Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Τις εξετάσεις από την καμπύλη τις πήρες εσυ;;;;

Ααααα τούτη δε με παρακολουθεί μου φαίνεταιιιι!!!

Ναιιι είχα 81,97 κ 98.. τη δεύτερη φορά δλδ αφού την είχα πιει τη βλακεία είχα κ ελαφρά υπογλυκαιμία αντί για αύξηση..

Όπως έβγαινε κ στο σάκχαρο στις αιματολογικές τις απλές υπογλυκαιμία ελεφρυα..

Οπότε όχι μόνο δεν μου είπε διατροφή αλλά μου είπε να έχω κ καραμέλες στη τσάντα μου καλού κακου:ph34r:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ναιιιι λέγαμε πάνω κάτω για το πόσο σαραβαλιαζουμε αργά κ σταθερά(άλλη έχει πόνο σε μέση,άλλη σε πλευρά, κράμπες, πρήξιμο κτλ..) λέγαμε για το ποιες έχουν social media κ αν τα χρησιμοποιούν (οι πιο πολλές έχουν fb κ δεν μπαίνουν,κάποιες δν έχουμε τπτ κ κάποιες έχουν κ Instagram παρακαλώ!) Συζητήσαμε για το αν ξέρουν οι άντρες μας για το φόρουμ κ την άποψη τους για αυτό(οι πιο πολλοι ήταν δυστακτικοι με αυτό ή μας κορόιδευαν )αλλά βλέποντας να κρατάει πλέον 7 μήνες τούτη η κολόνια έχουν αλλάξει στάση κ πλεν πολλοί ρωτάνε κ "τι κάνουν τα κορίτσια?!" Χμμμμ λέγαμε το σκ για τη θάλασσα..κάποιες βούτηξαν άλλες όχι κ άλλες θέλαμε κ ζηλευαμε..

Αυτά πάνω κάτω τα υπόλοιπα δεν δέχεται ο αντιχειρας μου να κάτσει να τα γράψει γτ θα με εγκαταλείψει λεει :P

Όχι μαρή ακόμη..δοκίμασε με αυτά πρώτα κ έπειτα αν δε σου φανεί γεμάτο πάρε κ κάτι άλλο..

ε τώρα συγγνώμη 7 ευρώ  έχουν οι πεταλούδες, πιο πολύ θα μου στοιχίσουν τα μεταφορικά να τις πάρω αργότερα μόνες τους.μάλλον θα τις πάρω τώρα και το πολύ πολύ να μην τις βάλω, ή να τις βάλω στην πόρτα του δωματίου της απέξω!! 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@EugenJen Γλυκούλης μωρεεε, πριγκίπισσες θα σας έχει!!:wub:

Ε αν του περισσεύει κ λίγη ενέργεια στείλτον μου κ από δω μπας κ κάποιος μου φτιάξει το κουρτινόξυλο γτ είμαι ήδη στη δεύτερη εβδομάδα που παρακαλαω τον άντρα μου:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα τούτη δε με παρακολουθεί μου φαίνεταιιιι!!!

Ναιιι είχα 81,97 κ 98.. τη δεύτερη φορά δλδ αφού την είχα πιει τη βλακεία είχα κ ελαφρά υπογλυκαιμία αντί για αύξηση..

Όπως έβγαινε κ στο σάκχαρο στις αιματολογικές τις απλές υπογλυκαιμία ελεφρυα..

Οπότε όχι μόνο δεν μου είπε διατροφή αλλά μου είπε να έχω κ καραμέλες στη τσάντα μου καλού κακου:ph34r:

τι καραμέλες μωρε??χτύπα εκει τα παγωτάκια σου να ισιωνεις!!!

Πήρα το ασβέστιο σου!!Με 'έσωσες φίλη, μου κάθεται και αυτό βαρύ δεν λέω, αλλά τουλάχιστον το καταφέρνω!!

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ahahahah eisai fantastiki @renez 

Na sas pw k egw loipon!!!

Me pianei upervolika i mesi mou ama eimai polles wres orthia.

Egw exw k insta k fcb alla fcb den xrisimopoiw katholou para mono gia douleia.

