Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Πφφφ οπότε εκεί θα ήταν καλύτερο να μην πάτε Ειρηνουλα μου,δεν είμαστε για να διακυνδινευουμε τώρα..

Καλά κάνεις κ σκέφτεσαι κ τον αντρουλη σου εννοείται κ ναι να πάτε κάπου(είτε ξενοδοχείο είτε airbnb αφιέρωσε 10' μόλις φτάσεις έχε ένα ντετολ μαζί κ κάνε μια το μπάνιο κ λίγο κομοδίνα κτλ..εγώ η ύστερο το έκανα αυτό κ προ κορονοιου:rolleyes:..ειδικά το κοντρόλ της tv!!) Απλα να κοιτάξεις να μην είσαι πολύ καμρυα από κάποιο κέντρο υγείας ο μη γένοιτο κάτι να είσαι ασφαλής!! Κ να σου πω κ κατι,? Κ η ξαπλωστρα για αραλικι μια χαρά είναι..έτσι να αλλάξετε παραστάσεις..

Να περασετε σουπεεερ!!!!

Ααα είναι τόσο...οκ..

Τουλάχιστον έχετε πάρει κάποια έστω κ εκτός σπιτιού..

Ευελπιστώ μόλις μπεις στον μήνα σου με το καλό να λογικευτει κ να σ αφήσει να τα φέρετε όλα σπίτι ώστε να προλάβεις να τακτοποιήθεις πριν έρθει το νινι..

Τι να τους κάνουμε?!:P

Γρομπαλακια σαν κάτι τοίχους που είναι έξω σε πολυκατοικίες πχ? Σαγρε? Γτ αν είναι έτσι δεν είμαι σίγουρη ότι θα κολλήσουν καλά αγαπη μου..

11 η ώρα κ δεν έχεις φάει τπτ ακόμη?? Θα είχα λιπουυμισει ηδηηηηη φιληηηηη :P

Όλα να πάνε σούπερ!!!!

Ααααα τι μνμ κ εμείς στην απέξω???? Καλααααα θα στείλω κ εγώ μνμ στην @Eva137 τη κοιλουμπα μου γτ εδώ δε μ αφήνει να το ανεβάσω η βλακεία!!!!

Ρε είσαι χαζή; Σε εσένα εστειλα... είσαι το παντοτινό ειρηνακι μου!!!

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε είσαι χαζή; Σε εσένα εστειλα... είσαι το παντοτινό ειρηνακι μου!!!

χαχαχα εγω παρολο που κοιταξα τα εισερχομενα μου.... δεν αμφεβαλλα ποτε ότι το έστειλε σε εσένα @Renez!!!!

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

χαχαχα εγω παρολο που κοιταξα τα εισερχομενα μου.... δεν αμφεβαλλα ποτε ότι το έστειλε σε εσένα @Renez!!!!

 

Της ηρθε τώρα παιδιά να με πει "Ειρηνακι" τι να καταλάβουμε κ εμείς??Αφού είναι phyco αυτή η κοπέλα :x

  • Χαχα 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Πφφφ οπότε εκεί θα ήταν καλύτερο να μην πάτε Ειρηνουλα μου,δεν είμαστε για να διακυνδινευουμε τώρα..

Καλά κάνεις κ σκέφτεσαι κ τον αντρουλη σου εννοείται κ ναι να πάτε κάπου(είτε ξενοδοχείο είτε airbnb αφιέρωσε 10' μόλις φτάσεις έχε ένα ντετολ μαζί κ κάνε μια το μπάνιο κ λίγο κομοδίνα κτλ..εγώ η ύστερο το έκανα αυτό κ προ κορονοιου:rolleyes:..ειδικά το κοντρόλ της tv!!) Απλα να κοιτάξεις να μην είσαι πολύ καμρυα από κάποιο κέντρο υγείας ο μη γένοιτο κάτι να είσαι ασφαλής!! Κ να σου πω κ κατι,? Κ η ξαπλωστρα για αραλικι μια χαρά είναι..έτσι να αλλάξετε παραστάσεις..

Να περασετε σουπεεερ!!!!

Ααα είναι τόσο...οκ..

Τουλάχιστον έχετε πάρει κάποια έστω κ εκτός σπιτιού..

Ευελπιστώ μόλις μπεις στον μήνα σου με το καλό να λογικευτει κ να σ αφήσει να τα φέρετε όλα σπίτι ώστε να προλάβεις να τακτοποιήθεις πριν έρθει το νινι..

