Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Γεια σας κι από μένα!! Καλά αποτελέσματα σε όσες κάνανε εξετάσεις!

Εγώ τώρα γύρισα από δουλίτσες κ βολτα σε οοοοολο το κέντρο ποδαρατο! 

Είδα πολύ ωραία φορμακια στο πρινεϊταλ,στον όροφο όμως που ήταν δεν είχε κλιματιστικό κ φυσικά ούτε παραθυρα κ δεν μπορούσα να τα κοιτάξω όσο καλά ήθελα! Είναι δυνατόν?????? Της το είπα 'πολυ όμορφα κ θα ήθελα να τα δω όλα να διαλέξω αλλά δεν αντέχω χωρίς κλιματισμό ,είμαι κ από περπατημα' :(

Πήγα κ ορκεστρα που δεν είχε παρά μόνο ένα ωραίο σχέδιο κ δεν το πήρα(θέλω να έχω επιλογές να διαλέγω) αλλά πήρα κάτι ωραία πιτζαμακια για τον μεγάλο μου,που τα βρήκα τυχαία.

Πάλι δεν ψώνισα για το μωρό δηλαδη:tongue: που θα πάει ,θα τα καταφέρω!!!:D

Όταν σας λέω οτι τα μωρά Οκτωβρίου 2020 θα βγουν ξεβράκωτα δεν με ακούτε!!!!

το ίδιο θέμα έχω με τα orchestra γιαυτό πλεον δεν τα υπολογίζω σαν μαγαζί!!

@Hliolousti σε δύο τοίχους είναι να μπουν τα λέλουδα, είπαμε δεν είμαι πια και τοοοοοοσο ντρουμπου ντρουμπου!!!:lol:

να πω την αλήθεια μου όχι ραφάκια δεν θα βάλω, έχω μια μεγάλη ψηλή ραφιερα οπότε λέω να μην βάλω και άλλα θέλουν και ξεσκόνισμα βρε παιδί μου!!!

  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

Όταν σας λέω οτι τα μωρά Οκτωβρίου 2020 θα βγουν ξεβράκωτα δεν με ακούτε!!!!

το ίδιο θέμα έχω με τα orchestra γιαυτό πλεον δεν τα υπολογίζω σαν μαγαζί!!

@Hliolousti σε δύο τοίχους είναι να μπουν τα λέλουδα, είπαμε δεν είμαι πια και τοοοοοοσο ντρουμπου ντρουμπου!!!:lol:

να πω την αλήθεια μου όχι ραφάκια δεν θα βάλω, έχω μια μεγάλη ψηλή ραφιερα οπότε λέω να μην βάλω και άλλα θέλουν και ξεσκόνισμα βρε παιδί μου!!!

Είχε τοοοοοσα ωραία στο πρινεϊταλ!!!! Αν άντεχα θα αγόραζα!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Είχε τοοοοοσα ωραία στο πρινεϊταλ!!!! Αν άντεχα θα αγόραζα!

Πολύ κρίμα! Αυτοί έχασαν! Εσύ θα βρεις κι αλλού, μη σκας! Σήμερα μου ήρθαν κι εμένα τα υπόλοιπα ζαρα του μικρού όμως ! Πώς τα καταφέρνουμε κ παίρνουμε πιο πολλά για τα πρώτα μας τα καλομαθημενα μας? 2 φορμάκια της μπέμπας κ 2 σετ φόρμες του μικρού κι ένα μπουφάν...εεεε κι 1 παντελονακι δικό μου,για μετά...κίνητρο να χάσω τα κιλά....χιχι...του μπαμπά τπτ κ θα με ρωτήσει όταν τα δει...παλι τον έριξα...:ph34r:

Καλά το μπουφάν του μικρού είναι αφασία. Τύπου δερμάτινο, πολύ ροκ! Το πήρα για πλάκα γτ έχει παρόμοιο ο νονος του,να κυκλοφορούν ασορτί!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Ούτε κουνιΑ? Νόμιζα είχες καταλήξει σε ΙΚΕΑ??

Εννοώ για διακόσμηση κλπ... αφού μέχρι Χριστούγεννα σίγουρα θα τις έχω στο δωμάτιο μου, σκεφτομουν να εφτιαχνω δωμάτιο μετά τις γιορτές! Αλλα τούτες οι σουσουράδες έχουν βρει μέχρι κ φωτιστικά 

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η μπέμπα πάλι έχει γυρίσει κάπως κ με κλωτσάει στο κουτι:P ,κάτι χαλαρές κ ύπουλες μου ρίχνει κ ανησυχώ ρε γμτ!

