Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Ναι αρκετά καλύτερα..ξαπλωμένη κάτω από το air condition!! Έτσι περίπου ένιωθα (σε πιο βαριά μορφή βέβαια!!) Όταν είχα πάθει τις 2 κρίσεις πανικού..

Ο φόβος μας το χειροτερεύει κ το ξέρω γμτ αλλά είναι υποσυνείδητες οι ατιμες σκέψεις, πού να τις ελέγξουμε?! Γτ με το που βγήκα από τη πολυκατοικία άρχισα να σκέφτομαι "πωωω τι ζέστη είναι αυτή, καύσωνας,πως θα τη παλέψω μέσα στο αμάξι,κ αν πάθω κάτι από τι ζέστη τι θα κάνω κτλ κτλ" μέχρι που στο 10' με είχα κάνει χαλια-_-

Τιιιιποτε σπίτι μου σπιτάκι μου air-conditionionaki μου!!!

Λογικό ρε να σκέφτεσαι τέτοια...

Σπίτι αιρ-κοντίσιον κ βρακι... κ αστούς έξω να ψήνονται! Αυτή είναι η λύση.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Αν σου πω ότι δε βγάζω ποτέ το φρύδι μου θα με μισήσεις κ άλλο;;; Ενώ είμαι μελαχρινή το φρύδι ξανθό κ λίγο... το βάφω ελάχιστα όταν θέλω να πάω κάπου!

Κακούργα!!! 

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Αυτό που σου λέω ότι παθαίνω κάτι μεσημέρια όταν μαγειρεύω... βέβαια το συνοδεύω κ με κλάμα από το φόβο μου!!! Χαχαχχα ηρεμησες τώρα;;;; Δεν είμαστε για πολλά ρε φίλη με αυτή τη ζεστη

Αυτό που εσύ βάζεις τα κλάματα οπότε μαγειρεύεις να το κοιτάξεις...:P


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κακούργα!!! 

 

Αυτό που εσύ βάζεις τα κλάματα οπότε μαγειρεύεις να το κοιτάξεις...:P

Σήμερα τα έβαλα το απόγευμα.... Χαχαχχαχα έλεγα στον άντρα μου ότι δε με αγαπάει!!! Χαχαχαχχα έχει φρικάρει ο καημένος... χάλια οι ορμόνες μου! 

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την έχω ακούσει με την ζέστη σήμερα....τρελός Πονοκέφαλος,μέχρι κ τα αυτιά μου κ τα μάτια μου πονανε.

Πήρα παυσίπονο κ πάω να με νανουρισει ο γιοκας μου!

Εδώ δεν έχουμε κλιματιστικό κ δεν αντέχω καθόλου , ελπιζω αύριο να δροσίσει..

Αυτό το μεσημέρι με τη ζέστη κ το μαγειρεμα το παθαίνω κι εγώ..

Μη βγαίνετε από το σπίτι κοριτσάρες ,δεν είναι για πουθενά.. εγώ αύριο πρωί έχω εξετάσεις κ το σκέφτομαι από σήμερα πως θα πάω .

Καληνύχτα φουσκοκοιλιτσες κ καλή ξεκούραση ! 

 

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Λογικό ρε να σκέφτεσαι τέτοια...

Σπίτι αιρ-κοντίσιον κ βρακι... κ αστούς έξω να ψήνονται! Αυτή είναι η λύση.

 

Βρακί σπίτι καλοκαιριάτικα?? Χαχαχα!

P.S.: Το γηραλέο ζευγάρι απέναντί μας θα πρέπει να χει απηυδήσει! Βάζω κανα παρεό καμιά φορά για τα μάτια του κόσμου πάντως, να μπορεί ο άντρας μου να κυκλοφορήσει στη γειτονιά...

 

P.S.2: Η απέναντι που μένει κάτω απ τους γηραλέους είναι έγκυος, περίπου ίδιο μήνα :):) Την είδα τότε το Πάσχα που βγήκε ολη η γειτονιά με τας λαμπάδας κ ήταν μες την ταλαίπα, σκέφτηκα θα κρυώνει ή θα νυστάζει η άμοιρη, απ τις ναυτίες κ την υπνηλία θα ταν ντε!! Δεν της έχω μιλήσει ακόμα... Μήπως κάποια απο εσάς έχει μια τσίτσιδη γειτόνισσα????

