Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλημερουδια γλυκά μου κοριτσουδια!!

Αχχχ είχα ένα πολυυυ όμορφο πρωινό σήμερα:wub:

Παρόλα αυτά εδώ κ μια ωρίτσα είμαστε στη δουλειά κανονικά κ έχουμε δει ήδη 2 οικογένειες να φορτώνουν τα αμάξια για να τη κάνουν!! Πόσο τους ζηλεύω.. αλλά είπαμε,το χειμώνα εμείς, alternative family:mrgreen:

@marianna1986 αντεεεε δε πήγαν χαμένες οι προσευχές σου χαχχαα βρε,αφήνουν τα αντράκια μας ποτέ παραπονεμένες τις μανουλες??(ναι,τέτοια πεθερά θα γίνω οπότε προσεχτε κακομοιρες με της νύφες:twisted:!)

@Anastasia05 να πάτε κ να περάσετε τέλεια κοριτσάρα μου,κ να κάνετε κάνα Μπλουμ κ για εμένα εεε??? Αφού θα έχετε το σκυλαρο μαζι μη φοβάστε τίποτε!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Καλημερουδια γλυκά μου κοριτσουδια!!

Αχχχ είχα ένα πολυυυ όμορφο πρωινό σήμερα:wub:

Παρόλα αυτά εδώ κ μια ωρίτσα είμαστε στη δουλειά κανονικά κ έχουμε δει ήδη 2 οικογένειες να φορτώνουν τα αμάξια για να τη κάνουν!! Πόσο τους ζηλεύω.. αλλά είπαμε,το χειμώνα εμείς, alternative family:mrgreen:

@marianna1986 αντεεεε δε πήγαν χαμένες οι προσευχές σου χαχχαα βρε,αφήνουν τα αντράκια μας ποτέ παραπονεμένες τις μανουλες??(ναι,τέτοια πεθερά θα γίνω οπότε προσεχτε κακομοιρες με της νύφες:twisted:!)

@Anastasia05 να πάτε κ να περάσετε τέλεια κοριτσάρα μου,κ να κάνετε κάνα Μπλουμ κ για εμένα εεε??? Αφού θα έχετε το σκυλαρο μαζι μη φοβάστε τίποτε!!

Σκυλαρο δεν τον λες(κανίς Γκριφον κανίς 17 ετών) που χοροπηδάει σαν να μην υπάρχει φόβος να φύγει κάνα ισχιο από τη θέση του!

Ο μικρός μου τρελαίνεται μαζί του, όλο τον κυνηγάει κ τον κάνει αγκαλίτσες κ χάδια. Απαλά πάντα γιατί είναι κ γεράκος ο σκυλάκος 

Ευχαριστούμε κορίτσι μου, μη σκας που δε θα πας εν μέσω πανδημίας διακοπές. Κ εγώ δεν ξέρω αν θα πήγαινα κάπου αλλού εκτός χωριου


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλημερουδια γλυκά μου κοριτσουδια!!

Αχχχ είχα ένα πολυυυ όμορφο πρωινό σήμερα:wub:

Παρόλα αυτά εδώ κ μια ωρίτσα είμαστε στη δουλειά κανονικά κ έχουμε δει ήδη 2 οικογένειες να φορτώνουν τα αμάξια για να τη κάνουν!! Πόσο τους ζηλεύω.. αλλά είπαμε,το χειμώνα εμείς, alternative family:mrgreen:

@marianna1986 αντεεεε δε πήγαν χαμένες οι προσευχές σου χαχχαα βρε,αφήνουν τα αντράκια μας ποτέ παραπονεμένες τις μανουλες??(ναι,τέτοια πεθερά θα γίνω οπότε προσεχτε κακομοιρες με της νύφες:twisted:!)

@Anastasia05 να πάτε κ να περάσετε τέλεια κοριτσάρα μου,κ να κάνετε κάνα Μπλουμ κ για εμένα εεε??? Αφού θα έχετε το σκυλαρο μαζι μη φοβάστε τίποτε!!

Για να λες εσυ όμορφο πρωινό ή έκανες σεξ ή έφαγες πεϊνιρλί.... μιλα αμαρτωλή!

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα! Με το καλό να φύγει το καλοκαιράκι φέτος κ να έρθουν τα μωράκια μας τα φθινοπωρινά !:x

@marianna1986 μπράβο το αντράκι σου το καλό! Είδες πως ακούει τη μανούλα από τώρα?

