Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ έχω fb! Πιο πολύ το messenger χρησιμοποιώ να είμαι ειλικρινής.. δλδ πάνε χρόνια που είχα ανεβάσει κάτι. 

Ναι ναι Ούνα φάτσα Ούνα ράτσα εσείς @EugenJen :P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

@Renez έχω fb κ έχω μόνο άτομα που γνωριζω εννοειται, το χρησιμοποιώ για ψώνια πόσα μαγαζιά έχει εκεί δεν φαντάζεσαι, κ έχω κ ομάδες με άλλους λογιστές για την δουλειά μου..

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Μα δεν είναι ευτυχία αυτός ο σερί ύπνος;;κ εγώ. Νιώθω άλλος άνθρωπος, χτύπησα ήδη μικρά κρουασανακια γλυκά αλμυρά τα πάντα Όλα!!!

Μόλις ανέβηκες κ άλλο στα μάτια μου:mrgreen:

Πωωω ειδικά αυτά τα κολασμένα κρουασανακια από φούρνους που είναι με σφολιάτα τα αγαπώ..

Πωωωω πάω να ξυπνήσω τον άντρα μου!!!

Just now, EugenJen είπε:

@Renez έχω fb κ έχω μόνο άτομα που γνωριζω εννοειται, το χρησιμοποιώ για ψώνια πόσα μαγαζιά έχει εκεί δεν φαντάζεσαι, κ έχω κ ομάδες με άλλους λογιστές για την δουλειά μου..

 

Χμμμ ομάδες με λογιστές ακούω..ώστε εκεί είναι η κλίκα σας..βρε μήπως να κάνω τελικά?!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Renez έχω fb κ έχω μόνο άτομα που γνωριζω εννοειται, το χρησιμοποιώ για ψώνια πόσα μαγαζιά έχει εκεί δεν φαντάζεσαι, κ έχω κ ομάδες με άλλους λογιστές για την δουλειά μου..

 

Ρε μια φορά έχω ψωνίσει κ ήταν μάπα κ το εστειλα πίσω.... όποτε μόνο από κανονικές σελίδες παίρνω πια!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ κάτι άλλο μιας κ λέμε για social άντρες κτλ..

Τι σας λένε οι άντρες σας που μιλάτε στο φόρουμ για το μπεμπέ σας κτλ? Το ξέρουν βασικά(εννοώ έχουν πάρει χαμπάρι ή δε το συζητάτε?) Κ αν ναι τι λένε..?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Μόλις ανέβηκες κ άλλο στα μάτια μου:mrgreen:

Πωωω ειδικά αυτά τα κολασμένα κρουασανακια από φούρνους που είναι με σφολιάτα τα αγαπώ..

Πωωωω πάω να ξυπνήσω τον άντρα μου!!!

Χμμμ ομάδες με λογιστές ακούω..ώστε εκεί είναι η κλίκα σας..βρε μήπως να κάνω τελικά?!:mrgreen:

Χαχαχαχα δεν δεχομεθα άτομα εκτός επαγγελματος, είμαστε κλειστή ομάδα θεωρητικά!!:lol:

Φίλη τα έχουμε στάνταρ οπότε ερχόμαστε κάθε πρωί τα κρουασανακια αυτά...κ τα παίρνουμε κ παραλία με την αλμύρα της θάλασσας μουρλια!!

Just now, Renez είπε:

Κ κάτι άλλο μιας κ λέμε για social άντρες κτλ..

Τι σας λένε οι άντρες σας που μιλάτε στο φόρουμ για το μπεμπέ σας κτλ? Το ξέρουν βασικά(εννοώ έχουν πάρει χαμπάρι ή δε το συζητάτε?) Κ αν ναι τι λένε..?

