Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

@Jasmine@ girl power !!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Αυτό που οι άντρες θέλουν αγόρια για να τα πηγαίνουν γήπεδο κ να παίζουν μπάλα τρομερό!! Βέβαια κ εμείς που θέλουμε κορίτσια για να τους βάζουμε φιογκακια δεν είμαστε λιγότερο τρελές :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@ girl power !!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Αυτό που οι άντρες θέλουν αγόρια για να τα πηγαίνουν γήπεδο κ να παίζουν μπάλα τρομερό!! Βέβαια κ εμείς που θέλουμε κορίτσια για να τους βάζουμε φιογκακια δεν είμαστε λιγότερο τρελές :mrgreen:

Χαχαχαχχα μα κ εγώ φιογκακια κορδέλες κ φορέματα σκεφτομουν!!! Χαχαχχαχα τρέλα καργα! 

Just now, Anastasia05 είπε:

Υπάρχει περίπτωση και να αλλάξει! Ανάλογα τι σου είπε και ο γιατρός και πόσο καθαρά τα είδε!! Στους επόμενους υπερήχους θα το βλέπετε κάθε φορά ,οπότε λογικά δε θα έχεις έκπληξη!!!!

Μη μου λες τέτοια!!! Μέτρησε κύστη το είδε από όλες τις μεριές καθαρά είπε! Τώρα τι να πω... έτσι κ αλλιώς δε θα ψωνισω κάτι από τώρα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτηρίο Χανίων- Τσεπετη) 

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

 @P.L.L. αγορακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  2(!) κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας) ισως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

@Annou.  ?? --} ΠΗΤ: 23/10 

 @Anastasia05κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 13/10 ( Μαιευτήριο Λητώ)

Ωωωω με την ανατροπή της @Jasmine@ μας φάγανε λαχανο τα κορίτσια 6-4 παρακαλώ!! Πητ μάθαμε αγαπη??

Άρα έμειναν η @Annou και η @Hope89 για να τελειοποιηθεί το πινακακι μας :-) πότε έχετε εσείς αυχενικες κορίτσια?? αααα είναι κ η @Tsampika98 αλλά εκείνη έχει να μπει πολλές μέρες..

Κ όσες έχετε κάνει αυχενική σας είπαν ποτέ η Β επιπέδου??

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχχα μα κ εγώ φιογκακια κορδέλες κ φορέματα σκεφτομουν!!! Χαχαχχαχα τρέλα καργα! 

Μη μου λες τέτοια!!! Μέτρησε κύστη το είδε από όλες τις μεριές καθαρά είπε! Τώρα τι να πω... έτσι κ αλλιώς δε θα ψωνισω κάτι από τώρα!

"Δε θα ψωνίσω κάτι από τώρα..." Κ είμαι σίγουρη σκέφτεται ήδη ασορτι φορεματακια κ ροζ πεταλούδες στο δωμάτιο η χαζομαμα χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτηρίο Χανίων- Τσεπετη) 

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι (?)--} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  2(!) κοριτσάκια --} ΠΗΤ: (Μαιευτήριο Πάτρας) ισως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

 

 

 

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

@Annou.  ?? --} ΠΗΤ: 23/10 

 @Anastasia05κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 13/10 ( Μαιευτήριο Λητώ)

Ωωωω με την ανατροπή της @Jasmine@ μας φάγανε λαχανο τα κορίτσια 6-4 παρακαλώ!! Πητ μάθαμε αγαπη??

Άρα έμειναν η @Annou και η @Hope89 για να τελειοποιηθεί το πινακακι μας :-) πότε έχετε εσείς αυχενικες κορίτσια?? αααα είναι κ η @Tsampika98 αλλά εκείνη έχει να μπει πολλές μέρες..

Κ όσες έχετε κάνει αυχενική σας είπαν ποτέ η Β επιπέδου??

