Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Irinoula86 είπε:

Εγώ δεν θέλω ακόμα να πω κάτι σε κανέναν γιατί όντως είναι πολύ νωρίς και ένα φόβο τον έχω.

μόνο στους γονείς μας το έχουμε πει και σε κανέναν άλλον. αλλά δεν αισθάνομαι και πολύ καλα να λέω ψέματα ότι κάνω διατροφή και ότι δεν πίνω όταν βγαίνω εξω γτ και πάλι κάνω διατροφή. Δεν θέλω να το υποψιαστούν οι φίλοι μας και να καταλάβουν ότι το κρύβω. Δεν θέλω να λέω ψέμματα για αυτό το λόγο.

Στη δουλειά εγώ πιστεύω θα έχω πρόβλημα γιατι είμαι σε μια υπεύθυνη θέση και δεν υπάρχει προς το παρόν κάποιος να με αντικαταστήσει. Να φανταστείς δυσκολεύομαι πολύ να  πάρω άδεια. Φοβάμαι ότι αν αργήσω να το πω θα μου πουν ότι το άργησα και δεν υπάρχει χρόνος πολύς για να βρουν άτομο. από την άλλη δεν θέλω ακόμα να το πω σε κανέναν.

 

Το ίδιο ακριβώς θέμα έχω και εγώ στην δουλειά, δλδ περνάνε όλα από τα χέρια μου , άδεια δεν μπορώ να πάρω, και με βλέπω να είμαι εδώ μέχρι την γέννα(αν πάνε όλα καλα), δεν συζητώ καν για το πότε θα πρέπει να επιστρέψω!!αλλά νομίζω οτι και σήμερα να τους το πεις τι θα κάνουν?θα προσλάβουν αύριο άτομο?Εγώ το σκέφτομαι οτι μόλις σιγουρέψουμε οτι θα πάει καλά(δλδ κοντα στον 3ο μήνα) είναι το σωστό να ανακοινωθεί!Κ αν σου πουν κάτι θα πεις την αλήθεια, οτι μέχρι τον τρίτο δεν ξέρεις τι μπορεί να προκύψει!(μακρυά από εμάς)!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλησπέρα χαίρομαι που ειστε ολες καλά. Εγω σήμερα έκανα 2η χοριακή. Από 240 που ήταν η 1η τη Δευτερα, σήμερα ήταν 1846. Πολύ ανεβασμένη. Τη Δευτερα θα παω στον γιατρό. Πιθανόν να έχω 2 σάκους και είναι τόσο ανεβασμένη μέσα σε 4 μέρες. Είχα και στην 1η εγκυμοσύνη 2 σάκους, όπου τελικά έμεινε ο ενας. 

Όσο για τη δουλειά ευτυχώς μπορώ να βγω σε άδεια..

19 ώρες πρίν, Renez είπε:

Ε ρε αγάπη 23 Μαρτίου που μου την έγραψε εμένα θα είμαι στην 11η εβδομάδα απλά μου την έγραψε από τωρα για να κλείσω ραντεβού με τον γιατρό που θα μου τη κανει(θα πάω σε ιδιώτη εγώ για την αυχενική δε θέλω στο Έλενα γτ δε το εμπιστεύεται τόσο σε αυτο,εσύ λογικά θα τη κάνεις στο Ρέα,έχουν καλό γιατρό για αυχενική απ' ότι ξέρω από τη κουμπάρα μου),άσε περνάει ο καιρός φιλη.. λογικά εσένα θα στη γράψει όταν ξανά πας..  γενικά να ξέρεις η αυχενική γίνεται από την 11η έως την 13η εβδομάδα.

Όσο για το ότι πάμε νωρίτερα από τον Πητ σκέψου το λογικά,σε μια φυσιολογική γέννα σε άλλη γυναίκα θα τη πιάσουν οι πόνοι 39η εβδομάδα,άλλη 40η άλλη 41η απλά από ένα σημείο κ ύστερα αν δεν έχεις πόνους ως την 41η κ ανάλογα πως είναι το μωρό κάποιοι σου κάνουν τεχνητούς ώστε να γεννήσεις επιτέλους :-) για αυτό ενώ λένε Πητ 11/10 πχ ποτέ δεν είναι ακριβώς εκείνη η μέρα,εκτός καισαρικής βέβαια που κανονίζεις εσύ μέρα αλλά κ άλλο συνήθως τη κάνουν 38-39η ώστε να μη προλάβουν να σε πιάσουν οι πόνοι.

