Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο πάντως καλή κίνηση και καλή αρχή και σε εσένα!

Σε 2 χρονάκια που θα αρχίσεις να σκέφτεσαι για 3ο και στο εύχομαι, θα έχεις βρει κάποιον! Πάντως για όλους θα ακούσεις κ καλά κ καλά,σημασία έχει τι εμπειρία είχες εσύ με τον καθένα!

Είδες τα τερατακια μας? Βρίσκουν κ τα κάνουν...παρτον νονά ένα βράδυ πες της...αχαχαχαχα

Εγώ του είπα να κάτσεις πάλι στη για για? Και λέει: όχι, να πάμε πιτι μας,μπαμπά μας! Παλι καλά γιατί θα τον άφηνα για υιοθεσία στη για για του...:angry:

Χαχαχαχχαχα γλυκουληηηηηης!!!!

Περάσανε καλά με τη γιαγιά αλλά άλλο η μαμά κ ο μπαμπάς!:x

Τη νονά τη βλέπω κάθε μεσημέρι εδώ πριν τη δουλεια:lol:

Just now, Renez είπε:

Εμμμ το ξένο είναι πιο γλυκό Αναστεζια χαχαχαχα

Και τρίτο διαβάζω εεε??? Αν το σκέφτεσαι πριν καν γεννήσεις το δεύτερο σε βλέπω σύντομα κ με το τρίτο!! Κ εύχομαι να είναι γερό κ κοριτσακι;)

Εντάξει ποτέ μη λες ποτέ! Δεν νομίζω να το προσπαθήσω κ σιιιιγουρα θα προσέχω με κάθε τρόπο αλλααααα

Θα ήθελα κ μια κοράκλα! Να τη προσέχουν τα παλικάρια μου!!

Ένα ένα όμως στα βήματα...να βγει ο δεύτερος ο παιδαρος και να δουλέψει λίγο κ η μαμά γιατί έχει φρικαρει τελείως ,κ βλέπουμε! Δεν με πήραν κ τα χρόνια(λιιιιγο με πήρανε όχι πολυ:mrgreen:)

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Χαχαχαχχαχα γλυκουληηηηηης!!!!

Περάσανε καλά με τη γιαγιά αλλά άλλο η μαμά κ ο μπαμπάς!:x

Τη νονά τη βλέπω κάθε μεσημέρι εδώ πριν τη δουλεια:lol:

Να μπει στο καταστατικό με τα καθήκοντα της ως πνευματική μητέρα!!!:D ο δικός μ ως κ πάνα τον ανάγκασε τν νονο να του αλλάξει...όταν το έμαθα ντράπηκα αλήθεια είναι... 

Άσχετο αλλά δεν έχω αναφέρει το κρουασάν ζαμπόν τυρί που τσακισα φεύγοντας από το μικροβιολογικο! Είχα Χρόνια να φαω τέτοιο πράγμα...δεν είμαι της σφολιάτας,δεν τη χωνεύω ευκολα! Αλλά λέω είναι παράδοση πλέον!Αχαχαχ μου φάνηκε παράδεισος!!!και δεν με πείραξε...

  • Χαχα 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Να μπει στο καταστατικό με τα καθήκοντα της ως πνευματική μητέρα!!!:D ο δικός μ ως κ πάνα τον ανάγκασε τν νονο να του αλλάξει...όταν το έμαθα ντράπηκα αλήθεια είναι... 

Άσχετο αλλά δεν έχω αναφέρει το κρουασάν ζαμπόν τυρί που τσακισα φεύγοντας από το μικροβιολογικο! Είχα Χρόνια να φαω τέτοιο πράγμα...δεν είμαι της σφολιάτας,δεν τη χωνεύω ευκολα! Αλλά λέω είναι παράδοση πλέον!Αχαχαχ μου φάνηκε παράδεισος!!!και δεν με πείραξε...

Κι εγώ τέτοια είχα φάει μετά τη καμπύλη σακχάρου. Είχα δώσει παραγγελία στον φούρνο:P

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ εμβρυολογο έχει Πάτρα...αλλα τώρα που το είπες άνοιξε κ μια εδώ τελευταία!!! Θα βρω να πάρω τηλέφωνο εκει! Παλι καλά που το ανέφερες κ μου ήρθε!Μεγεια σας τα ψώνια σας κύριες μου!

