Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή!!! 

Επιτέλους κοιμήθηκα σερί!άλλο πράγμα η εξοχή..

@Jasmine@ τι ταινία είδες πουλάκι μου κ σε τάραξε;;

@Renez μεγεια τα φορεματακια!! Και τα ρουχαλακια του μπέμπη μας,πόσο το ζήλεψα το γιουβέτσακι δεν λέγεται

Λεπον πρωί πρωί είδα ότι το πολυαγαπημένο sticky έχει εκπτώσεις κ έχω μπει στον πειρασμό να πάρω κάτι τέλεια αυτοκόλλητα που έχω μπανισει να τελειώνω με το παιδικό, κ επίσης έχει βάλει κ το casualo σε σετ μαιευτήριου που παλεύονται..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή!!! 

Επιτέλους κοιμήθηκα σερί!άλλο πράγμα η εξοχή..

@Jasmine@ τι ταινία είδες πουλάκι μου κ σε τάραξε;;

@Renez μεγεια τα φορεματακια!! Και τα ρουχαλακια του μπέμπη μας,πόσο το ζήλεψα το γιουβέτσακι δεν λέγεται

Λεπον πρωί πρωί είδα ότι το πολυαγαπημένο sticky έχει εκπτώσεις κ έχω μπει στον πειρασμό να πάρω κάτι τέλεια αυτοκόλλητα που έχω μπανισει να τελειώνω με το παιδικό, κ επίσης έχει βάλει κ το casualo σε σετ μαιευτήριου που παλεύονται..

Ε ναι ρε φίλη άλλο πράγμα η έξοχη ,ποσο ισχύει!!

Ααάαα εκπτώσεις ακούω..θα μπω να τσεκαρω κ εγώ βεβαίως βεβαίως..αν κ έχω τελειώσει από αυτοκόλλητα σκέφτομαι ίσως για κάνα καδρακια ακόμη....θα δω...

Εσύ φυσικά αν βρήκες τσακώσε τα φιλη!! Ποιο σχέδιο σκεφτεσαι??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε ναι ρε φίλη άλλο πράγμα η έξοχη ,ποσο ισχύει!!

Ααάαα εκπτώσεις ακούω..θα μπω να τσεκαρω κ εγώ βεβαίως βεβαίως..αν κ έχω τελειώσει από αυτοκόλλητα σκέφτομαι ίσως για κάνα καδρακια ακόμη....θα δω...

Εσύ φυσικά αν βρήκες τσακώσε τα φιλη!! Ποιο σχέδιο σκεφτεσαι??

Έχω δει κάτι θεσπέσια λουλουδάκια γιατί δεν θέλω να της πάρω τελείως μπεμπέ θα στα στείλω να μου πεις γνώμη γτ με την ζωγραφικη έστειλα το θέμα που θέλω κ μου είπε ο ζωγράφος μπορεί να μην χωράει κ βλέπουμε κ μα κ μου...

Θες η εξοχή , θες που όλη μέρα ήμασταν παραλία , έπεσα σαν τουβλο ούτε για τσισακια δεν σηκώθηκα!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έχω δει κάτι θεσπέσια λουλουδάκια γιατί δεν θέλω να της πάρω τελείως μπεμπέ θα στα στείλω να μου πεις γνώμη γτ με την ζωγραφικη έστειλα το θέμα που θέλω κ μου είπε ο ζωγράφος μπορεί να μην χωράει κ βλέπουμε κ μα κ μου...

Θες η εξοχή , θες που όλη μέρα ήμασταν παραλία , έπεσα σαν τουβλο ούτε για τσισακια δεν σηκώθηκα!!!

Πάσα ζηλεύω όλη τη ρουτίνα του εξοχικού φιλαράκι μου..κ το μπάνιο..κ τη μυρωδιά της φύσης..ρούφα κ για εμάς λίγο καθαρό αέρα εεεε!!!!

Καλά καλά συνεννοημενος με τον άντρα σου ο ζωγράφος μπας κ γλυτώσει κάνα 100αρι ο άνθρωπος χαχχαα

Ναι ρε φαίνονται ούτως ή άλλως πολύ ρεαλιστικά..εμένα οι δικοί μου στην αρχή νόμιζαν ότι είναι στένσιλ στο τοίχο όχι αυτοκόλλητα;)

Εγώ ξύπνησα 7:30 κ έκτοτε χαζεύω μία για μαθήματα baby swimming και μία για μαθήματα θηλασμου-τοκετου(ναι οκ αυτό πιο επίκαιρο το λες..) κ είδα στο all4babys κάνουν διαδυκτικα νομίζω κ σκεφτόμουν να επικοινωνήσω γτ πχ θηλασμού ένα μόνο προλαβαινουμε στις 21/1 18:00-20:00.. ποια θα έρθει μαζί μουυυ??:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πάσα ζηλεύω όλη τη ρουτίνα του εξοχικού φιλαράκι μου..κ το μπάνιο..κ τη μυρωδιά της φύσης..ρούφα κ για εμάς λίγο καθαρό αέρα εεεε!!!!

