουν πολλά πράγματα εκεί,κοινωνικοποιουνται κ κάνει κ η μάνα όοολες τις υπόλοιπες δουλειές που έχει κ πίνει κ ένα καφέ χωρίς να κυνηγάει( ή να την κυνηγάει κάποιος!)

Δεν έχουν όλοι βοήθεια κάποιον.. κ ούτε έχουν την άνεση να μείνουν σπίτι, κάποιες γυρίζουν στις 40 μέρες..

Εγώ αυτή τη φορά,καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα πάω δουλειά στο δίμηνο κ το σκέφτομαι από τώρα που θα αφήσω κ μωρό κ παιδί.. δεν είναι εύκολο να αφήνεις το νινακι..

Είδα κοπέλα με τρίδυμα χθες! ΉΡΩΑΣ!!!

Έτσι ακριβώς πιστεύω κι εγώ! Από τα 2 τους κάνει πολύ καλό ψυχοσωματικά η συναναστροφή με παιδάκια, η γνώση,η τήρηση κανόνων σε ξένο περιβάλλον! Τώρα με τν ιό κι εγώ φοβάμαι αλλά θα την κάνω την αίτηση στο εεταα κ θα δω,μάλλον από άνοιξη θα το στείλω, ίσως κ λίγο τον Σεπτέμβρη! Εν τω μεταξύ εγώ το πρωί είμαι σπίτι κ αν το στέλνω δν θα το βλέπω το παιδι όλη μέρα κ δεν μ κάθεται καλά...

Από βρέφη βρε κορίτσια αν δν υπάρχει ανάγκη καλό είναι να μην πάνε σχολείο αλλά δεν κρίνω γτ η μανούλα μπορεί να έχει ανάγκη τν καφέ αυτό για άλλους λόγους κι απ το να ξεσπάει στο παιδί, ας το στέλνει! Βέβαια είναι κι αυτές οι περιπτώσεις αφασίας, που αράζουν έτσι!

@elenioz κι εγώ τέτοιο νιατο ήμουν αν κ πέρασα κ μια ξέφρενη φάση...πριν γνωρίσω τον άντρα μου!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έτσι ακριβώς πιστεύω κι εγώ! Από τα 2 τους κάνει πολύ καλό ψυχοσωματικά η συναναστροφή με παιδάκια, η γνώση,η τήρηση κανόνων σε ξένο περιβάλλον! Τώρα με τν ιό κι εγώ φοβάμαι αλλά θα την κάνω την αίτηση στο εεταα κ θα δω,μάλλον από άνοιξη θα το στείλω, ίσως κ λίγο τον Σεπτέμβρη! Εν τω μεταξύ εγώ το πρωί είμαι σπίτι κ αν το στέλνω δν θα το βλέπω το παιδι όλη μέρα κ δεν μ κάθεται καλά...

Από βρέφη βρε κορίτσια αν δν υπάρχει ανάγκη καλό είναι να μην πάνε σχολείο αλλά δεν κρίνω γτ η μανούλα μπορεί να έχει ανάγκη τν καφέ αυτό για άλλους λόγους κι απ το να ξεσπάει στο παιδί, ας το στέλνει! Βέβαια είναι κι αυτές οι περιπτώσεις αφασίας, που αράζουν έτσι!

@elenioz κι εγώ τέτοιο νιατο ήμουν αν κ πέρασα κ μια ξέφρενη φάση...πριν γνωρίσω τον άντρα μου!

Φέτος δε θα τον στείλω.. του χρόνου όμως θα ήθελα να πάει σιγά σιγά,κι όσο πάει! Δεν έχω ιδέα ποια είναι η διαδικασία εγγραφής αλλά μέχρι τότε θα έχω μάθει(μαλλον:tongue:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ εγώ μάλλον θα είμαι από τις μανουλες που θα το στείλω νωρίς το αντράκι μου σχολείο..μόλις χρονισει πιστεύω πως θα τον βάλω γιατί θα δουλεύω κ το προτιμώ από το να είναι σπίτι με μια ξένη γυναίκα..

