Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια μου ,πως είστε σήμερα??

Πήγα πρωί πρωί για εξετάσεις και έχω να σχολιάσω το πόσο άθλος είναι πλέον τα τσισάκια στο κυπελλάκι!! :P

@Eva137 Δεν ξέρω αν η δυσφορία είναι από την θέση της μπέμπας γιατί περισσότερο με πιάνει μετά από φαγητό, οπότε μάλλον είναι από το στομάχι που δεν έχει πια χώρο, άρα πρέπει να μειώσω και άλλο τις μερίδες, να τρωω πχ τρια σουσάμια τώρα και άλλα τρία σε μια ώρα!! :lol:

 

  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα!!!

Αυτό θα εναποθεσω κ θα αποχωρήσω προς αναζήτηση αγαθου...

Ρούχα έχω.. 

Πλυντήριο έχω..

Σύρματα κ απλωστρα εχω...

...ΜΑΝΤΑΛΑΚΙΑ...????

ΠΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΑ Η ΚΑΚΟΝΤΕΛΑ...:confused:

 

  • Χαχα 9

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ όλες!!! Μου δώσατε λίγο κουράγιο

@EugenJen Ναι έτσι κατάλαβα με αμνιοπαρακεντηση. Και τα δύο νεφράκια. 

@Renez Όχι δεν θα πάμε πουθενά τελικά. Τσάμπα ονειρευόμουν φαγάκι μαμας... 

Καλημέραα! Να περνάτε όμορφα παρέα με τις αγαπημένες τεράστιες κοιλούμπες. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα!!!

Αυτό θα εναποθεσω κ θα αποχωρήσω προς αναζήτηση αγαθου...

Ρούχα έχω.. 

Πλυντήριο έχω..

Σύρματα κ απλωστρα εχω...

...ΜΑΝΤΑΛΑΚΙΑ...????

ΠΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΑ Η ΚΑΚΟΝΤΕΛΑ...:confused:

 

Tσιμπιδάκια έχεις???:D

 

@elenioz Θετική σκέψη, θα πάνε όλα καλά, είμαστε παρεούλα όλες σε αυτό, να μας πεις πότε θα πας για την αμνιο να σου στείλουμε όοοοοοοολη μας την θετική ενέργεια,

μέχρι τότε ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΓΧΗ,θα λες εμένα το μωράκι μου είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ :wub:   

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Ευχαριστώ πολύ όλες!!! Μου δώσατε λίγο κουράγιο

@EugenJen Ναι έτσι κατάλαβα με αμνιοπαρακεντηση. Και τα δύο νεφράκια. 

@Renez Όχι δεν θα πάμε πουθενά τελικά. Τσάμπα ονειρευόμουν φαγάκι μαμας... 

Καλημέραα! Να περνάτε όμορφα παρέα με τις αγαπημένες τεράστιες κοιλούμπες. 

Θα σου στείλουμε εμείς!!!! 

Πες τι λιγουρευεσαι κ η κάθε μία θα στείλει τη σπεσιαλιτέ της!! Αφού είσαι η μικρη μας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Πως είστε;;; Όλα καλά θα πάνε Ελέν μη στεναχωριέσαι, έχεις ένα υγιέστατο μωράκι! 

Έτσι έτσι μαζί μου ξυπνάς..με τηλεπάθεια πια δουλεύεις με εμένα τι να σε κάνω που μου χεις τέτοιο έρωτα????

Καλημέρα κοριτσουδια!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έτσι έτσι μαζί μου ξυπνάς..με τηλεπάθεια πια δουλεύεις με εμένα τι να σε κάνω που μου χεις τέτοιο έρωτα????

Καλημέρα κοριτσουδια!!!

Χαχαχαχαχαχ καλημέρα ρενακι μου... δεν πηγές για δουλειά ε; Κάτσε να ξεκουραστείς!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχαχαχ καλημέρα ρενακι μου... δεν πηγές για δουλειά ε; Κάτσε να ξεκουραστείς!