Τι να τους κάνουμε?!:P

Γρομπαλακια σαν κάτι τοίχους που είναι έξω σε πολυκατοικίες πχ? Σαγρε? Γτ αν είναι έτσι δεν είμαι σίγουρη ότι θα κολλήσουν καλά αγαπη μου..

11 η ώρα κ δεν έχεις φάει τπτ ακόμη?? Θα είχα λιπουυμισει ηδηηηηη φιληηηηη :P

Όλα να πάνε σούπερ!!!!

Ααααα τι μνμ κ εμείς στην απέξω???? Καλααααα θα στείλω κ εγώ μνμ στην @Eva137 τη κοιλουμπα μου γτ εδώ δε μ αφήνει να το ανεβάσω η βλακεία!!!!

Όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό!!απλά δεν είναι τέρμα λείος!!!θα δούμε...μόλις το παραλάβω θα σας πω τα χαμπερια μου...

Σε άλλα νέα η μικρή σήμερα έχει βολευτει πάνω στην κύστη μου και μου έχει ξετιναξει τα πέταλα μετά συγχωρήσεως:(

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Υπομονή κορίτσι μου...σε τι φάση είσαι?? Έχει περάσει η πρώτη ώρα τουλάχιστον?

Nai nai,exw allo ena misawro gia tin triti fora me to aima kai telos.

Eutuxws me to kinito k to diavasma perase i wra

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πφφφ οπότε εκεί θα ήταν καλύτερο να μην πάτε Ειρηνουλα μου,δεν είμαστε για να διακυνδινευουμε τώρα..

Καλά κάνεις κ σκέφτεσαι κ τον αντρουλη σου εννοείται κ ναι να πάτε κάπου(είτε ξενοδοχείο είτε airbnb αφιέρωσε 10' μόλις φτάσεις έχε ένα ντετολ μαζί κ κάνε μια το μπάνιο κ λίγο κομοδίνα κτλ..εγώ η ύστερο το έκανα αυτό κ προ κορονοιου:rolleyes:..ειδικά το κοντρόλ της tv!!) Απλα να κοιτάξεις να μην είσαι πολύ καμρυα από κάποιο κέντρο υγείας ο μη γένοιτο κάτι να είσαι ασφαλής!! Κ να σου πω κ κατι,? Κ η ξαπλωστρα για αραλικι μια χαρά είναι..έτσι να αλλάξετε παραστάσεις..

Να περασετε σουπεεερ!!!!

Ααα είναι τόσο...οκ..

Τουλάχιστον έχετε πάρει κάποια έστω κ εκτός σπιτιού..

Ευελπιστώ μόλις μπεις στον μήνα σου με το καλό να λογικευτει κ να σ αφήσει να τα φέρετε όλα σπίτι ώστε να προλάβεις να τακτοποιήθεις πριν έρθει το νινι..

Τι να τους κάνουμε?!:P

Γρομπαλακια σαν κάτι τοίχους που είναι έξω σε πολυκατοικίες πχ? Σαγρε? Γτ αν είναι έτσι δεν είμαι σίγουρη ότι θα κολλήσουν καλά αγαπη μου..

11 η ώρα κ δεν έχεις φάει τπτ ακόμη?? Θα είχα λιπουυμισει ηδηηηηη φιληηηηη :P

Όλα να πάνε σούπερ!!!!

Ααααα τι μνμ κ εμείς στην απέξω???? Καλααααα θα στείλω κ εγώ μνμ στην @Eva137 τη κοιλουμπα μου γτ εδώ δε μ αφήνει να το ανεβάσω η βλακεία!!!!

Ευελπιστώ ναι.. Θελω μεχρι τέλη Αυγούστου να χω ολοκληρώσει αυτά που εχω στο μυαλο μ.. 

Ναι παιρνω αντιβίωση κλαρισιντ για 7μερες και και αύριο περιμένω και τα αποτελέσματα του άντρα μ αν και επειδη δεν είχα επαφές δε νομιζω να έχει κατι.. Στενοχωρηθηκα λιγο π παιρνω αντιβίωση αλλα επειδη ειναι στο 2 τριμήνο και είναι παλια αντιβίωση ο γιατρός με καθυσηχασε! 

@Annou υπομονή! Τα αποτελέσματα θα ναι σίγουρα καλα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Nai nai,exw allo ena misawro gia tin triti fora me to aima kai telos.

