Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, elenioz είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Είμαι για την καμπύλη εγώ... Το πραγματάκι δεν μου φάνηκε τόσο υπερβολικά απαίσιο :D Σαν σιρόπι από γαλακτομπούρεκο ήταν.

Κατά τα άλλα έχω μια ατονία και αναγουλα τώρα αλλά την παλεύω... 

Καλά αποτελέσματα κ γερό στομάχι !

Είσαι στην πρώτη ώρα? Αυτή είναι η δύσκολη.

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, elenioz είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Είμαι για την καμπύλη εγώ... Το πραγματάκι δεν μου φάνηκε τόσο υπερβολικά απαίσιο :D Σαν σιρόπι από γαλακτομπούρεκο ήταν.

Κατά τα άλλα έχω μια ατονία και αναγουλα τώρα αλλά την παλεύω... 

Καλημέρα! 

Καλά αποτελέσματα! Υπομονή...τι να κάνουμε? Εγώ πάω τη Πέμπτη κ δεν θελωωωωω!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστωω κορίτσια! 

Ναι τώρα έμεινε ένα 40 λεπτό και πράγματι είμαι αρκετά καλύτερα! 

@Blossombaby Καλά θα κάνετε! Μιας και θα έχετε το κρεβατάκι του δίπλα τα άλλα μπορούν να περιμένουν και να τα κάνεις σιγά σιγά με την ησυχία σου μετά :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Είμαι για την καμπύλη εγώ... Το πραγματάκι δεν μου φάνηκε τόσο υπερβολικά απαίσιο :D Σαν σιρόπι από γαλακτομπούρεκο ήταν.

Κατά τα άλλα έχω μια ατονία και αναγουλα τώρα αλλά την παλεύω... 

Kαλή επιτυχία !!!είδες καλέ, και εμένα δεν μου είχε φανεί τρομερό,. μάλλον είμαστε γλυκατζούδες εμείς!!Πιο πολύ με ενοχλούσε η πείνα!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Είμαι για την καμπύλη εγώ... Το πραγματάκι δεν μου φάνηκε τόσο υπερβολικά απαίσιο :D Σαν σιρόπι από γαλακτομπούρεκο ήταν.

Κατά τα άλλα έχω μια ατονία και αναγουλα τώρα αλλά την παλεύω... 

Καλα αποτελέσματα και σε σενα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Kαλή επιτυχία !!!είδες καλέ, και εμένα δεν μου είχε φανεί τρομερό,. μάλλον είμαστε γλυκατζούδες εμείς!!Πιο πολύ με ενοχλούσε η πείνα!!

Εντάξει δικιά μου είσαι εισαι εσύ :lol::lol: Και εγώ από την πείνα μου ανακατευμαι! Ήδη σκέφτομαι τι θα φαω μετα :tongue: 

@Marti Ευχαριστω! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mariamaraki είπε:

Και εγώ κορίτσι μου την Πέμπτη !!!!:x

Άντε άντε ξανά όλες μας με το καλοοο!!!! Όλα να είναι τέλεια Μαράκι μου,θα περιμενουμε κ δικά σου νέα λοιποννν;)

Just now, elenioz είπε:

Εντάξει δικιά μου είσαι εισαι εσύ :lol::lol: Και εγώ από την πείνα μου ανακατευμαι! Ήδη σκέφτομαι τι θα φαω μετα :tongue: 

@Marti Ευχαριστω! 

Καλή επιτυχία κοριτσάρα!!

Τι μπεμπε τρελάθηκε με το σιροπακι?? Κάνει τούμπες?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Εντάξει δικιά μου είσαι εισαι εσύ :lol::lol: Και εγώ από την πείνα μου ανακατευμαι! Ήδη σκέφτομαι τι θα φαω μετα :tongue: 

@Marti Ευχαριστω! 

Good luck :rolleyes:

Κορίτσια ασχετο.. Πήρα από ένα φαρμακείο όλη τη σειρά της φρεζυντερμ για την μπεμπα, καθώς αυτήν χρησιμοποιώ και στον παιδαρο μας.. Και μας έκαναν παλι δώρο ένα κίτρινο βελουτέ κουβέρτακι αγκαλιάς, κάροτσίου, λικνου ,με ένα λουτρινο αρκουδάκι. Ο παίδαρος δεν το αποχωρίζεται το κουβέρτακι το φθινόπωρο και τον χειμώνα, όποτε σκέφτηκα ότι και η μπεμπα θα το χρειάζεται.. Δεν είναι τέλειο? Μπείτε να το δείτε.. Κίτρινο κουβέρτα κι φραζυντςρμ με λουτρινο.. Και είναι πολυ ζεστό και χουχουλιαρικο... 

Κια στεγνώνει και αμέσως.. Μαστ για τον χειμώνα.. 

