Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Είχα φτάσει 40 +4 ημερες...τοσο είχαμε συμφωνήσει να περιμενουμε. Το μωρό ήταν μεγάλο δεν μας έπαιρνε αλλο. Ούτε συσπάσεις είχα ούτε τίποτα..

Άλλαζα θέσεις για να βοηθήσω τη κατάσταση, περίμενα να αυξηθεί η διαστολή αλλά δεεεεν για να μου κάνουν επισκληριδιο, μου κάνανε, μετά δεν προχωρούσε η διαστολή και μου σπασανε τα νερά κ προχώρησε η διαστολή κ επιτέλους γέννησα!!! Απλά το μωρό κατέβαινε λίγο ατσουμπαλα.κ είχε κολλησει για ώρα σε ένα σημειο

Στην αρχή με την επισκληριδιο κοιμήθηκα κ λίγο να ξεκουραστώ γιατί ήμουν άυπνη. Σε όλη τη διάρκεια είχα τον άντρα μου,τον γιατρό κ τις μαίες να βοηθάνε.

Αχ Παναγίτσα μου!!! Ελπίζω ο μικρος γιος να βρει την έξοδο πιο εύκολα,:tongue:

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Ημέρα φουλ στα νεύρα σήμερα, αλλααααααα μετράω ωρεεεες η αυριανή εμεινε κ bye byeeee!!!

@Mariamaraki για πες ποια πήρες γιατί εγώ ακόμα δεν έχω παραγγείλει!!

@marianna1986 να ρωτήσω κάτι χαζό;;η πρόκληση δεν αποκλείει τον φυσιολογικό τοκετό σωστά;;άρα γιατί δεν το θες;;ρωτάω αν υπάρχει κάποια παράμετρος που δεν ξέρω!!

Πήραμε την lorelli combo bed Αλλά θα την στήσουμε και θα σου πω εντυπώσεις αναλυτικές!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Πήραμε την lorelli combo bed Αλλά θα την στήσουμε και θα σου πω εντυπώσεις αναλυτικές!!!

Τέλεια!! Καλορίζικη!!! Ναι ναι πες μου εντυπωσεις γιατί με βλέπω για τέλος Αυγούστου να παραγγελνω...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Τέλεια!! Καλορίζικη!!! Ναι ναι πες μου εντυπωσεις γιατί με βλέπω για τέλος Αυγούστου να παραγγελνω...

Δες πότε κλείνουν οι εταιρείες που θες για να ξέρεις. Που θα την κοιμηζεις στην αρχή?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δες πότε κλείνουν οι εταιρείες που θες για να ξέρεις. Που θα την κοιμηζεις στην αρχή?

Σε λίκνο θα την έχει οπότε δεν την αγχωνει αυτό..απλά θέλει να έχει ξεμπερδεψει κ με το δωμάτιο..

Το θυμάμαι γτ είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση σε αυτό..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Οπότε το παίρνετε κ Χριστούγεννα κοριτσάρες! Δείτε από κοντά ότι σας ενδιαφέρει κ αποφασίζετε κ μετά! Αύγουστο κλείνουν οι εταιρείες κ είναι λίγο περίεργα τα πράγματα!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Οπότε το παίρνετε κ Χριστούγεννα κοριτσάρες! Δείτε από κοντά ότι σας ενδιαφέρει κ αποφασίζετε κ μετά! Αύγουστο κλείνουν οι εταιρείες κ είναι λίγο περίεργα τα πράγματα!

Εγώ την έχω παραγγείλει ήδη κ θα έρθει 21/9 με το καλό..ναι θα μπορούσα κ πιο αργά αλλά θέλω να είναι έτοιμο το δωμάτιο για να μην το έχω μετά στο νου με το μωρό στο χέρι..άσε που εχει κ αποθηκευτικό χώρο που τον έχω υπολογίσει για τα πράγματα του μπέμπη γτ εκτός από μια (μεγάλη ευτυχώς) συρταριερα που του έχω δεν έχει αλλά ντουλάπια γτ η ντουλάπα του δωματίου είναι κατειλημμένη από τα ρούχα του άντρα μου κ παπλώματα..:| 

Μηδέν αποθηκευτικός χώρος το σπίτι..είναι ο δεύτερος λόγος μετά από τα μικρά μπαλκόνια που από Φλεβάρη θα μπούμε σε διαδικασία αναζητησης νέου σπιτιού..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τέλεια!! Καλορίζικη!!! Ναι ναι πες μου εντυπωσεις γιατί με βλέπω για τέλος Αυγούστου να παραγγελνω...

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! Σε ευχαριστούμε!!! Θα σε ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλε περίμενε κ Νοέμβρη Black Friday... αφού έχεις να κανείς δουλειά σου!!! 
γεια σας κοριτσόπουλα!

Που χάθηκες εσύ?? Κ τι κόλλημα γμτ με αυτό το black Friday??βρήκες καινούριο χορηγό???:D

Εγώ πάντως ρε φίλη δύο πράγματα που ψάχναμε με τον άντρα μου σε Μπλάκ φραιντει το ένα δεν είχε πέσει καθόλου η τιμή(τηλεόραση) κ το άλλο ενώ έκανε πριν 230€ έγραφαν οι ψεύτες αρχική 270(!) Έκπτωση 230€!!(γεγονός σε ηλεκτρονικό πατίνι στο Γερμανό!)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλε περίμενε κ Νοέμβρη Black Friday... αφού έχεις να κανείς δουλειά σου!!! 
γεια σας κοριτσόπουλα!

Σιγά μην έχουν black Friday οι κούνιες καλέ!!!άσε που θέλω να ξεμπερδευω κιόλας!

@Christinα χαρά στο κουράγιο σου, μια που το σκέφτηκα να σιδερωσω κ μια που πήρε αναβολή.!!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...