@Anastasia05 μου κι εγώ ανησύχησα χθες με αυτή τη κατάσταση...για να δούμε τι μας περιμένει...

Καλά να περάσεις κορίτσι μου! Να χαρείτε όλοι τη θαλασσιτσα!

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Bonjour αγαπημένες!!

@Mariamaraki @marianna1986 μπράβο κοριτσάκια μου, τι ωραίο να ξυπνάς κ διαβάζεις τέτοια όμορφα νέα!!

@elenioz για δωσ'μου λίγη παρηγοριά όταν λες θα πας πάνω, πόση ώρα απόσταση είναι;;έτσι να νιώσω μια συμπαράσταση ότι δεν είμαι η τρελή του φόρουμ !!!

 

Εγώ περιμένω τέλος Αυγούστου την αδερφή μου με τον βάφτιστηρα μου κ έχω αγχωθει ότι δεν θα προλάβουν να έρθουν,θα ξανακλεισουν τα σύνορα έτσι όπως πάνε, αφήνουν ανεξέλεγκτα τους τουρίστες(που εν μέρει οκ έπρεπε να γίνει για την οικονομία) να έρθουν αλλά οι δικοί μας άνθρωποι δεν θα τα καταφέρουν να έρθουν μου φαίνεται...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Σκυλαρο δεν τον λες(κανίς Γκριφον κανίς 17 ετών) που χοροπηδάει σαν να μην υπάρχει φόβος να φύγει κάνα ισχιο από τη θέση του!

Ο μικρός μου τρελαίνεται μαζί του, όλο τον κυνηγάει κ τον κάνει αγκαλίτσες κ χάδια. Απαλά πάντα γιατί είναι κ γεράκος ο σκυλάκος 

Ευχαριστούμε κορίτσι μου, μη σκας που δε θα πας εν μέσω πανδημίας διακοπές. Κ εγώ δεν ξέρω αν θα πήγαινα κάπου αλλού εκτός χωριου

Χαχαχα κάτι σαν τα δικά μου σκυλιά δλδ (τσιουάουα και ημίαιμο Τζακ Ράσελ) κ της @Jasmine@(θαρρώ γκριφον κανίς?!) Βέβαια εμας είναι λίγο πιο νιάτα:P

Έτσι θέλω να είναι κ εγώ ο μπέμπης μου με τα σκυλιά..:xοικογενεια..

Just now, Jasmine@ είπε:

Για να λες εσυ όμορφο πρωινό ή έκανες σεξ ή έφαγες πεϊνιρλί.... μιλα αμαρτωλή!

Είπα να μην πάρω άλλες θερμίδες σήμερα αλλά να χάσω...  :D

Just now, EugenJen είπε:

Bonjour αγαπημένες!!

@Mariamaraki @marianna1986 μπράβο κοριτσάκια μου, τι ωραίο να ξυπνάς κ διαβάζεις τέτοια όμορφα νέα!!

@elenioz για δωσ'μου λίγη παρηγοριά όταν λες θα πας πάνω, πόση ώρα απόσταση είναι;;έτσι να νιώσω μια συμπαράσταση ότι δεν είμαι η τρελή του φόρουμ !!!

 

Εγώ περιμένω τέλος Αυγούστου την αδερφή μου με τον βάφτιστηρα μου κ έχω αγχωθει ότι δεν θα προλάβουν να έρθουν,θα ξανακλεισουν τα σύνορα έτσι όπως πάνε, αφήνουν ανεξέλεγκτα τους τουρίστες(που εν μέρει οκ έπρεπε να γίνει για την οικονομία) να έρθουν αλλά οι δικοί μας άνθρωποι δεν θα τα καταφέρουν να έρθουν μου φαίνεται...

Θα έρθουν ρε αγχωτικό μου πλάσμα κ εσύ!!

Μέχρι κ τέλη Σεπτέμβρη δε πρόκειται να τη χαλάσουν τη σεζόν με κλείσιμο!! Θα τους έχεις κοντά σου θα δεις!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα κάτι σαν τα δικά μου σκυλιά δλδ (τσιουάουα και ημίαιμο Τζακ Ράσελ) κ της @Jasmine@(θαρρώ γκριφον κανίς?!) Βέβαια εμας είναι λίγο πιο νιάτα:P

Έτσι θέλω να είναι κ εγώ ο μπέμπης μου με τα σκυλιά..:xοικογενεια..

