Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Η frezyderm είναι τσεκαρισμένο κ καλή από τις περισσότερες από εμας! Βέβαια αυτή τη φορά εγώ μάλλον θα πάρω weleda ή mustela γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει όλα τους τα προιοντα κ έχω περιέργεια! Προς weleda τεινω! Μόνο τη ποπου δν έχω δοκιμάσει δλδ. Λένε ότι είναι πιο αγνά κ έχω διαβάσει καλές κριτικές!

Ελααα !!! Κι εγώ από κει ψωνίζω κ κουβερτακι δν μου έστειλαν ποτε... δειγματακια μόνο...Δεν θα είχα πετύχει το πακέτο! Τώρα θα κάνω καλάθι Σκρουτζ, συμφέρει πιο πολύ τελικά!

Άσε με έχει  ψήσει η Μενεγάκη μ αυτή την 123...έλεος η φάση μου! 

Τι παίζει με τη μενεγακη;;; Εμένα μου την προτεινε μια κοπέλα που έχει βρεφακι κ μάλιστα τη βρήκα 1+1δωρο 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Τι παίζει με τη μενεγακη;;; Εμένα μου την προτεινε μια κοπέλα που έχει βρεφακι κ μάλιστα τη βρήκα 1+1δωρο 

Αχαχαχαχαχ :oops:

Τα προωθούσε στην εκπομπή μια μέρα που είδα κ τα είχε αποθεωσει:)...πάντως γενικά έχω ακούσει καλά λόγια!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχαχαχαχαχ :oops:

Τα προωθούσε στην εκπομπή μια μέρα που είδα κ τα είχε αποθεωσει:)...πάντως γενικά έχω ακούσει καλά λόγια!

Χαχαχαχαχχα δεν το ήξερα... θα τη δοκιμάσω στους πισινούς τον κορασίδων μου κ θα σας ενημερώσω!

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου, ήρθε η ώρα για το ταπεράκι και μπήκα να σας διαβάσω!!

@Jasmine@ χθες βράδυ την ώρα της αυπνίας μου τσέκαρα spitishop για εκπτώσεις και μου φαίνεται δεν είδα καμία αλλαγή στις εκπτώσεις, άσε που μου διέγραψαν και το καλαθάκι μου και άααααντε ξανα μανα να τα βρω....μου φαίνεται θα παίξει καλαθάκι σκρουτζ και για κουβερτάκια , κλπ


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, EugenJen είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, ήρθε η ώρα για το ταπεράκι και μπήκα να σας διαβάσω!!

@Jasmine@ χθες βράδυ την ώρα της αυπνίας μου τσέκαρα spitishop για εκπτώσεις και μου φαίνεται δεν είδα καμία αλλαγή στις εκπτώσεις, άσε που μου διέγραψαν και το καλαθάκι μου και άααααντε ξανα μανα να τα βρω....μου φαίνεται θα παίξει καλαθάκι σκρουτζ και για κουβερτάκια , κλπ

Χαχαχαχαχα κ εγώ φίλη το κοιταζα τα ξημερώματα που έκανα την κουκουβάγια! Καμία αλλαγή στις τιμές.... έχεις κάνει εγγραφή;; Εγώ μόλις βάζω τον κωδικό μου βγαίνει το καλάθι κανονικά! 
Ούτε σε κάτι ρουχαλάκια που είχα δει...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Χαχαχαχαχα κ εγώ φίλη το κοιταζα τα ξημερώματα που έκανα την κουκουβάγια! Καμία αλλαγή στις τιμές.... έχεις κάνει εγγραφή;; Εγώ μόλις βάζω τον κωδικό μου βγαίνει το καλάθι κανονικά!

ναι ρε συ κανονικά εγγραφή και μου το έσβησε!!επίτηδες το έκαναν να δεις για να μην καταλάβω και καλά οτι δεν έχουν έκπτωση :lol: 

εεεεεμ δεν μου έστελνες κ εσύ ένα μήνυμα να τα πούμε και μεταμεσονυκτίως!! Τραγικό το χθεσινό, αφου σε κάποια φάση λέω δεν κοιμάμαι που δεν κοιμάμαι δεν βάζω ένα πλυντήριο??αλλά λέω άσε γιατί που όρεξη το πρωί πριν την δουλειά για άπλωμα??