  • Χαχα 4

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hellooo! 

Σήμερα και εγώ πέρασα δύσκολα! Δεν αντέχετε η ζέστη αυτήν και ειδικά χωρίς κλιματιστικό... Νομίζω πάντως πέφτει λίγο από Δευτέρα! Άντε να δούμε...

Με έπιασε και μια βλακεία το απόγευμα αργά και έκανα όλα τα παντζούρια από έξω κ μετά πονούσε φυσικά η κοιλιά και η μέση για ώρες....

@Renez Καλεε έχεις αφήσει τρίχα πάνω σου;! :tongue: Να προσεχεις, να κάθεσαι στην δροσούλα και την ασφάλεια! 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! Πολύ τρέξιμο σήμερα με αυτή την ζέστη!!!

Λοιπόν Όλα πήγαν καλά στο doppler .. το κοριτσάκι μας έχει πάει 1750 ..Γενικά όμως είπε δεν έχω ούτε εγώ ούτε εκείνο μεγάλη κοιλίτσα οπότε δεν θα βγει μεγάλο μωράκι !!! 

Η εξέταση τίποτα κρατάει μισή ωρίτσα κοιτάει αν τρέφεται σωστά, τον εγκέφαλο,  ομφάλιο λώρο,  πλακούντα, και αμνιακό υγρό! 

Γύρισε με το κεφαλάκι κάτω..!! Αλλά απο φωτογραφίες τίποτα...δεν ήθελε ήταν γυρισμένη από την άλλη μεριά... :-P 

Με μπόλικο μαλλί μας είπε είναι!!! 

Αυταααααα γενικά πολύ χαρά σήμερα! 

Άντε και στα επόμενα κορίτσια τώρα :x

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Hellooo! 

Σήμερα και εγώ πέρασα δύσκολα! Δεν αντέχετε η ζέστη αυτήν και ειδικά χωρίς κλιματιστικό... Νομίζω πάντως πέφτει λίγο από Δευτέρα! Άντε να δούμε...

Με έπιασε και μια βλακεία το απόγευμα αργά και έκανα όλα τα παντζούρια από έξω κ μετά πονούσε φυσικά η κοιλιά και η μέση για ώρες....

@Renez Καλεε έχεις αφήσει τρίχα πάνω σου;! :tongue: Να προσεχεις, να κάθεσαι στην δροσούλα και την ασφάλεια! 

 

Οχιιιι κ ούτε τις θελωωω^_^

Πραγματικά όταν ανακάλυψα το λέιζερ άλλαξε ο κόσμος μου..ως τότε έκανα ξυράφι κ όντας μελαχρινή καταλαβαίνετε πως πρωί ξυριζομουν απόγευμα τσίμπαγε:angry: 2 χρόνια τώρα έχω ξεχάσει τι πάει να πει τρίχα ειλικρινά..βγαίνω κ δε σκέφτομαι "ωχ πρέπει να ξυριστω!!"

Κ τωρα με το μωρό αν έκανα ακόμη ξυράφι με έβλεπα αρκούδι τον πρώτο μήνα Χαχαχα

Δύσκολα κ εσύ λογω ζέστης μαναρακι?? Υπομονή όντως λένε θα πέσει η θερμοκρασία.. μακάρι!!

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! Πολύ τρέξιμο σήμερα με αυτή την ζέστη!!!

Λοιπόν Όλα πήγαν καλά στο doppler .. το κοριτσάκι μας έχει πάει 1750 ..Γενικά όμως είπε δεν έχω ούτε εγώ ούτε εκείνο μεγάλη κοιλίτσα οπότε δεν θα βγει μεγάλο μωράκι !!! 

Η εξέταση τίποτα κρατάει μισή ωρίτσα κοιτάει αν τρέφεται σωστά, τον εγκέφαλο,  ομφάλιο λώρο,  πλακούντα, και αμνιακό υγρό! 

