Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Το κάναμε το ντοπλερ μας!!!

Όλα καλά δόξα τω Θεώ!η μπέμπα πήρε θέση,1780γρ,έχει πολλά μαλλάκια και είναι καλά!

Δεν μας έκανε τη χάρη για μια ωραία φωτό όπως την προηγούμενη φορά!

Βγηκε όμως μια προφίλ...εγώ λέω ότι έχει τα μάτια μου ,ο άντρας μου λέει τα δικά του!Παίζει πολύ η αντικειμενικότητα όπως καταλαβαίνετε!:lol:

Με το καλό σε όλες σας!!Καλά αποτελέσματα μόνο να έχουμε κορίτσια!

Ωωωωωω τέλειο το κουτσουνι σου, αφράτο αφράτο για δάγκωμα!!! 

Κ ήθελα να ρωτήσω άμα βλέπουμε μαλλί τουλάχιστον να μου φύγει η απορία εάν οι καούρες έχουν αιτία!!!

 

  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Καταραμένο autocorrect!!! Καρδιοτοκογραφο ήθελα να γράψω δε ξέρω πως το έβγαλε πεδιοτομογραφος! Χαχαχαχαχαχα 

α εμένα τον είχε δει στην α β επιπέδου, αλλά τώρα ια πάω σε άλλο εμβρυολογο γιατί γέννησε η δικιά μου κ έχω άγχος!

Χαχαχχα κι εγώ λέω που θα πάει επιτέλους αυτή η ασχετοσυνη μου;να μην ξέρω τον πεδιοτομογραφο;Ντροπή!:mrgreen:

Συστημένη δεν πας σε αυτόν τον καινούργιο;στον πρότεινε ο γιατρός σου;

Just now, EugenJen είπε:

Ωωωωωω τέλειο το κουτσουνι σου, αφράτο αφράτο για δάγκωμα!!! 

Κ ήθελα να ρωτήσω άμα βλέπουμε μαλλί τουλάχιστον να μου φύγει η απορία εάν οι καούρες έχουν αιτία!!!

 

Να φανταστείς εγώ μια μέρα μόνο ένιωσα καούρα!!!πότε άλλοτε!αλλά έχουμε ακόμα,κρατάω μικρό καλάθι!

Ναι είναι χοντρουλα αχαχχαχα!!!με το καλό τώρα και στη δική σου τη χοντρούλα τα ευχάριστα!:wub:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χαχαχχα κι εγώ λέω που θα πάει επιτέλους αυτή η ασχετοσυνη μου;να μην ξέρω τον πεδιοτομογραφο;Ντροπή!:mrgreen:

Συστημένη δεν πας σε αυτόν τον καινούργιο;στον πρότεινε ο γιατρός σου;

Να φανταστείς εγώ μια μέρα μόνο ένιωσα καούρα!!!πότε άλλοτε!αλλά έχουμε ακόμα,κρατάω μικρό καλάθι!

Ναι είναι χοντρουλα αχαχχαχα!!!με το καλό τώρα και στη δική σου τη χοντρούλα τα ευχάριστα!:wub:

Χα αχχαχαχαχ ντροπή σου να μην ξέρεις όλα τα αλαμπουρνέζικα που λέω!!!

ναι μωρε συστημένη θα πάω, αλλά με την άλλη τη γιατρό είχαμε ζήσει τόσα πολλά μαζί!!! Αυχενική κ β επιπέδου... ήταν σοβαρή η σχέση μας!!! Χαχαχχαχα

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χα αχχαχαχαχ ντροπή σου να μην ξέρεις όλα τα αλαμπουρνέζικα που λέω!!!

ναι μωρε συστημένη θα πάω, αλλά με την άλλη τη γιατρό είχαμε ζήσει τόσα πολλά μαζί!!! Αυχενική κ β επιπέδου... ήταν σοβαρή η σχέση μας!!! Χαχαχχαχα

Κατάλαβα!κι εσύ είσαι των αλλαγών!:lol:

Καιρός να αναπτύξεις νέες σχέσεις λοιπόν!όλα καλά θα πάνε ρε συ!!Αφού τα κορίτσια σου ειναι περίπτωση μοναδική και ποτεεεε δε στεναχωρούν τα μανούλα!Μόνο ρουκετουλες και κλώτσους!Σε όλα τα άλλα είναι κιουρίες!;)

  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χαχαχχα κι εγώ λέω που θα πάει επιτέλους αυτή η ασχετοσυνη μου;να μην ξέρω τον πεδιοτομογραφο;Ντροπή!:mrgreen:

Συστημένη δεν πας σε αυτόν τον καινούργιο;στον πρότεινε ο γιατρός σου;

Να φανταστείς εγώ μια μέρα μόνο ένιωσα καούρα!!!πότε άλλοτε!αλλά έχουμε ακόμα,κρατάω μικρό καλάθι!