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ναι ρε συ κανονικά εγγραφή και μου το έσβησε!!επίτηδες το έκαναν να δεις για να μην καταλάβω και καλά οτι δεν έχουν έκπτωση :lol: 

εεεεεμ δεν μου έστελνες κ εσύ ένα μήνυμα να τα πούμε και μεταμεσονυκτίως!! Τραγικό το χθεσινό, αφου σε κάποια φάση λέω δεν κοιμάμαι που δεν κοιμάμαι δεν βάζω ένα πλυντήριο??αλλά λέω άσε γιατί που όρεξη το πρωί πριν την δουλειά για άπλωμα??

Εγώ 6 στις 7 μερες είμαι στάνταρ κατά τις 5.30 ξύπνια!!! Λες κ βάζω ξυπνητήρι.... αναρωτιέμαι τι εννοούσαν ότι οι έγκυες κοιμούνται πολύ!!! Όλα ένα ψεμααααα 

μηπως ήταν πολύ μεγάλο το ποσό κ σου λέει αυτή μας κοροϊδεύει;;;χχαχαχα εγώ λογικά το απόγευμα θα παραγγείλω κάποια πραγματακια! Αλλά έχω βρει κ σε ένα άλλο site πιο ωραία κ πιο ακριβά φυσικά και έχω μπει σε πειρασμό όπως καταλαβαίνεις!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ 6 στις 7 μερες είμαι στάνταρ κατά τις 5.30 ξύπνια!!! Λες κ βάζω ξυπνητήρι.... αναρωτιέμαι τι εννοούσαν ότι οι έγκυες κοιμούνται πολύ!!! Όλα ένα ψεμααααα 

μηπως ήταν πολύ μεγάλο το ποσό κ σου λέει αυτή μας κοροϊδεύει;;;χχαχαχα εγώ λογικά το απόγευμα θα παραγγείλω κάποια πραγματακια! Αλλά έχω βρει κ σε ένα άλλο site πιο ωραία κ πιο ακριβά φυσικά και έχω μπει σε πειρασμό όπως καταλαβαίνεις!

Τίποτα όλα ένα ψέμα!!!!

οχι καλέ κανα 130,00 πρέπει να ήταν κάπου εκεί γιατί έχω μπανίσει και κάποια από σκρουτζ...και αυτά δεν θα τα έπαιρνα όλα, τα έβαζα καλάθι για να τα ξεδιαλύνω..

Το χουμε λιβανίσει πολύ το θέμα κουβερτάκι -σεντονάκι και μου φαίνεται θα πεταχτώ σε κανα γειτονικό μαγαζί και θα το σηκώσω να τελειώνω

  • Μου αρέσει 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Renez είπε:

Άντε άντε ξανά όλες μας με το καλοοο!!!! Όλα να είναι τέλεια Μαράκι μου,θα περιμενουμε κ δικά σου νέα λοιποννν;)

Καλή επιτυχία κοριτσάρα!!

Τι μπεμπε τρελάθηκε με το σιροπακι?? Κάνει τούμπες?

Να σου πω δεν είδα καμία ιδιαίτερη διαφορά από τα συνηθισμένα της. Γενικά το παιδί μου από ότι έχω παρατηρήσει δεν συγκινείται με κάτι τέτοια :lol: 

@Christinα Κοίτα και στον φαρμακοπειομου για Weleda. Εγώ από εκεί τις πήρα και είχε πολλά 1+1 και με δωράκια και προσφορές.

Εγώ μπήκα στα H&M πήγα επίτηδες και σε μεγάλα. Δεν είχε τίποτααα! Σκέτη ξενερα.... Αρχικά ένιωσα σαν να μην είναι εκπτώσεις (παλιά θυμάμαι χαμός από πράγματα) μετά τα βρεφικά τους γενικά ήταν πάρα πολύ λίγα(για μεγαλύτερα παιδιά είχε περισσότερη ποικιλία). Είχα και τον άνδρα μου που κοιτούσε μόνο σαλοπετες, φουστανάκια κτλπ και για κορμάκια, πιτζαμακια ούτε λόγος. Καλά του λέω 2-3 μηνών που θα πάει με την κοτλέ την φούστα :tongue::!: Ένα δράμα χαχαα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Να σου πω δεν είδα καμία ιδιαίτερη διαφορά από τα συνηθισμένα της. Γενικά το παιδί μου από ότι έχω παρατηρήσει δεν συγκινείται με κάτι τέτοια :lol: 

@Christinα Κοίτα και στον φαρμακοπειομου για Weleda. Εγώ από εκεί τις πήρα και είχε πολλά 1+1 και με δωράκια και προσφορές.

