Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 19 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα!

      Σήμερα εκανα τον 2ο υπέρηχο 10η μερα του κυκλου και 9η μέρα διεγερσης και απο εκει που επαιρνα γκοναλ 250 και cetrotide απο την 6η μέρα διεγερσης, από σημερα μου είπε να αυξήσω γκοναλ στις 300 και Τετάρτη θα ξανακάνω υπέρηχο. Γύρω στα 10 ωάρια τα οποία ομως πρεπει να μεγαλώσουν κ άλλο... Οιστραδιόλη στα 1528. Σάββατο με βλεπει για ωοληψία.

      Και ερωτώ εγώ: υπαρχει ξαφνικα κίνδυνος για υπερδιέγερση και με αυτόν τον αριθμό αυγών; Ή θα βλέπαμε κατι ήδη στον υπέρηχο; Δεν ξερω γιατι μου έχει καρφωθεί ο φοβος.. ισως απο αυτα που διαβάζω.. δεν έχω πολυκυστικές, γενικα η διεγερση παει καλά.. μονο βαρος χαμηλα και ενοχληση σαν να ειμαι στη μερα της ωορρηξιας ..στην ούρηση το ίδιο, σαν να ειμαι στη μερα της ωορρηξιας που υπαρχει μια δυσκολία, σαν κατακρατηση... Δεν πίνω βεβαια και πολυ νερο...

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      πρίν από 2 λεπτά , Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

καλημέρα σε όλες!!!!

@Eva137 όλες νομίζω ζήλεψαμε τη ντουλαπα!!! Με το καλό να μπείτε στο σπιτακι σας... προσπάθησε να τρως δημητριακά! Θα σου πρότεινα αυτά που παίρνω προμήθεια αλλά δεν ξέρω αν υπάρχουν τα ίδια... είναι της Kellogg’s τα all bran! 
@EugenJenκ εμένα το μυαλό μου στην ντουλαπα της Carrie πήγε από το sex and the city!!!! Άντε μόνο σήμερα δουλειά κ τέλος... μη ξανακούσω με χρειάζονται κ τετοια!

@elenioz ποτέ έκλεισες ραντεβού;; Όλα καλά θα πάνε καλή μου... λιγη πίστη στο μπεμπακι σου, ότι είναι υγιές! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Λοιποοοον αν σας θέσω τώρα το ερώτημα της μερας!!

Τελευταία μάλλον επειδή έχω πάρα φουσκώσει κ νιώθω γενικά πιασμένη κ βαριά,μόλις ξυπνάω αυθόρμητα τεντωνομαι..κ όπως τεντώνω τα χέρια κ τα πόδια τεντώνεται καπως κ η κοιλιά..λέτε να πειράζει...?:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λοιποοοον αν σας θέσω τώρα το ερώτημα της μερας!!

Τελευταία μάλλον επειδή έχω πάρα φουσκώσει κ νιώθω γενικά πιασμένη κ βαριά,μόλις ξυπνάω αυθόρμητα τεντωνομαι..κ όπως τεντώνω τα χέρια κ τα πόδια τεντώνεται καπως κ η κοιλιά..λέτε να πειράζει...?:ph34r:

καλημέρα!!!!! κ εγω το παθαίνω αυτό! η αληθεια όμως δεν με έχει ανησυχήσει ιδιαίτερα!

θα είναι φυσιολογικό φαντάζομαι!

 

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!Τελευταία μέρα στην δουλεια (φτου φτου μην το ματιάσω) και μετράω ώρεςςςςςς

@Eva137 καλορίζικο το σπιτάκι σου, νομίζω όλες ζηλέψαμε την υπέροχη ντουλάπα τύπου sex and the city!!:lol:  

@elenioz μικρομανούλα μου εμείς είμαστε έδω να τα λέμε κ να φεύγει λίγο το μυαλουδάκι σου μέχρι να πάρεις τα θετικά αποτελέσματα!Γιατί μονο θετικά θα πάρεις! 