Τι εννοείς αν το έχουν πάρει χαμπάρι;;;αφού όλη μέρα εδώ μέσα λιώνουμε!!! Χαχα

Με κοροϊδεύει ότι μιλάω με τις μανουλες του   fb:lol:

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα δεν δεχομεθα άτομα εκτός επαγγελματος, είμαστε κλειστή ομάδα θεωρητικά!!:lol:

Φίλη τα έχουμε στάνταρ οπότε ερχόμαστε κάθε πρωί τα κρουασανακια αυτά...κ τα παίρνουμε κ παραλία με την αλμύρα της θάλασσας μουρλια!!

Σταμάτα να με κολαζεις επιτέλους πρωί πρωί Βελζεβουλια!!!

Με βλέπω να καταλήγω σε παραλία,να πλακωνω κρουασανακια κ να σερφαρω στο φεις..(είδατε κ πιασαρικη φράση ε?!) Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα δεν δεχομεθα άτομα εκτός επαγγελματος, είμαστε κλειστή ομάδα θεωρητικά!!:lol:

Φίλη τα έχουμε στάνταρ οπότε ερχόμαστε κάθε πρωί τα κρουασανακια αυτά...κ τα παίρνουμε κ παραλία με την αλμύρα της θάλασσας μουρλια!!

Τι εννοείς αν το έχουν πάρει χαμπάρι;;;αφού όλη μέρα εδώ μέσα λιώνουμε!!! Χαχα

Με κοροϊδεύει ότι μιλάω με τις μανουλες του   fb:lol:

Χαχαχαχαχαχα δε μπορώ με τον άντρα σου....

 

Just now, Renez είπε:

Κ κάτι άλλο μιας κ λέμε για social άντρες κτλ..

Τι σας λένε οι άντρες σας που μιλάτε στο φόρουμ για το μπεμπέ σας κτλ? Το ξέρουν βασικά(εννοώ έχουν πάρει χαμπάρι ή δε το συζητάτε?) Κ αν ναι τι λένε..?

Εγώ του έχω πει απλά ότι είναι μια ομάδα με εγκυμονουσες που γεννάμε ίδιο μήνα! Δεν πολύ ασχολείται γιατί γενικως συνέχεια με κάποιον μιλαω... 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα δεν δεχομεθα άτομα εκτός επαγγελματος, είμαστε κλειστή ομάδα θεωρητικά!!:lol:

Φίλη τα έχουμε στάνταρ οπότε ερχόμαστε κάθε πρωί τα κρουασανακια αυτά...κ τα παίρνουμε κ παραλία με την αλμύρα της θάλασσας μουρλια!!

Τι εννοείς αν το έχουν πάρει χαμπάρι;;;αφού όλη μέρα εδώ μέσα λιώνουμε!!! Χαχα

Με κοροϊδεύει ότι μιλάω με τις μανουλες του   fb:lol:

Κι εμένα αυτό ακριβώς μου λεει:mrgreen: Μανουλες του fb!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχαχα δεν δεχομεθα άτομα εκτός επαγγελματος, είμαστε κλειστή ομάδα θεωρητικά!!:lol:

Φίλη τα έχουμε στάνταρ οπότε ερχόμαστε κάθε πρωί τα κρουασανακια αυτά...κ τα παίρνουμε κ παραλία με την αλμύρα της θάλασσας μουρλια!!

Τι εννοείς αν το έχουν πάρει χαμπάρι;;;αφού όλη μέρα εδώ μέσα λιώνουμε!!! Χαχα

Με κοροϊδεύει ότι μιλάω με τις μανουλες του   fb:lol:

Χαχχαχα κ εμενααα με δουλευειιιι

Ειδικά στην αρχή (πριν το εμπεδώσει!!) Που με έβλεπε να λιώνω εδώ μου έλεγε τύπου

-αχχ καλέ τι έγινε κ έχεις κολλήσει σήμερα,έσπασε το νύχι καμίας φίλης σου?

-κανονισε να μου τις καλέσεις όλες αυτές τις έγκυες στο μαγαζί να τρώνε όσο εσύ να μπούμε μέσα

Κ κάτι τέτοιες αγαπημένες ατάκες που συχνά πυκνά ξεστομίζει..