Εγώ μπήκα στα H&M πήγα επίτηδες και σε μεγάλα. Δεν είχε τίποτααα! Σκέτη ξενερα.... Αρχικά ένιωσα σαν να μην είναι εκπτώσεις (παλιά θυμάμαι χαμός από πράγματα) μετά τα βρεφικά τους γενικά ήταν πάρα πολύ λίγα(για μεγαλύτερα παιδιά είχε περισσότερη ποικιλία). Είχα και τον άνδρα μου που κοιτούσε μόνο σαλοπετες, φουστανάκια κτλπ και για κορμάκια, πιτζαμακια ούτε λόγος. Καλά του λέω 2-3 μηνών που θα πάει με την κοτλέ την φούστα :tongue::!: Ένα δράμα χαχαα! 

Εγω παντα βρίσκω!! Στα εκπτωτικά σπάνια, αλλά ζιπουνακια, πιτζαμακια όλο από εκεί παίρνω!

Ονλαιν παραγγέλνω, δεν έχουμε κατάστημα στην πόλη μου. Κι Αθήνα όμως όταν εμένα,έβρισκα στα καταστήματα

Τα πρώτα φορμακια τα είχα πάρει οοοολα από πρινεϊταλ (επαναλαμβάνομαι τι να κάνω.???) , Μινερβακια για ζιπουνακια, m&s είχε πάει μια άλλη κοπελα με καλές εκπτώσεις, outlet orchestra αν έχετε κοντά.

Γιουτζίν θα συμφωνήσω μαζί σου. Πήγαινε κ μια βόλτα από τα μαγαζιά τοοοοοσα έχει στη περιοχή σου,σίγουρα κάτι θα βρεις!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

ναι ρε συ κανονικά εγγραφή και μου το έσβησε!!επίτηδες το έκαναν να δεις για να μην καταλάβω και καλά οτι δεν έχουν έκπτωση :lol: 

εεεεεμ δεν μου έστελνες κ εσύ ένα μήνυμα να τα πούμε και μεταμεσονυκτίως!! Τραγικό το χθεσινό, αφου σε κάποια φάση λέω δεν κοιμάμαι που δεν κοιμάμαι δεν βάζω ένα πλυντήριο??αλλά λέω άσε γιατί που όρεξη το πρωί πριν την δουλειά για άπλωμα??

Έλα ρε συ! Τι μου θύμησες! Στην 1η μ εγκυμοσύνη είχα αϋπνίες φοβερές από τη 1η μέρα ως τη τελευταία...σχεδόν κάθε βράδυ έβαζα πληντυριο...και τα απλωνα κιόλας! 2- 4 στάνταρ ...μετά έβαζα και 2ο...Η μουρλη της γειτονιάς!!!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έλα ρε συ! Τι μου θύμησες! Στην 1η μ εγκυμοσύνη είχα αϋπνίες φοβερές από τη 1η μέρα ως τη τελευταία...σχεδόν κάθε βράδυ έβαζα πληντυριο...και τα απλωνα κιόλας! 2- 4 στάνταρ ...μετά έβαζα και 2ο...Η μουρλη της γειτονιάς!!!

Τώρα πως πας από αϋπνίες??? Εγώ κ να θέλω δεν με αφήνει ο μικρός! Με τρεχει όλη μέρα(σήμερα δεν έχει κοιμηθεί λεπτό για μεσημέρι...) Κ το βράδυ πεφτω ξερή!!!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Μόλις ξύπνησα κ από τον σημερινό μου λιθαργο εγώ..

Δε ξέρω τι έχω πάθει κ εχθές σας είπα 11:30 έφυγα από τη δουλειά κ κοιμήθηκα 2-3 ώρες το μεσημέρι πτώμα κ σήμερα παλι 11:30 και κοιμήθηκα 3,5 ώρες σερί....!!!!

Νιώθω τοοοσο κουρασμένη ξαφνικά!! Ποιος.εγω?! Που δούλευα μέχρι προχθές 7ωρα κ γυρναγα σπίτι έκανα άλλο ένα 2 ωρο δουλειές κ μαγείρεμα κ μετά βέβαια ξεραινομουν.. 

