Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Eval είπε:

Εμείς από γονείς θα βγάλουμε πρώτα ο Θεός. Αφού, όπως είδαμε είναι αγοράκι θα πάρει το όνομα του πεθερού μου που έχει συγχωρεθεί , Ιωάννης! Και έτσι λέω να τον φωνάζω, όχι Γιάννη! Ιωάννης , γεμίζει το στόμα σου!!!!

Πρέπει να κοιτάξω το συνολικο ποσό. Στο ίντερνετ λογικα θα υπάρχει τιμοκατάλογος , ετσι δεν είναι;  Για Γένεσις πάω!

Ιωάννης είναι υπέροχο όνομα αν το κρατήσεις ολόκληρο!! Ασε που έχω παρατηρήσει ότι επειδή παλιότερα υπήρξε κορεσμός με το όνομα Γιάννης ,σταμάτησαν να τα βγάζουν πολλοί γτ φαινόταν πολύ συνηθισμένο κ τώρα δεν υπάρχουν τόσα παιδάκια με αυτό το όνομα..βάση συμμαθητών κ από τα 3 μου αδέρφια..

Όσο για τιμοκατάλογο ναι υπάρχει κ μάλιστα κάπου είχα βρει με σύγκριση τιμών σε όλες τις ιδιωτικές μεταξύ τους..κάπως έτσι κατέληξα στο δημόσιο χαχχαα

Άλλο καημό τώρα που έχω να σας πω!!

Χθες έβλεπα στις ειδήσεις για τα νοσοκομεία-μαιευτηρια Έλενα και Αλεξάνδρα που και τα δύο είχαν κρούσματα στο προσωπικό τους μάλιστα παρακαλώ κ επειδή είναι κ στα δύο η ίδια προϊσταμένη δεν επέτρεψε να κλείσουν για μια μέρα τα επείγοντα (εκεί ήταν το περιστατικό) για να απολυμανουν τον χώρο! Κ έχει γίνει ένας χαμός γτ έχουν βγει πάνω από 10 άτομα στο Έλενα και λένε πως είχαν έρθει σε επαφή με αυτή τη νοσοκόμα που έχει κορονοιο κτλ κ τέθηκαν όλοι σε καραντίνα! Πήρα λοιπόν τον γιατρό Μ σαν τρελή κ του λέω να αλλάξουμε αν γίνεται το ραντεβού (είχα τη Μ.Δευτερα) κ να το κάνουμε στο Ρέα καλύτερα,ευτυχώς βέβαια μπορεί ο άνθρωπος γτ έχουμε κάνει άλλους 2 υπερήχους εκεί γ να μη περιμένω στο Έλενα αλλά με καθυσηχασε λέγοντας μου πως πρώτον τα άτομα αυτά δεν είχαν σχέση με το μαιευτήριο αλλά μόνο με τα επείγοντα που είναι σε άλλο κτήριο κιόλας κ οτι οι μισοί λένε ψέματα ότι ήρθαν σε επαφή για να πάρουν την 15 μέρη άδεια..Ελλάδα.. τι να πω?! Δόξα τον Κύριο που γενναμε Οκτώβρη!!

Εσύ @Mariamaraki που είσαι κ εσύ στο Έλενα το άκουσες?

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Άλλο καημό τώρα που έχω να σας πω!!