Από την 1η εμπειρία μου θα σας πω οτι είχα κλείσει ήδη 40 εβδομάδες και με περίμενε ο γιατρός κ έσπασαν νερά, ήρθαν όλα φυσιολογικά γέννησα φυσιολογικά ( μετά απο 15 ώρες!) και όλα καλά. Μη σκέφτεστε από τώρα ΠΗΤ, είναι πολύ νωρίς. Το θέμα είναι να σας περιμένει ο γιατρός και να είναι γενικά υπερ του φυσιολογικού αν δε συντρέχει λόγος. 

Κάτι έκανα λάθος παραπάνω με την παράθεση  αλλού ήθελα να το γράψω αυτό για την ΠΗΤ αλλού το έγραψα, ελπίζω να το καταλάβετε..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, EugenJen είπε:

Το ίδιο ακριβώς θέμα έχω και εγώ στην δουλειά, δλδ περνάνε όλα από τα χέρια μου , άδεια δεν μπορώ να πάρω, και με βλέπω να είμαι εδώ μέχρι την γέννα(αν πάνε όλα καλα), δεν συζητώ καν για το πότε θα πρέπει να επιστρέψω!!αλλά νομίζω οτι και σήμερα να τους το πεις τι θα κάνουν?θα προσλάβουν αύριο άτομο?Εγώ το σκέφτομαι οτι μόλις σιγουρέψουμε οτι θα πάει καλά(δλδ κοντα στον 3ο μήνα) είναι το σωστό να ανακοινωθεί!Κ αν σου πουν κάτι θα πεις την αλήθεια, οτι μέχρι τον τρίτο δεν ξέρεις τι μπορεί να προκύψει!(μακρυά από εμάς)!

Εχεις πολυ δικιο! Και μαλλον θα αρχιζω να πιεζω λιγο περισσότερο για το ατομο χωρις ακομα να τους κανω να καταλαβουν κατι.οσο για την αδεια θα την παρω ολη!!!! Να πανε ολα καλα και δεν θα χαρισω τιποτα! Πρωτα απ ολα ομωε αυτο... Να συνεχισουν να πηγαινουν ολα καλα για ολες μας!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Εχεις πολυ δικιο! Και μαλλον θα αρχιζω να πιεζω λιγο περισσότερο για το ατομο χωρις ακομα να τους κανω να καταλαβουν κατι.οσο για την αδεια θα την παρω ολη!!!! Να πανε ολα καλα και δεν θα χαρισω τιποτα! Πρωτα απ ολα ομωε αυτο... Να συνεχισουν να πηγαινουν ολα καλα για ολες μας!! 

Εγώ κορίτσια μου έχω δική μου δουλειά με τον άντρα μου οπότε ευτυχώς δεν είχα πρόβλημα με την ανακοίνωση αλλά βέβαια χρειάστηκε κ ήδη πήραμε υπάλληλο ενώ δεν είχαμε λόγω του ότι δε μπορώ να δουλεύω πλέον 12 ωρο όρθια όπως έκανα.. 

Είναι ένα επιπλέον έξοδο για εμάς αλλά πάνω απ' όλα το παιδάκι μας τώρα και προς το παρόν για να είναι εκείνο καλά πρέπει να είμαστε εμείς!!

Τώρα εγώ σαν εργοδότρια θα έλεγα γενικά πως στον τρίτο όταν μπεις με το καλό κ όλα είναι οκ να τους το πεις διότι κ εκείνοι θα πρέπει να έχουν τον χρόνο να αντιδράσουν στο πως θα οργανώσουν αφ' εξής τη δουλειά τους και μην αγχώνεσαι,δε μιλάμε πλέον για μια άδεια για να σε πακετωσουν ή δε ξέρω τι,μιλάμε για την εγκυμοσύνη σου όπου σίγουρα θα σε κατανοήσουν κ θα χαρούν κιόλας αν έχετε όντως καλές σχέσεις,αρκεί κ εσύ να τους σεβαστείς κ να μην αφήσεις να περάσει πολύ ο καιρός. 

πρίν από 50 λεπτά , Stavroula1 είπε:

Καλησπέρα χαίρομαι που ειστε ολες καλά. Εγω σήμερα έκανα 2η χοριακή. Από 240 που ήταν η 1η τη Δευτερα, σήμερα ήταν 1846. Πολύ ανεβασμένη. Τη Δευτερα θα παω στον γιατρό. Πιθανόν να έχω 2 σάκους και είναι τόσο ανεβασμένη μέσα σε 4 μέρες. Είχα και στην 1η εγκυμοσύνη 2 σάκους, όπου τελικά έμεινε ο ενας. 