Βέβαια όταν έβλεπε πόσες απορίες λύνουμε η μία στην άλλη,ότι βοηθιομαστε σε θέματα αγορων-λιστες-οργανωσης κτλ άρχισε να του αρέσει κιόλας..(καλά μεταξύ μας γουστάρει γτ δε πριζω εκείνον με αυτά κ έχω εσάς,τον ξέρω εγωωωω!!!):twisted:

Τώρα είναι σε φαση:

-μιλησες με τα κορίτσια σήμερα?

-κανα νέο απ' την ομάδα?

 

 

 

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχαχαχα δε μπορώ με τον άντρα σου....

 

Εγώ του έχω πει απλά ότι είναι μια ομάδα με εγκυμονουσες που γεννάμε ίδιο μήνα! Δεν πολύ ασχολείται γιατί γενικως συνέχεια με κάποιον μιλαω... 

Εμ για αυτό σου έκανε ο άνθρωπος 2 παιδιά μπαμ μπαμ γτ σου λέει τούτη είναι κοινωνική πολυλογου,δε θα της φτάσει το ένα :P

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Χαχχαχα κ εμενααα με δουλευειιιι

Ειδικά στην αρχή (πριν το εμπεδώσει!!) Που με έβλεπε να λιώνω εδώ μου έλεγε τύπου

-αχχ καλέ τι έγινε κ έχεις κολλήσει σήμερα,έσπασε το νύχι καμίας φίλης σου?

-κανονισε να μου τις καλέσεις όλες αυτές τις έγκυες στο μαγαζί να τρώνε όσο εσύ να μπούμε μέσα

Κ κάτι τέτοιες αγαπημένες ατάκες που συχνά πυκνά ξεστομίζει..

Βέβαια όταν έβλεπε πόσες απορίες λύνουμε η μία στην άλλη,ότι βοηθιομαστε σε θέματα αγορων-λιστες-οργανωσης κτλ άρχισε να του αρέσει κιόλας..(καλά μεταξύ μας γουστάρει γτ δε πριζω εκείνον με αυτά κ έχω εσάς,τον ξέρω εγωωωω!!!):twisted:

Τώρα είναι σε φαση:

-μιλησες με τα κορίτσια σήμερα?

-κανα νέο απ' την ομάδα?

 

 

 

 

Τον έχεις φαλιρισει άτιμη.... Καλε γι αυτό δε λένε τίποτα γιατί δεν τους συμφέρει να τους λεμε όλα αυτά τα εγγγυιστικα προβλήματα μας! Είναι από άλλον πλανήτη...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Τον έχεις φαλιρισει άτιμη.... Καλε γι αυτό δε λένε τίποτα γιατί δεν τους συμφέρει να τους λεμε όλα αυτά τα εγγγυιστικα προβλήματα μας! Είναι από άλλον πλανήτη...

Ε ναι βέβαια!!! 

Εδώ ρε φίλε όταν είδα το τεστ θετικό ηταν μεσημέρι Κυριακής καλή ώρα κ κοιμόταν ο αναίσθητος..πάω με τη τρελή χαρά κ του λέω "ξύπνα μπαμπά, ξύπνα μπαμπά" κάτι μουγκρισε κ μετά του λέω "μωρό μου είμαι έγκυος,είναι θετικό" και λέει "το ξέρω" κ γύρισε πλευρό.. ναι το φως των ματιών μου..

Κ μετά όταν έβγαλα εκείνο το πρωτογαλα από το στήθος (θυμάστε?!) Του λέω κοίτα κοίτα είναι γάλα αυτο(βουρκωμενη από συγκίνηση η γλυκούλα...) Κ μου λέει "από τώρα βγαίνει? Άλλαξε μπλούζα γτ λερωθηκες.." αχχχχ πάλι άγγιξαν τότε τα λόγια του τη ψυχή μου..

 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε ναι βέβαια!!! 