Καλά καλά συνεννοημενος με τον άντρα σου ο ζωγράφος μπας κ γλυτώσει κάνα 100αρι ο άνθρωπος χαχχαα

Ναι ρε φαίνονται ούτως ή άλλως πολύ ρεαλιστικά..εμένα οι δικοί μου στην αρχή νόμιζαν ότι είναι στένσιλ στο τοίχο όχι αυτοκόλλητα;)

Εγώ ξύπνησα 7:30 κ έκτοτε χαζεύω μία για μαθήματα baby swimming και μία για μαθήματα θηλασμου-τοκετου(ναι οκ αυτό πιο επίκαιρο το λες..) κ είδα στο all4babys κάνουν διαδυκτικα νομίζω κ σκεφτόμουν να επικοινωνήσω γτ πχ θηλασμού ένα μόνο προλαβαινουμε στις 21/1 18:00-20:00.. ποια θα έρθει μαζί μουυυ??:D

Όχι δεν καταλαβες έστειλα το θέμα που θέλω κ το τοίχο σε έναν από fb όχι στον δικό μας , τι με πέρασες χαζή;;;:tongue: 

Στις 21Γεναρη εννοείς;;;αργά δεν είναι;;εγώ έχω μπει σε μια σελίδα κύκλος θηλασμού λέγεται και κάνει διαδικτυακά που κ που , θα σε ενημερώσω όταν είναι μιας κ είναι out of fashion και δεν έχεις fb!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Όχι δεν καταλαβες έστειλα το θέμα που θέλω κ το τοίχο σε έναν από fb όχι στον δικό μας , τι με πέρασες χαζή;;;:tongue: 

Στις 21Γεναρη εννοείς;;;αργά δεν είναι;;εγώ έχω μπει σε μια σελίδα κύκλος θηλασμού λέγεται και κάνει διαδικτυακά που κ που , θα σε ενημερώσω όταν είναι μιας κ είναι out of fashion και δεν έχεις fb!!!

Τι χαζή που είμαι!! 21 Ιουλίου εννοουσα:P

Και δεν είμαι άουτ οφ φασιον πιθανή μοιχαλίδα!!! Είμαι τίμια παντρεμένη γυναίκα!!!!:mrgreen:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε χαζό μουυυ:mellow::x

Τουλάχιστον είχες κοντά σου τον άντρα σου..

Πες μου ότι είχε σχέση με την ταινία..?<_<

Είσαι καλύτερα τώρα?

 

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή!!! 

Επιτέλους κοιμήθηκα σερί!άλλο πράγμα η εξοχή..

@Jasmine@ τι ταινία είδες πουλάκι μου κ σε τάραξε;;

@Renez μεγεια τα φορεματακια!! Και τα ρουχαλακια του μπέμπη μας,πόσο το ζήλεψα το γιουβέτσακι δεν λέγεται

Λεπον πρωί πρωί είδα ότι το πολυαγαπημένο sticky έχει εκπτώσεις κ έχω μπει στον πειρασμό να πάρω κάτι τέλεια αυτοκόλλητα που έχω μπανισει να τελειώνω με το παιδικό, κ επίσης έχει βάλει κ το casualo σε σετ μαιευτήριου που παλεύονται..

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλε μια ρομαντική ταινία έβλεπα χθες, δλδ καμία σχέση με το όνειρο... πάντα έβλεπα όνειρα αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη το έχω ξεφτυλισει κ πρώτη φορά φώναξα! 
ωχ ψώνια ακούω... κ εγώ θέλω αυτοκόλλητα γαμωτο αλλά δε ξέρω πως να τα βάλω καθώς δεν έχω σκεφτεί πως θα μπουν οι κούνιες κ μετέπειτα θα γίνουν κρεβάτια! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τι χαζή που είμαι!! 21 Ιουλίου εννοουσα:P

Και δεν είμαι άουτ οφ φασιον πιθανή μοιχαλίδα!!! Είμαι τίμια παντρεμένη γυναίκα!!!!:mrgreen:

Φτιάξε προφίλ με όνομα τίμια παντρεμένη γυναίκα!!:lol:

 

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλε μια ρομαντική ταινία έβλεπα χθες, δλδ καμία σχέση με το όνειρο... πάντα έβλεπα όνειρα αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη το έχω ξεφτυλισει κ πρώτη φορά φώναξα! 
ωχ ψώνια ακούω... κ εγώ θέλω αυτοκόλλητα γαμωτο αλλά δε ξέρω πως να τα βάλω καθώς δεν έχω σκεφτεί πως θα μπουν οι κούνιες κ μετέπειτα θα γίνουν κρεβάτια! 