Eutuxws me to kinito k to diavasma perase i wra

Ισχύει κ εμένα λίγο εδώ στην ομαδουλα μας λίγο με ειδήσεις που διάβαζα στο κινητό πέρασε πολύ πιο γρήγορα κ ευχάριστα η ώρα..

Το απόγευμα περιμένουμε τα νέα σου!!

Just now, Marti είπε:

Ευελπιστώ ναι.. Θελω μεχρι τέλη Αυγούστου να χω ολοκληρώσει αυτά που εχω στο μυαλο μ.. 

Ναι παιρνω αντιβίωση κλαρισιντ για 7μερες και και αύριο περιμένω και τα αποτελέσματα του άντρα μ αν και επειδη δεν είχα επαφές δε νομιζω να έχει κατι.. Στενοχωρηθηκα λιγο π παιρνω αντιβίωση αλλα επειδη ειναι στο 2 τριμήνο και είναι παλια αντιβίωση ο γιατρός με καθυσηχασε! 

@Annou υπομονή! Τα αποτελέσματα θα ναι σίγουρα καλα! 

Πόσων εβδομαδων είσαι Μαρτακι??

Μη στεναχωριέσαι από τη στιγμή που στην έγραψε ο γιατρός σου όλα καλά!! Δε νομίζω να ήθελε να διακυνδινεψεις το παραμικρό!! Θα περάσει κ θα είναι όλα καλά μετά!!

Just now, Hliolousti είπε:

Όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό!!απλά δεν είναι τέρμα λείος!!!θα δούμε...μόλις το παραλάβω θα σας πω τα χαμπερια μου...

Σε άλλα νέα η μικρή σήμερα έχει βολευτει πάνω στην κύστη μου και μου έχει ξετιναξει τα πέταλα μετά συγχωρήσεως:(

Πωωω φίλη σε νιώθω το ειχα αν θυμάσαι τις προηγούμενες ημέρες σε σημείο που πονούσε η κύστη μου. 

Να σου πω την αλήθεια το βράδυ που ξάπλωσα κ έβαλα κρεμουλα κλασσικά του έκανα κάποιες ανωδικες κινήσεις πολύ απαλές στον μπέμπη μπας κ ανέβει λίγο κ ηρεμισω..

Την επόμενη ημέρα όντως είχε άλλαξει θέση ο κύριος χωρίς βέβαια να ξέρω αν το έκανε τυχαία ή όντως τον ενόχλησε η μανούλα :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Irinoula86 αν θες τόσο πολύ μήνυμα μου να σου στείλω κ εσένα ένα μήνυμα λατρείας! 
@Marti μη στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε! Δυστυχώς εμείς πι γυναίκες είμαστε γενικά ευάλωτες στα μικρόβια ποσό μάλλον τώρα στην εγκυμοσύνη! 
απο εκπτώσεις μαλλιά....τίποτα της προκοπής!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Μπήκα και το είδα!!!!μοιάζει πααααρααα πολύ με αυτό που παρήγγειλα απλά τα δικα σου μπορείς να τα μοιρασεις στο δωμάτιο όπως θέλεις!!!πολύ όμορφο είναι!!!!

ναι επειδή έχω μεγάλο τοίχο θέλω να τα σπάσω, και το δικό σου μου άρεσε αλλά δεν μπορώ να το χωρίσω!! οι πεταλουδίτσες οι απλές ροζ που έχει λες θα ταιριάζουν η θα το κάνω τσαντίρι το δωμάτιο??:lol:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Ax koritsia mou sas euxaristw polu!!

Avrio tha vgoun oi exetaseis.

Trexw polu me douleia k den exw prolavei sas diavasw.Einai 18 selides!Elpizw oles na eiste kala k eseis!♥️

Ναιιιι λέγαμε πάνω κάτω για το πόσο σαραβαλιαζουμε αργά κ σταθερά(άλλη έχει πόνο σε μέση,άλλη σε πλευρά, κράμπες, πρήξιμο κτλ..) λέγαμε για το ποιες έχουν social media κ αν τα χρησιμοποιούν (οι πιο πολλές έχουν fb κ δεν μπαίνουν,κάποιες δν έχουμε τπτ κ κάποιες έχουν κ Instagram παρακαλώ!) Συζητήσαμε για το αν ξέρουν οι άντρες μας για το φόρουμ κ την άποψη τους για αυτό(οι πιο πολλοι ήταν δυστακτικοι με αυτό ή μας κορόιδευαν )αλλά βλέποντας να κρατάει πλέον 7 μήνες τούτη η κολόνια έχουν αλλάξει στάση κ πλεν πολλοί ρωτάνε κ "τι κάνουν τα κορίτσια?!" Χμμμμ λέγαμε το σκ για τη θάλασσα..κάποιες βούτηξαν άλλες όχι κ άλλες θέλαμε κ ζηλευαμε..