 

αχ πόσο σε ζηλέυωωωωω!!εγω εχω ακόμα 2 μέρες ακόμα! και σήμερα μ εμφάνισαν μήπως έρθω λίγο και την επόμενη εβδομάδα για να κλεισουμε κάποιες εκκρεμότητες....δεν θα το αντέξω..... εν τω μεταξύ σήμερα από το πρωί που ξύπνησα είμαι με ζαλάδες......

Just now, Eva137 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Όσο για τις τιμές των σπιτιών και των ενοικίων που λέτε εξαρτάται από την περιοχή προφανώς. Φαντάζομαι στην Αθήνα είναι πάντα ακριβά. Στην Θεσσαλονίκη από όσο ξέρω έχουν πέσει πολύ οι τιμές μετά την κρίση, αλλά πάλι εξαρτάται την γειτονιά. Στην Χίο ας πούμε που μένει η αδερφή μου είναι πιο ακριβά τα ενοίκια (παρόμοια με της Αθήνας) και για να αγοράσεις σπίτι οι τιμές είναι απαγορευτικές. Κι εμείς εδώ είμαστε άτυχοι σε αυτό το θέμα γιατί οι τιμές των σπιτιών τα τελευταία χρόνια έχουν ανέβει κατακόρυφα... για να αγοράσεις ένα σπίτι φέτος πρέπει να δώσεις 50 χιλιάρικα παραπάνω από ότι θα έδινες για το ίδιο σπίτι πρόπερσι και να παρακαλάς να το προλάβεις και να μην έχει πολλαπλές προσφορές και σου το πάρει άλλος!:huh:

 

Έτσι κοριτσάκι μου, θα οργανωθείτε και όλα θα πάνε μια χαρά. Θετικές σκέψεις όσο μπορείς και έχεις και την θετική ενέργεια από όλες εμάς!:)

Ναι, το baby shower το έχουμε κανονίσει για 15 Αυγούστου, έχουμε στείλει τα προσκλητήρια και μας έχουν ήδη στείλει μερικά δωράκια! Μια φίλη μου ανέλαβε την οργάνωση/διακόσμηση και η κουμπάρα μας (που έχει το εστιατόριο) ανέλαβε τα φαγητά! Βέβαια δε θα μαζευτούμε πολλά άτομα... έχουμε καλέσει κάποιους καλούς φίλους μας που μένουν μακριά οπότε δε θα έρθουν και από κοντινούς δεν έχουμε και τόσο πολλούς (μαζί με εμάς θα είμαστε όλοι κι όλοι περίπου 15 άτομα σύνολο), αλλά καλύτερα έτσι γιατί με τον κορονοϊό πρέπει να προσέχουμε έτσι κι αλλιώς. 

κορίτσι μου με το καλό το νέο σπίτιιιιι!!!!!!!να το χαρείτε και να χαρείτε τις προετοιμασίες και τώρα..... σκέψου ότι εκεί μέσα σε λίγο καιρό θα είστε τρείς!!!! και φτιάξε το σπιτακι σου με αυτή τη σκέψη!!!!

Just now, elenioz είπε:

Καλημέρα Αρετη μου & κορίτσια! Καλά προσπαθούσα να βρω παιδοουρολόγο -- και όλοι ήταν σε διακοπές και άδεια(Αυτά παθαίνεις τον Αύγουστο).... Τελικά έκλεισα ραντεβού σε έναν. Ελπίζω να είναι καλός. Θα του πάω όλους τους υπερήχους και τις φωτογραφίες για να δει. Γενικά θέλω να βρούμε τον καλύτερο μιας και θα χρειαστεί μετά να παρακολουθεί συστηματικά το μωρό από την αρχή της γέννησης του. 

Από ψυχολογία είμαι έτσι κ έτσι αλλά το προσπαθώ πολύ και για τους τρεις μας. 