Χθες έβλεπα στις ειδήσεις για τα νοσοκομεία-μαιευτηρια Έλενα και Αλεξάνδρα που και τα δύο είχαν κρούσματα στο προσωπικό τους μάλιστα παρακαλώ κ επειδή είναι κ στα δύο η ίδια προϊσταμένη δεν επέτρεψε να κλείσουν για μια μέρα τα επείγοντα (εκεί ήταν το περιστατικό) για να απολυμανουν τον χώρο! Κ έχει γίνει ένας χαμός γτ έχουν βγει πάνω από 10 άτομα στο Έλενα και λένε πως είχαν έρθει σε επαφή με αυτή τη νοσοκόμα που έχει κορονοιο κτλ κ τέθηκαν όλοι σε καραντίνα! Πήρα λοιπόν τον γιατρό Μ σαν τρελή κ του λέω να αλλάξουμε αν γίνεται το ραντεβού (είχα τη Μ.Δευτερα) κ να το κάνουμε στο Ρέα καλύτερα,ευτυχώς βέβαια μπορεί ο άνθρωπος γτ έχουμε κάνει άλλους 2 υπερήχους εκεί γ να μη περιμένω στο Έλενα αλλά με καθυσηχασε λέγοντας μου πως πρώτον τα άτομα αυτά δεν είχαν σχέση με το μαιευτήριο αλλά μόνο με τα επείγοντα που είναι σε άλλο κτήριο κιόλας κ οτι οι μισοί λένε ψέματα ότι ήρθαν σε επαφή για να πάρουν την 15 μέρη άδεια..Ελλάδα.. τι να πω?! Δόξα τον Κύριο που γενναμε Οκτώβρη!!

Εσύ @Mariamaraki που είσαι κ εσύ στο Έλενα το άκουσες?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου επεστρεψα από την γιατρό!!

Τα πρώτα αποτελέσματα για τα σύνδρομα είναι αρνητικά, η κορούλα μου συνεχίζει τις κωλοτουμπες κ στέλνει χαιρετισματα στα φιλαράκια της στις κοιλίτσες σας!

Σταματαω utrogestan και ξεκινάω σίδηρο κ ασβέστιο .

@Renez. Αυτό που λες το άκουσα για το Αλέξανδρα που γέννησε εκεί μια γυναίκα από τους πρόσφυγες και ήταν θετική στον κορωνοιο.

Θέλω να πιστεύω μέχρι τον Οκτώβριο να έχει τελειώσει όλο αυτό το πραγμα και να χαρούμε την γέννα μας!!

 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου επεστρεψα από την γιατρό!!

Τα πρώτα αποτελέσματα για τα σύνδρομα είναι αρνητικά, η κορούλα μου συνεχίζει τις κωλοτουμπες κ στέλνει χαιρετισματα στα φιλαράκια της στις κοιλίτσες σας!

Σταματαω utrogestan και ξεκινάω σίδηρο κ ασβέστιο .

@Renez. Αυτό που λες το άκουσα για το Αλέξανδρα που γέννησε εκεί μια γυναίκα από τους πρόσφυγες και ήταν θετική στον κορωνοιο.

Θέλω να πιστεύω μέχρι τον Οκτώβριο να έχει τελειώσει όλο αυτό το πραγμα και να χαρούμε την γέννα μας!!

 

Μα ήταν σίγουρο πως όλα θα ήταν καλά!!!! Τα Φιλια μας στο κορίτσι σου.... ελπίζω κ εγώ τον άλλο μήνα να βγαίνουμε γιατί θα ξεχάσουμε να περπατάμε!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου επεστρεψα από την γιατρό!!

Τα πρώτα αποτελέσματα για τα σύνδρομα είναι αρνητικά, η κορούλα μου συνεχίζει τις κωλοτουμπες κ στέλνει χαιρετισματα στα φιλαράκια της στις κοιλίτσες σας!

Σταματαω utrogestan και ξεκινάω σίδηρο κ ασβέστιο .

@Renez. Αυτό που λες το άκουσα για το Αλέξανδρα που γέννησε εκεί μια γυναίκα από τους πρόσφυγες και ήταν θετική στον κορωνοιο.

Θέλω να πιστεύω μέχρι τον Οκτώβριο να έχει τελειώσει όλο αυτό το πραγμα και να χαρούμε την γέννα μας!!