Egw tou antra mou tou lew ta simantika pou thewrw apo dw k sas gnwrizei kuries mou.

Auta apo mena♥️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

ε τώρα συγγνώμη 7 ευρώ  έχουν οι πεταλούδες, πιο πολύ θα μου στοιχίσουν τα μεταφορικά να τις πάρω αργότερα μόνες τους.μάλλον θα τις πάρω τώρα και το πολύ πολύ να μην τις βάλω, ή να τις βάλω στην πόρτα του δωματίου της απέξω!! 

Ααααα νταξξξ αν είναι για τόσα..εμένα 32 έκανε αυτό που του πήρα τρομάρα μου αλλά ομολογώ γέμισε τον τοίχο!!

Το πολύ πολύ τις βάζεις στη ντουλάπα ή στον απέναντι τοίχο;)

Just now, EugenJen είπε:

τι καραμέλες μωρε??χτύπα εκει τα παγωτάκια σου να ισιωνεις!!!

Πήρα το ασβέστιο σου!!Με 'έσωσες φίλη, μου κάθεται και αυτό βαρύ δεν λέω, αλλά τουλάχιστον το καταφέρνω!!

 

Χαχαχχα να σου πω....

Ε ναι ρε αυτό κατεβαίνει τουλάχιστον δε το συζητάω!! Χαίρομαι που το βολευτηκες γτ αρκετά σε είχε βασανίσει η βλακεία η άλλη!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ισχύει κ εμένα λίγο εδώ στην ομαδουλα μας λίγο με ειδήσεις που διάβαζα στο κινητό πέρασε πολύ πιο γρήγορα κ ευχάριστα η ώρα..

Το απόγευμα περιμένουμε τα νέα σου!!

Πόσων εβδομαδων είσαι Μαρτακι??

Μη στεναχωριέσαι από τη στιγμή που στην έγραψε ο γιατρός σου όλα καλά!! Δε νομίζω να ήθελε να διακυνδινεψεις το παραμικρό!! Θα περάσει κ θα είναι όλα καλά μετά!!

Πωωω φίλη σε νιώθω το ειχα αν θυμάσαι τις προηγούμενες ημέρες σε σημείο που πονούσε η κύστη μου. 

Να σου πω την αλήθεια το βράδυ που ξάπλωσα κ έβαλα κρεμουλα κλασσικά του έκανα κάποιες ανωδικες κινήσεις πολύ απαλές στον μπέμπη μπας κ ανέβει λίγο κ ηρεμισω..

Την επόμενη ημέρα όντως είχε άλλαξει θέση ο κύριος χωρίς βέβαια να ξέρω αν το έκανε τυχαία ή όντως τον ενόχλησε η μανούλα :P

Εγώ τώρα ήπια ένα παγωμένο φυσικό χυμό και περπάτησα ένα μισάωρο και πρέπει να την ξεβολεψα την κυρία!!!ελπίζω όμως να μην ξαναβολευετει σε λίγο και μου κοπεί η χαρά!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα νταξξξ αν είναι για τόσα..εμένα 32 έκανε αυτό που του πήρα τρομάρα μου αλλά ομολογώ γέμισε τον τοίχο!!

Το πολύ πολύ τις βάζεις στη ντουλάπα ή στον απέναντι τοίχο;)

Χαχαχχα να σου πω....

Ε ναι ρε αυτό κατεβαίνει τουλάχιστον δε το συζητάω!! Χαίρομαι που το βολευτηκες γτ αρκετά σε είχε βασανίσει η βλακεία η άλλη!!

καλά τα λέλουδα και εμένα καπου εκεί στο 40αρι είναι ε να πάρω κ τις πεταλούδες γιατί είμαι και ντρουμπου ντρουμπου εγώ μην ξεχνιόμαστε!!!

