Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

@EugenJen αν ήσουν Πάτρα θα σου πρότεινα παιδίατρο!

@DemiMom πωπω ρε παιδάκι μου αυτές οι πωλητριες... Έχω δει πάντως αφισα στο σούπερ μάρκετ ότι στις ουρές λόγω covid  προηγούνται ηλικιωμένοι, ΑΜΕΑ, εγκυμονουσες και πιστεύω πως και στα υπόλοιπα καταστήματα είναι έτσι!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Πλάκα κανειιιιιις!!!! Εγώ θα τους την έλεγα(χωρίς μετά να ακούσω αν έχουν κάτι να πουν) κ ούτε που θα με ξαναεβλεπαν.

Καπάκια  email παραπόνων στα κεντρικά 

Πες τα ρε συ... Εγώ θα κανα πολυ χειρότερα, ίσως και να εφερνα και κανάλια.. Τέτοια φάση. 

Έλεος δλδ με τις κομπλεξικες 

Just now, marianna1986 είπε:

@EugenJen αν ήσουν Πάτρα θα σου πρότεινα παιδίατρο!

@DemiMom πωπω ρε παιδάκι μου αυτές οι πωλητριες... Έχω δει πάντως στο σούπερ μάρκετ ότι στις ουρές λόγω covid  προηγούνται ηλικιωμένοι, ΑΜΕΑ, εγκυμονουσες και πιστεύω πως και στα υπόλοιπα καταστήματα είναι έτσι!

Επισης αστυνομικοί, γιατροί και νοσηλευτές... Αρκεί να δείξουν κάποιο αποδεικτικό στοιχείο.. Είναι οδηγίες του εοδυ για όλα τα καταστήματα


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

 Τα φάρμακα Ναι όταν είναι απαραίτητα όμως,όχι για ψιλου πήδημα! Είναι πολύ της μόδας οι εισπνοές στα παιδιά μ αποτέλεσμα να εξαρτώνται από αυτές! Φυσικά δν θα το αφήσουμε να σκάσει το παιδί, προέχει η υγεία. Αν έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό, ακολουθείς. Οι 2ες κ 3ες γνώμες δν βλάπτουν όμως,αν δεν συγκρίνεις, πως θα κρίνεις?

Η παιδίατρος μας είναι κ σύζυγος του γιατρού μου..αχαχα.  Ειχα πάρει καλές συστάσεις όποτε πήγα ελει γτ είναι κ πολύ κοντά στο σπίτι μ τα ιατρεία τους. Ευτυχώς δεν έχει χρειαστεί να τη συμβουλευτω για κάτι σοβαρό όποτε μέχρι στιγμής όλα καλά,αν όμως έχω αμφιβολίες δεν θα διστάζω να πάρω κι άλλη γνωμη, στα δύσκολα φαίνεται το πράγμα...μια απλή εξέταση κ 1 εμβόλιο κάνουν όλοι! 

Πάντως είναι σημαντικό να είναι κ άνθρωπος που μπορείς να μιλήσεις, να ακούσει κ τις μπούρδες σου κ να σε καταλάβει σαν μανούλα, να είναι διαθέσιμος οποιαδήποτε στιγμή κ να αφιερώνει χρόνο κι ας περιμένει έξω ουρά!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

 Τα φάρμακα Ναι όταν είναι απαραίτητα όμως,όχι για ψιλου πήδημα! Είναι πολύ της μόδας οι εισπνοές στα παιδιά μ αποτέλεσμα να εξαρτώνται από αυτές! Φυσικά δν θα το αφήσουμε να σκάσει το παιδί, προέχει η υγεία. Αν έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό, ακολουθείς. Οι 2ες κ 3ες γνώμες δν βλάπτουν όμως,αν δεν συγκρίνεις, πως θα κρίνεις?

