Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Αγάπη μου κατανοώ απολύτως τον λόγο που νευριασες κ αυτός είναι κ ο λόγος που εγώ ενώ πιστεύω με όλη μου τη καρδιά (σε βαθμό που παντρεύτηκα γτ το θεωρώ αληθινά ευλογία κτλ) δεν έχω επαφη με την εκκλησία όσο θα ήθελα πέραν τομών μεγάλων θρησκευτικών εορτών μας κ στιγμές που έχω ανάγκη κ μονη πάω να αναψω ένα κεράκι..

Από την άλλη κατανοώ επίσης πως οι παπάδες κ καλά "τηρούν ένα πρωτόκολλο" αλλά έτσι δε πρόκειται ποτέ να φέρουν περισσότερους ανθρώπους κοντά στην εκκλησία μας..πρέπει να γίνουν λίγο πιο ανοιχτοί ώστε να πλησιάσει κ ο κοσμοσ..

Έτσι είναι κ δυστυχώς μας απογοητεύουν!

Αυτά τα όνειρα τα κουλά θα μας τρελάνουν κ εγώ βλέπω διάφορα κ με πιάνει ανησυχία! Άντε να τα δούμε να ησυχάσουμε!

Εν τω μεταξύ η κοιλιά μου από χθες είναι πολυ τσίτα ! Νιώθω ότι κάτι κουβαλάω κ όντως...Αχαχαχαχ 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

και εγώ το δικό μου αυτούσιο το έχω!!Καλά το Τζένη ούτε να το ακούσω!!! @Christinα Μωρέ το Θεοδώρα μου αρέσει κ εμένα αλλά επειδή είμαι σίγουρη οτι θα της το κόβουν , θέλω να έχω και μια δευτερη επιλογή!!

Μαναρακι μου εγώ θα σου πρότεινα αν θες να τη συστήνετε σε όλους Θεοδώρα κ έπειτα ας τη φωνάζει ο καθένας όπως θέλει! Επισης όσο μεγαλώνει μην αγχώνεσαι θα βρει εκείνη μόνη της πιο προτιμαει. Γενικά πάντως βλεπω(ευτυχώς ξανά μια προτίμηση σε ολόκληρα τα ονόματα κ όχι πλέον τα υποκοριστικα όπως παλιά..)

Ειλικρινα έχω στον κύκλο μου 3 ατομα που μόνοι τους μεγαλώνοντας το "γύρισαν" σε ολόκληρο το όνομα τους κ όλοι οι φίλοι τους λέμε με ολόκληρο κ οι γονείς με υποκοριστικό!! Τύπου:

1.Κωσταντίνος -Ντινος

2. Παναγιώτης - Πάνος

3. Πηνελόπη - Ποπη

όσο για συγγενείς ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα έχει ο καθένας το δικό του αλλά θα είναι το προσωπικό τους αστείο/κωδικός οπότε μη σε νοιάζει πως τη λέει ο μπαμπάς σου;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Για μένα είσαι το τζενακι... σου πάει ρε παιδί μου! Πως η renez με λέει Ισμήνη;;; Έτσι! Αααα μόνο όταν στο λέμε το σκέφτεσαι;;;  Αχαχαχχα

Ξύπνησες κοντεσσα;;; Είσαι καλύτερα;

Συγγνώμη κιόλας δλδ επειδή το άλλο το μικρό αλλάζει ονόματα, θα την πληρώσω εγώ??Χθες μοίραζε και κιρσούς δεξιά και αριστερά @Renez  :lol:

@Christinα ξύπνησα το πρωί και κοίταζα την κοιλιά μου να δω εαν έχει μικρύνει από το αμνιακό που έφυγε στο όνειρο!!! :wacko:

@Hliolousti είσαι και εσύ κατα του Ντορέτα ε??? καλέ αμα σου αρέσει ολόκληρο το όνομα, τους το κόβεις οτι δεν παίζει το υποκοριστικό κ τέλος,!!

 

Just now, Renez είπε:

Μαναρακι μου εγώ θα σου πρότεινα αν θες να τη συστήνετε σε όλους Θεοδώρα κ έπειτα ας τη φωνάζει ο καθένας όπως θέλει! Επισης όσο μεγαλώνει μην αγχώνεσαι θα βρει εκείνη μόνη της πιο προτιμαει. Γενικά πάντως βλεπω(ευτυχώς ξανά μια προτίμηση σε ολόκληρα τα ονόματα κ όχι πλέον τα υποκοριστικα όπως παλιά..)