@Eva137 Καλορίζικο!!! Με το καλό να το φτιάξετε όπως το ονειρεύεστε. Να την ευχαριστηθείς όλοι την διαδικασία. Να φανταστώ τώρα θα ετοιμάσετε και το baby shower? :x

Δυστυχώς ειδικά στην Αθήνα τα ενοίκια έχουν φτάσει πλέον στο θεό και δεν συνάδουν οι τιμές με την ποιότητα τους. 

κορίτσι μου όλα θα είναι τέλεια με το μωράκι σου!!!!θετική σκέψη και καλή ψυχολογία για να είναι καλά και εκείνο!!!!

κορίτσια εμείς το κάναμε το baby shower!!!!!!!!!!!!!!!!!μου το έκανε έκπληξη η αδερφή μου με τους φίλους μας!!!!!!ήταν όλα τόοοοσοοοο τέλεια!!!!!!όλα πολύ καλά οργανωμένα! πήραμε δωράκια, ευχές και πολλή πολλή αγάπη!!!!!!!!!!!!!!!

άντε και στις επόμενες τώρα!!!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα!!!!! κ εγω το παθαίνω αυτό! η αληθεια όμως δεν με έχει ανησυχήσει ιδιαίτερα!

θα είναι φυσιολογικό φαντάζομαι!

 

αχ πόσο σε ζηλέυωωωωω!!εγω εχω ακόμα 2 μέρες ακόμα! και σήμερα μ εμφάνισαν μήπως έρθω λίγο και την επόμενη εβδομάδα για να κλεισουμε κάποιες εκκρεμότητες....δεν θα το αντέξω..... εν τω μεταξύ σήμερα από το πρωί που ξύπνησα είμαι με ζαλάδες......

κορίτσι μου με το καλό το νέο σπίτιιιιι!!!!!!!να το χαρείτε και να χαρείτε τις προετοιμασίες και τώρα..... σκέψου ότι εκεί μέσα σε λίγο καιρό θα είστε τρείς!!!! και φτιάξε το σπιτακι σου με αυτή τη σκέψη!!!!

κορίτσι μου όλα θα είναι τέλεια με το μωράκι σου!!!!θετική σκέψη και καλή ψυχολογία για να είναι καλά και εκείνο!!!!

κορίτσια εμείς το κάναμε το baby shower!!!!!!!!!!!!!!!!!μου το έκανε έκπληξη η αδερφή μου με τους φίλους μας!!!!!!ήταν όλα τόοοοσοοοο τέλεια!!!!!!όλα πολύ καλά οργανωμένα! πήραμε δωράκια, ευχές και πολλή πολλή αγάπη!!!!!!!!!!!!!!!

άντε και στις επόμενες τώρα!!!!!!

Nα σου πώ χθες το αφεντικό μου μου λέει θύμισε μου πότε σταματάς?Παρασκευή? του είπα αύριο  σας χαιρετώ Παρασκευή θα είμαι στο Χορευτό και η κουβέντα κόπηκε εκεί!!Προσπάθησε κ εσύ να το κόψεις σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά δεν παλεύεται ρε συ!!δεν έχουμε αντοχές πια, ή τουλάχιστον εάν μπορείς να δουλέψεις από το σπίτι!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αθήνα που μένεις περίπου? Βόρεια? Δυτικά? Νότια? 

Η κουμπάρα μου νομίζω ξέρει έναν παιδοουρολογο διότι όταν γεννήθηκε ο μικρός της (τώρα είναι 4 χρόνων) είχε ένα θέμα με τη κύστη του κ σκέψου έπινε από μωράκι αντιβίωση κ ταλαιπωρούνταν.με ουρολοιμώξεις κτλ..θα τη ρωτήσω κ θα σου πω κ τον δικό της να τον έχεις το όψιν..δε χάνουμε κάτι!

Έτσι κοριτσάκι μου να είσαι όσο πιο δυνατή γίνεται,γτ έχουμε πει πιο σημαντικό για τα μωρά μας είναι η ψυχολογία της μανουλας..

Είμαι Πειραιά! Αχχ ναιιι αν δεν σου κάνει κόπο θα με βοηθούσε πολύ. Κλείσαμε για την άλλη εβδομάδα. Θα σας πω νέα μετά....