Πήγα αλλαααα ευτυχώς επιτέλους με λυπήθηκε ο άντρας μου κ μόνος του με αποδέσμευσε!!!!

Γτ ξυπνάω κ του λέω "πωωω νιώθω σαν ένα σακί με πέτρες τη κοιλιά μου.." κ μου λέει "οκ τέλος,αφού κλείνουμε την άλλη εβδομάδα μην έρθεις από αύριο ρε μωρό μου"..

Ουφφφφ αυτό περίμενα 2 εβδομαδες τώρα!! Τι να κάνω η έρημη που είμαι φιλότιμη κ δεν το είχα πει από μόνη?! 

Κάλιο αργά..

Σε καμιά ώρα θα πάω σπίτι..ευτυχώς σήμερα είμαι περδικι!! Εσύ πως είσαι?? Που είναι όλες οι τσουπρες σήμερα??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πήγα αλλαααα ευτυχώς επιτέλους με λυπήθηκε ο άντρας μου κ μόνος του με αποδέσμευσε!!!!

Γτ ξυπνάω κ του λέω "πωωω νιώθω σαν ένα σακί με πέτρες τη κοιλιά μου.." κ μου λέει "οκ τέλος,αφού κλείνουμε την άλλη εβδομάδα μην έρθεις από αύριο ρε μωρό μου"..

Ουφφφφ αυτό περίμενα 2 εβδομαδες τώρα!! Τι να κάνω η έρημη που είμαι φιλότιμη κ δεν το είχα πει από μόνη?! 

Κάλιο αργά..

Σε καμιά ώρα θα πάω σπίτι..ευτυχώς σήμερα είμαι περδικι!! Εσύ πως είσαι?? Που είναι όλες οι τσουπρες σήμερα??

Πάλι καλά καιρός ήταν μπήκες 8ο... μόνο εσυ όχι το τζενακι! Χαχαχαχαχ

εγώ κουράστηκα χθες πολύ, δε μπορώ να συνέλθω... κ νομίζω ότι κρύωσα με το αιρ-κοντίσιον κ τρέχει η μύτη μου!

  • Λυπημένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@elenioz Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου !! Κάνε υπομονή όσο γίνεται και θα περάσει και αυτό... 

Κορίτσια έχω βαρύνει πολύ αυτή την βδομάδα... ειδικά από το απόγευμα και μετά πραγματικά περπατάω σαν πάπια και η κοιλουμπα έχει αυξηθεί..δεν μπορώ να κουνηθώ! 

και να κουνιέται και η μικρούλα μου μια από εδώ μια από εκεί να βρίσκει και σε κάτι νεύρα!! Μια ομορφιά χαχαχαχα

Αααάάααα ξέχασα να σας πω!!! Είχα πάει να δω κούνια πολυμορφική βρήκα μια να μου αρέσει.. Και μας την έκανε η μανουλιτσα μου έκπληξη! Ήρθε χθες σε 3 κούτες -_-..  ταβλιτσα ταβλιτσα είναι..τουλάχιστον πιάνουν τα χέρια του άντρα μου αλλά πρέπει να κάνω υπομονή μεχρι το σκ να κάτσει να ασχοληθεί!

Απορια!!! Εσάς οποία έχει πάρει πολυμορφική θα την φέρουν έτοιμη?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα φουσκοκοιλουμπινια!

Σήμερα κάπως βαριά η μέρα!Μόνο χουζουρι θέλω! Τουλάχιστον δρόσισε λίγο και το βράδυ κοιμηθήκαμε νορμάλ!

Χθες πονούσε η κοιλιά μου από τα κλωτσιδια!Ένιωθα ένα τράβηγμα χαμηλά!Μα τί πλάκα που έχουν όμως που χτυπιουνται εκεί μέσα!

Αχ να είχα μια κάμερα να έβλεπα τί στο καλό κάνει όλη μέρα η κουκλίτσα μου!

Σήμερα το μενου έχει μπαμιες φρέσκες με κοτόπουλο!!πάω να τις καθαρίσω!;)

 

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

@elenioz Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου !! Κάνε υπομονή όσο γίνεται και θα περάσει και αυτό... 

