Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

8 hours ago, EugenJen said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!Τελευταία μέρα στην δουλεια (φτου φτου μην το ματιάσω) και μετράω ώρεςςςςςς

@Eva137 καλορίζικο το σπιτάκι σου, νομίζω όλες ζηλέψαμε την υπέροχη ντουλάπα τύπου sex and the city!!:lol: 

@elenioz μικρομανούλα μου εμείς είμαστε έδω να τα λέμε κ να φεύγει λίγο το μυαλουδάκι σου μέχρι να πάρεις τα θετικά αποτελέσματα!Γιατί μονο θετικά θα πάρεις!

 

Χαχα, θα είμαι η Carrie Bradshaw του Τέξας, σε βερσιον στρουμπουλή και ταλαίπωρη, με κοιλούμπα, αιμορροΐδες, καούρες και όλα τα άλλα ευχάριστα! 

 

7 hours ago, Jasmine@ said:

καλημέρα σε όλες!!!!

@Eva137 όλες νομίζω ζήλεψαμε τη ντουλαπα!!! Με το καλό να μπείτε στο σπιτακι σας... προσπάθησε να τρως δημητριακά! Θα σου πρότεινα αυτά που παίρνω προμήθεια αλλά δεν ξέρω αν υπάρχουν τα ίδια... είναι της Kellogg’s τα all bran! 
@EugenJenκ εμένα το μυαλό μου στην ντουλαπα της Carrie πήγε από το sex and the city!!!! Άντε μόνο σήμερα δουλειά κ τέλος... μη ξανακούσω με χρειάζονται κ τετοια!

@elenioz ποτέ έκλεισες ραντεβού;; Όλα καλά θα πάνε καλή μου... λιγη πίστη στο μπεμπακι σου, ότι είναι υγιές! 

Ναι, θα πάω να τα ξαναψάξω στο σουπερμάρκετ... αν όχι τα ίδια, κάτι παρόμοιο θα βρω, δε μπορεί!

 

7 hours ago, Renez said:

Λοιποοοον αν σας θέσω τώρα το ερώτημα της μερας!!

Τελευταία μάλλον επειδή έχω πάρα φουσκώσει κ νιώθω γενικά πιασμένη κ βαριά,μόλις ξυπνάω αυθόρμητα τεντωνομαι..κ όπως τεντώνω τα χέρια κ τα πόδια τεντώνεται καπως κ η κοιλιά..λέτε να πειράζει...?:ph34r:

Κι εγώ τεντώνομαι και δε νομίζω να πειράζει, ακόμα και ο γιατρός μου χθες μου έδειξε να κάνω την ελαφριά κίνηση του τεντώματος (περίπου όπως κάνουν οι γάτες αλλά όχι με τόσο καμπύλη) για να ανακουφίζεται η μέση. Απλά όχι με πολύ δύναμη και όχι απότομες κινήσεις, ειδικά αν έχεις κράμπες. 

 

7 hours ago, Irinoula86 said:

καλημέρα!!!!! κ εγω το παθαίνω αυτό! η αληθεια όμως δεν με έχει ανησυχήσει ιδιαίτερα!

θα είναι φυσιολογικό φαντάζομαι!

 

αχ πόσο σε ζηλέυωωωωω!!εγω εχω ακόμα 2 μέρες ακόμα! και σήμερα μ εμφάνισαν μήπως έρθω λίγο και την επόμενη εβδομάδα για να κλεισουμε κάποιες εκκρεμότητες....δεν θα το αντέξω..... εν τω μεταξύ σήμερα από το πρωί που ξύπνησα είμαι με ζαλάδες......

κορίτσι μου με το καλό το νέο σπίτιιιιι!!!!!!!να το χαρείτε και να χαρείτε τις προετοιμασίες και τώρα..... σκέψου ότι εκεί μέσα σε λίγο καιρό θα είστε τρείς!!!! και φτιάξε το σπιτακι σου με αυτή τη σκέψη!!!!

κορίτσι μου όλα θα είναι τέλεια με το μωράκι σου!!!!θετική σκέψη και καλή ψυχολογία για να είναι καλά και εκείνο!!!!

κορίτσια εμείς το κάναμε το baby shower!!!!!!!!!!!!!!!!!μου το έκανε έκπληξη η αδερφή μου με τους φίλους μας!!!!!!ήταν όλα τόοοοσοοοο τέλεια!!!!!!όλα πολύ καλά οργανωμένα! πήραμε δωράκια, ευχές και πολλή πολλή αγάπη!!!!!!!!!!!!!!!

άντε και στις επόμενες τώρα!!!!!!

Τί ωραία, baby shower έκπληξη!!! Σημασία έχει ότι περάσατε τέλεια με τους φίλους σας και φυσικά πήρατε και τα δώρα που θα χρειαστείτε για το μωράκι σας!:wub:

 

6 hours ago, Christinα said:

Καλημέρα μανούλες!

@Renez επικίνδυνο δεν νομίζω ότι είναι αρκεί να μη το παρακάνεις κ τεντώνεται η μήτρα η κακοντελα ου ούτως ή άλλως υποφέρει! Κι εγώ το παθαίνω κ πιο πολύ όταν γυρίζω πλευρό ή σηκώνομαι από ξαπλες στον καναπέ. 

Εγώ χθες πονούσα χαμηλά στη κοιλιά κ είχε κ λίγη δροσουλα κ έβαλα μακρύ παντελόνι πιζαμας κ κοιμήθηκα. Καλά είμαι σήμερα αλλά επειδή χθες έκανα πολλές δουλειές, σήμερα θα είμαι κουλ. Γμτο μου σκύβω πολύ...μου πέφτουν μανταλάκια κ λ από ρα χέρια, μαζεύω τα παιχνίδια του μικρού μιας κ τα μαζεύει με τα κέφια του αλλά τα αδειάζει στο πιτσ φιτίλι.