Πητ 14/10 ισχύει η αρχική, βέβαια δύσκολο λόγο δίδυμης κύησης να φτάσω εκεί! Θα δούμε... β επιπέδου μου είπε 22η-24η εβδομάδα δλδ Ιούνιο περίπου! 
ναι η μικρή μας έχει μερες να μπει, ελπίζω να είναι όλα καλά!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Πητ 14/10 ισχύει η αρχική, βέβαια δύσκολο λόγο δίδυμης κύησης να φτάσω εκεί! Θα δούμε... β επιπέδου μου είπε 22η-24η εβδομάδα δλδ Ιούνιο περίπου! 
ναι η μικρή μας έχει μερες να μπει, ελπίζω να είναι όλα καλά!

Κ εμένα μου έκλεισε 3 Ιουνίου τη β επιπέδου που θα είμαι στην 22η εβδομάδα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτηρίο Χανίων- Τσεπετη) 

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι (?)--} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  2(!) κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας) ισως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

@Annou.  ?? --} ΠΗΤ: 23/10 

 @Anastasia05κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 13/10 ( Μαιευτήριο Λητώ)

Ωωωω με την ανατροπή της @Jasmine@ μας φάγανε λαχανο τα κορίτσια 6-4 παρακαλώ!! Πητ μάθαμε αγαπη??

Άρα έμειναν η @Annou και η @Hope89 για να τελειοποιηθεί το πινακακι μας :-) πότε έχετε εσείς αυχενικες κορίτσια?? αααα είναι κ η @Tsampika98 αλλά εκείνη έχει να μπει πολλές μέρες..

Κ όσες έχετε κάνει αυχενική σας είπαν ποτέ η Β επιπέδου??

"Δε θα ψωνίσω κάτι από τώρα..." Κ είμαι σίγουρη σκέφτεται ήδη ασορτι φορεματακια κ ροζ πεταλούδες στο δωμάτιο η χαζομαμα χαχαχα

Καλά τα φαντάζομαι ήδη με κορδέλες κ φορέματα να τα βγάζω βόλτα! Άλλο έχω σκεφτεί άλλο ψώνισα! Α όλα κ όλα.... χαχαχαχαχ Είχα σκεφτεί βέβαια να τα ντύνω αποκριες μίνι μαους κ Νταίζη ντακ αλλά δεν τα λέω στον άντρα μου αυτά! Χααχχαχα

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχχα μα κ εγώ φιογκακια κορδέλες κ φορέματα σκεφτομουν!!! Χαχαχχαχα τρέλα καργα! 

Μη μου λες τέτοια!!! Μέτρησε κύστη το είδε από όλες τις μεριές καθαρά είπε! Τώρα τι να πω... έτσι κ αλλιώς δε θα ψωνισω κάτι από τώρα!

Αφού το είπε ότι το είδε καθαρά,μια χαρά!! 

Β επιπέδου κι εγώ αρχές Ιουνίου.

Αυτά τα δεν θα ψωνίσω τίποτα μη τα πολυλετε γιατί δεν πιάνουν!!! Φυσικά και θα θες να ψωνίσεις όλα τα φορεματαφουφουλοκορδελες που θα δεις μπροστά σου!!! Με μετρο βέβαια!!! Κι εγώ είχα πάρει στον μικρό μου κάποια ρουχακια πριν γεννηθεί και τότε έλεγα ευτυχώς δεν είναι κορίτσι γιατί τα φορέματα μπεμπέ είναι απίστευτα χαριτωμένα!!

Εγώ πάντως σιγουρα θα πάρω ένα ροζουλι φορμακι και κορδελιτσα για το νινι μου όταν με το καλό μπορέσω να πάω στην αγορά! :x

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλά τα φαντάζομαι ήδη με κορδέλες κ φορέματα να τα βγάζω βόλτα! Άλλο έχω σκεφτεί άλλο ψώνισα! Α όλα κ όλα.... χαχαχαχαχ Είχα σκεφτεί βέβαια να τα ντύνω αποκριες μίνι μαους κ Νταίζη ντακ αλλά δεν τα λέω στον άντρα μου αυτά! Χααχχαχα

Φίλη μου ήδη ονειρεύομαι δωμάτιο hello kitty :mrgreen:

Καλέ @Renez εγώ κ η ,p.l.l είμαστε σίγουρες για το φύλο αφού βγήκε το dna από τα νινακια μας!! Μην μας έχεις με ερωτηματικο!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Φίλη μου ήδη ονειρεύομαι δωμάτιο hello kitty :mrgreen:

Καλέ @Renez εγώ κ η ,p.l.l είμαστε σίγουρες για το φύλο αφού βγήκε το dna από τα νινακια μας!! Μην μας έχεις με ερωτηματικο!!