Είπα να μην πάρω άλλες θερμίδες σήμερα αλλά να χάσω...  :D

Όχι το δικό μου είναι westie! Κοινώς το σκυλάκι του Οβελίξ...

σε έχουμε καταλάβει τι κουμασι είσαι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@EugenJen Κοζάνη & Θεσσαλονικη. Ένα 5+ με το αμάξι :) 

@Anastasia05 Τι όμορφα! Με δυο γιαγιάδες μαζί, σίγουρα θα ξεκλέψεις χρόνο να ξεκουραστείς κ λίγο! 

Νομίζω lockdown δεν θα έχουμε αλλα κτ μου λέει ότι θα την κάνουν υποχρεωτική την μάσκα και στους ανοιχτούς χώρους σε λίγο καιρό... Επίσης είπαν ότι όσοι μπορούν να αυτοεξυπηρετηθουν δεν θα έχουν συνοδό στα νοσοκομεία. Όποτε κοριτσια τρεις μέρες μας βλέπω μόνες μας... :-?  

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

@EugenJen Κοζάνη & Θεσσαλονικη. Ένα 5+ με το αμάξι :) 

@Anastasia05 Τι όμορφα! Με δυο γιαγιάδες μαζί, σίγουρα θα ξεκλέψεις χρόνο να ξεκουραστείς κ λίγο! 

Νομίζω lockdown δεν θα έχουμε αλλα κτ μου λέει ότι θα την κάνουν υποχρεωτική την μάσκα και στους ανοιχτούς χώρους σε λίγο καιρό... Επίσης είπαν ότι όσοι μπορούν να αυτοεξυπηρετηθουν δεν θα έχουν συνοδό στα νοσοκομεία. Όποτε κοριτσια τρεις μέρες μας βλέπω μόνες μας... :-?  

Αχ να ξέρες πόσο σε αγαπησα !!! τουλάχιστον θα είμαστε δυο οι τρελές!!!!

Ναι καλααααααα κ ποιος θα είναι αυτός που θα αποφασίσει αν μπορούμε να αυτό εξυπηρετηθουμε η όχι;;;καλά δεν παίζει αυτό!!

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα κάτι σαν τα δικά μου σκυλιά δλδ (τσιουάουα και ημίαιμο Τζακ Ράσελ) κ της @Jasmine@(θαρρώ γκριφον κανίς?!) Βέβαια εμας είναι λίγο πιο νιάτα:P

Έτσι θέλω να είναι κ εγώ ο μπέμπης μου με τα σκυλιά..:xοικογενεια..

Είπα να μην πάρω άλλες θερμίδες σήμερα αλλά να χάσω...  :D

Θα έρθουν ρε αγχωτικό μου πλάσμα κ εσύ!!

Μέχρι κ τέλη Σεπτέμβρη δε πρόκειται να τη χαλάσουν τη σεζόν με κλείσιμο!! Θα τους έχεις κοντά σου θα δεις!!!

Άσε με φάγαμε το Πάσχα που δεν ήρθαν, έχω να τους δω από πέρυσι το καλοκαίρι :wacko:

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

@EugenJen Κοζάνη & Θεσσαλονικη. Ένα 5+ με το αμάξι :) 

@Anastasia05 Τι όμορφα! Με δυο γιαγιάδες μαζί, σίγουρα θα ξεκλέψεις χρόνο να ξεκουραστείς κ λίγο! 

Νομίζω lockdown δεν θα έχουμε αλλα κτ μου λέει ότι θα την κάνουν υποχρεωτική την μάσκα και στους ανοιχτούς χώρους σε λίγο καιρό... Επίσης είπαν ότι όσοι μπορούν να αυτοεξυπηρετηθουν δεν θα έχουν συνοδό στα νοσοκομεία. Όποτε κοριτσια τρεις μέρες μας βλέπω μόνες μας... :-?  

Ποιος σου είπε ότι εμείς θα μπορούμε να αυτοεξυπηρετιθουμε??? Ειδικά όσες κάνουν καισαρική πρώτη κ δεύτερη ημέρα δεν μπορούν μόνες κ με το παιδί μαζί..