 

Μπράβο ρε κοριτσαρες!!!!! Κ πολύ καλό που σου έκοψε το utrogestan, σημαίνει ότι "έδεσε" καλά καλά το νινι σου :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Jasmine@ είπε:

Δε θα αντέξω κ Τσερνόμπιλ!!! Έχετε δει τη σειρά; Είναι σοκαριστική! Δεν υπάρχει στο νετφλιξ, ιντερνετικα την είχα βρει κ εγώ πριν κάτι μήνες!!!! Ναι ναι τούμπες κ τα δυο τεντώματα, το ένα ασταμάτητο μας γύριζε κ την πλάτη.... μα γιατί να μην έχουμε ένα υπέρηχο στο σπίτι;;; Χαχαχαχ 

επισης τι θα γίνει με τη συχνοουρια????δε μπορώ άλλο 

Οχι δεν την εχω δει τη σειρα αλλα εχω ακουσει οτι ειναι σοκαριστικη οπως τα λες..... Αυτο π λες με τον υπερηχο το εχω σκεφτει κ εγω..... Ειχα δει οτι υπάρχει κατι π μπορείς να ακους καρδουλες...... Οχι να το βλεπεις.... Εκεο δεν εχω φτασει ακομα...... Χαχαχα...... Συχνοουρια...... Εγω μεσα στην ημερα ειμαο ενταξει..... Αλλα το βραδυ μεγαλο προβλημααααα........ 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες κορίτσια!!!

Είμαι κι εγώ μανούλα του Οκτώβρη που μας έρχεται και τώρα ανακάλυψα το "στέκι" σας!!!!

@EugenJenτι κάνεις;;;;είσαι η μόνη που θυμάμαι να μιλήσαμε σε αλλη συζήτηση!

Η αλήθεια είναι πως με το κινητό δεν έχω γενικά πολΥ καλή επαφή όμως τώρα με τον εγκλεισμό είναι μια παραπάνω διέξοδος!!!!προσπαθώ τώρα να ανατρέξω στις συνομιλίες σας για να σας μάθω κάπως!

Θα χαρώ να συμμετέχω στην παρεούλα σας!!!

  • Μου αρέσει 4

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου επεστρεψα από την γιατρό!!

Τα πρώτα αποτελέσματα για τα σύνδρομα είναι αρνητικά, η κορούλα μου συνεχίζει τις κωλοτουμπες κ στέλνει χαιρετισματα στα φιλαράκια της στις κοιλίτσες σας!

Σταματαω utrogestan και ξεκινάω σίδηρο κ ασβέστιο .

@Renez. Αυτό που λες το άκουσα για το Αλέξανδρα που γέννησε εκεί μια γυναίκα από τους πρόσφυγες και ήταν θετική στον κορωνοιο.

Θέλω να πιστεύω μέχρι τον Οκτώβριο να έχει τελειώσει όλο αυτό το πραγμα και να χαρούμε την γέννα μας!!

 

Μπραβοοοοοοοο........το κοριτσι μας!!!!και ζωηρο και χαιρετισμοοοο....... Τελεια κορίτσι μου......!!!!!Παντα τετοια τα νεα σου απο εδω και στο εξης......!!!! 

Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σε όλες κορίτσια!!!

Είμαι κι εγώ μανούλα του Οκτώβρη που μας έρχεται και τώρα ανακάλυψα το "στέκι" σας!!!!

@EugenJenτι κάνεις;;;;είσαι η μόνη που θυμάμαι να μιλήσαμε σε αλλη συζήτηση!

Η αλήθεια είναι πως με το κινητό δεν έχω γενικά πολΥ καλή επαφή όμως τώρα με τον εγκλεισμό είναι μια παραπάνω διέξοδος!!!!προσπαθώ τώρα να ανατρέξω στις συνομιλίες σας για να σας μάθω κάπως!

Θα χαρώ να συμμετέχω στην παρεούλα σας!!!

Καλως ορισες @Hliolousti!!!! Me το καλο το μωρακι σου κ σενα!!!!πες μας λεπτομερειες για να προστεθεις στο πινακακι μας και να σε βομβαρδισουμε με ερωτησεις!!!!!! Χιχιχι..... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σε όλες κορίτσια!!!

Είμαι κι εγώ μανούλα του Οκτώβρη που μας έρχεται και τώρα ανακάλυψα το "στέκι" σας!!!!

@EugenJenτι κάνεις;;;;είσαι η μόνη που θυμάμαι να μιλήσαμε σε αλλη συζήτηση!