Γύρισε με το κεφαλάκι κάτω..!! Αλλά απο φωτογραφίες τίποτα...δεν ήθελε ήταν γυρισμένη από την άλλη μεριά... :-P 

Με μπόλικο μαλλί μας είπε είναι!!! 

Αυταααααα γενικά πολύ χαρά σήμερα! 

Άντε και στα επόμενα κορίτσια τώρα :x

Χίλια χρόνια θα ζήσεις!! Ειλικρινά σε σκεφτόμουν κ έλεγα να που είναι το Μαράκι να μας πει τα νέα του??

Μπράβο η μικρή Ραπουνζέλ σου:x

Αχχχ πόσο τα χαίρομαι όσο παίρνουν κιλακια δε φαντάζεσαι!!!! Γίνονται όλο κ πιο δυνατά!!! 

Ποια είναι μετά κορίτσια??? Εγώ εν τέλη 18/8..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Οχιιιι κ ούτε τις θελωωω^_^

Πραγματικά όταν ανακάλυψα το λέιζερ άλλαξε ο κόσμος μου..ως τότε έκανα ξυράφι κ όντας μελαχρινή καταλαβαίνετε πως πρωί ξυριζομουν απόγευμα τσίμπαγε:angry: 2 χρόνια τώρα έχω ξεχάσει τι πάει να πει τρίχα ειλικρινά..βγαίνω κ δε σκέφτομαι "ωχ πρέπει να ξυριστω!!"

Κ τωρα με το μωρό αν έκανα ακόμη ξυράφι με έβλεπα αρκούδι τον πρώτο μήνα Χαχαχα

Δύσκολα κ εσύ λογω ζέστης μαναρακι?? Υπομονή όντως λένε θα πέσει η θερμοκρασία.. μακάρι!!

Χίλια χρόνια θα ζήσεις!! Ειλικρινά σε σκεφτόμουν κ έλεγα να που είναι το Μαράκι να μας πει τα νέα του??

Μπράβο η μικρή Ραπουνζέλ σου:x

Αχχχ πόσο τα χαίρομαι όσο παίρνουν κιλακια δε φαντάζεσαι!!!! Γίνονται όλο κ πιο δυνατά!!! 

Ποια είναι μετά κορίτσια??? Εγώ εν τέλη 18/8..

Γλυκούλα μούυυυ σε ευχαριστώ πάρα πολυυυυυυυ!!!!

Εντύπωση μου έκανε και το αμνιακό υγρό εκεί που ήταν αυξημένο τώρα έχει πάει στα φυσιολογικά...αλλά μιλάμε για διαφορά...σαν μονάδες Δηλαδή σύνολο ήταν 20 πριν 2 βδομάδες και τώρα 12!

Νομιζω μετά είναι η @Hlioloustiαν θυμάμαι καλαα:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Γλυκούλα μούυυυ σε ευχαριστώ πάρα πολυυυυυυυ!!!!

Εντύπωση μου έκανε και το αμνιακό υγρό εκεί που ήταν αυξημένο τώρα έχει πάει στα φυσιολογικά...αλλά μιλάμε για διαφορά...σαν μονάδες Δηλαδή σύνολο ήταν 20 πριν 2 βδομάδες και τώρα 12!

Νομιζω μετά είναι η @Hlioloustiαν θυμάμαι καλαα:x

Μεγαλώνει κ το μωρό κ πιάνει περισσότερο όγκο στη μήτρα οπότε λογικό να περιορίσει κ το αμνιακό..επίσης είπαμε..ΝΕΡΟΟΟΟ αβερτα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Athina_ είπε:

Για Doppler είμαι και εγώ για 10-8 την επόμενη Δευτέρα! Άρα θα σας πω και εγώ νέα. Ανυπομονώ να περάσει και αυτή η βδομάδα για να πάω. 

Λίγο έμεινε!! Θα φύγεις καθόλου για διακοπές..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μεγαλώνει κ το μωρό κ πιάνει περισσότερο όγκο στη μήτρα οπότε λογικό να περιορίσει κ το αμνιακό..επίσης είπαμε..ΝΕΡΟΟΟΟ αβερτα!!!