Να στον στείλω για τα κουρτινόξυλα, αλλά ο καλός μου δεν είναι του προγράμματος, δλδ θα του την βαρέσει 2 η ωρα το βράδυ να τα τακτοποιήσει ε τότε θα το κάνει. εδώ σου λέω έπεσα για ύπνο με ένα σαλόνι χάλια κ ξύπνησα με τακτοποιημένο παιδικό!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

καλά τα λέλουδα και εμένα καπου εκεί στο 40αρι είναι ε να πάρω κ τις πεταλούδες γιατί είμαι και ντρουμπου ντρουμπου εγώ μην ξεχνιόμαστε!!!

Να στον στείλω για τα κουρτινόξυλα, αλλά ο καλός μου δεν είναι του προγράμματος, δλδ θα του την βαρέσει 2 η ωρα το βράδυ να τα τακτοποιήσει ε τότε θα το κάνει. εδώ σου λέω έπεσα για ύπνο με ένα σαλόνι χάλια κ ξύπνησα με τακτοποιημένο παιδικό!!

Ααααα όχι κυρία μου δε μπορώ μεταμεσονύχτιες δουλειές ,θα τάξω παστίτσιο πάλι μου φαινεται στη κολόνα του σπιτιού μου:mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ναι επειδή έχω μεγάλο τοίχο θέλω να τα σπάσω, και το δικό σου μου άρεσε αλλά δεν μπορώ να το χωρίσω!! οι πεταλουδίτσες οι απλές ροζ που έχει λες θα ταιριάζουν η θα το κάνω τσαντίρι το δωμάτιο??:lol:

Επειδή θα πάρεις 8 λέλουδα,νομίζω πως αρκούν!όσο μεγάλος κι αν είναι ο τοίχος δε θα θέλεις να βάλεις ένα καδρακι;αυτά με τα γύψινα αποτυπώματα από τα πατουσινια της ή κανέναν υπέρηχο ή κανένα ωραίο πινακακι;

Εγώ πχ αυτό το αυτοκόλλητο θα το βάλλω να φαίνεται ανάμεσα από την κουνουπιέρα και δεξια-αριστερα θα βάλω κάνα ραφακι με κάνα ωραίο μπιχλιμπιδακι,και όλα τα άλλα που σου είπα παραπανω

Just now, Annou είπε:

Nai nai,exw allo ena misawro gia tin triti fora me to aima kai telos.

Eutuxws me to kinito k to diavasma perase i wra

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!Πάει πέρασε κι αυτό!:razz:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Επειδή θα πάρεις 8 λέλουδα,νομίζω πως αρκούν!όσο μεγάλος κι αν είναι ο τοίχος δε θα θέλεις να βάλεις ένα καδρακι;αυτά με τα γύψινα αποτυπώματα από τα πατουσινια της ή κανέναν υπέρηχο ή κανένα ωραίο πινακακι;

Εγώ πχ αυτό το αυτοκόλλητο θα το βάλλω να φαίνεται ανάμεσα από την κουνουπιέρα και δεξια-αριστερα θα βάλω κάνα ραφακι με κάνα ωραίο μπιχλιμπιδακι,και όλα τα άλλα που σου είπα παραπανω

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!Πάει πέρασε κι αυτό!:razz:

Ρεεε αυτά τα γύψινα που τα βρίσκω??? 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες κάνανε εξετάσεις!

Εγώ τώρα γύρισα από δουλίτσες κ βολτα σε οοοοολο το κέντρο ποδαρατο! 

Είδα πολύ ωραία φορμακια στο πρινεϊταλ,στον όροφο όμως που ήταν δεν είχε κλιματιστικό κ φυσικά ούτε παραθυρα κ δεν μπορούσα να τα κοιτάξω όσο καλά ήθελα! Είναι δυνατόν?????? Της το είπα 'πολυ όμορφα κ θα ήθελα να τα δω όλα να διαλέξω αλλά δεν αντέχω χωρίς κλιματισμό ,είμαι κ από περπατημα' :(

Πήγα κ ορκεστρα που δεν είχε παρά μόνο ένα ωραίο σχέδιο κ δεν το πήρα(θέλω να έχω επιλογές να διαλέγω) αλλά πήρα κάτι ωραία πιτζαμακια για τον μεγάλο μου,που τα βρήκα τυχαία.