@EugenJen Η καλύτερη μέρα δηλαδή σήμερα :D Με το καλό να το ευχαριστηθείς και να ξεκουραστείς όσο περισσότερο μπορείς. 

Νμζ δεν υπάρχει θέμα με το τέντωμα, τουλάχιστον δεν έχω ακούσει κάτι. Απλά να μην το πάρα κάνουμε κιόλας :!: Δεν το είχα σκεφτεί κ εγώ είναι η αλήθεια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Λοιποοοον αν σας θέσω τώρα το ερώτημα της μερας!!

Τελευταία μάλλον επειδή έχω πάρα φουσκώσει κ νιώθω γενικά πιασμένη κ βαριά,μόλις ξυπνάω αυθόρμητα τεντωνομαι..κ όπως τεντώνω τα χέρια κ τα πόδια τεντώνεται καπως κ η κοιλιά..λέτε να πειράζει...?:ph34r:

άσε μας κουκλίτσα μου , τι να πειράζει??εγώ όλο το βράδυ πλέον ανάσκελα την βγάζω και είμαι πότε τεντωμένη πότε κουλουρα, 

αααααα κοριτσιαααααααααα με έπιασε χθες μια κράμπα στην γάμπα άλλο πράγμα,έπιασε νέυρο μάλλον και ο πονος έφτασε από γάμπα, μπουτι ,  ήμουν κ μόνη μου στο σπίτι επι 10 λεπτα ακινητοποιημένη έβαλα τα κλάματα από τον πόνο...από τέντωμα το έπαθα...

  • Λυπημένη/-ος 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λοιποοοον αν σας θέσω τώρα το ερώτημα της μερας!!

Τελευταία μάλλον επειδή έχω πάρα φουσκώσει κ νιώθω γενικά πιασμένη κ βαριά,μόλις ξυπνάω αυθόρμητα τεντωνομαι..κ όπως τεντώνω τα χέρια κ τα πόδια τεντώνεται καπως κ η κοιλιά..λέτε να πειράζει...?:ph34r:

Καλημέρα! Και εγώ το κάνω κορίτσι ασυναίσθητα! Δεν ρίχνω τα ωραία τα τεντώματα αυτά που έκανα πριν την εγκυμοσύνη αλλά λίγο δνε μπορώ! Από τη στιγμή που δνε σε πιάνει κάποιος πόνος η νιώθεις να ζοριζεσαι δεν θεωρώ ότι υπάρχει θέμα! Δηλαδή τα μπεμπακια μας πως τεντώνονται στη κοιλιά? Εμείς δεν έχουμε δικαίωμα?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Είμαι Πειραιά! Αχχ ναιιι αν δεν σου κάνει κόπο θα με βοηθούσε πολύ. Κλείσαμε για την άλλη εβδομάδα. Θα σας πω νέα μετά....

@EugenJen Η καλύτερη μέρα δηλαδή σήμερα :D Με το καλό να το ευχαριστηθείς και να ξεκουραστείς όσο περισσότερο μπορείς. 

Νμζ δεν υπάρχει θέμα με το τέντωμα, τουλάχιστον δεν έχω ακούσει κάτι. Απλά να μην το πάρα κάνουμε κιόλας :!: Δεν το είχα σκεφτεί κ εγώ είναι η αλήθεια. 

ευχαριστώ πολυυυυυυ!!!:wub:  η καλύτερη μέρα θα είναι αύριο που δεν θα φυγω από το σπιτάκι μου!σήμερα προβλέπεται να μην φεύγω από το γραφείο πριν τις 7!αλλάααααααα δεν με πειράζει μετράω αντίστροφαααααα!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

@Renez επικίνδυνο δεν νομίζω ότι είναι αρκεί να μη το παρακάνεις κ τεντώνεται η μήτρα η κακοντελα ου ούτως ή άλλως υποφέρει! Κι εγώ το παθαίνω κ πιο πολύ όταν γυρίζω πλευρό ή σηκώνομαι από ξαπλες στον καναπέ. 