@Renez έχεις δίκιο,πολύ τα σκέφτομαι στο κάτω κάτω,το παιδάκι μου θέλω να δω!!! Βέβαια με τον γιατρό μ έχω οικειότητα!

@marianna1986 σε ευχαριστώ! Ξέρεις τώρα δεν κρατιέμαι, θέλω να δω πόσο μεγάλωσε! Άσε όλο αγωνία είμαι!

Καλε αφού υπάρχουν κ άλλοι γυναικολόγοι γιατί δεν πας σε άλλον; Ένα απλό υπέρηχο θέλεις δε θα δώσεις ιστορικό.... αλλιώς πάρε την εμβρυολογο κ ρωτά αν μπορεί να σου κάνει έναν υπέρηχο! Κανείς δε θα σου πει όχι όλοι θέλουν να πάρουν την επίσκεψη!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 Να δουλέψει λίγο η μανούλα να κάνει κάτι για τον εαυτό της κι όταν βαρεθεί να κάνει ένα κοριτσάκι να το έχει καμάρι κι αυτό! Κι εγώ Λέω αν διοριστω κ μπορώ να έχω άδεια κ σταθερό μισθό θέλω κι άλλο αν αντέχουν κ τα νεύρα μου βέβαια!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα

@Ninamc μαχαίρι στην καρδιά αυτό που μας είπες για το site ήταν η μόνη μου ελπίδα, αν κ το έχω πει παντού ότι ψάχνω ,μέχρι κ στον εργοδότη μου ,τους λέω άμα θέτε να γυρίσω βρείτε μου νταντά:D

@Renez μεγάλωσε το προσοντουχακι , να δούμε πόσο θα είναι η χροντρουλα μου, την Δευτέρα έχω ραντεβού..

Κορίτσια οι πρωτομαναδες με παιδιάτρους έχετε κάνει κάτι;;;έχετε βρει; σκοπεύετε να μιλήσετε μαζί τους;;;

Σε βλέπω να βρίσκεις από οπουδήποτε άλλου εκτός από νανουκα

Χαχαχα είναι κάθε καρυδιάς καρυδια εκεί μέσα και το παιζει νταντά... Έλεος

Ευχομαι να βρεθει κάτι καλό και να το τεστάρει φουλ... 

Εγώ έχω δυο παιδιατρους, μα έχω αλλάξει 5. Έχω πει και στους δυο ότι είμαι έγκυος και όλα μια χαρά.. Τους κάνω άγαλμα.. Τέτοια φάση... 

Ευχομαι να βρεις γιατί το θέμα παιδιατρος είναι ένα θέμα σαν τη νταντά ας πουμε.. Δεν ξέρεις αν δεν δοκιμάσεις.. Χαχα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Σε βλέπω να βρίσκεις από οπουδήποτε άλλου εκτός από νανουκα

Χαχαχα είναι κάθε καρυδιάς καρυδια εκεί μέσα και το παιζει νταντά... Έλεος

Ευχομαι να βρεθει κάτι καλό και να το τεστάρει φουλ... 

Εγώ έχω δυο παιδιατρους, μα έχω αλλάξει 5. Έχω πει και στους δυο ότι είμαι έγκυος και όλα μια χαρά.. Τους κάνω άγαλμα.. Τέτοια φάση... 

Ευχομαι να βρεις γιατί το θέμα παιδιατρος είναι ένα θέμα σαν τη νταντά ας πουμε.. Δεν ξέρεις αν δεν δοκιμάσεις.. Χαχα

Γιατί 2..?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Καλημέρα κορίτσια!:)

Ήπια το γλυκό ζουμακι  μου,οκ υποφερτο! Περιμένω τώρα...πφφφ...ξέχασα να φορτίσω κ το κινητό...