Όσο για τη δουλειά ευτυχώς μπορώ να βγω σε άδεια..

Από την 1η εμπειρία μου θα σας πω οτι είχα κλείσει ήδη 40 εβδομάδες και με περίμενε ο γιατρός κ έσπασαν νερά, ήρθαν όλα φυσιολογικά γέννησα φυσιολογικά ( μετά απο 15 ώρες!) και όλα καλά. Μη σκέφτεστε από τώρα ΠΗΤ, είναι πολύ νωρίς. Το θέμα είναι να σας περιμένει ο γιατρός και να είναι γενικά υπερ του φυσιολογικού αν δε συντρέχει λόγος. 

Κάτι έκανα λάθος παραπάνω με την παράθεση  αλλού ήθελα να το γράψω αυτό για την ΠΗΤ αλλού το έγραψα, ελπίζω να το καταλάβετε..

Τέλεια Σταυρούλα μου,ναι πιθανόν να είναι όντως 2.. αν κ εμένα ήταν η πρώτη 323 και 5 ημέρες μετά ανέβηκε 2703!!!!! Και όμως έχω ένα νινι!! Απλά μου είπε ο γιατρός μου ότι ανεβαίνει πολύ η προγεστερόνη μου κ είναι καλό αυτό.. τώρα τι να σου πω.. γερό να ναι κ ας είναι όσα θέλει ο Θεός!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ κορίτσια μου έχω δική μου δουλειά με τον άντρα μου οπότε ευτυχώς δεν είχα πρόβλημα με την ανακοίνωση αλλά βέβαια χρειάστηκε κ ήδη πήραμε υπάλληλο ενώ δεν είχαμε λόγω του ότι δε μπορώ να δουλεύω πλέον 12 ωρο όρθια όπως έκανα.. 

Είναι ένα επιπλέον έξοδο για εμάς αλλά πάνω απ' όλα το παιδάκι μας τώρα και προς το παρόν για να είναι εκείνο καλά πρέπει να είμαστε εμείς!!

Τώρα εγώ σαν εργοδότρια θα έλεγα γενικά πως στον τρίτο όταν μπεις με το καλό κ όλα είναι οκ να τους το πεις διότι κ εκείνοι θα πρέπει να έχουν τον χρόνο να αντιδράσουν στο πως θα οργανώσουν αφ' εξής τη δουλειά τους και μην αγχώνεσαι,δε μιλάμε πλέον για μια άδεια για να σε πακετωσουν ή δε ξέρω τι,μιλάμε για την εγκυμοσύνη σου όπου σίγουρα θα σε κατανοήσουν κ θα χαρούν κιόλας αν έχετε όντως καλές σχέσεις,αρκεί κ εσύ να τους σεβαστείς κ να μην αφήσεις να περάσει πολύ ο καιρός. 

Τέλεια Σταυρούλα μου,ναι πιθανόν να είναι όντως 2.. αν κ εμένα ήταν η πρώτη 323 και 5 ημέρες μετά ανέβηκε 2703!!!!! Και όμως έχω ένα νινι!! Απλά μου είπε ο γιατρός μου ότι ανεβαίνει πολύ η προγεστερόνη μου κ είναι καλό αυτό.. τώρα τι να σου πω.. γερό να ναι κ ας είναι όσα θέλει ο Θεός!!

@Renez εννοειται οτι θα το πω νωρις γι αυτο και ανοιξα το θεμα. Σκεφτομουν να το πω τωρα για να κινηθουν λιγακι πιο γρηγορα..... Και αγχωνομαι κ για αυτο...οι καλες σχεσεις υπαρχουν μεχρι τώρα......δεν ειμαι σιγουρη για το αν θα συνεχισουν ετσι καθως πιστευω οτι δεν θα δουν κ με πολυ καλο '' ματι'' την εγκυμοσυνη μ. Εχω ζησει εγκυμοσυνη αλλης κοπελας στο γραφειο και με αυτα που θυμαμαι..φοβαμαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Irinoula86 είπε:

@Renez εννοειται οτι θα το πω νωρις γι αυτο και ανοιξα το θεμα. Σκεφτομουν να το πω τωρα για να κινηθουν λιγακι πιο γρηγορα..... Και αγχωνομαι κ για αυτο...οι καλες σχεσεις υπαρχουν μεχρι τώρα......δεν ειμαι σιγουρη για το αν θα συνεχισουν ετσι καθως πιστευω οτι δεν θα δουν κ με πολυ καλο '' ματι'' την εγκυμοσυνη μ. Εχω ζησει εγκυμοσυνη αλλης κοπελας στο γραφειο και με αυτα που θυμαμαι..φοβαμαι....