Επεξεργάστηκαν by Ninamc
  • Μου αρέσει 4

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Good luck :rolleyes:

Κορίτσια ασχετο.. Πήρα από ένα φαρμακείο όλη τη σειρά της φρεζυντερμ για την μπεμπα, καθώς αυτήν χρησιμοποιώ και στον παιδαρο μας.. Και μας έκαναν παλι δώρο ένα κίτρινο βελουτέ κουβέρτακι αγκαλιάς, κάροτσίου, λικνου ,με ένα λουτρινο αρκουδάκι. Ο παίδαρος δεν το αποχωρίζεται το κουβέρτακι το φθινόπωρο και τον χειμώνα, όποτε σκέφτηκα ότι και η μπεμπα θα το χρειάζεται.. Δεν είναι τέλειο? Μπείτε να το δείτε.. Κίτρινο κουβέρτα κι φραζυντςρμ με λουτρινο.. Και είναι πολυ ζεστό και χουχουλιαρικο... 

Κια στεγνώνει και αμέσως.. Μαστ για τον χειμώνα.. 

Δεν το βρίσκω να το δω! Από ηλεκτρονικό κατάστημα?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Άντε άντε ξανά όλες μας με το καλοοο!!!! Όλα να είναι τέλεια Μαράκι μου,θα περιμενουμε κ δικά σου νέα λοιποννν;)

Καλή επιτυχία κοριτσάρα!!

Τι μπεμπε τρελάθηκε με το σιροπακι?? Κάνει τούμπες?

Ναι κορίτσι μου!!! Άντε να παμε να τα ξαναδούμε τα μικρουλακια μας!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Good luck :rolleyes:

Κορίτσια ασχετο.. Πήρα από ένα φαρμακείο όλη τη σειρά της φρεζυντερμ για την μπεμπα, καθώς αυτήν χρησιμοποιώ και στον παιδαρο μας.. Και μας έκαναν παλι δώρο ένα κίτρινο βελουτέ κουβέρτακι αγκαλιάς, κάροτσίου, λικνου ,με ένα λουτρινο αρκουδάκι. Ο παίδαρος δεν το αποχωρίζεται το κουβέρτακι το φθινόπωρο και τον χειμώνα, όποτε σκέφτηκα ότι και η μπεμπα θα το χρειάζεται.. Δεν είναι τέλειο? Μπείτε να το δείτε.. Κίτρινο κουβέρτα κι φραζυντςρμ με λουτρινο.. Και είναι πολυ ζεστό και χουχουλιαρικο... 

Κια στεγνώνει και αμέσως.. Μαστ για τον χειμώνα.. 

ναι ειναι τέλειο!!!!! αυτο έκανα τωρα!!!! εγω ψαχνω για κρέμα συγκαματος..... ειμαι ανάμεσα σε frezyderm ή weleda και δεν ξερω ποια να επιλεξω........το ξερω οτι τα εχουμε ξανασυζητήσει αλλα δεν θυμαμαι ποια ειχαμε πει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!! Εγώ ραντεβού έχω στις 23 κ δεν περνάνε οι μερες να δω ποσό μεγάλωσαν τα κορίτσια μου... επίσης για συγκαμματα έχω πάρει της mustela κάτι γράφει 1,2,3 δε θυμάμαι ακριβώς!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

ναι ειναι τέλειο!!!!! αυτο έκανα τωρα!!!! εγω ψαχνω για κρέμα συγκαματος..... ειμαι ανάμεσα σε frezyderm ή weleda και δεν ξερω ποια να επιλεξω........το ξερω οτι τα εχουμε ξανασυζητήσει αλλα δεν θυμαμαι ποια ειχαμε πει.....

Πάντα φρεζυντερμ σε όλα.. Είμαι φανατική.. Και επειδή το χω ήδη μια φορά το κουβέρτακι το ξαναπηρα... 

Και σουντοκρεμ για όταν και αν συγκαεί... 

Τώρα βάζω baby cream frezuderm 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

ναι ειναι τέλειο!!!!! αυτο έκανα τωρα!!!! εγω ψαχνω για κρέμα συγκαματος..... ειμαι ανάμεσα σε frezyderm ή weleda και δεν ξερω ποια να επιλεξω........το ξερω οτι τα εχουμε ξανασυζητήσει αλλα δεν θυμαμαι ποια ειχαμε πει.....

Η frezyderm είναι τσεκαρισμένο κ καλή από τις περισσότερες από εμας! Βέβαια αυτή τη φορά εγώ μάλλον θα πάρω weleda ή mustela γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει όλα τους τα προιοντα κ έχω περιέργεια! Προς weleda τεινω! Μόνο τη ποπου δν έχω δοκιμάσει δλδ. Λένε ότι είναι πιο αγνά κ έχω διαβάσει καλές κριτικές!

Just now, Ninamc είπε:

Ναι 2χαππυ λέγεται.. Γλυφάδα

Φαρμακειο

Ελααα !!! Κι εγώ από κει ψωνίζω κ κουβερτακι δν μου έστειλαν ποτε... δειγματακια μόνο...Δεν θα είχα πετύχει το πακέτο! Τώρα θα κάνω καλάθι Σκρουτζ, συμφέρει πιο πολύ τελικά!

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Εγώ ραντεβού έχω στις 23 κ δεν περνάνε οι μερες να δω ποσό μεγάλωσαν τα κορίτσια μου... επίσης για συγκαμματα έχω πάρει της mustela κάτι γράφει 1,2,3 δε θυμάμαι ακριβώς!

Άσε με έχει  ψήσει η Μενεγάκη μ αυτή την 123...έλεος η φάση μου! 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...