Έχω δει κ κάτι ωραία αυτοκόλλητα για παιδικά δωμάτια χαμός! 
τι ωραία που έχουμε επιτέλους ευχάριστα κ λέμε!

  • Μου αρέσει 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Φίλη μου ήδη ονειρεύομαι δωμάτιο hello kitty :mrgreen:

Καλέ @Renez εγώ κ η ,p.l.l είμαστε σίγουρες για το φύλο αφού βγήκε το dna από τα νινακια μας!! Μην μας έχεις με ερωτηματικο!!

Αααααααα οκ λοιπόν!! 

Να μη τι αφήσω ούτε για την αγωνία του φαίνεσθαι?? Χαχαχα

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχω δει κ κάτι ωραία αυτοκόλλητα για παιδικά δωμάτια χαμός! 
τι ωραία που έχουμε επιτέλους ευχάριστα κ λέμε!

Αυτοκολλητα ε? Για πες από πού? Εγώ εχθές κοιτούσα νυχτικιές θηλασμού..πωωωω ή γεροντε ή πανάκριβες πφφφφ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Αααααααα οκ λοιπόν!! 

Να μη τι αφήσω ούτε για την αγωνία του φαίνεσθαι?? Χαχαχα

Αυτοκολλητα ε? Για πες από πού? Εγώ εχθές κοιτούσα νυχτικιές θηλασμού..πωωωω ή γεροντε ή πανάκριβες πφφφφ

Άστα να πάνε... πυζαμουλες δεν μπορούμε ε;;;νυχτικια δεν μπορώ ρε κορίτσια μου ανεβαίνει στον ύπνο!

@Jasmine@ τα sticky , κοιτούσες;;είδα κάτι ωραία λουλουδάκια εκεί...αλλά μου περναει κ από το μυαλό μήπως ζωγραφίζω στον τοίχο μια ωραία παράσταση! 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αααααααα οκ λοιπόν!! 

Να μη τι αφήσω ούτε για την αγωνία του φαίνεσθαι?? Χαχαχα

Αυτοκολλητα ε? Για πες από πού? Εγώ εχθές κοιτούσα νυχτικιές θηλασμού..πωωωω ή γεροντε ή πανάκριβες πφφφφ

Ναι το έχω βαμμένο μπεζ κ θέλω να βάλω αυτοκόλλητα δε θέλω να βάψω ροζ δωμάτιο δε μ αρέσει! Στο sticky είχα δει αλλά υπάρχουν σε πολλά σαιτ πια αν κανείς αναζήτησή στο Σκρουτζ θα βρεις πολλά! Ναι χάλια οι νυχτικιές κ πολύ ακριβές!!! Μήπως ξέρουν οι βετεράνοι να μας ενημερώσουν! Αν κ σκέφτομαι κ το εξής τι αγοράζεις; Κοντομάνικα η μακρυμάνικο; Κ για το παιδί τι; Κ αν γεννήσω Σεπτέμβρη που έχει ζέστη;

Just now, EugenJen είπε:

Άστα να πάνε... πυζαμουλες δεν μπορούμε ε;;;νυχτικια δεν μπορώ ρε κορίτσια μου ανεβαίνει στον ύπνο!

@Jasmine@ τα sticky , κοιτούσες;;είδα κάτι ωραία λουλουδάκια εκεί...αλλά μου περναει κ από το μυαλό μήπως ζωγραφίζω στον τοίχο μια ωραία παράσταση! 

Δε νομίζω να κοιμηθείς κ πολύ στο νοσοκομείο! Χαχαχχαχ όταν πας σπίτι φορά ότι θες... ναι εκεί κοιτούσα! Αν πιάνουν τα χέρια σου τι να πω.... εγώ δεεεεν! Όποτε θα παίξει αυτοκόλλητο!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Άστα να πάνε... πυζαμουλες δεν μπορούμε ε;;;νυχτικια δεν μπορώ ρε κορίτσια μου ανεβαίνει στον ύπνο!