Εγώ χθες πονούσα χαμηλά στη κοιλιά κ είχε κ λίγη δροσουλα κ έβαλα μακρύ παντελόνι πιζαμας κ κοιμήθηκα. Καλά είμαι σήμερα αλλά επειδή χθες έκανα πολλές δουλειές, σήμερα θα είμαι κουλ. Γμτο μου σκύβω πολύ...μου πέφτουν μανταλάκια κ λ από ρα χέρια, μαζεύω τα παιχνίδια του μικρού μιας κ τα μαζεύει με τα κέφια του αλλά τα αδειάζει στο πιτσ φιτίλι.

@Eva137 άντε κορίτσι μου να ετοιμαστείτε κι εσείς να χαλαρώσεις κάποια στιγμή με αυτό το θέμα! Γτ καταλαβαινω σε αυτή τη φάση αν και ωραίο να φτιάχνεις το σπιτικό σ αλλά κ ταλαιπωρία μεγάλη ειδικά στη κατάσταση μας. Με το μαλακό εσυ, μη μου πολυζοριζεσαι! Καλύτερα κ τώρα που θα πηγαίνεις πιο συχνά γιατρό να ηρεμεις λίγο κι ας μην το βλέπεις θα ξέρεις ότι είναι καλά!

@elenioz κοριτσάκι μου μικρό μας:)! Να πάτε με το καλό κ να ακούσετε τα καλύτερα νέα. Να μην διστάσεις να πάρεις κ 2η γνώμη αν κάτι σε προβληματισει! Αχ αυτός ο Αύγουστος τα πάντα υπολειτουργούν όταν τα θες. 

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα μανούλες!

@Renez επικίνδυνο δεν νομίζω ότι είναι αρκεί να μη το παρακάνεις κ τεντώνεται η μήτρα η κακοντελα ου ούτως ή άλλως υποφέρει! Κι εγώ το παθαίνω κ πιο πολύ όταν γυρίζω πλευρό ή σηκώνομαι από ξαπλες στον καναπέ. 

Εγώ χθες πονούσα χαμηλά στη κοιλιά κ είχε κ λίγη δροσουλα κ έβαλα μακρύ παντελόνι πιζαμας κ κοιμήθηκα. Καλά είμαι σήμερα αλλά επειδή χθες έκανα πολλές δουλειές, σήμερα θα είμαι κουλ. Γμτο μου σκύβω πολύ...μου πέφτουν μανταλάκια κ λ από ρα χέρια, μαζεύω τα παιχνίδια του μικρού μιας κ τα μαζεύει με τα κέφια του αλλά τα αδειάζει στο πιτσ φιτίλι.

@Eva137 άντε κορίτσι μου να ετοιμαστείτε κι εσείς να χαλαρώσεις κάποια στιγμή με αυτό το θέμα! Γτ καταλαβαινω σε αυτή τη φάση αν και ωραίο να φτιάχνεις το σπιτικό σ αλλά κ ταλαιπωρία μεγάλη ειδικά στη κατάσταση μας. Με το μαλακό εσυ, μη μου πολυζοριζεσαι! Καλύτερα κ τώρα που θα πηγαίνεις πιο συχνά γιατρό να ηρεμεις λίγο κι ας μην το βλέπεις θα ξέρεις ότι είναι καλά!

@elenioz κοριτσάκι μου μικρό μας:)! Να πάτε με το καλό κ να ακούσετε τα καλύτερα νέα. Να μην διστάσεις να πάρεις κ 2η γνώμη αν κάτι σε προβληματισει! Αχ αυτός ο Αύγουστος τα πάντα υπολειτουργούν όταν τα θες. 

Λοιπον εγώ έχω βρει άλλο κόλπο γι αυτά που μου πέφτουν κάτω.... μανταλάκια καπάκια ρούχα κλπ τα πιάνω με το πόδι! 

