Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Fay_ είπε:

      Νομίζω κάποιοι γιατροί τις δίνουν προληπτικά γιατί με τα οιστρογόνα αυξάνεται ο κίνδυνος πήξης του αίματος αν έχω καταλάβει σωστά.. ο δικός μου γιατρός όμως δεν είναι αυτής της λογικής και μου έλεγε ότι δεν τις χρειάζομαι.. και να τα μας τώρα..

      έχεις εικονα αν τις σταματούν μετά απο ενα διάστημα αν επιτευχθει εγκυμοσυνη;;

      Ακούω και εγω αυτη την αποψη απο μερικους οτι δεν ειναι απαραιτητες

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Νομίζω οι πιο πολλοί μπαμπάδες όταν το δουν παίρνουν χαμπάρι τι γίνεται...αλλά έχουν κι αυτοί τα άγχη τους κι ας μην εκφράζονται! Τα οικονομικά, αν θα μπορούν να βοηθήσουν εμάς με το μωρό κ αν έχουν την υπομονη που χρειάζεται, πιο πρακτικά πράγματα! Εμένα χθες μου είπε ότι ανησυχεί Μήπως έρθει νωρίτερα η μπέμπα! Αυτά που σκέφτομαι κι εγώ δλδ χωρίς να του το έχω πει! 

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ναι ρε νομίζω η πληοψηφια έτσι είναι..

Σίγουρα υπάρχουν κ φωτεινές εξαιρέσεις που το ζουν από την αρχή φουλ αλλά ως επί το πλείστον κ από τον κύκλο μου που βλέπω οι άντρες θέλουν χειροπιαστές αποδείξεις παιδάκι μου,να τα δουν να λιώσουν μια κ καλή!!

Εμένα πχ κ στην αυχενική κ στη β επιπέδου δακρυσε ο σκατενιος(έτσι καταπίνω τα προηγούμενα γτ έχει κ τα ευαίσθητα του κάπου κάπου) το ίδιο κ όταν τον πρωτοενιωσε στη κοιλιά μου αλλά μόλις περνούν αυτες οι στιγμές ξανά το ίδιο..κ μου το έχει πει κιόλας ότι δεν το έχει συνειδητοποιησει ακόμη..

Το ίδιο βλέπω πχ σε σύγκριση με τη μάνα μ κ τον πατέρα μου κ τη γιαγιά κ τον παππού Μ..οι δε γυναίκες είναι μες τη τρελή χαρά,παίρνουν ήδη δώρα στο μωρό κ έχουμε φτάσει να συζηταμε για το νήπιο που θα τον στείλουμε !! Οι δε άντρες είναι πολύ πιο μαγκωμενοι δλδ λένε τι κάνει ο εγγονός μου μεγαλώνει? Ναι μπαμπά-παππου..ωραία.. τελεία!

Εμένα ο πατέρας μου με παίρνει κάθε μέρα κ με ρωτάει αν κλωτσάνε κ από μέσα η μάνα μου του φωναζει ότι όταν ήταν έγκυος αυτή δεν τη ρώτησε ποτέ! Χαχαχχαχα  

Εντάξει δε μπορώ να πω έχει συγκινηθεί στην αυχενική... αλλά στη β επιπέδου δείχνει κάποια στιγμή πολύ γρήγορα τα χειλάκια κ τη μυτούλα της μιας κ του λέω μετά δεν ήταν πολύ όμορφη; Μου λέει σαν alien είναι όλο Κόκκαλα βλέπουμε.

ερχεται βέβαια μου φιλάει την κοιλιτσα κ χτυπάει με το δάχτυλο κ λέει knock knock! Who’s there? Daddyyyy

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εμένα ο πατέρας μου με παίρνει κάθε μέρα κ με ρωτάει αν κλωτσάνε κ από μέσα η μάνα μου του φωναζει ότι όταν ήταν έγκυος αυτή δεν τη ρώτησε ποτέ! Χαχαχχαχα  

Εντάξει δε μπορώ να πω έχει συγκινηθεί στην αυχενική... αλλά στη β επιπέδου δείχνει κάποια στιγμή πολύ γρήγορα τα χειλάκια κ τη μυτούλα της μιας κ του λέω μετά δεν ήταν πολύ όμορφη; Μου λέει σαν alien είναι όλο Κόκκαλα βλέπουμε.

ερχεται βέβαια μου φιλάει την κοιλιτσα κ χτυπάει με το δάχτυλο κ λέει knock knock! Who’s there? Daddyyyy

Έλαααα έχει κ αυτός τον τρόπο του μωρεεε:x

Κ εμένα ακόμη alien το λέει..<_<

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχει λίγες μέρες το νινι κλωτσαει κ τρανταζομαι ολόκληρη! Το παθαίνετε???

Στη πρώτη εγκυμοσύνη αυτό είχε γίνει πιο μετά νομιζω...

Ναι Καλε εδώ κ καιρο... χθες έφαγα μια κλωτσιά στην κύστη δάκρυσα από τον πόνο.


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι Καλε εδώ κ καιρο... χθες έφαγα μια κλωτσιά στην κύστη δάκρυσα από τον πόνο.