@marianna1986 Το τηλέφωνο δν χτύπησε όποτε κοιμήθηκε το πουλάκι μου κι εγώ ξεράθηκα κλασσικά...ήμουν ανήσυχη θα πω κ περιμένω να πάει 9 να τν πάρω τηλέφωνο να τν ακούσω! Μια χαρά! Θα τον αφήνω μου φαίνεται να γυρνάω στα μπαράκια να θυμηθώ τα νιάτα μου...αχαχαχαχα

@Eva137 έχεις δίκιο βρε παιδάκι μου! Μα κανέναν υπέρηχο μέχρι να γεννήσεις? Υπομονή αγάπη κι αν είναι νορμάλ οι τιμές κανε εσύ έναν να ηρεμήσεις! Αυτά με τις γέννες τα φοβάμαι βρε κορίτσια κ δεν είμαι μυγιαγκιαχτη! Πάντως αν έχεις υποψίες στο τέλος ότι είναι μεγαλ ο το παιδί, μην ταλαιπωρηθείς! Κι εγώ έτσι έκανα τη καισαρική, αφού δν έβλεπα να γενναω κ το μωρό το έβγαζε ο υπέρηχος εως 4200 λέω πάμε ,δν παιζει να γεννήσω φυσιολογικά τόσο μεγαλ ο παιδί(3810τελικα). Όπως είπε κ η @Ninamc οι υπέρηχοι απέχουν, εμένα μου είχε πει ο doc μέχρι 500γρ.

 

Τώρα σε διάβασα βρε Νίνα μου! Τι έπαθες εσύ? Υπομονή βρε κορίτσι, όπως λέτε παίρνουμε δύναμη από τα μωρά αλλά είναι κ φυσιολογικό ώρες ώρες να μας πνίγει μια απόγνωση! Έχεις τα αγοράκια σου να σε προσέχουν κ τη πριγκιπισουλα σου να σε κάνει βράχο! Καλή δύναμη κ προσοχή!

Όσο για τις νταντάδες μεγάλος καημός, εγώ αν χρειαστεί θα την έχω σπίτι μαζί με τη πεθερά μ κ μετά θα έρχεται ο άντρας μ! Αλλά αυτές που έχω κατά νου,γνωστές μου, είναι μικρές κοπέλες κ δεν έχω εμπιστοσύνη γτ τη θέλω για το μωρό κ όχι για τν μεγάλο. 2 μεγάλες που ξέρω καλές,έχουν δουλειά μέχρι στιγμής...δύσκολο πράγμα ρε γαμωτο να βρεις άνθρωπο εμπιστοσύνης!

Ευχαριστω κορίτσι μου.. Να μαστε καλα

Σήμερα είμαι άλλος άνθρωπος.. Ακόμα και όταν είναι πτωμα.. Την επόμενη μέρα ξαναβρισκω το κουράγιο.. Είναι απίστευτο τι δυνάμεις έχουμε οι μανάδες...οσο για την νταντά που λες.. Με τίποτα δεν ξαναβαζω κάποια μεγαλυτερη σε ηλικία. Είμαι 28  .. Όλες τις θέλω μικρότερες να έχουν πειρα και να έχουν δουλέψει σε σταθμό, το ιδανικό... Παντως δεν θέλω κάποια να κάνει δουλειές , απλά να προσεχει το παιδι και να του κάνει ένα τάισμα, που σιγά το τάισμα αφου τρώει μόνο του.. Και να παιζουν. 

Δεν ζητάω πολλα.. Να ναι επαγγελματίας. Οχι γυναίκα για το σπίτι... 

4 ώρες πρίν, elenioz είπε:

Καλημέραα! 

Εγώ τρέχω αυτές τις μέρες και πραγματικά χρόνος μηδέν. Βγήκαν και τα αποτελέσματα της καμπύλης σάκχαρου πολύ καλά! @Christinα Καλή επιτυχία!!!!  

Τι ωραία που είδατε τα μικράκια σας :x Μην αγχώνεστε με τα κιλά, όλα καλά θα πάνε!!! 

@Ninamc Υπομονή! Είναι δύσκολο όλο αυτό.... Πραγματικά σας θαυμάζω που τα βγάζετε πέρα με ήδη ένα παιδάκι. Εγώ έχω μόνο τον εαυτό μου να κουμαντάρω και εξαντλούμε. Θα σου πρότεινα να μπεις κ σε ομάδες στο fb με group βρεφονηπιοκομων και νηπιαγωγών και να ανεβάσεις αγγελία ακριβώς τι κοπέλα θέλεις. Πιστεύω θα έχεις πιο γρήγορη ανταπόκριση (τώρα αν θα βρεθεί καμία καλή άλλο θέμα) πάντως καλά έκανες και απευθύνθηκες και σε παιδικούς γτ πολλές κοπέλες τελειώνουν τώρα τον Ιούλιο και όλο και κτ θα ψάχνουν για μετά. 