Η πεθερά μου είναι Χανιά κ η μαμά μου δουλεύει οπότε..

Απλά έχω συζητήσει ήδη με τον άντρα μου να τον βάλουμε σε έναν ιδιωτικό βρεφονηπιακό που ξέρουμε κ ένα άτομο από εκεί μέσα να είμαστε λιιιγο πιο σίγουροι..

Τι να πω..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τι ωραία χρόνια τα παλιά ειδικά τα φοιτητικα... Στην Αθήνα που σπούδαζα είχα γυρίσει όλες τις πίστες και τα κλαμπακια Ήταν κ η περίοδος πριν την κριση που υπήρχε ευημερία στην Ελλάδα και τπτ δεν προϊδέαζε αυτά που θα ακολουθούσαν... Στα 23 γνώρισα τον άντρα μου και ταυτοχρονα ξεκίνησα να γυρίζω τα νησιά σαν αναπληρώτρια για να μαζέψω κάνα μόριο. Ωραία τα χρόνια της ελευθερίας! Μετά στα 28 μου παντρευτηκαμε και πηγαίναμε στα κουτουκακια και στα χαλαρά κρασακια:wub:. Μετά το παιδί παιδότοποι κ πολυ μας είναι:lol:

  • Μου αρέσει 4

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έτσι ακριβώς πιστεύω κι εγώ! Από τα 2 τους κάνει πολύ καλό ψυχοσωματικά η συναναστροφή με παιδάκια, η γνώση,η τήρηση κανόνων σε ξένο περιβάλλον! Τώρα με τν ιό κι εγώ φοβάμαι αλλά θα την κάνω την αίτηση στο εεταα κ θα δω,μάλλον από άνοιξη θα το στείλω, ίσως κ λίγο τον Σεπτέμβρη! Εν τω μεταξύ εγώ το πρωί είμαι σπίτι κ αν το στέλνω δν θα το βλέπω το παιδι όλη μέρα κ δεν μ κάθεται καλά...

Από βρέφη βρε κορίτσια αν δν υπάρχει ανάγκη καλό είναι να μην πάνε σχολείο αλλά δεν κρίνω γτ η μανούλα μπορεί να έχει ανάγκη τν καφέ αυτό για άλλους λόγους κι απ το να ξεσπάει στο παιδί, ας το στέλνει! Βέβαια είναι κι αυτές οι περιπτώσεις αφασίας, που αράζουν έτσι!

@elenioz κι εγώ τέτοιο νιατο ήμουν αν κ πέρασα κ μια ξέφρενη φάση...πριν γνωρίσω τον άντρα μου!

Χαχαα και εγώ -- μόλις πήγα φοιτήτρια τον πρώτο χρόνο αλλά πόσο να κρατησε ένα εξάμηνο βαριά :grin: 

@Anastasia05 Μην αγχώνεσαι γτ κάθε χρόνο όλο και κτ αλλάζουν σε αυτές τις διαδικασίες! 

Καλέ σήμερα με κλοτσάει πάρα πολύ ψηλά! Νιώθω χτυπήματα κάτω από το στήθος προς τα πνευμόνια :huh: Την είχα συνηθίσει κάτω κάτω... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Φέτος δε θα τον στείλω.. του χρόνου όμως θα ήθελα να πάει σιγά σιγά,κι όσο πάει! Δεν έχω ιδέα ποια είναι η διαδικασία εγγραφής αλλά μέχρι τότε θα έχω μάθει(μαλλον:tongue:)

Τώρα περιμένουμε να ανοίξουν οι αιτήσεις κ λέει από φέτος μόνο την αίτηση συμπληρώνουμε ηλεκτρονικά κ όλα τα άλλα τα βρίσκουν στο σύστημα! Δηλώνουμε κ προτιμήσεις σε σταθμούς! Κι εγώ έλεγα φέτος να μην κάνω αίτηση αλλά όλοι οι φίλοι μ είπαν κανε κ το στέλνεις την άνοιξη που θα έχει ξεπεταχτει κ το άλλο κ λέω ας έχω τη θέση κ βλέπουμε! Είναι σε φάση να πάει ο δικός μου κ θέλει παιδάκια κ θα μάθει πολλά! Εσύ καλά λες από του χρόνου καλύτερα, για τις ιώσεις με το μωρό....αλλά αφού θα πας για δουλειά κι εσύ Μήπως να έκανες την αίτηση Μήπως τα βρεις σκούρα με 2 μωρά? Να έχεις μια έσχατη εναλλακτική!