Η παιδίατρος μας είναι κ σύζυγος του γιατρού μου..αχαχα.  Ειχα πάρει καλές συστάσεις όποτε πήγα ελει γτ είναι κ πολύ κοντά στο σπίτι μ τα ιατρεία τους. Ευτυχώς δεν έχει χρειαστεί να τη συμβουλευτω για κάτι σοβαρό όποτε μέχρι στιγμής όλα καλά,αν όμως έχω αμφιβολίες δεν θα διστάζω να πάρω κι άλλη γνωμη, στα δύσκολα φαίνεται το πράγμα...μια απλή εξέταση κ 1 εμβόλιο κάνουν όλοι! 

Πάντως είναι σημαντικό να είναι κ άνθρωπος που μπορείς να μιλήσεις, να ακούσει κ τις μπούρδες σου κ να σε καταλάβει σαν μανούλα, να είναι διαθέσιμος οποιαδήποτε στιγμή κ να αφιερώνει χρόνο κι ας περιμένει έξω ουρά!

Αχ συμφωνώ σε οοοο όλα κοπέλα μου... Σε οο όλα όμως... 

Ειλικρινά έτσι είναι και για μας το θέμα παιδιατρου.. Και δόξα το θεο βρήκαμε δυο ανθρώπους πανω απ όλα, και μετά γιατρους... Σκέψου εκείνος που με μεγαλωσε... Βλέπει τον γιο μου και λιωνει από καμάρι.. Και σε όλα τα δυσκολα δίπλα μας. Γιατί δυστυχώς μας έτυχαν και δυσκολα... Δεν είναι παντα ευκολη η ζωή... 

Ειδικά για το τέλος, θα σου πω.. Αν τα λέει βιαστικά, παιρνειτο 50αρι και γεια σας.. Αστα να πανε.. Εχεισ δικιο σε όλα

Γι αυτό άλλαξα 5 για να καταλήξω εδώ που είμαι. Ο ένας επαρχία η άλλη δίπλα μας και οι δυο φοβεροι

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τελείωσα κ γω με τη καμπύλη ζαχαρου σήμερα το πρωί! Ευτυχώς πέρασε ευχάριστα η ώρα κ μπορώ να πω ότι η διαδικασία μου φάνηκε πολύ πιο εύκολη απ ότι φανταζόμουν... το δε ρόφημα μια χαρά,γλυκο μεν αλλά όχι πετιμέζι! Το λέω για όσες δεν έχουν κάνει. 

Λοιπόν σήμερα ένιωσα πολύ άσχημα σαν εγκυουλα από την αγένεια του κόσμου κ πραγματικά δεν ξέρω αν εγώ είμαι η περίεργη ή ο κόσμος δεν ξέρει να σέβεται. Πάω στα cele stin0 της περιοχής να παραλάβω μια παραγγελία, βλέπω ότι έχει μικρή ουρά απ έξω  κ λεω θα μπω! Πάω να περάσω μου λέει η πρώτη που πας κ της λέω είμαι έγκυος. Ζητάει συγνώμη η γυναίκα κ μου λέει δεν το κατάλαβα. Μπαίνω μέσα, πάω προς ταμείο κ μου λέει η πωλήτρια που πάτε;; είμαι έγκυος απαντώ... Κ τι σημαίνει αυτό μου λέει;; περάστε έξω και θα σας φωνάξω! Στο μεταξύ πετάγεται κ η δεύτερη πωλήτρια κ λέει εεε κ τι έγινε που είστε έγκυος!! Κρατήθηκα κ δεν μαλωσα μαζί τους, μόνο κ μόνο γιατί ήμουν από την εξέταση κ δεν ήθελα να τσιτωσω τα νεύρα μου! 

Βρε κορίτσια πάμε καλά!!?? Τι αγένεια είναι αυτή. Καταλαβαίνω κοροναϊος.. Οκ αλλά μη χάσουμε κ τους τρόπους μας!! Μάλλον χ€σ μενες μας έχουν! 

Πω πω ντροπή! Κ γυναίκες ρε γμτ ! Τι να πω...δν μου έχει τύχει αλλά θέλανε βρισιμο...