Και εγώ ώρες ώρες με θαυμάζω εδώ που τα λέμε.. Σ ευχαριστω πολυ κουκλα μου.. Με θαυμάζω γιατί όλα τα καταφέρνω μόνη μ, με τον συζυγο. Δεν μας έχει βοηθήσει ποτε κανεις και σε τίποτα. Όλα μόνοι μας.. Όλα τα πτυχια τα διδακτορικά μας,οι ξένες γλωσσες.. Οο όλα μόνοι μας. 

Κανεις δεν έχει βοηθήσει στο παραμικρο.. Και είναι το παραπονο μου... Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. Καλα να μαστε να χουμε υγεία και όλα θα γίνουν. 

Δεν έχω φμπ και δεν θα απευθυνόμενος με τίποτα εκεί. Δεν βάζω άγνωστη με στο σπίτι.. Είναι αρχή μας. Αν δεν είναι γνωστή, να ξέρουμε τον κυκλο της, δεν μπαίνει με το παιδι μου στον ίδιο χώρο, κι ας έχω κάμερες... Γι αυτό ψάχνω μόνο έτσι όπως σου ειπα...

Απο Σεπτέμβρη και μετά βλέπουμε. Υπάρχει και η εναλλακτική του να βάλω παιδικο τον γιο μας , όποτε θα τα εξάντληση ολα

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο παιδίατρος είναι ένα σημαντικό κομμάτι που θέλει ψάξιμο! Επίσης είναι κ το τι ζητάει κάθε μαμά! Θέλει χαλαρό παιδίατρο; Θέλει διάσημο παιδίατρο; Πολλά παίζουν ρόλο. Για μένα βασικό που έψαχνα ήταν να μην δίνει εύκολα αντιβιωσεις, εισπνεόμενα και γενικά φάρμακα...

 

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γιατί 2..?

Γιατί το παιδι μου παραλιγο να πεθανει... Να νοσηλευτεί επ αορίστου εξαιτίας κάποιων αχρήστων παιδιατρων που μας προτειναν στο Ρέα... Έτσι αλλάξαμε 5 παιδιατρους και πηγα στον παιδιατρο που με μεγάλωσε.. Βρήκε την υγεία του ο γιος μας και εμείς.. Και επειδή έπρεπε να έχουμε και κάποιον κοντά στο σπίτι μας, εδώ στην Αθήνα, βρήκα και μια εξαιρετική παιδίατρο δίπλα ακριβώς στο σπίτι μου.. Και ησυχάσαμε

Μα κάνω επισκέψεις και στους δυο, όποτε θέλω στον ένα, και όποτε είμαι διακοπές στον άλλο... Τα εμβόλια τα παμε εναλλάξ και γνωριζονται και οι δυο μεταξυ τους καθώς ο ένας ο παλιος ήταν στο παιδων, και η νέα, είναι τώρα στο παιδων.. Δεν έχουν κανένα θέμα και συνεργαζόμαστε άψογα και οι τρεις. 

Οχι ότι θα το παω στο παιδων γιατί έχω ιδιωτική ασφάλεια. Αλλά καλό είναι να υπάρχει και εκεί μια πορτα ανοιχτή για παν ενδεχομενο. 

Just now, marianna1986 είπε:

Ο παιδίατρος είναι ένα σημαντικό κομμάτι που θέλει ψάξιμο! Επίσης είναι κ το τι ζητάει κάθε μαμά! Θέλει χαλαρό παιδίατρο; Θέλει διάσημο παιδίατρο; Πολλά παίζουν ρόλο. Για μένα βασικό που έψαχνα ήταν να μην δίνει εύκολα αντιβιωσεις, εισπνεόμενα και γενικά φάρμακα...

 

Σωστά τα λες και καλα κανεις..

Για μένα παλι το βασικό όλων είναι να εμφανίζει κάτι το παιδι, και υπό την καθοδήγηση του παιδια τρου να υποχωρούν τα συμπτώματα και να γίνεται καλα. Αυτό με απασχολεί. Να με κατευθυνθεί σωστά και να από φευγουμε πιθανους κινδύνους για την υγεία των παιδιών μας. 

Τα φάρμακα εγώ τα εκτιμώ και τα εισπνεόμενο. Ότι χρειαστεί προκειμενου να βλέπω το μωρό μου καλα στην υγεία του. 