Ναι είναι χοντρουλα αχαχχαχα!!!με το καλό τώρα και στη δική σου τη χοντρούλα τα ευχάριστα!:wub:

Εγώ έχω ακόμα μέλλον να δω την χοντρούλα μου!!προς το παρόν νιώθω μόνο τους κλωτσούσε της!! Άμα είναι εσένα τώρα 1700 εμένα όταν θα πάω θα είναι στο δικιλο!!:shock: 

Λες με τόση καούρα κ να μην έχει ούτε τούφα;;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ έχω ακόμα μέλλον να δω την χοντρούλα μου!!προς το παρόν νιώθω μόνο τους κλωτσούσε της!! Άμα είναι εσένα τώρα 1700 εμένα όταν θα πάω θα είναι στο δικιλο!!:shock: 

Λες με τόση καούρα κ να μην έχει ούτε τούφα;;;;

Φίλη σχολασεεες????

Αχχχ μακάρι να έχουν φτάσει στα 2 όταν τα δούμε ξανααα..ποτέ έχεις εσύ?? Εγώ 18/8..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Φίλη σχολασεεες????

Αχχχ μακάρι να έχουν φτάσει στα 2 όταν τα δούμε ξανααα..ποτέ έχεις εσύ?? Εγώ 18/8..

Σχολασααα μετά από 11 ολόκληρα συνεχόμενα χρόνια άδειασα το γραφείο μου...:???: δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!! 

Καλέ σίγουρα θα είναι δικιλα τα δικά μας τα μπαμπατσικα, εγώ έχω 20/08

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Σχολασααα μετά από 11 ολόκληρα συνεχόμενα χρόνια άδειασα το γραφείο μου...:???: δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!! 

Καλέ σίγουρα θα είναι δικιλα τα δικά μας τα μπαμπατσικα, εγώ έχω 20/08

Τελειοοο !! Κατάλαβαινω το συναίσθημα αποχωρισμού αλλά δε φαντάζεσαι πόσο αξίζει!!!!

Πότε φεύγετε με τον αντρουλη??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τελειοοο !! Κατάλαβαινω το συναίσθημα αποχωρισμού αλλά δε φαντάζεσαι πόσο αξίζει!!!!

Πότε φεύγετε με τον αντρουλη??

Καλά εννοειται δεν το συζητώ!!απλά ήταν τόσο περίεργο που μάζευα πράγματα!

Μάλλον Παρασκευή γιατί έχει πήξει ο άντρας μου.ελεος πια σταματήστε λίγο τις βαφτίσεις ρε παιδιά να πάμε καμία διακοπή από Σεπτέμβρη πάλι:lol:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλά εννοειται δεν το συζητώ!!απλά ήταν τόσο περίεργο που μάζευα πράγματα!

Μάλλον Παρασκευή γιατί έχει πήξει ο άντρας μου.ελεος πια σταματήστε λίγο τις βαφτίσεις ρε παιδιά να πάμε καμία διακοπή από Σεπτέμβρη πάλι:lol:

Χαχαχαχα πάψε μαρηηηηη !!!!! 

Θα πάτε!!! Τώρα άσε να βγάλει τη προίκα της κόρης ο άνθρωπος!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Εγώ έχω ακόμα μέλλον να δω την χοντρούλα μου!!προς το παρόν νιώθω μόνο τους κλωτσούσε της!! Άμα είναι εσένα τώρα 1700 εμένα όταν θα πάω θα είναι στο δικιλο!!:shock: 

Λες με τόση καούρα κ να μην έχει ούτε τούφα;;;;

Μπα δε νομίζω!γιατί διάβασα πως είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι οι καούρες σχετίζονται με την μαλλουρα και δεν είναι απλά λόγια των γιαγιάδων μας!