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Να χαρείς τα ρουχαλάκια σου κ να μην επιτρέψεις σε κανέναν να σε ξανασυγχησει!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Anastasia05 ωραία ιδέα μου έδωσες.. Αυτό θα τους πονέσει πιο πολύ!

@Ninamc είμαι λίγο κοτουλα ακόμα σε τέτοια ζητήματα σαν πρωτάρα. Κακώς βέβαια! Προσπαθώ παντα να είμαι ευγενική γιατί έτσι έχω μάθει κ απ τη δουλειά μου αλλά σε τέτοια μπάζα δεν αξίζει σεβασμός! 

@marianna1986 έτσι ξέρω κ γω.. όπως κ για τους ένστολους που είπε η Nina αλλά μάλλον πρέπει να φούσκωνω σαν το παγώνι από δω κ πέρα για να με πιστεύουν! Τι να πω!  

Σε ευχαριστώ @Christina μου!! Ποτέ ξανά!! Πήρα φορα τώρα μ αυτά που μου είπατε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Πες τα ρε συ... Εγώ θα κανα πολυ χειρότερα, ίσως και να εφερνα και κανάλια.. Τέτοια φάση. 

Έλεος δλδ με τις κομπλεξικες 

Επισης αστυνομικοί, γιατροί και νοσηλευτές... Αρκεί να δείξουν κάποιο αποδεικτικό στοιχείο.. Είναι οδηγίες του εοδυ για όλα τα καταστήματα

Kι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη ήμουν πιο μαζεμένη...τώρα και με την πανδημία,δεν χρωστάω πουθενά.

Λέω μπορώ να περάσω παρακαλώ(ενώ περνάω) κ τουρλωνω κοιλιά

  • Χαχα 4

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

@Anastasia05 ωραία ιδέα μου έδωσες.. Αυτό θα τους πονέσει πιο πολύ!

@Ninamc είμαι λίγο κοτουλα ακόμα σε τέτοια ζητήματα σαν πρωτάρα. Κακώς βέβαια! Προσπαθώ παντα να είμαι ευγενική γιατί έτσι έχω μάθει κ απ τη δουλειά μου αλλά σε τέτοια μπάζα δεν αξίζει σεβασμός! 

@marianna1986 έτσι ξέρω κ γω.. όπως κ για τους ένστολους που είπε η Nina αλλά μάλλον πρέπει να φούσκωνω σαν το παγώνι από δω κ πέρα για να με πιστεύουν! Τι να πω!  

Σε ευχαριστώ @Christina μου!! Ποτέ ξανά!! Πήρα φορα τώρα μ αυτά που μου είπατε! 

Ποτε ξανά κορίτσι μου, γιατί μιλάμε για μπαζα που δεν σέβονται την ζωή που κουβαλάς στα σπλάχνα σου.. Είναι πιο σημαντική ξ κάθε πικραμενη από το αγέννητο μωράκι σου? Ε οχι... Και βασικά δεν σέβονται τον εαυτό τους οι κομπλεξικες... Αχ

Μακάρι να μ έλεγες περιοχη να πηγαινα να ψωνισω.. Θα μας εγραφαν οι φυλλάδες... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

@Anastasia05 ωραία ιδέα μου έδωσες.. Αυτό θα τους πονέσει πιο πολύ!

@Ninamc είμαι λίγο κοτουλα ακόμα σε τέτοια ζητήματα σαν πρωτάρα. Κακώς βέβαια! Προσπαθώ παντα να είμαι ευγενική γιατί έτσι έχω μάθει κ απ τη δουλειά μου αλλά σε τέτοια μπάζα δεν αξίζει σεβασμός! 

@marianna1986 έτσι ξέρω κ γω.. όπως κ για τους ένστολους που είπε η Nina αλλά μάλλον πρέπει να φούσκωνω σαν το παγώνι από δω κ πέρα για να με πιστεύουν! Τι να πω! 