  • Χαχα 6

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Λοιπον εγώ έχω βρει άλλο κόλπο γι αυτά που μου πέφτουν κάτω.... μανταλάκια καπάκια ρούχα κλπ τα πιάνω με το πόδι! 

Πρέπει να μας παρουν αυτό το μακρύ με την τσιμπίδα στο τέλος :D εν τω μεταξύ σκεφτόμουν την @Irinoula86 και αυτά που της ελέγε ο γιατρός της, όντως έχω γίνει πολύ ατσούμπαλη όλο μου πεφτουν πράγματα από τα χέρια...ασε μου κουτουλάω την κοιλιά μου παντου σηκώνομαι από καρέκλα κουτουλάω στο τραπέζι, πάω να μπω στο αμάξι κουτουλάω στην πόρτα γιατί δεν την ανοίγω κ τέρμα γιατί μετά δεν φτάνω να την κλείσω :lol: θα αρχίσω να δένω μαξιλάρια γύρω μου!

  • Χαχα 5

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Πρέπει να μας παρουν αυτό το μακρύ με την τσιμπίδα στο τέλος :D εν τω μεταξύ σκεφτόμουν την @Irinoula86 και αυτά που της ελέγε ο γιατρός της, όντως έχω γίνει πολύ ατσούμπαλη όλο μου πεφτουν πράγματα από τα χέρια...ασε μου κουτουλάω την κοιλιά μου παντου σηκώνομαι από καρέκλα κουτουλάω στο τραπέζι, πάω να μπω στο αμάξι κουτουλάω στην πόρτα γιατί δεν την ανοίγω κ τέρμα γιατί μετά δεν φτάνω να την κλείσω :lol: θα αρχίσω να δένω μαξιλάρια γύρω μου!

Εγώ δεν κουτουλαω μπορώ να πω, έχω το νου μου πρώτα τα υπολογίζω την κοιλιά κ μετά το υπολοιπο σώμα... καλά αυτό με το αμάξι ισχύει αν ανοίξει τέρμα η πόρτα μετά δε μπορώ να φτάσω να την κλείσω Κ δε ξέρω για εσάς αλλ δε μπορώ κ να βγω από το αμάξι, νιώθω σαν τις γιαγιάδες! Επισης μου πέφτουν τα πάντα από τα χέρια...

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εμένα μου πέφτουν συνέχεια πράγματα! Έχω κάνει τις ζημιές τον τελευταίο καιρό, έχουν φύγει κάτι ποτήρια από το χέρι... Δηλαδή πολύ ατσουμπαλη ρε παιδί μου... Δεν θα έχει μείνει πιάτο και ποτήρι στο σπίτι μέχρι να γεννήσω

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια και εμένα μου πέφτουν συνέχεια πράγματα! Έχω κάνει τις ζημιές τον τελευταίο καιρό, έχουν φύγει κάτι ποτήρια από το χέρι... Δηλαδή πολύ ατσουμπαλη ρε παιδί μου... Δεν θα έχει μείνει πιάτο και ποτήρι στο σπίτι μέχρι να γεννήσω

εμένα την έχουν πληρώσει τα μπολάκια,. αλλά επειδή με έχω πάρει χαμπάρι, πλέον χρησιμοποιώ οτι έχω σε διαφημιστικό 

 

@Jasmine@ εγώ να βγώ μπορώ και δεν είναι κανα ψηλό το σαραβαλάκι μου, μόνο ένα πορτιέρη θέλω!!:lol:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

εμένα την έχουν πληρώσει τα μπολάκια,. αλλά επειδή με έχω πάρει χαμπάρι, πλέον χρησιμοποιώ οτι έχω σε διαφημιστικό 

 

@Jasmine@ εγώ να βγώ μπορώ και δεν είναι κανα ψηλό το σαραβαλάκι μου, μόνο ένα πορτιέρη θέλω!!:lol:

Έχω να ανακοινώσω κάτι....

η γραμμή μου πια είναι κ πάνωαποτον  αφαλο!!!! Και είναι στραβή!!!! Σοκ

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...