Έλαααα ούτε να το σκέφτομαι χωρίς τον άντρα μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Ποιος σου είπε ότι εμείς θα μπορούμε να αυτοεξυπηρετιθουμε??? Ειδικά όσες κάνουν καισαρική πρώτη κ δεύτερη ημέρα δεν μπορούν μόνες κ με το παιδί μαζί..

Έλαααα ούτε να το σκέφτομαι χωρίς τον άντρα μου!!

Καλε εγώ με δυο παιδιά κ καισαρική τι εννοείς θα κάτσω μόνη μου;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κορίτσια έτσι άκουσα στις ειδήσεις χθες το απόγευμα. Τώρα με ποια κριτήρια θα το κάνουν αυτό.... Είναι κουλό να μπαίνει η μία και να της λένε εσύ θα έχεις συνοδό, εσύ όχι. Αλλά από αυτούς όλα τα περιμένω... Θα δείξει, στην πράξη! Εγώ το έχω πάντως στο πίσω μέρος του μυαλού μου, μην πάω εκεί κ μου πουν κτ τέτοιο κ σαλτάρω εντελώς. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ποιος σου είπε ότι εμείς θα μπορούμε να αυτοεξυπηρετιθουμε??? Ειδικά όσες κάνουν καισαρική πρώτη κ δεύτερη ημέρα δεν μπορούν μόνες κ με το παιδί μαζί..

Έλαααα ούτε να το σκέφτομαι χωρίς τον άντρα μου!!

Υπαρχει κι ο αντιλογος που σου λεει οτι γι αυτο νοσηλευεσαι σε νοσοκομειο, γιατι υπαρχουν ειδικοι, νοσοκομες, μαιες να σε βοηθησουν. Αν κι εγω δεν πιστευω οτι παιζει να ισχυσει τετοιο μετρο στην Ελλαδα, γιατι ειδικα στα δημοσια τρεχουν κι δεν φτανουν. Παντως οταν νοσηλευομουν εγω μετα απο κτ (και πλ δυσκολη μαλιστα) κι ημασταν 3 κοπελες με κτ στι δωματιο κ μεσα στην καραντινα, 21 Μαρτιου παρακαλω, οι αντρες επιτρεπονταν. εμεις βεβαια σας πληροφορω το βραδυ τους διωχναμε γιατι τους λυπομασταν να τη βγαζουν στην καρεκλα η στο σαλονακι και γενικα οι μαιες μας βοηθουσαν, πχ εμενα και τουαλετα με κραταγαν κ πηγαινα κι επειδη ανα 2μιση 3 ωρες κατεβαινα στη μενν να θηλαζω (αααααλλο παλουκι αυτο που δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου), με πηγαιναν αυτες, με βασταζαν και κουτσα κουτσα πηγαιναμε 4 οροφους κατω και μετα επαιρνα τηλ κ ξαναρχονταν να με παρουν.. και ξαναλεω οτι ειχα πολυ ασχημη αναρρωση..τα εγραφα τοτε..οι αλλες που τους εφερναν τα μωρα στα χερια ηταν πολυ πιο ανετες.επισης η αλλη κοπελα που ο αντρας της δουλευε τη μερα και ζητησε να ερθει η μαμα της, της το απαγορευσαν και της ειπαν ακριβως οτι για οποια βοηθεια θελει,υπαρχουν οι μαιες .κι οντως την εξυπηρετουσαν σε ολα..οποτε ολα ειναι και λιγο σχετικα για το ποιος μπορει να σε βοηθησει και πως..εγω σκεφτομουν στην τελικη 1800ευρω τους δινουμε, δεν εμπερικλυονται κι οι βοηθητικες υπηρεσιες σε αυτο....;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Όχι παιδιά μην τρελαθουμε, καταρχήν σκέφτομαι απλά να λένε στον άντρα μου δεν μπαίνεις κ πολύ γελάω!!! Θα μας δείτε στις ειδήσεις!!!

Χαχαχα αυτό είπε χθες και ο δικός μου. Σιγά λέει που θα με διώξουν ας προσπαθήσουν :lol: 

Αχχ δεν ξέρω. Δεν ήθελα να σας αγχωσω αλλά πραγματι αυτό ακούσαμε χθες στις ειδήσεις και μου φανηκε φουλ κουλό. Αλλά είπα κάτσε να το έχουμε στο πίσω μέρος του κεφαλιού μας γίνει δεν γίνει. Μην μας έρθει ο ουρανός σφοντυλι 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...