Λέτε τώρα που μπήκα στον 7ο να μου βγαίνει συσορρευμενη όλη η κούραση???-_-

Υγ: 1. Εγώ όπως σας είπα με κρέμες κτλ έχω πάρει ποικιλία ότι διάβασα καλύτερο στο κάθε τομέα κ μου κάνε κ Κλιφ οφ κοουρζ.. πήρα mustela 123 και εγώ για κωλι, frezyderm την απλη κρεμουλα για όλο το σωματακι κ μια για κολικούς (ε για παν ενδεχόμενο:P) και sudocream για δύσκολες καταστάσεις(εγώ έχω κ κληρονομικη ατοπικη δερματίτιδα κ με έχει βοηθήσει πολύ οπότε λέω κάτσε μήπως έχει κάνα θέμα κ ο μπέμπης μου...

2. Σε μαγαζιά με βρεφικά μόνο πρεναταλ πήγα κ οηραε αφορμή κάτι φορμακια που είχε πάρει η μαμά μου κ τα άλλαξα κ Μ άρεσαν όλα πολύ!! Τα υπόλοιπα τα έχω πάρει από hnm internet και Mothercare μια χαρά απαλά όλα αλλά ως τώρα έχω βρει μόνο λεπτά..αναμένω να δω τι θα στείλε επιτέλους η κουνιάδα να ψαχτω κ για κάνα βελουτε σιγά σιγά πιο χειμωνιάτικο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Μόλις ξύπνησα κ από τον σημερινό μου λιθαργο εγώ..

Δε ξέρω τι έχω πάθει κ εχθές σας είπα 11:30 έφυγα από τη δουλειά κ κοιμήθηκα 2-3 ώρες το μεσημέρι πτώμα κ σήμερα παλι 11:30 και κοιμήθηκα 3,5 ώρες σερί....!!!!

Νιώθω τοοοσο κουρασμένη ξαφνικά!! Ποιος.εγω?! Που δούλευα μέχρι προχθές 7ωρα κ γυρναγα σπίτι έκανα άλλο ένα 2 ωρο δουλειές κ μαγείρεμα κ μετά βέβαια ξεραινομουν.. 

Λέτε τώρα που μπήκα στον 7ο να μου βγαίνει συσορρευμενη όλη η κούραση???-_-

Υγ: 1. Εγώ όπως σας είπα με κρέμες κτλ έχω πάρει ποικιλία ότι διάβασα καλύτερο στο κάθε τομέα κ μου κάνε κ Κλιφ οφ κοουρζ.. πήρα mustela 123 και εγώ για κωλι, frezyderm την απλη κρεμουλα για όλο το σωματακι κ μια για κολικούς (ε για παν ενδεχόμενο:P) και sudocream για δύσκολες καταστάσεις(εγώ έχω κ κληρονομικη ατοπικη δερματίτιδα κ με έχει βοηθήσει πολύ οπότε λέω κάτσε μήπως έχει κάνα θέμα κ ο μπέμπης μου...

2. Σε μαγαζιά με βρεφικά μόνο πρεναταλ πήγα κ οηραε αφορμή κάτι φορμακια που είχε πάρει η μαμά μου κ τα άλλαξα κ Μ άρεσαν όλα πολύ!! Τα υπόλοιπα τα έχω πάρει από hnm internet και Mothercare μια χαρά απαλά όλα αλλά ως τώρα έχω βρει μόνο λεπτά..αναμένω να δω τι θα στείλε επιτέλους η κουνιάδα να ψαχτω κ για κάνα βελουτε σιγά σιγά πιο χειμωνιάτικο..

Ειναι συμπτώματα της Κυησης.. Το σώμα ετοιμάζεται και σου λέει να ξεκουραστείς.. Όποτε ξεκουρασου... 

Ο παιδιατρος λέει να παρουμε για αρχή ολόκληρη τη σειρά από μια εταιρεία.. Γιατί αν εμφανίσει οτιδήποτε, χτυπα ξυλο, δεν θα ξέρεις ποιο έκανε τη ζημιά και θα ψάχνεσαι.. Και δεν θα ναι και η καλυτερη περιοδος να τρέχεις σε παιδιατρους η δερματολόγους.. Γι αυτό ίσως να επαιρνες λίγα και συγκεκριμένης εταιρείας απλά για δοκιμή. Και αν περαστε το εξάμηνο αλλάζετε ροή... 