Κορίτσια έχω βαρύνει πολύ αυτή την βδομάδα... ειδικά από το απόγευμα και μετά πραγματικά περπατάω σαν πάπια και η κοιλουμπα έχει αυξηθεί..δεν μπορώ να κουνηθώ! 

και να κουνιέται και η μικρούλα μου μια από εδώ μια από εκεί να βρίσκει και σε κάτι νεύρα!! Μια ομορφιά χαχαχαχα

Αααάάααα ξέχασα να σας πω!!! Είχα πάει να δω κούνια πολυμορφική βρήκα μια να μου αρέσει.. Και μας την έκανε η μανουλιτσα μου έκπληξη! Ήρθε χθες σε 3 κούτες -_-..  ταβλιτσα ταβλιτσα είναι..τουλάχιστον πιάνουν τα χέρια του άντρα μου αλλά πρέπει να κάνω υπομονή μεχρι το σκ να κάτσει να ασχοληθεί!

Απορια!!! Εσάς οποία έχει πάρει πολυμορφική θα την φέρουν έτοιμη?

Κ εγώ έχω βαρύνει πολύ κ οι κινήσεις μου είναι σαν βραδύποδας.... 

δεν πήρα πολυμορφική τελικά αλλά επειδή είχα ρωτήσει σε τάβλες ερχόταν κ αν ήθελες με κάποια χρέωση στην έστηναν! 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

@elenioz Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου !! Κάνε υπομονή όσο γίνεται και θα περάσει και αυτό... 

Κορίτσια έχω βαρύνει πολύ αυτή την βδομάδα... ειδικά από το απόγευμα και μετά πραγματικά περπατάω σαν πάπια και η κοιλουμπα έχει αυξηθεί..δεν μπορώ να κουνηθώ! 

και να κουνιέται και η μικρούλα μου μια από εδώ μια από εκεί να βρίσκει και σε κάτι νεύρα!! Μια ομορφιά χαχαχαχα

Αααάάααα ξέχασα να σας πω!!! Είχα πάει να δω κούνια πολυμορφική βρήκα μια να μου αρέσει.. Και μας την έκανε η μανουλιτσα μου έκπληξη! Ήρθε χθες σε 3 κούτες -_-..  ταβλιτσα ταβλιτσα είναι..τουλάχιστον πιάνουν τα χέρια του άντρα μου αλλά πρέπει να κάνω υπομονή μεχρι το σκ να κάτσει να ασχοληθεί!

Απορια!!! Εσάς οποία έχει πάρει πολυμορφική θα την φέρουν έτοιμη?

Εμένα μου είπαν πως θα την συναρμολογήσουν οι ίδιοι μολις τη φέρουν..

Με γεια η κούνια κοριτσάρα μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να τρώτε πολλές κλωτσιές από το πρωί!:lol:

Λοιπόν έχω θέμα...

Την Παρασκευή που πήγα γιατρό, την ώρα που με ετοίμαζε η βοηθός για τον υπέρηχο, ο γιατρός είπε στον άντρα μου πως αυτή τη φορά να κοιτάξουμε να το πάμε προγραμματισμενα επειδή την πρώτη φορά γέννησα σχετικά γρήγορα για πρωτοτοκη και φοβάται μη γεννησω στο δρόμο αυτή τη φορά. Εγώ φυσικά δεν θέλω προγραμματισμενα για τους γνωστούς λόγους αλλά ο άντρας μου κ η μαμά μου συμφωνούν με γιατρό. Γενικά το κονσεπτ θα είναι να πάω τον τελευταίο μήνα στο Ναύπλιο που είναι ο γιατρός κ όταν ξεκινήσει η γέννα να φύγουμε για Αθήνα! Την πρώτη φορά ήμουν Ναυπλιο, έσπασαν τα νερά 4 τη νυχτα, με έπιασαν στο καπάκι κ πόνοι, 7 ήμουν στο Ρέα (ήδη με μικρή διαστολή) και γέννησα 12.

 


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...