Ειλικρινα έχω στον κύκλο μου 3 ατομα που μόνοι τους μεγαλώνοντας το "γύρισαν" σε ολόκληρο το όνομα τους κ όλοι οι φίλοι τους λέμε με ολόκληρο κ οι γονείς με υποκοριστικό!! Τύπου:

1.Κωσταντίνος -Ντινος

2. Παναγιώτης - Πάνος

3. Πηνελόπη - Ποπη

όσο για συγγενείς ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα έχει ο καθένας το δικό του αλλά θα είναι το προσωπικό τους αστείο/κωδικός οπότε μη σε νοιάζει πως τη λέει ο μπαμπάς σου;)

καλά ο μπαμπας μου βγάζει γενικά παρατσούκλια σε όλα τα παιδια, εγγόνια ανήψια κλπ τα οποία δεν είναι σχετικά με το όνομα...Μην σας πω πως με φωνάζει εμένα, γιατί είναι μοναδικό και πάει θα καρφωθώ τελείως!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Συγγνώμη κιόλας δλδ επειδή το άλλο το μικρό αλλάζει ονόματα, θα την πληρώσω εγώ??Χθες μοίραζε και κιρσούς δεξιά και αριστερά @Renez  :lol:

@Christinα ξύπνησα το πρωί και κοίταζα την κοιλιά μου να δω εαν έχει μικρύνει από το αμνιακό που έφυγε στο όνειρο!!! :wacko:

@Hliolousti είσαι και εσύ κατα του Ντορέτα ε??? καλέ αμα σου αρέσει ολόκληρο το όνομα, τους το κόβεις οτι δεν παίζει το υποκοριστικό κ τέλος,!!

 

Μα ας ψηφήσουμε.... γίνεται αυτή τη γλωσσοκοπάνα να τη λένε Ευγενία;;;; Το τζενακι δεν της πάει καλύτερα;

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Συγγνώμη κιόλας δλδ επειδή το άλλο το μικρό αλλάζει ονόματα, θα την πληρώσω εγώ??Χθες μοίραζε και κιρσούς δεξιά και αριστερά @Renez  :lol:

@Christinα ξύπνησα το πρωί και κοίταζα την κοιλιά μου να δω εαν έχει μικρύνει από το αμνιακό που έφυγε στο όνειρο!!! :wacko:

@Hliolousti είσαι και εσύ κατα του Ντορέτα ε??? καλέ αμα σου αρέσει ολόκληρο το όνομα, τους το κόβεις οτι δεν παίζει το υποκοριστικό κ τέλος,!!

 

Τι λες μαρή?? Τι λες γαμωτο μη πω πως εσύ ήσουν τελικά όλα μαζί τα χθεσινά "ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟ ΜΕ ΚΙΡΣΟΥΣ ΚΑΙ ..." Κάτι ακόμη δε θυμάμαι τι άλλο μπέρδεψαν χαχαχα

Εγώ όπως κ να τη πεις μόλις την δω Ρούλα θα τη φωναξω:twisted:

@Jasmine@ ναιιι ξύπνησα η γλυκούλα μετα από 4(!) Ώρες λιθαργου κ είμαι πολύ καλύτερα!! (Κακό σκυλί....)

@Christinα έτσι ακριβώς την ένιωθα κ εγώ το πρωί!! Τούμπανο!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Τι λες μαρή?? Τι λες γαμωτο μη πω πως εσύ ήσουν τελικά όλα μαζί τα χθεσινά "ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟ ΜΕ ΚΙΡΣΟΥΣ ΚΑΙ ..." Κάτι ακόμη δε θυμάμαι τι άλλο μπέρδεψαν χαχαχα

Εγώ όπως κ να τη πεις μόλις την δω Ρούλα θα τη φωναξω:twisted:

@Jasmine@ ναιιι ξύπνησα η γλυκούλα μετα από 4(!) Ώρες λιθαργου κ είμαι πολύ καλύτερα!! (Κακό σκυλί....)

@Christinα έτσι ακριβώς την ένιωθα κ εγώ το πρωί!! Τούμπανο!!

Μόλις πατήσει η Ρούλα τσόκαρο στο παλάτι θα γίνει θεοδωρα;;;;χαχαχαχα

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Τι λες μαρή?? Τι λες γαμωτο μη πω πως εσύ ήσουν τελικά όλα μαζί τα χθεσινά "ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟ ΜΕ ΚΙΡΣΟΥΣ ΚΑΙ ..." Κάτι ακόμη δε θυμάμαι τι άλλο μπέρδεψαν χαχαχα

Εγώ όπως κ να τη πεις μόλις την δω Ρούλα θα τη φωναξω:twisted:

@Jasmine@ ναιιι ξύπνησα η γλυκούλα μετα από 4(!) Ώρες λιθαργου κ είμαι πολύ καλύτερα!! (Κακό σκυλί....)