Η αλήθεια είναι πως με το κινητό δεν έχω γενικά πολΥ καλή επαφή όμως τώρα με τον εγκλεισμό είναι μια παραπάνω διέξοδος!!!!προσπαθώ τώρα να ανατρέξω στις συνομιλίες σας για να σας μάθω κάπως!

Θα χαρώ να συμμετέχω στην παρεούλα σας!!!

Καλώς ήρθες κ εσυ στην παρέα μας να φέρεις ήλιο!!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι; Πως πας μέχρι τώρα;

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σε όλες κορίτσια!!!

Είμαι κι εγώ μανούλα του Οκτώβρη που μας έρχεται και τώρα ανακάλυψα το "στέκι" σας!!!!

@EugenJenτι κάνεις;;;;είσαι η μόνη που θυμάμαι να μιλήσαμε σε αλλη συζήτηση!

Η αλήθεια είναι πως με το κινητό δεν έχω γενικά πολΥ καλή επαφή όμως τώρα με τον εγκλεισμό είναι μια παραπάνω διέξοδος!!!!προσπαθώ τώρα να ανατρέξω στις συνομιλίες σας για να σας μάθω κάπως!

Θα χαρώ να συμμετέχω στην παρεούλα σας!!!

Κ εμείς θα χαρούμε να σε έχουμε!!

Όχι να το πάρουμε πάνω μας αλλά 2 βασικά να ξέρεις για εμάς 1. Έχουμε δέσει όλες πολλές κ είμαστε πολυλογουδικο παρεάκι!! 2. Είμαστε το πιο γουρλιδικη γκρουπ γιατί...έτσι έχουμε αποφασίσει!!

Λοιπόν όντως πες τα στοιχεία σου,ΠΗΤ αν ξέρεις φύλλο ,που θα γεννήσεις  κτλ για να σε βάλουμε στο πινακακι μας όπου θα δεις κ εσύ εκεί τα δικά μας :-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σε όλες κορίτσια!!!

Είμαι κι εγώ μανούλα του Οκτώβρη που μας έρχεται και τώρα ανακάλυψα το "στέκι" σας!!!!

@EugenJenτι κάνεις;;;;είσαι η μόνη που θυμάμαι να μιλήσαμε σε αλλη συζήτηση!

Η αλήθεια είναι πως με το κινητό δεν έχω γενικά πολΥ καλή επαφή όμως τώρα με τον εγκλεισμό είναι μια παραπάνω διέξοδος!!!!προσπαθώ τώρα να ανατρέξω στις συνομιλίες σας για να σας μάθω κάπως!

Θα χαρώ να συμμετέχω στην παρεούλα σας!!!

Κοριτσάκι μου τι κανεις;;;

Να ξέρεις σε σκεφτόμουν γιατί σε είχα χάσει κ δεν έβλεπα ούτε στην άλλη ομάδα να γράφεις!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Πώς πάει το κουτσουνι σου;;

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ιωάννης είναι υπέροχο όνομα αν το κρατήσεις ολόκληρο!! Ασε που έχω παρατηρήσει ότι επειδή παλιότερα υπήρξε κορεσμός με το όνομα Γιάννης ,σταμάτησαν να τα βγάζουν πολλοί γτ φαινόταν πολύ συνηθισμένο κ τώρα δεν υπάρχουν τόσα παιδάκια με αυτό το όνομα..βάση συμμαθητών κ από τα 3 μου αδέρφια..

Όσο για τιμοκατάλογο ναι υπάρχει κ μάλιστα κάπου είχα βρει με σύγκριση τιμών σε όλες τις ιδιωτικές μεταξύ τους..κάπως έτσι κατέληξα στο δημόσιο χαχχαα

Άλλο καημό τώρα που έχω να σας πω!!