Αυτή είναι η άποψη μου για τους παιδιατρους.. Αν δω ότι κάτι δεν παει καλα φευγω αμέσως.. 

 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marianna1986 είπε:

Ο παιδίατρος είναι ένα σημαντικό κομμάτι που θέλει ψάξιμο! Επίσης είναι κ το τι ζητάει κάθε μαμά! Θέλει χαλαρό παιδίατρο; Θέλει διάσημο παιδίατρο; Πολλά παίζουν ρόλο. Για μένα βασικό που έψαχνα ήταν να μην δίνει εύκολα αντιβιωσεις, εισπνεόμενα και γενικά φάρμακα...

 

έναν τέτοιο ψάχνω και εγωωωω!!Χαλαρό να με ηρεμεί, μην με αγχώνει και να μην φορτώνει το παιδί φάρμακα σιρόπια κλπ χωρίς λόγο!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Anastasia05 Να δουλέψει λίγο η μανούλα να κάνει κάτι για τον εαυτό της κι όταν βαρεθεί να κάνει ένα κοριτσάκι να το έχει καμάρι κι αυτό! Κι εγώ Λέω αν διοριστω κ μπορώ να έχω άδεια κ σταθερό μισθό θέλω κι άλλο αν αντέχουν κ τα νεύρα μου βέβαια!

Έτσι είναι! Βλέποντας και κάνοντας! Δεν πρόλαβα κάποια πράγματα μετά τον πρωτο, τώρα όμως θα γίνουν!

Κι ότι άλλο είναι να γίνει μετά, θα γίνει κ αυτό:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τελείωσα κ γω με τη καμπύλη ζαχαρου σήμερα το πρωί! Ευτυχώς πέρασε ευχάριστα η ώρα κ μπορώ να πω ότι η διαδικασία μου φάνηκε πολύ πιο εύκολη απ ότι φανταζόμουν... το δε ρόφημα μια χαρά,γλυκο μεν αλλά όχι πετιμέζι! Το λέω για όσες δεν έχουν κάνει. 

Λοιπόν σήμερα ένιωσα πολύ άσχημα σαν εγκυουλα από την αγένεια του κόσμου κ πραγματικά δεν ξέρω αν εγώ είμαι η περίεργη ή ο κόσμος δεν ξέρει να σέβεται. Πάω στα cele stin0 της περιοχής να παραλάβω μια παραγγελία, βλέπω ότι έχει μικρή ουρά απ έξω  κ λεω θα μπω! Πάω να περάσω μου λέει η πρώτη που πας κ της λέω είμαι έγκυος. Ζητάει συγνώμη η γυναίκα κ μου λέει δεν το κατάλαβα. Μπαίνω μέσα, πάω προς ταμείο κ μου λέει η πωλήτρια που πάτε;; είμαι έγκυος απαντώ... Κ τι σημαίνει αυτό μου λέει;; περάστε έξω και θα σας φωνάξω! Στο μεταξύ πετάγεται κ η δεύτερη πωλήτρια κ λέει εεε κ τι έγινε που είστε έγκυος!! Κρατήθηκα κ δεν μαλωσα μαζί τους, μόνο κ μόνο γιατί ήμουν από την εξέταση κ δεν ήθελα να τσιτωσω τα νεύρα μου! 

Βρε κορίτσια πάμε καλά!!?? Τι αγένεια είναι αυτή. Καταλαβαίνω κοροναϊος.. Οκ αλλά μη χάσουμε κ τους τρόπους μας!! Μάλλον χ€σ μενες μας έχουν! 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τελείωσα κ γω με τη καμπύλη ζαχαρου σήμερα το πρωί! Ευτυχώς πέρασε ευχάριστα η ώρα κ μπορώ να πω ότι η διαδικασία μου φάνηκε πολύ πιο εύκολη απ ότι φανταζόμουν... το δε ρόφημα μια χαρά,γλυκο μεν αλλά όχι πετιμέζι! Το λέω για όσες δεν έχουν κάνει. 