Βελουτέ κορίτσι μου δεν πηρα ποτε.. Δεν τα φόρεσε ουτε ο γιος.. Ουτε νομίζω θα τα χρειαστώ στην κόρη. Πηρα όμως ζακετάκι με κουκουλα που είναι πολυ χρήσιμο, αν θες να το βγάλεις έξω, με ένα κουβέρτα κι από πανωνκαι ποδοσακο έφυγες.. 

Πάντως ο προσοντουχος θα ξεσαλώσει τώρα που εσυ θα ξεκουράζεσαι χαχαχαχ


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Τώρα πως πας από αϋπνίες??? Εγώ κ να θέλω δεν με αφήνει ο μικρός! Με τρεχει όλη μέρα(σήμερα δεν έχει κοιμηθεί λεπτό για μεσημέρι...) Κ το βράδυ πεφτω ξερή!!!!

Τώρα μπορώ να πω ότι κοιμάμαι σχετικά καλά! Από 10.30 με 11.00 που ξαπλώνω με τον μικρό αποκοιμιεμαι κι εγώ ως τις 12! Μετά πάω κρεβάτι ή καναπέ κ πάλι απόκοιμιεμαι συνήθως μέχρι να με ξυπνήσει με το κλασικό παράπονο: μαμααααααααααααα, αχαχαχαχ. Το μετά είναι αβέβαιο...μπορεί να ξεραθώ μαζί του μέχρι το πρωί ή να κάνω το φάντασμα μέχρι το πρωί...ευτυχώς συνήθως το 1ο. Εσείς πως πάτε με το κρεβάτι? Ο δικός μ συνήθως με ψάχνει κάποια στιγμή, πάω πάλι, με κρατάει αγκαλιά για σιγουριά κ κοιμάται αμέσως, μετά ψάχνω πάλι πως θα φύγω σιγά σιγά... ελπίζω να χαλαρώσει αλλά δύσκολο!

Just now, Renez είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Μόλις ξύπνησα κ από τον σημερινό μου λιθαργο εγώ..

Δε ξέρω τι έχω πάθει κ εχθές σας είπα 11:30 έφυγα από τη δουλειά κ κοιμήθηκα 2-3 ώρες το μεσημέρι πτώμα κ σήμερα παλι 11:30 και κοιμήθηκα 3,5 ώρες σερί....!!!!

Νιώθω τοοοσο κουρασμένη ξαφνικά!! Ποιος.εγω?! Που δούλευα μέχρι προχθές 7ωρα κ γυρναγα σπίτι έκανα άλλο ένα 2 ωρο δουλειές κ μαγείρεμα κ μετά βέβαια ξεραινομουν.. 

Λέτε τώρα που μπήκα στον 7ο να μου βγαίνει συσορρευμενη όλη η κούραση???-_-

Υγ: 1. Εγώ όπως σας είπα με κρέμες κτλ έχω πάρει ποικιλία ότι διάβασα καλύτερο στο κάθε τομέα κ μου κάνε κ Κλιφ οφ κοουρζ.. πήρα mustela 123 και εγώ για κωλι, frezyderm την απλη κρεμουλα για όλο το σωματακι κ μια για κολικούς (ε για παν ενδεχόμενο:P) και sudocream για δύσκολες καταστάσεις(εγώ έχω κ κληρονομικη ατοπικη δερματίτιδα κ με έχει βοηθήσει πολύ οπότε λέω κάτσε μήπως έχει κάνα θέμα κ ο μπέμπης μου...

2. Σε μαγαζιά με βρεφικά μόνο πρεναταλ πήγα κ οηραε αφορμή κάτι φορμακια που είχε πάρει η μαμά μου κ τα άλλαξα κ Μ άρεσαν όλα πολύ!! Τα υπόλοιπα τα έχω πάρει από hnm internet και Mothercare μια χαρά απαλά όλα αλλά ως τώρα έχω βρει μόνο λεπτά..αναμένω να δω τι θα στείλε επιτέλους η κουνιάδα να ψαχτω κ για κάνα βελουτε σιγά σιγά πιο χειμωνιάτικο..

Αν το σπίτι σας είναι πολύ ζεστό ίσως δεν χρειαστείς βελουτέ! Εγώ έχω θέμα με τη θέρμανση κ τα βάλαμε πολύ! Κ ζακετακια του έβαζα μετά το μπανιο με κουκούλα ή σκουφάκι! Αν το σπίτι είναι ζεστό όμως ένα πιζαμακι κλασσικό θα του φοράς, μια χαρα ο παιδαρος!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...