Κ εγώ ακόμα δεν ξέρω ακριβώς πώς θα τα βάλω αλλά λέω να τα πάρω να τα έχω μιας κ βρει το σχέδιο κ τα βάζω μετά...

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Φτιάξε προφίλ με όνομα τίμια παντρεμένη γυναίκα!!:lol:

 

Κ εγώ ακόμα δεν ξέρω ακριβώς πώς θα τα βάλω αλλά λέω να τα πάρω να τα έχω μιας κ βρει το σχέδιο κ τα βάζω μετά...

 

Just now, Renez είπε:

Τι χαζή που είμαι!! 21 Ιουλίου εννοουσα:P

Και δεν είμαι άουτ οφ φασιον πιθανή μοιχαλίδα!!! Είμαι τίμια παντρεμένη γυναίκα!!!!:mrgreen:

Μπορεί να κάνει κ κοινό προφίλ με τον άντρα της.... χαχαχαχα δε μπορώ να τα βλέπω αυτά!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! 

Κοιμήθηκα μαζί με τν μικρο σερί 11.00-9.00!:shock: Που τη βρήκα τόση κούραση? Ξυπνάω κ μου μυρίζει τυρόπιτα που ψήνεται... μου έτρεξε σαλακι, αλήθεια! Κ πάει τώρα ο αντρας μ να μου φέρει μαζί με ωραίο φρεντακι!!!8)

  • Μου αρέσει 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

 

Μπορεί να κάνει κ κοινό προφίλ με τον άντρα της.... χαχαχαχα δε μπορώ να τα βλέπω αυτά!

Πάψτε ασπονδες φιλες!!!

Όχι ειδικά το κοινό με τπτ..!!! Απλά δεν έχω κ λόγω να κάνω υπό την έννοια ότι για φίλους κ συγγενείς αν όχι στο τηλέφωνο έχω viber(ΧΑ! Να η εξέλιξη!!),ηθελα να βρω βοήθεια κ παρέα σχετική με το μπεμπέ μου βρήκα το φορούμε με εσας:x για λοιπές πληροφορίες μπαίνω σε YouTube (αμεεε) και διάφορα site:D

 

 Μααααα εσείς έχετε όλες fb..?

 

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα!!! 

Κοιμήθηκα μαζί με τν μικρο σερί 11.00-9.00!:shock: Που τη βρήκα τόση κούραση? Ξυπνάω κ μου μυρίζει τυρόπιτα που ψήνεται... μου έτρεξε σαλακι, αλήθεια! Κ πάει τώρα ο αντρας μ να μου φέρει μαζί με ωραίο φρεντακι!!!8)

Ζωαρα φίλη!!!!! Καλημεραααα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πάψτε ασπονδες φιλες!!!

Όχι ειδικά το κοινό με τπτ..!!! Απλά δεν έχω κ λόγω να κάνω υπό την έννοια ότι για φίλους κ συγγενείς αν όχι στο τηλέφωνο έχω viber(ΧΑ! Να η εξέλιξη!!),ηθελα να βρω βοήθεια κ παρέα σχετική με το μπεμπέ μου βρήκα το φορούμε με εσας:x για λοιπές πληροφορίες μπαίνω σε YouTube (αμεεε) και διάφορα site:D

 

 Μααααα εσείς έχετε όλες fb..?

 

Ζωαρα φίλη!!!!! Καλημεραααα!!!!!

Εγώ έχω fb! Πιο πολύ το messenger χρησιμοποιώ να είμαι ειλικρινής.. δλδ πάνε χρόνια που είχα ανεβάσει κάτι. 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα!!! 

Κοιμήθηκα μαζί με τν μικρο σερί 11.00-9.00!:shock: Που τη βρήκα τόση κούραση? Ξυπνάω κ μου μυρίζει τυρόπιτα που ψήνεται... μου έτρεξε σαλακι, αλήθεια! Κ πάει τώρα ο αντρας μ να μου φέρει μαζί με ωραίο φρεντακι!!!8)

Μα δεν είναι ευτυχία αυτός ο σερί ύπνος;;κ εγώ. Νιώθω άλλος άνθρωπος, χτύπησα ήδη μικρά κρουασανακια γλυκά αλμυρά τα πάντα Όλα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα facebook κ οι μαθητές μ με έλεγαν αρχαία,έφτιαξα Instagram για να τους στέλνω τα μαθήματα :mrgreen: κ πάλι αρχαία είμαι για τους δικούς μ φίλους γτ όλοι έχουν viber,εεεε δν μπορώ πια με τα social! Η αλήθεια είναι ότι ψιλοχαζευω κ ενημερώνομαι από σελίδες που έχω κανει like. Κατά τ αλλά ούτε πολλούς φίλους έχω, ούτε δραστηριότητα! 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...