Just now, Jasmine@ είπε:

Να νιώθω τύψεις που για το δωμάτιο δεν έχω κοιτάξει τίποτα ακόμα;;;; 

Πάρε ΙΚΕΑ ρε αγάπη να τελειώνεις κ μη τρελαίνεσαι, θα έρθουν κ γρήγορα! 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εννοώ για διακόσμηση κλπ... αφού μέχρι Χριστούγεννα σίγουρα θα τις έχω στο δωμάτιο μου, σκεφτομουν να εφτιαχνω δωμάτιο μετά τις γιορτές! Αλλα τούτες οι σουσουράδες έχουν βρει μέχρι κ φωτιστικά 

Χαχαχαχαχαχαχα μη σε αγχωνουν κοριτσι μου! Καθεμία έχει δικούς της ρυθμούς! Πάρε ιδέες τώρα!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εννοώ για διακόσμηση κλπ... αφού μέχρι Χριστούγεννα σίγουρα θα τις έχω στο δωμάτιο μου, σκεφτομουν να εφτιαχνω δωμάτιο μετά τις γιορτές! Αλλα τούτες οι σουσουράδες έχουν βρει μέχρι κ φωτιστικά 

Μην έχεις τυψεις! Εμείς 4 χρόνια μετά ακόμα αφτιαχτο το έχουμε μόνο κάτι Τουίτι έχω κολλήσει στην ντουλάπα και πλέον μένει όποιος έρχεται φιλοξενουμενος. Η κόρη είναι ακόμα στο δωμάτιο μας:lol:

  • Χαχα 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Μην έχεις τυψεις! Εμείς 4 χρόνια μετά ακόμα αφτιαχτο το έχουμε μόνο κάτι Τουίτι έχω κολλήσει στην ντουλάπα και πλέον μένει όποιος έρχεται φιλοξενουμενος. Η κόρη είναι ακόμα στο δωμάτιο μας:lol:

Δώσε μου κουράγιο!!!! Χαχαχαχχα 

οχι εντάξει δε χωράμε όλοι στο δωμάτιο, θα πάνε στο δικό τους!!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Πολύ κρίμα! Αυτοί έχασαν! Εσύ θα βρεις κι αλλού, μη σκας! Σήμερα μου ήρθαν κι εμένα τα υπόλοιπα ζαρα του μικρού όμως ! Πώς τα καταφέρνουμε κ παίρνουμε πιο πολλά για τα πρώτα μας τα καλομαθημενα μας? 2 φορμάκια της μπέμπας κ 2 σετ φόρμες του μικρού κι ένα μπουφάν...εεεε κι 1 παντελονακι δικό μου,για μετά...κίνητρο να χάσω τα κιλά....χιχι...του μπαμπά τπτ κ θα με ρωτήσει όταν τα δει...παλι τον έριξα...:ph34r:

Καλά το μπουφάν του μικρού είναι αφασία. Τύπου δερμάτινο, πολύ ροκ! Το πήρα για πλάκα γτ έχει παρόμοιο ο νονος του,να κυκλοφορούν ασορτί!:mrgreen:

Wild thing, you make my heart sing:x Μ αρέσουν τα ροκ γκομενακια, έτσι θα κάνω κ τον δικό μου, σαν τη μάνα του:lol:

Θελω του πάρω κι εγώ ένα φέτος!!:cool: 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Δώσε μου κουράγιο!!!! Χαχαχαχχα 

οχι εντάξει δε χωράμε όλοι στο δωμάτιο, θα πάνε στο δικό τους!!

Ε ναι με δύο κούνιες δεν χωράς αν και εξαρτάται... Η νυφη μου με τα δίδυμα ακόμα στο ίδιο δωμάτιο τα έχει με τις κούνιες και είχαν ξεκινήσει να φτιάχνουν το παιδικό δωμάτιο αλλά τους είπε ο ιδιοκτήτης ότι θέλει το σπίτι και τώρα είναι στο ψαξιμο για νεο... Όλοι οι καλοί χωρανε μωρέ...


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Ε ναι με δύο κούνιες δεν χωράς αν και εξαρτάται... Η νυφη μου με τα δίδυμα ακόμα στο ίδιο δωμάτιο τα έχει με τις κούνιες και είχαν ξεκινήσει να φτιάχνουν το παιδικό δωμάτιο αλλά τους είπε ο ιδιοκτήτης ότι θέλει το σπίτι και τώρα είναι στο ψαξιμο για νεο... Όλοι οι καλοί χωρανε μωρέ...

Μα τι γίνεται φέτος με τος μετακομίσεις... να σου πω την αλήθεια χωράνε στην κρεβατοκάμαρα μας αλλά θέλω να μαθουν στο δωμάτιο τους. Ποσό χρόνων είναι τα διδυμάκια σας;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...