Να μη φοβάσαι τίποτε. Θα οφείλουν να το σεβαστούν και να προσαρμοστούν με το γεγονός. Ούτως ή άλλως απαγορεύεται να σε απολύσουν ενώ είσαι έγκυος οπότε μην αγχώνεσαι. Να είσαι ήρεμη για εσένα κ το παιδάκι σου κ μη σε νοιάζει τίποτε άλλο,όλα θα πάρουν το δρόμο τους. 

Ότι έμεινες έγκυος τώρα δεν είναι τυχαίο. Όπως σε καμία μας πιστεύω.. όλα γίνονται τη καταλληλη στιγμή για τον δικό τους σκοπό..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου !!! 

Τελικά ραντεβού εχω την Δευτέρα! Ανυπομονώ !!!

Να σας κάνω μια ερώτηση πότε σκέφτεστε εσείς να αγοράσετε νέα εσώρουχα ; 

Επίσης μια ιδιαίτερη ερώτηση ... Αν θέλετε απαντάτε! Ποια είναι η γνώμη σας για τις επαφές κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης ;;;;;;;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Να μη φοβάσαι τίποτε. Θα οφείλουν να το σεβαστούν και να προσαρμοστούν με το γεγονός. Ούτως ή άλλως απαγορεύεται να σε απολύσουν ενώ είσαι έγκυος οπότε μην αγχώνεσαι. Να είσαι ήρεμη για εσένα κ το παιδάκι σου κ μη σε νοιάζει τίποτε άλλο,όλα θα πάρουν το δρόμο τους. 

Ότι έμεινες έγκυος τώρα δεν είναι τυχαίο. Όπως σε καμία μας πιστεύω.. όλα γίνονται τη καταλληλη στιγμή για τον δικό τους σκοπό..

Αχ ετσι ειναι ακριβως.... Πολυ ωραια η σκεψη σου και ναι ετσι πρέπει να ειναι! Σε ευχαριστώ πολύ! 

Just now, Eval είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !!! 

Τελικά ραντεβού εχω την Δευτέρα! Ανυπομονώ !!!

Να σας κάνω μια ερώτηση πότε σκέφτεστε εσείς να αγοράσετε νέα εσώρουχα ; 

Επίσης μια ιδιαίτερη ερώτηση ... Αν θέλετε απαντάτε! Ποια είναι η γνώμη σας για τις επαφές κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης ;;;;;;;

 

Αντε να ακουσουμε και απο εσενα τα καλα νέακια!!!!! Με το καλο!!! Εμενα προς το παρον τα εσωρουχα μ μου ειναι ακομα καλα!!! Τα σουτιεν μου ειναι στο οριο... Οποτε μολις δω οτι τα περιθωρια στενευουν(χαχαχα) θα παρω καποια νεα! 

Τωρα για τις επαφες εμενα ο γιατρος μ ειπε μονο το 2 τριμηνο επιτρεπεται. Η αληθεια ειναι οτι τον λυπαμαι τον αντρουλη μ τοσο καιρο ετσι! Στο 2 τριμηνο βεβαια δεν ξερω κατα ποσο θα θελουμε να κανουμε το οτιδηποτε... Δεν ξερω πως θα ειναι η κοιλια... Δεν ξερω αν θα φοβομαστε.... Ειναι η πρωτη μας φορα οποτε δεν εχουμε εμπειρία πανω σε αυτο. Θα δουμε..... Δεν βοηθησα καο πολυ αλλα σ ειπα κ εγω τις σκεψεις μου..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eval είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !!! 

Τελικά ραντεβού εχω την Δευτέρα! Ανυπομονώ !!!

Να σας κάνω μια ερώτηση πότε σκέφτεστε εσείς να αγοράσετε νέα εσώρουχα ; 

Επίσης μια ιδιαίτερη ερώτηση ... Αν θέλετε απαντάτε! Ποια είναι η γνώμη σας για τις επαφές κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης ;;;;;;;

 

Εμείς κάνουμε μια χαρά επαφουλες από την αρχή ως τώρα κ μη σου πω κ πιο συχνά από πριν (έκανε τη δουλίτσα του το "νέο" μου στήθος χαχαχα!!) Ο γιατρός που ρωτήσαμε στο πρώτο ραντεβού μας είχε πει να έχουμε κανονικά επαφές αλλά "με αγάπη".. δλδ μου είπε να μην κάνω την αμαζόνα :-p αυτα από εμένα..