Εκκρίνεται λέει μια ορμόνη η οποία ειναι υπεύθυνη για την ανάπτυξη των μαλλιών στα έμβρυα και η οποία ταυτόχρονα προκαλεί χαλάρωση του σφιγκτήρα στο στομάχι μας!

Άρα εσένα παίζει να βγει έτοιμη με πλεξούδες!:lol:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Μπα δε νομίζω!γιατί διάβασα πως είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι οι καούρες σχετίζονται με την μαλλουρα και δεν είναι απλά λόγια των γιαγιάδων μας!

Εκκρίνεται λέει μια ορμόνη η οποία ειναι υπεύθυνη για την ανάπτυξη των μαλλιών στα έμβρυα και η οποία ταυτόχρονα προκαλεί χαλάρωση του σφιγκτήρα στο στομάχι μας!

Άρα εσένα παίζει να βγει έτοιμη με πλεξούδες!:lol:

Με τόση καούρα Η που θα βγάλω Ραπουνζέλ, η που θα βγάλω μαϊμούδακι τίγκα στην τρίχα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Το κάναμε το ντοπλερ μας!!!

Όλα καλά δόξα τω Θεώ!η μπέμπα πήρε θέση,1780γρ,έχει πολλά μαλλάκια και είναι καλά!

Δεν μας έκανε τη χάρη για μια ωραία φωτό όπως την προηγούμενη φορά!

Βγηκε όμως μια προφίλ...εγώ λέω ότι έχει τα μάτια μου ,ο άντρας μου λέει τα δικά του!Παίζει πολύ η αντικειμενικότητα όπως καταλαβαίνετε!:lol:

Με το καλό σε όλες σας!!Καλά αποτελέσματα μόνο να έχουμε κορίτσια!

Τι ωραία κορίτσι!!! Μπράβο σε σένα κ στην κοριτσάρα σου!!!

Θα την δείτε σε λίγο καιρό κ θα σας λυθεί η απορία που μοιάζει!:x

Just now, Hliolousti είπε:

Μπα δε νομίζω!γιατί διάβασα πως είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι οι καούρες σχετίζονται με την μαλλουρα και δεν είναι απλά λόγια των γιαγιάδων μας!

Εκκρίνεται λέει μια ορμόνη η οποία ειναι υπεύθυνη για την ανάπτυξη των μαλλιών στα έμβρυα και η οποία ταυτόχρονα προκαλεί χαλάρωση του σφιγκτήρα στο στομάχι μας!

Άρα εσένα παίζει να βγει έτοιμη με πλεξούδες!:lol:

Στον πρώτο δεν είχα καούρες...κ μαλλάκι 0!!

Σε αυτόν τώρα έχω αρκετή!  Μακάρι να έχει μαλλουπα! :x

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Τι ωραία κορίτσι!!! Μπράβο σε σένα κ στην κοριτσάρα σου!!!

Θα την δείτε σε λίγο καιρό κ θα σας λυθεί η απορία που μοιάζει!:x

Στον πρώτο δεν είχα καούρες...κ μαλλάκι 0!!

Σε αυτόν τώρα έχω αρκετή!  Μακάρι να έχει μαλλουπα! :x

Ευχαριστώ!!!αχ ανυπομονώ!!!!!!!θέλω να δω το φατσακι!

Πάντως εστίασε στο σβέρκο της από πλαϊνή λήψη και ειχεεεε μαλλιιιι σαν καρφίτσες!!!!Πολλά πολλά μικρούτσικα!Σαν χαίτη!πολύ γέλασα εκείνη τη στιγμή!:D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Ευχαριστώ!!!αχ ανυπομονώ!!!!!!!θέλω να δω το φατσακι!

Πάντως εστίασε στο σβέρκο της από πλαϊνή λήψη και ειχεεεε μαλλιιιι σαν καρφίτσες!!!!Πολλά πολλά μικρούτσικα!Σαν χαίτη!πολύ γέλασα εκείνη τη στιγμή!:D

Ααααα θα πω κ στον δικό μου γυναικολογο να μου πει αν έχει μαλλί!!!:)

Εγώ είχα γεννηθεί με μαλλουπα αλλά ο άντρας μου σαν τον πρώτο γιο μου,λιγι χνούδι! Να μην πάρει τη μαλλουπα της μαμάς ο δεύτερος??

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...