Λοιπόν σήμερα ένιωσα πολύ άσχημα σαν εγκυουλα από την αγένεια του κόσμου κ πραγματικά δεν ξέρω αν εγώ είμαι η περίεργη ή ο κόσμος δεν ξέρει να σέβεται. Πάω στα cele stin0 της περιοχής να παραλάβω μια παραγγελία, βλέπω ότι έχει μικρή ουρά απ έξω  κ λεω θα μπω! Πάω να περάσω μου λέει η πρώτη που πας κ της λέω είμαι έγκυος. Ζητάει συγνώμη η γυναίκα κ μου λέει δεν το κατάλαβα. Μπαίνω μέσα, πάω προς ταμείο κ μου λέει η πωλήτρια που πάτε;; είμαι έγκυος απαντώ... Κ τι σημαίνει αυτό μου λέει;; περάστε έξω και θα σας φωνάξω! Στο μεταξύ πετάγεται κ η δεύτερη πωλήτρια κ λέει εεε κ τι έγινε που είστε έγκυος!! Κρατήθηκα κ δεν μαλωσα μαζί τους, μόνο κ μόνο γιατί ήμουν από την εξέταση κ δεν ήθελα να τσιτωσω τα νεύρα μου! 

Βρε κορίτσια πάμε καλά!!?? Τι αγένεια είναι αυτή. Καταλαβαίνω κοροναϊος.. Οκ αλλά μη χάσουμε κ τους τρόπους μας!! Μάλλον χ€σ μενες μας έχουν! 

Πλάκα κανειιιιιις!!!! Εγώ θα τους την έλεγα(χωρίς μετά να ακούσω αν έχουν κάτι να πουν) κ ούτε που θα με ξαναεβλεπαν.

Καπάκια  email παραπόνων στα κεντρικά 

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τελείωσα κ γω με τη καμπύλη ζαχαρου σήμερα το πρωί! Ευτυχώς πέρασε ευχάριστα η ώρα κ μπορώ να πω ότι η διαδικασία μου φάνηκε πολύ πιο εύκολη απ ότι φανταζόμουν... το δε ρόφημα μια χαρά,γλυκο μεν αλλά όχι πετιμέζι! Το λέω για όσες δεν έχουν κάνει. 

Λοιπόν σήμερα ένιωσα πολύ άσχημα σαν εγκυουλα από την αγένεια του κόσμου κ πραγματικά δεν ξέρω αν εγώ είμαι η περίεργη ή ο κόσμος δεν ξέρει να σέβεται. Πάω στα cele stin0 της περιοχής να παραλάβω μια παραγγελία, βλέπω ότι έχει μικρή ουρά απ έξω  κ λεω θα μπω! Πάω να περάσω μου λέει η πρώτη που πας κ της λέω είμαι έγκυος. Ζητάει συγνώμη η γυναίκα κ μου λέει δεν το κατάλαβα. Μπαίνω μέσα, πάω προς ταμείο κ μου λέει η πωλήτρια που πάτε;; είμαι έγκυος απαντώ... Κ τι σημαίνει αυτό μου λέει;; περάστε έξω και θα σας φωνάξω! Στο μεταξύ πετάγεται κ η δεύτερη πωλήτρια κ λέει εεε κ τι έγινε που είστε έγκυος!! Κρατήθηκα κ δεν μαλωσα μαζί τους, μόνο κ μόνο γιατί ήμουν από την εξέταση κ δεν ήθελα να τσιτωσω τα νεύρα μου! 

Βρε κορίτσια πάμε καλά!!?? Τι αγένεια είναι αυτή. Καταλαβαίνω κοροναϊος.. Οκ αλλά μη χάσουμε κ τους τρόπους μας!! Μάλλον χ€σ μενες μας έχουν! 

καλα αποτελέσματα ευχομαι κοπέλα μου

Καλα έπεσες σε ηλιθιες και να μην πω κι αλλά... Ντροπή τους και κακώς δεν ζήτησες τον υπευθυνο. Εδώ δεν παμε στην δουλειά μας οι έγκυες καθώς ανηκουμε σε ευπαθείς ομάδες... Έπρεπε να μουν εγώ εκεί να δεις τι θα γινόταν.. Ρετα μπάζα... 

Πάντα και παντου οι έγκυες έχουν προτεραιοτητα και παντα ζητάω υπευθυνο αν δεν μου δώσουν η πουν οτιδήποτε... Είμαι κάθετη σε αυτό το θέμα.. 

Ηρεμησε, αλλά κακώς το ανεχτηκες για μένα έπρεπε να αντιδράσεις.. Μα σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ στο πρωτο παιδακι μας έτσι είχα παθει δυο τρεις φορές. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...