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Eval είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !!! 

Τελικά ραντεβού εχω την Δευτέρα! Ανυπομονώ !!!

Να σας κάνω μια ερώτηση πότε σκέφτεστε εσείς να αγοράσετε νέα εσώρουχα ; 

Επίσης μια ιδιαίτερη ερώτηση ... Αν θέλετε απαντάτε! Ποια είναι η γνώμη σας για τις επαφές κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης ;;;;;;;

 

Εγώ τα σουτιέν ήδη έχω αρχίσει κ κοίταω γιατί όπως έχω ξαναπεί το στήθος μου έχει πάρει ααααλλες διαστάσεις!!

Επαφές απαγορευμένες κ σε έμενα το πρώτο τρίμηνο, μου έχει γυρίσει το μάτι κορίτσια μόνο αυτό θα σας πω!!αν κ  αν επιτρέπονταν με τέτοιες αναγουλες δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν εφικτό!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ!! Όντως απαγορεύεται το πρώτο τρίμηνο; Εγώ νόμιζα σου λένε όχι, μόνο αν έχεις κάποιο παθολογικό πρόβλημα! Ελπίζω να μη κάναμε κάποια ζημιά μέχρι στιγμής! 

Πάντως όσες μανουλες ρώτησα κάνανε κανονικά έρωτα από την αρχή Παρ όλο που ο γιατρός τους είπε όχι και δεν παθανε τίποτα. Και η μία μάλιστα είχε αρκετά θέματα στην εγκυμοσύνη της. Απλά πρόσεχαν πολύ τις κινήσεις τους εν ώρα δράσης !!! 

Αφήστε που έχω ακούσει ότι το σπέρμα κάνει καλό στο έμβρυο !!! 

Παρ όλα αυτά όμως ας ακούμε τον γιατρό... Κάτι θα βλέπει ο ίδιος ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eval είπε:

Ωχ!! Όντως απαγορεύεται το πρώτο τρίμηνο; Εγώ νόμιζα σου λένε όχι, μόνο αν έχεις κάποιο παθολογικό πρόβλημα! Ελπίζω να μη κάναμε κάποια ζημιά μέχρι στιγμής! 

Πάντως όσες μανουλες ρώτησα κάνανε κανονικά έρωτα από την αρχή Παρ όλο που ο γιατρός τους είπε όχι και δεν παθανε τίποτα. Και η μία μάλιστα είχε αρκετά θέματα στην εγκυμοσύνη της. Απλά πρόσεχαν πολύ τις κινήσεις τους εν ώρα δράσης !!! 

Αφήστε που έχω ακούσει ότι το σπέρμα κάνει καλό στο έμβρυο !!! 

Παρ όλα αυτά όμως ας ακούμε τον γιατρό... Κάτι θα βλέπει ο ίδιος ...

Βασικά εμένα μου τις απαγόρευσε, όχι για τις δικές μας κινήσεις αλλά για τις συσπάσεις της μήτρας όταν η γυναίκα έρχεται σε οργασμό, τώρα ο άντρας μου ότι πει η γιατρός το κάνει Ευαγγέλιο κ με κυνηγάει μην τυχόν κ κάνω κάτι που δεν επιτρέπεται , οπότε απλά μέτραω μέρες χαχαχαχ

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Μόλις επέστρεψα Αθήνα και εχω κλείσει αύριο το πρωί ραντεβού με το  γιατρό και εχω πολυ άγχος!!! Χαίρομαι που όλα πάνε καλά για όλες σας ❤❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Μόλις επέστρεψα Αθήνα και εχω κλείσει αύριο το πρωί ραντεβού με το  γιατρό και εχω πολυ άγχος!!! Χαίρομαι που όλα πάνε καλά για όλες σας ❤❤

Καλώς επέστρεψε κορίτσι μου;!! Αύριο Κυριακή θα σε δει ο γιατρός;;;όλα τέλεια θα πάμε να μας στείλεις τα νέα σου;;θύμησες μας ποσων εβδομάδων είσαι;;;

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Mariamaraki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Μόλις επέστρεψα Αθήνα και εχω κλείσει αύριο το πρωί ραντεβού με το  γιατρό και εχω πολυ άγχος!!! Χαίρομαι που όλα πάνε καλά για όλες σας ❤❤

Καλως μας ήρθες ξανααα :-) οντως καλέ κυριακάτικο έκλεισες?? Αναμένουμε νέα σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...