@Jasmine@ τα sticky , κοιτούσες;;είδα κάτι ωραία λουλουδάκια εκεί...αλλά μου περναει κ από το μυαλό μήπως ζωγραφίζω στον τοίχο μια ωραία παράσταση! 

Ααααα θα ναι τέλειο αυτό με την παράσταση...!! Ζωγραφίζεις εσύ η ίδια?

Ρε συ άνετα μπορούμε κ πυζαμιυλες που να ανοίγουν εννοείται με κουμπάκια θα πάρω κ μια συγκεκριμένη τέτοιες αλλά λένε τις πρώτες μέρες βολεύει νυχτικό γτ έχουμε κ την αιμορραγία κ είναι πιο εύκολο κ επίσης αν κανουμε καισαρική το νυχτικό δε πιέζει τη κοιλίτσα ενώ η πυζαμα ναι.. για αυτό λένε όλο νυχτικά στο μαιευτήριο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα θα ναι τέλειο αυτό με την παράσταση...!! Ζωγραφίζεις εσύ η ίδια?

Ρε συ άνετα μπορούμε κ πυζαμιυλες που να ανοίγουν εννοείται με κουμπάκια θα πάρω κ μια συγκεκριμένη τέτοιες αλλά λένε τις πρώτες μέρες βολεύει νυχτικό γτ έχουμε κ την αιμορραγία κ είναι πιο εύκολο κ επίσης αν κανουμε καισαρική το νυχτικό δε πιέζει τη κοιλίτσα ενώ η πυζαμα ναι.. για αυτό λένε όλο νυχτικά στο μαιευτήριο..

Όχι πυτζαμες δεν αφήνουν γιατί στην καισαρική βάζουν καθετήρα κ γενικως έρχονται κ σε ελέγχουν από κάτω!κ είναι κ πιο εύκολο για τουαλέτα εννοείται με την αιμορραγία!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι το έχω βαμμένο μπεζ κ θέλω να βάλω αυτοκόλλητα δε θέλω να βάψω ροζ δωμάτιο δε μ αρέσει! Στο sticky είχα δει αλλά υπάρχουν σε πολλά σαιτ πια αν κανείς αναζήτησή στο Σκρουτζ θα βρεις πολλά! Ναι χάλια οι νυχτικιές κ πολύ ακριβές!!! Μήπως ξέρουν οι βετεράνοι να μας ενημερώσουν! Αν κ σκέφτομαι κ το εξής τι αγοράζεις; Κοντομάνικα η μακρυμάνικο; Κ για το παιδί τι; Κ αν γεννήσω Σεπτέμβρη που έχει ζέστη;

Δε νομίζω να κοιμηθείς κ πολύ στο νοσοκομείο! Χαχαχχαχ όταν πας σπίτι φορά ότι θες... ναι εκεί κοιτούσα! Αν πιάνουν τα χέρια σου τι να πω.... εγώ δεεεεν! Όποτε θα παίξει αυτοκόλλητο!

Κ εγώ αυτοκόλλητα είχα στο νου γτ γεμίζουν ωραία το χώρο αντί για απλά χρώματα στον τοίχο..με κάνα δυο ωραία καδρακια μια χαρά :-)

καλυτερα κοντομανικο κ να έχεις κ μια ρόμπα ή ζακέτα μακρυμάνικη γτ στο μαιευτήριο έχει ζέστη συνήθως κ ακόμη κ αρχές Οκτώβρη είναι καλή η θερμοκρασία , Ελλάδα είμαστε :-)

οσο για το μωρό έχω βρει ένα τέλειο στο ίντερνετ που λέει ανάλογα με τη θερμοκρασία τι να φοράει..πάτα στο google "ντύσιμο νεογέννητο ανάλογα θερμοκρασίας" και δε τις εικόνες θα καταλάβεις..

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι πυτζαμες δεν αφήνουν γιατί στην καισαρική βάζουν καθετήρα κ γενικως έρχονται κ σε ελέγχουν από κάτω!κ είναι κ πιο εύκολο για τουαλέτα εννοείται με την αιμορραγία!

Ναι αυτό ακριβώς της εξηγώ εγώ θα πάρω μια για το σπίτι πυζαμα αλλά στις πρώτες μέρες όπως είπαμε,νυχτικακι :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...