Πάλι δεν ψώνισα για το μωρό δηλαδη:tongue: που θα πάει ,θα τα καταφέρω!!!:D

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Γεια σας κι από μένα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες κάνανε εξετάσεις!

Εγώ τώρα γύρισα από δουλίτσες κ βολτα σε οοοοολο το κέντρο ποδαρατο! 

Είδα πολύ ωραία φορμακια στο πρινεϊταλ,στον όροφο όμως που ήταν δεν είχε κλιματιστικό κ φυσικά ούτε παραθυρα κ δεν μπορούσα να τα κοιτάξω όσο καλά ήθελα! Είναι δυνατόν?????? Της το είπα 'πολυ όμορφα κ θα ήθελα να τα δω όλα να διαλέξω αλλά δεν αντέχω χωρίς κλιματισμό ,είμαι κ από περπατημα' :(

Πήγα κ ορκεστρα που δεν είχε παρά μόνο ένα ωραίο σχέδιο κ δεν το πήρα(θέλω να έχω επιλογές να διαλέγω) αλλά πήρα κάτι ωραία πιτζαμακια για τον μεγάλο μου,που τα βρήκα τυχαία.

Πάλι δεν ψώνισα για το μωρό δηλαδη:tongue: που θα πάει ,θα τα καταφέρω!!!:D

Ας είναι!! Θα τα χαρει ο μεγάλος ξανά κ θα έρθει κ η ώρα του του μπέμπη μωρεε:x

Νταξξξ απαράδεκτο το χωρίς κλιματισμό σε οποιαδήποτε κατάστημα πιστεύω..κ από εμπορικής πλευράς πως θα κρατήσεις εκεί τον πελάτη αν μπαίνει κ βγάζει τη μπέμπελη?? Τεσπα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ας είναι!! Θα τα χαρει ο μεγάλος ξανά κ θα έρθει κ η ώρα του του μπέμπη μωρεε:x

Νταξξξ απαράδεκτο το χωρίς κλιματισμό σε οποιαδήποτε κατάστημα πιστεύω..κ από εμπορικής πλευράς πως θα κρατήσεις εκεί τον πελάτη αν μπαίνει κ βγάζει τη μπέμπελη?? Τεσπα..

Κρίμα πολύ κρίμα...είχαν πολλά κ ωραία φορμακια. Που να πανε οι φουσκωκολιτσες κ οι λεχωνες εκεί να πάρουν για τα μικρουλια ... Άμα χειμωνιασει, να πάω μια βόλτα:lol:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Γεια σας κι από μένα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες κάνανε εξετάσεις!

Εγώ τώρα γύρισα από δουλίτσες κ βολτα σε οοοοολο το κέντρο ποδαρατο! 

Είδα πολύ ωραία φορμακια στο πρινεϊταλ,στον όροφο όμως που ήταν δεν είχε κλιματιστικό κ φυσικά ούτε παραθυρα κ δεν μπορούσα να τα κοιτάξω όσο καλά ήθελα! Είναι δυνατόν?????? Της το είπα 'πολυ όμορφα κ θα ήθελα να τα δω όλα να διαλέξω αλλά δεν αντέχω χωρίς κλιματισμό ,είμαι κ από περπατημα' :(

Πήγα κ ορκεστρα που δεν είχε παρά μόνο ένα ωραίο σχέδιο κ δεν το πήρα(θέλω να έχω επιλογές να διαλέγω) αλλά πήρα κάτι ωραία πιτζαμακια για τον μεγάλο μου,που τα βρήκα τυχαία.

Πάλι δεν ψώνισα για το μωρό δηλαδη:tongue: που θα πάει ,θα τα καταφέρω!!!:D

Χαχα και εγώ μια απ' τα ίδια! Πάω να ψωνίσω για το μωρό και τελικά ψωνίζω για την κορη:lol:

Ήρθε και το καινούριο της καθισμα αυτοκινήτου μετά από 1.5 μήνα αναμονής! Έψαχνα για κόκκινο για να το έχει κ ο μικρός σε λίγα χρόνια αλλά τελικά υπέκυψα σε ένα σαπιομηλί ροζ! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...