Χθες έβλεπα στις ειδήσεις για τα νοσοκομεία-μαιευτηρια Έλενα και Αλεξάνδρα που και τα δύο είχαν κρούσματα στο προσωπικό τους μάλιστα παρακαλώ κ επειδή είναι κ στα δύο η ίδια προϊσταμένη δεν επέτρεψε να κλείσουν για μια μέρα τα επείγοντα (εκεί ήταν το περιστατικό) για να απολυμανουν τον χώρο! Κ έχει γίνει ένας χαμός γτ έχουν βγει πάνω από 10 άτομα στο Έλενα και λένε πως είχαν έρθει σε επαφή με αυτή τη νοσοκόμα που έχει κορονοιο κτλ κ τέθηκαν όλοι σε καραντίνα! Πήρα λοιπόν τον γιατρό Μ σαν τρελή κ του λέω να αλλάξουμε αν γίνεται το ραντεβού (είχα τη Μ.Δευτερα) κ να το κάνουμε στο Ρέα καλύτερα,ευτυχώς βέβαια μπορεί ο άνθρωπος γτ έχουμε κάνει άλλους 2 υπερήχους εκεί γ να μη περιμένω στο Έλενα αλλά με καθυσηχασε λέγοντας μου πως πρώτον τα άτομα αυτά δεν είχαν σχέση με το μαιευτήριο αλλά μόνο με τα επείγοντα που είναι σε άλλο κτήριο κιόλας κ οτι οι μισοί λένε ψέματα ότι ήρθαν σε επαφή για να πάρουν την 15 μέρη άδεια..Ελλάδα.. τι να πω?! Δόξα τον Κύριο που γενναμε Οκτώβρη!!

Εσύ @Mariamaraki που είσαι κ εσύ στο Έλενα το άκουσες?

Η αλήθεια είναι τώρα το μαθαίνω από εσένα!!!! Και έχω σοκαριστεί.... Την άλλη Τετάρτη θα πάρω τηλ τον γιατρο μου να κλείσουμε ραντεβού να δούμε τι θα μου πει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κοριτσάκι μου τι κανεις;;;

Να ξέρεις σε σκεφτόμουν γιατί σε είχα χάσει κ δεν έβλεπα ούτε στην άλλη ομάδα να γράφεις!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Πώς πάει το κουτσουνι σου;;

Τσ τσ τσ κ εσύ την ήξερες από άλλη ομάδα ,είναι το μήνα μας κ δεν την παρέπεμψες σε εμάς?! Τι να πω πια?! Δεν θέλει το καλό σου @Hliolousti Αισχος!!

Just now, Mariamaraki είπε:

Η αλήθεια είναι τώρα το μαθαίνω από εσένα!!!! Και έχω σοκαριστεί.... Την άλλη Τετάρτη θα πάρω τηλ τον γιατρο μου να κλείσουμε ραντεβού να δούμε τι θα μου πει...

Μια γμτ..δες το κ στις ειδήσεις αν πατήσεις "κορονοιος Έλενα".. τεσπα αν είμαστε με τα προβλεπόμενα ( μάσκες,γάντια , αντισηπτικό) κ δεν καθίσουμε πουθενά για να είμαστε πολύ προσεκτικές όλα καλά θα είναι.. έτσι κ αλλιώς από ότι έχουμε καταλάβει υπάρχει παντού αυτό γύρω μας..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα για την εξέταση. Η εμπειρία η δικια μου ήταν άλλη. Εμενα δε μου έκαναν αναισθησία καμία και εβαλαν κατευθείαν την βελόνα. Δεν πόνεσα πολύ βέβαια ήταν περίεργη αίσθηση και αγχώθηκα μην κουνηθώ. Όλα για την ώρα βαίνουν καλώς και δεν έχω καθόλου πόνο. Σαν να μην το έκανα. Ελπίζω αυτό να σημαίνει κάτι καλό..! Επισης μου είπα πως αν δεν λάβω τηλ τους τις πρώτες μέρες θα είναι καλό γιατί παίρνουν μόνο για να ανακοινώσουν τα άσχημα αποτελέσματα. Μετά από δυο τρεις εβδομαδες παίρνουν για να ανακοινώσουν τα τελικά αποτελέσματα και το φύλο. 

Σημερα ο υπέρηχος με έδειξε 13,3 αρα κάπου αρχές Οκτώβρη έχω πητ. Θα μου πει καλυτερα ο γιατρος όταν δει τα αποτελέσματα! Αντε καλές εγκυμοσύνες σε όλους μας! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...