Αυτά πάνω κάτω τα υπόλοιπα δεν δέχεται ο αντιχειρας μου να κάτσει να τα γράψει γτ θα με εγκαταλείψει λεει :P

Just now, EugenJen είπε:

ναι επειδή έχω μεγάλο τοίχο θέλω να τα σπάσω, και το δικό σου μου άρεσε αλλά δεν μπορώ να το χωρίσω!! οι πεταλουδίτσες οι απλές ροζ που έχει λες θα ταιριάζουν η θα το κάνω τσαντίρι το δωμάτιο??:lol:

Όχι μαρή ακόμη..δοκίμασε με αυτά πρώτα κ έπειτα αν δε σου φανεί γεμάτο πάρε κ κάτι άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναιιιι λέγαμε πάνω κάτω για το πόσο σαραβαλιαζουμε αργά κ σταθερά(άλλη έχει πόνο σε μέση,άλλη σε πλευρά, κράμπες, πρήξιμο κτλ..) λέγαμε για το ποιες έχουν social media κ αν τα χρησιμοποιούν (οι πιο πολλές έχουν fb κ δεν μπαίνουν,κάποιες δν έχουμε τπτ κ κάποιες έχουν κ Instagram παρακαλώ!) Συζητήσαμε για το αν ξέρουν οι άντρες μας για το φόρουμ κ την άποψη τους για αυτό(οι πιο πολλοι ήταν δυστακτικοι με αυτό ή μας κορόιδευαν )αλλά βλέποντας να κρατάει πλέον 7 μήνες τούτη η κολόνια έχουν αλλάξει στάση κ πλεν πολλοί ρωτάνε κ "τι κάνουν τα κορίτσια?!" Χμμμμ λέγαμε το σκ για τη θάλασσα..κάποιες βούτηξαν άλλες όχι κ άλλες θέλαμε κ ζηλευαμε..

Αυτά πάνω κάτω τα υπόλοιπα δεν δέχεται ο αντιχειρας μου να κάτσει να τα γράψει γτ θα με εγκαταλείψει λεει :P

Τις εξετάσεις από την καμπύλη τις πήρες εσυ;;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Ευελπιστώ ναι.. Θελω μεχρι τέλη Αυγούστου να χω ολοκληρώσει αυτά που εχω στο μυαλο μ.. 

Ναι παιρνω αντιβίωση κλαρισιντ για 7μερες και και αύριο περιμένω και τα αποτελέσματα του άντρα μ αν και επειδη δεν είχα επαφές δε νομιζω να έχει κατι.. Στενοχωρηθηκα λιγο π παιρνω αντιβίωση αλλα επειδη ειναι στο 2 τριμήνο και είναι παλια αντιβίωση ο γιατρός με καθυσηχασε! 

@Annou υπομονή! Τα αποτελέσματα θα ναι σίγουρα καλα! 

περαστικούλια κορίτσι μου, κ εγω έχω δεύτερη καλλιέργεια τέλος του μήνα, η πρώτη είχε βγει και σε εμένα καθαρή, αλλά μια φοβία την έχω!!

Μωρέ μην ανησυχείς είμαστε σε προχωρημένο στάδιο τώρα , δεν υπάρχει θέμα με την αντιβίωση. Εννοείται καλύτερα να μην έπαιρνες αλλά δεν είναι πια και τόσο τραγικό!!

κορίτσια εγώ κοιτάω τον άντρα μου και σταυροκοπιέμαι, ποσο με προσέχει, πόσο ασχολείται με τα πράγματα της μπέμπας, σκεφτείτε εγώ η ανεπρόκοπη τα πράγματα που μας είχαν δώσει τα είχα ακόμα σαλόνι και ξυπνάω μια μέρα το πρωί και τα βλέπω όλα τακτοποιημένα όμορφα και ωραία στο δωμάτιο της!και μιλάμε για ένα άνθρωπο που με δουλειές δεν το χει καθόλου,!!Μακάρι να του μείνει και μετά την γέννα!!έχω σοκαριστεί!!!:wub: 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...