Εδώ ρε φίλε όταν είδα το τεστ θετικό ηταν μεσημέρι Κυριακής καλή ώρα κ κοιμόταν ο αναίσθητος..πάω με τη τρελή χαρά κ του λέω "ξύπνα μπαμπά, ξύπνα μπαμπά" κάτι μουγκρισε κ μετά του λέω "μωρό μου είμαι έγκυος,είναι θετικό" και λέει "το ξέρω" κ γύρισε πλευρό.. ναι το φως των ματιών μου..

Κ μετά όταν έβγαλα εκείνο το πρωτογαλα από το στήθος (θυμάστε?!) Του λέω κοίτα κοίτα είναι γάλα αυτο(βουρκωμενη από συγκίνηση η γλυκούλα...) Κ μου λέει "από τώρα βγαίνει? Άλλαξε μπλούζα γτ λερωθηκες.." αχχχχ πάλι άγγιξαν τότε τα λόγια του τη ψυχή μου..

 

Εγώ καμία φορά όταν ψωνιζω κάτι, του λέω θα έχουμε 2 κοριτσάκια δεν είναι απίστευτο;;; Κ μου λέει ναι! Του λέω τι ναι; Ε αν δεν τα δω μου λέει δε μπορώ να καταλάβω κάτι... μπορεί να σας το έχω ξαναπεί αλλά η κουμπαρα μου μου είπε ότι ο άντρας της συνειδητοποίησε ότι έχουν παιδί στους 3 μήνες!

  • Χαχα 6

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λέει τι χασκογελας πάλι? Τι λέτε? Βέβαια ούτε θέλει να μάθει στην ουσία,ούτε του λέω αλλά είναι χαρούμενος που περνάω καλά κ δν τον πολυπρηζω με τις μουρλιες μου! Βρίσκει την ησυχία του αλλά με μαλώνει κιόλας γτ λέει έχω αποβλακωθει...:P

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ καμία φορά όταν ψωνιζω κάτι, του λέω θα έχουμε 2 κοριτσάκια δεν είναι απίστευτο;;; Κ μου λέει ναι! Του λέω τι ναι; Ε αν δεν τα δω μου λέει δε μπορώ να καταλάβω κάτι... μπορεί να σας το έχω ξαναπεί αλλά η κουμπαρα μου μου είπε ότι ο άντρας της συνειδητοποίησε ότι έχουν παιδί στους 3 μήνες!

Ναι ρε νομίζω η πληοψηφια έτσι είναι..

Σίγουρα υπάρχουν κ φωτεινές εξαιρέσεις που το ζουν από την αρχή φουλ αλλά ως επί το πλείστον κ από τον κύκλο μου που βλέπω οι άντρες θέλουν χειροπιαστές αποδείξεις παιδάκι μου,να τα δουν να λιώσουν μια κ καλή!!

Εμένα πχ κ στην αυχενική κ στη β επιπέδου δακρυσε ο σκατενιος(έτσι καταπίνω τα προηγούμενα γτ έχει κ τα ευαίσθητα του κάπου κάπου) το ίδιο κ όταν τον πρωτοενιωσε στη κοιλιά μου αλλά μόλις περνούν αυτες οι στιγμές ξανά το ίδιο..κ μου το έχει πει κιόλας ότι δεν το έχει συνειδητοποιησει ακόμη..

Το ίδιο βλέπω πχ σε σύγκριση με τη μάνα μ κ τον πατέρα μου κ τη γιαγιά κ τον παππού Μ..οι δε γυναίκες είναι μες τη τρελή χαρά,παίρνουν ήδη δώρα στο μωρό κ έχουμε φτάσει να συζηταμε για το νήπιο που θα τον στείλουμε !! Οι δε άντρες είναι πολύ πιο μαγκωμενοι δλδ λένε τι κάνει ο εγγονός μου μεγαλώνει? Ναι μπαμπά-παππου..ωραία.. τελεία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...