Just now, Renez είπε:

Αχχχ εγώ μάλλον θα είμαι από τις μανουλες που θα το στείλω νωρίς το αντράκι μου σχολείο..μόλις χρονισει πιστεύω πως θα τον βάλω γιατί θα δουλεύω κ το προτιμώ από το να είναι σπίτι με μια ξένη γυναίκα..

Η πεθερά μου είναι Χανιά κ η μαμά μου δουλεύει οπότε..

Απλά έχω συζητήσει ήδη με τον άντρα μου να τον βάλουμε σε έναν ιδιωτικό βρεφονηπιακό που ξέρουμε κ ένα άτομο από εκεί μέσα να είμαστε λιιιγο πιο σίγουροι..

Τι να πω..

Καλά το σκέφτεσαι κορίτσι! Πολύ καλά τα ερεθίσματα στο σχολείο, ειδικά σε ένα καλό ιδιωτικό μαθαίνουν τα πάντα απ το να είναι απομονωμένο στο σπίτι. Θα δεις κι εσύ Μήπως το παίρνουν μέσω ΕΣΠΑ. 

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Τώρα περιμένουμε να ανοίξουν οι αιτήσεις κ λέει από φέτος μόνο την αίτηση συμπληρώνουμε ηλεκτρονικά κ όλα τα άλλα τα βρίσκουν στο σύστημα! Δηλώνουμε κ προτιμήσεις σε σταθμούς! Κι εγώ έλεγα φέτος να μην κάνω αίτηση αλλά όλοι οι φίλοι μ είπαν κανε κ το στέλνεις την άνοιξη που θα έχει ξεπεταχτει κ το άλλο κ λέω ας έχω τη θέση κ βλέπουμε! Είναι σε φάση να πάει ο δικός μου κ θέλει παιδάκια κ θα μάθει πολλά! Εσύ καλά λες από του χρόνου καλύτερα, για τις ιώσεις με το μωρό....αλλά αφού θα πας για δουλειά κι εσύ Μήπως να έκανες την αίτηση Μήπως τα βρεις σκούρα με 2 μωρά? Να έχεις μια έσχατη εναλλακτική!

Ίσως να μπω για να δω κ τη διαδικασία κ αν έχει κάπου κοντά στο σπίτι,ίσως κ να κάνω!

Δεν έχει επαφή με άλλα παιδιά, μόνο στην παιδικη χαρά αλλά κι εκεί είναι για λίγη ώρα...  Πιο μικρός έπαιζε με ένα κοριτσάκι για διάφορους λόγους όμως χαθηκαμε. 

Με τους μεγάλους είναι πιο κοινωνικός...με τα μικρά ούτε καν:tongue:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@ κ εγώ τέτοιο γιατί ήμουν γυρναγα στα ελληναδικα μέχρι πρωίας στα 23 γνώρισα τον σύζυγό κ μου τα έκοψε ο κακούργος ,τώρα φαι, μεζεδοπωλεία άντε κ κάνα μπουζούκι στα τρελα  μας κέφια..

@elenioz μα τι νεολαία είστε εσείς???:D

@Renez στα πολιτικά ούτε καν!! Πιο απολιτικιποιημενο άτομο δεν θα βρείς, σημ.γυαλακια μου είναι ταρταρούγα :tongue:

Είμαστε στον δρόμο πάμε εξοχικό κ ήρθαμε να πάρουμε ένα φίλο που έχει σπάσει το πόδι του με το παιδάκι του κ έχουμε τον άντρα μου που μας κοροϊδεύει ότι έχει μαζέψει όλα τα προβληματικά κ τα βγάζει βόλτα την γκαστρωμενη κ τον ανάπηρο :lol:

  • Χαχα 6

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...