Άλλο η ευγένεια άλλο να είναι αγενείς κ να παραμένεις ευγενική!! Φαντάζομαι βέβαια πως σαστισες με τόση αγένεια, δε θα περίμενα με τίποτα τέτοια απαράδεκτη συμπεριφορά κ να σιγονταρει κ η άλλη από δίπλα.

Σαβουρες που θα λέγε κ ο παππούς μου:tongue:

Just now, Ninamc είπε:

Ποτε ξανά κορίτσι μου, γιατί μιλάμε για μπαζα που δεν σέβονται την ζωή που κουβαλάς στα σπλάχνα σου.. Είναι πιο σημαντική ξ κάθε πικραμενη από το αγέννητο μωράκι σου? Ε οχι... Και βασικά δεν σέβονται τον εαυτό τους οι κομπλεξικες... Αχ

Μακάρι να μ έλεγες περιοχη να πηγαινα να ψωνισω.. Θα μας εγραφαν οι φυλλάδες... 

Πες παρέα γλυκούλα να μοιράσουμε ευχουλες:x

Πίκραναν μια φουσκοκοιλιτσα της ομάδας,ντροπη

  • Χαχα 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Άλλο η ευγένεια άλλο να είναι αγενείς κ να παραμένεις ευγενική!! Φαντάζομαι βέβαια πως σαστισες με τόση αγένεια, δε θα περίμενα με τίποτα τέτοια απαράδεκτη συμπεριφορά κ να σιγονταρει κ η άλλη από δίπλα.

Σαβουρες που θα λέγε κ ο παππούς μου:tongue:

Αχ εσυ εισαι δική μου...πως συμφωνώ σε όλα μαζί σου βρε παιδι μ????

Μακάρι να μένα με κοντά.. Θα περναγαμε ζάχαρη σου λέω... Θα κάναμε πανικο με τα παιδακια μας χαχαχαχα

Just now, Anastasia05 είπε:

Άλλο η ευγένεια άλλο να είναι αγενείς κ να παραμένεις ευγενική!! Φαντάζομαι βέβαια πως σαστισες με τόση αγένεια, δε θα περίμενα με τίποτα τέτοια απαράδεκτη συμπεριφορά κ να σιγονταρει κ η άλλη από δίπλα.

Σαβουρες που θα λέγε κ ο παππούς μου:tongue:

Πες παρέα γλυκούλα να μοιράσουμε ευχουλες:x

Πίκραναν μια φουσκοκοιλιτσα της ομάδας,ντροπη

Εδω συγχύστηκα εγωωω και τρώω σοκολάτα που βρήκα στο ψυγείο.. Απαπαπαπαοαπ παμε μαζί θα έλεγα ναι.. Να δεις τι θα γινόταν... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ninamc είπε:

Αχ εσυ εισαι δική μου...πως συμφωνώ σε όλα μαζί σου βρε παιδι μ????

Μακάρι να μένα με κοντά.. Θα περναγαμε ζάχαρη σου λέω... Θα κάναμε πανικο με τα παιδακια μας χαχαχαχα

Εδω συγχύστηκα εγωωω και τρώω σοκολάτα που βρήκα στο ψυγείο.. Απαπαπαπαοαπ παμε μαζί θα έλεγα ναι.. Να δεις τι θα γινόταν... 

Χαχαχαχαχαχαχα είμαι κι εγώ γλυκούλα για αυτό!

Έπρεπε να είχα μείνει λίγο ακόμη Αθήνα,:mrgreen:

Όλες μαζί με τη κοιλιά τούρλα και τα νεύρα κρόσσια. Κ μετά στη Ρενέ για καλιτσουνια :wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα είμαι κι εγώ γλυκούλα για αυτό!

Έπρεπε να είχα μείνει λίγο ακόμη Αθήνα,:mrgreen::wub:

Χαχα εγώ είμαι ξινουυυλαααα και ετοιμόλογη πια 

Χαχαχαχαχα

Παω να ετοιμαστώ για να βγω εξω για καφεδακι κορίτσια μου... Παω να γίνω μια κουκλα που λέμε χαχαχαχαχα

Καλο απόγευμα σε ολες

Θα σας διαβάσω το βράδυ αν προλαβω... 