Νερακι φουλ απο εδώ και πέρα !!!!! Και ξεκούραση εεεεεετσι μην το ξεχνάμε... :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου! Μια χαρά σας βλέπω όλες, ορεξάτες και σήμερα, αν εξαιρέσουμε τη ζέστη βέβαια... κι εμείς να δείτε ζέστη εδώ, να ναι καλά το αιρκοντισιον! Και μια και μιλάμε συχνά για συμπτώματα, με έπιασε και μένα ένα καινούργιο χθες: πονοκέφαλος. Ενώ δεν είχα καθόλου μέχρι τώρα, χθες βράδυ με έπιασε, πήγα για ύπνο (είπα θα μου περάσει) και μετά ξύπνησα κλασικά στις 5 που ξυπνάω έτσι κι αλλιώς για τουαλέτα και με χτυπούσε ένας δυνατός πόνος μέσα από τα μάτια σε όλο το κεφάλι μέχρι τον αυχένα. Τελικά πήρα ένα παυσίπονο κ ευτυχώς μετά από λίγο κατάφερα κ ξανακοιμήθηκα. Σήμερα περπατήσαμε λίγο στο πανεπιστήμιο που πήγαμε για κάτι δουλίτσες και πρήστηκαν και τα πόδια και τα χέρια μου... λουκάνικα!:wacko:

 

Just now, Mariamaraki said:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! Πολύ τρέξιμο σήμερα με αυτή την ζέστη!!!

Λοιπόν Όλα πήγαν καλά στο doppler .. το κοριτσάκι μας έχει πάει 1750 ..Γενικά όμως είπε δεν έχω ούτε εγώ ούτε εκείνο μεγάλη κοιλίτσα οπότε δεν θα βγει μεγάλο μωράκι !!! 

Η εξέταση τίποτα κρατάει μισή ωρίτσα κοιτάει αν τρέφεται σωστά, τον εγκέφαλο,  ομφάλιο λώρο,  πλακούντα, και αμνιακό υγρό! 

Γύρισε με το κεφαλάκι κάτω..!! Αλλά απο φωτογραφίες τίποτα...δεν ήθελε ήταν γυρισμένη από την άλλη μεριά... :-P 

Με μπόλικο μαλλί μας είπε είναι!!! 

Αυταααααα γενικά πολύ χαρά σήμερα! 

Άντε και στα επόμενα κορίτσια τώρα :x

Μπράβο, όλα τέλεια λοιπόν!!! Κορίτσαρος από τώρα!:wink:

Εγώ κορίτσια για ντόπλερ και τέτοιες πολυτέλειες δεν έχω καμιά ελπίδα, αλλά έκλεισα να πάω σε ένα κέντρο την Πέμπτη να κάνω αυτόν τον 3D/4D υπέρηχο επιτέλους! Δε θα μου δώσουν και πολλές πληροφορίες, αλλά αν είμαστε τυχεροί ίσως καταφέρουμε επιτέλους να δούμε το προσωπάκι του λίγο. Κατά τα άλλα έχω ραντεβού στον γιατρό την Τρίτη, αλλά ξέρω ήδη τί θα μου πει... θα μου μετρήσει την πίεση (που ευτυχώς είναι πάντα χαμηλή), θα με ζυγίσει, θα μετρήσει την κοιλιά μου με τη μεζούρα (λογικά θα μου πει να προσέχω να μη πάρω πολύ βάρος), και θα ακούσουμε τους χτύπους καρδιάς του μωρού. Αυτά, ούτε εξετάσεις ούρων, ούτε αίματος, ούτε υπέρηχο ούτε τίποτα άλλο. 

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

@Renez αν ρωτήσω τον γιατρό μου αν μπορώ να παω κάπου νομίζω ότι απλά θα γελάσει! Βέβαια θα τον ρωτήσω μπας και παμε λίγες μέρες καπου κοντα αλλά δεν νομίζω. Εδώ για βόλτες μου λέει όχι πολλες και προσεκτικά. Με έχει παρει απο φόβο λέει κάτσε καλύτερα σπίτι να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο! Αλλά και παλι δεν πειραζει θα πάμε με τον καλό μαζί με την μπεμπα! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...