Εσύ είσαι ειδική περίπτωση! Εκτός του ότι είναι δύο, είναι κοριτσαροι κ τσακώνονται! Οπότε μόνο περα δωθε πρέπει να πηγαίνει η κοιλιά σου!!!

Ποσα γραμμάρια ήταν τελευταία φορά?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εσύ είσαι ειδική περίπτωση! Εκτός του ότι είναι δύο, είναι κοριτσαροι κ τσακώνονται! Οπότε μόνο περα δωθε πρέπει να πηγαίνει η κοιλιά σου!!!

Ποσα γραμμάρια ήταν τελευταία φορά?

780 κ 760! Ναι ναι φαντάσου τι θα γίνεται από δω κ πέρα....κυματίζει η κοιλιά μου σαν σημαία!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

780 κ 760! Ναι ναι φαντάσου τι θα γίνεται από δω κ πέρα....κυματίζει η κοιλιά μου σαν σημαία!

Ορίστε! Κοριτσαροι! 

Κουράγιο μάνα,θα το χρειαστείς! Σκέφτομαι πως πονάνε τα πλευρά μου ώρες ώρες κ φαντάζομαι εσένα .

Δεν έμεινε πολύ! Ενας Αύγουστος!:x

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ορίστε! Κοριτσαροι! 

Κουράγιο μάνα,θα το χρειαστείς! Σκέφτομαι πως πονάνε τα πλευρά μου ώρες ώρες κ φαντάζομαι εσένα .

Δεν έμεινε πολύ! Ενας Αύγουστος!:x

 

Ααααα μη μου λες τέτοια κ με αγχωνεις... σκέφτομαι ότι σε 2 μήνες θα γεννήσω κ θέλω να βάλω τα κλάμματα!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ εμένα γίνεται αυτό το ταρακουνημα κ τράνταγμα πολύ συχνά να κ τώρα που σας γράφω καλή ώρα δίνει πόνο(για αυτό σας λέω αγχώνομαι αν λίγο δεν το νιώθω το μαιμουδι μου!!)

Η κύστη μου σας ξανά είπα πόσο πονάει αλλά στα πλευρά (ευτυχώς!!!) Δεν έχω νιώσει πόνο ,ούτε θελωωωω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ααααα μη μου λες τέτοια κ με αγχωνεις... σκέφτομαι ότι σε 2 μήνες θα γεννήσω κ θέλω να βάλω τα κλάμματα!

Λογικό είναι να αγχώνεσαι! Δε θες να δεις όμως κ τα φατσακια τους??? Κ να τα πάρεις επιτέλους αγκαλίτσα???

Πόσο μάλλον που είναι δύο κ θα είναι διπλή η χαρά!! Υπάρχουν κ πολύ δύσκολες στιγμές, αλλά ξεπερνιουνται! Αν ήταν μόνο δύσκολα,δεν θα κάναμε κ δεύτερα κ τρίτα μωρά!

Just now, Renez είπε:

Κ εμένα γίνεται αυτό το ταρακουνημα κ τράνταγμα πολύ συχνά να κ τώρα που σας γράφω καλή ώρα δίνει πόνο(για αυτό σας λέω αγχώνομαι αν λίγο δεν το νιώθω το μαιμουδι μου!!)

Η κύστη μου σας ξανά είπα πόσο πονάει αλλά στα πλευρά (ευτυχώς!!!) Δεν έχω νιώσει πόνο ,ούτε θελωωωω

Να μη κρατάς τα τσισακια καθόλου!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή Κυριακή! Από σήμερα μετράω τις μέρες αντίστροφα για το επόμενο ραντεβού να δούμε το μωράκι μας. Κοντά ένας μήνας έχει περάσει από την τελευταία φορά. Δε ξερω πώς έχω αντέξει. Γελάγαμε με τον άντρα μου χθες, μου λέει στο utube όλο βιντεο με καρότσια και μωρά μου βγαζει :D:D

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Καλημέρα καλή Κυριακή! Από σήμερα μετράω τις μέρες αντίστροφα για το επόμενο ραντεβού να δούμε το μωράκι μας. Κοντά ένας μήνας έχει περάσει από την τελευταία φορά. Δε ξερω πώς έχω αντέξει. Γελάγαμε με τον άντρα μου χθες, μου λέει στο utube όλο βιντεο με καρότσια και μωρά μου βγαζει :D:D

Κι εγώ έχω σε δύο εβδομάδες κ περιμένω πως κ πως!!! Να δω το αντρακι μου που μας κρύβεται!

Σε αυτό το ραντεβού θα είναι κ ο μεγάλος μαζί, να δει τον αδερφούλη στην κοιλίτσα!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Λογικό είναι να αγχώνεσαι! Δε θες να δεις όμως κ τα φατσακια τους??? Κ να τα πάρεις επιτέλους αγκαλίτσα???

Πόσο μάλλον που είναι δύο κ θα είναι διπλή η χαρά!! Υπάρχουν κ πολύ δύσκολες στιγμές, αλλά ξεπερνιουνται! Αν ήταν μόνο δύσκολα,δεν θα κάναμε κ δεύτερα κ τρίτα μωρά!

Να μη κρατάς τα τσισακια καθόλου!!

Θέλω πολύ να τα δω, να δω ότι είναι καλά τα μωράκια μου...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...