Καλα αποτελέσματα στα κορίτσια που έχουν γιατρό και σε όσες έκαναν καμπύλη


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Χαχα εγώ είμαι ξινουυυλαααα και ετοιμόλογη πια 

Χαχαχαχαχα

Παω να ετοιμαστώ για να βγω εξω για καφεδακι κορίτσια μου... Παω να γίνω μια κουκλα που λέμε χαχαχαχαχα

Καλο απόγευμα σε ολες

Θα σας διαβάσω το βράδυ αν προλαβω... 

Καλα αποτελέσματα στα κορίτσια που έχουν γιατρό και σε όσες έκαναν καμπύλη

Καλά να περάσετε κορίτσια!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, DemiMom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τελείωσα κ γω με τη καμπύλη ζαχαρου σήμερα το πρωί! Ευτυχώς πέρασε ευχάριστα η ώρα κ μπορώ να πω ότι η διαδικασία μου φάνηκε πολύ πιο εύκολη απ ότι φανταζόμουν... το δε ρόφημα μια χαρά,γλυκο μεν αλλά όχι πετιμέζι! Το λέω για όσες δεν έχουν κάνει. 

Λοιπόν σήμερα ένιωσα πολύ άσχημα σαν εγκυουλα από την αγένεια του κόσμου κ πραγματικά δεν ξέρω αν εγώ είμαι η περίεργη ή ο κόσμος δεν ξέρει να σέβεται. Πάω στα cele stin0 της περιοχής να παραλάβω μια παραγγελία, βλέπω ότι έχει μικρή ουρά απ έξω  κ λεω θα μπω! Πάω να περάσω μου λέει η πρώτη που πας κ της λέω είμαι έγκυος. Ζητάει συγνώμη η γυναίκα κ μου λέει δεν το κατάλαβα. Μπαίνω μέσα, πάω προς ταμείο κ μου λέει η πωλήτρια που πάτε;; είμαι έγκυος απαντώ... Κ τι σημαίνει αυτό μου λέει;; περάστε έξω και θα σας φωνάξω! Στο μεταξύ πετάγεται κ η δεύτερη πωλήτρια κ λέει εεε κ τι έγινε που είστε έγκυος!! Κρατήθηκα κ δεν μαλωσα μαζί τους, μόνο κ μόνο γιατί ήμουν από την εξέταση κ δεν ήθελα να τσιτωσω τα νεύρα μου! 

Βρε κορίτσια πάμε καλά!!?? Τι αγένεια είναι αυτή. Καταλαβαίνω κοροναϊος.. Οκ αλλά μη χάσουμε κ τους τρόπους μας!! Μάλλον χ€σ μενες μας έχουν! 

Συμφωνώ με την @Anastasia05 email στα κεντρικά οπωσδήποτε!!

Γαιδουρες! Και άσχετες θα πω, δεν έχουν ιδέα από προτεραιότητες, εμένα σκέψου στο σούπερ η ταμίας μου έκανε παρατήρηση γιατί περίμενα στην ουρά κ δεν ήρθα πρώτη, μην το ξανακανεις αυτό μου λέει θα περνάς πρώτη!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 @Ninamc φουσκοκοιλιτσες μου ευχαριστώ για τη συμπαράσταση!! Τι ομάδα είστε εσείς που λέει κ η @Renez Θα φάω κ γω ένα γλυκάκι σε λίγο να ξεδωσω η μάνα! Αν είστε προς τα δυτικά πάμε να ορμηξουμε μαζί!!! Χαχαχα

Καλό καφέ Νina μου! Να περάσεις όμορφα!

@EugenJen ευτυχώς κ γω στο σούπερ μάρκετ δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα... Ειδικά στον σκλαβ έχει τύχει κ κοπέλα να ανοίξει ταμείο για να με εξυπηρετήσει. Το email ετοιμάζετε... Χοχοχο

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...