@Christinα έτσι ακριβώς την ένιωθα κ εγώ το πρωί!! Τούμπανο!!

με το Πούλα πάω κατευθείαν να της ανοίξω κομμωτήριο!!!:lol:  να μην έχει και δίλημμα το παιδί τι θα γίνει όταν μεγαλώσει!!!

@Jasmine@ για κάποιο λόγο ενω όλοι μ,ου λένε οτι το Τζένη παραπέμπει στην Καρέζη , εμένα με παραπέμπει σε νταρντάνα μπαργούμαν!!!:lol: 

Ευγενίτσα, Ευγενάκι, δέχομαι και το Βγενικούλι που με έλεγε η γιαγιά μου !!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

μετά το σύντομο διάλειμμα για τους 2 καθιερωμένους εμετούς μου επέστρεψα...

Just now, EugenJen είπε:

με το Πούλα πάω κατευθείαν να της ανοίξω κομμωτήριο!!!:lol:  να μην έχει και δίλημμα το παιδί τι θα γίνει όταν μεγαλώσει!!!

@Jasmine@ για κάποιο λόγο ενω όλοι μ,ου λένε οτι το Τζένη παραπέμπει στην Καρέζη , εμένα με παραπέμπει σε νταρντάνα μπαργούμαν!!!:lol: 

Ευγενίτσα, Ευγενάκι, δέχομαι και το Βγενικούλι που με έλεγε η γιαγιά μου !!

Τύπου χειλουδακη ας πούμε;;; Χαχαχαχα είσαι το τζενακι πάει κ τελείωσε! Γελα γελα οι κομμώτριες περισσότερα βγάζουν από μας...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

μετά το σύντομο διάλειμμα για τους 2 καθιερωμένους εμετούς μου επέστρεψα...

Τύπου χειλουδακη ας πούμε;;; Χαχαχαχα είσαι το τζενακι πάει κ τελείωσε! Γελα γελα οι κομμώτριες περισσότερα βγάζουν από μας...

Αχχχ αυτό είναι μεγάλη αλήθεια φιληηη!!

Εγώ έκανα ρύζι με μπριζόλες χοιρινές κ χωριάτικη..όλα ωραία κ καλά αλλά η χοιρινή μου βρωμαγε ρεεε...στη γεύση βασικά μου έβγαζε κάτι αηδιαστικό..3 κομμάτια έφαγα κ την άφησα..δε ξέρω γτ :|

Just now, EugenJen είπε:

με το Πούλα πάω κατευθείαν να της ανοίξω κομμωτήριο!!!:lol:  να μην έχει και δίλημμα το παιδί τι θα γίνει όταν μεγαλώσει!!!

@Jasmine@ για κάποιο λόγο ενω όλοι μ,ου λένε οτι το Τζένη παραπέμπει στην Καρέζη , εμένα με παραπέμπει σε νταρντάνα μπαργούμαν!!!:lol: 

Ευγενίτσα, Ευγενάκι, δέχομαι και το Βγενικούλι που με έλεγε η γιαγιά μου !!

Όχι αλήθεια είναι δε με χαλάει κ το Τζένη..αλλά επειδή πλέον σε έχω δει κ σε έχω εικόνα στο μυαλό μου νομίζω το Ευγενία σου πάει πολύ!! Άσχετα που με παραπέμπει στην Μανωλίδου :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχχ αυτό είναι μεγάλη αλήθεια φιληηη!!

Εγώ έκανα ρύζι με μπριζόλες χοιρινές κ χωριάτικη..όλα ωραία κ καλά αλλά η χοιρινή μου βρωμαγε ρεεε...στη γεύση βασικά μου έβγαζε κάτι αηδιαστικό..3 κομμάτια έφαγα κ την άφησα..δε ξέρω γτ :|

Όχι αλήθεια είναι δε με χαλάει κ το Τζένη..αλλά επειδή πλέον σε έχω δει κ σε έχω εικόνα στο μυαλό μου νομίζω το Ευγενία σου πάει πολύ!! Άσχετα που με παραπέμπει στην Μανωλίδου :mrgreen:

Το χοιρινό έχει πάντα μια μυρωδιά... μόνο στ καρβουνα είναι λιγότερη! Θέλει καμία σαλατουλα μαζί για να το σπάσει αλλιώς μυρίζει γουρουνιλα!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...