@Eva137 άντε κορίτσι μου να ετοιμαστείτε κι εσείς να χαλαρώσεις κάποια στιγμή με αυτό το θέμα! Γτ καταλαβαινω σε αυτή τη φάση αν και ωραίο να φτιάχνεις το σπιτικό σ αλλά κ ταλαιπωρία μεγάλη ειδικά στη κατάσταση μας. Με το μαλακό εσυ, μη μου πολυζοριζεσαι! Καλύτερα κ τώρα που θα πηγαίνεις πιο συχνά γιατρό να ηρεμεις λίγο κι ας μην το βλέπεις θα ξέρεις ότι είναι καλά!

@elenioz κοριτσάκι μου μικρό μας:)! Να πάτε με το καλό κ να ακούσετε τα καλύτερα νέα. Να μην διστάσεις να πάρεις κ 2η γνώμη αν κάτι σε προβληματισει! Αχ αυτός ο Αύγουστος τα πάντα υπολειτουργούν όταν τα θες. 

Σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια όλες!:wub: Ναι, εγώ προσέχω και δε θα κάνω καθόλου μερεμέτια στο καινούργιο σπίτι αυτή τη φορά... απλά θα καθαρίζω παράλληλα το διαμερισματάκι που μένουμε προσωρινά (μια και ο άντρας μου λείπει όλη μέρα και δουλεύει στο καινούργιο σπίτι), θα ασχολούμαι με την οργάνωση, τον σχεδιασμό, τις παραγγελίες, θα ψωνίζω και θα του πηγαίνω να φάει/πιει... τέτοια πράγματα. Ήθελα να τον βοηθήσω λίγο και στο βάψιμο, αλλά δεν κάνει να εισπνέω τις μπογιές τώρα, οπότε ούτε αυτό δε μπορώ να κάνω. 

Κι εσύ πάντως πρόσεχε με τις δουλειές και να μη σκύβεις πολύ. Εγώ πλέον όταν θέλω να πιάσω κάτι από κάτω ή θα χαμηλώσω με τα πόδια ανοιχτά σαν βατράχι ή θα το πιάσω με το πόδι... πολύ γέλιο!

 

5 hours ago, Jasmine@ said:

Εγώ δεν κουτουλαω μπορώ να πω, έχω το νου μου πρώτα τα υπολογίζω την κοιλιά κ μετά το υπολοιπο σώμα... καλά αυτό με το αμάξι ισχύει αν ανοίξει τέρμα η πόρτα μετά δε μπορώ να φτάσω να την κλείσω Κ δε ξέρω για εσάς αλλ δε μπορώ κ να βγω από το αμάξι, νιώθω σαν τις γιαγιάδες! Επισης μου πέφτουν τα πάντα από τα χέρια...

4 hours ago, Jasmine@ said:

Έχω να ανακοινώσω κάτι....

η γραμμή μου πια είναι κ πάνωαποτον  αφαλο!!!! Και είναι στραβή!!!! Σοκ

Κι εγώ ζορίζομαι η γιαγιάκα όταν βγαίνω από το αμάξι, ειδικά αν κρατάω και πράγματα στα χέρια μου, και αφού μπω πρέπει να πατήσω πάλι έξω με το ένα πόδι για να φτάσω να πιάσω την πόρτα και να την κλείσω. Άσε που έχω γίνει ατσούμπαλη και στην οδήγηση, εγώ που ήμουν πάντα πολύ προσεκτική... τώρα πρέπει να δίνω χαστουκάκια στον εαυτό μου όταν οδηγάω για να μένω συγκεντρωμένη και να μην ξεχνιέμαι/αφαιρούμαι.

Α, και η δική μου η γραμμή είναι ελαφρώς στραβή/κυματιστή πάνω από τον αφαλό... ευτυχώς δεν πολυφαίνεται!:P

 

14 minutes ago, Hliolousti said:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Το κάναμε το ντοπλερ μας!!!

Όλα καλά δόξα τω Θεώ!η μπέμπα πήρε θέση,1780γρ,έχει πολλά μαλλάκια και είναι καλά!

Δεν μας έκανε τη χάρη για μια ωραία φωτό όπως την προηγούμενη φορά!

Βγηκε όμως μια προφίλ...εγώ λέω ότι έχει τα μάτια μου ,ο άντρας μου λέει τα δικά του!Παίζει πολύ η αντικειμενικότητα όπως καταλαβαίνετε!:lol:

Με το καλό σε όλες σας!!Καλά αποτελέσματα μόνο να έχουμε κορίτσια!

Τέλεια! Πόσο μεγάλωσε η μακρομαλλούσα σας!!:wub:  Καλά τα μάτια μη τα ψάχνετε ακόμα... σε λίγους μήνες με το καλό θα καταλάβετε σε ποιόν μοιάζει περισσότερο! Κι εγώ ανυπομονώ για αύριο που έχουμε τον πρώτο μας 3D υπέρηχο.. ελπίζω να μας κάνει την χάρη ο δικός μας και να μπορέσουμε να τον δούμε λιγάκι καλύτερα επιτέλους!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ έχω ακόμα μέλλον να δω την χοντρούλα μου!!προς το παρόν νιώθω μόνο τους κλωτσούσε της!! Άμα είναι εσένα τώρα 1700 εμένα όταν θα πάω θα είναι στο δικιλο!!:shock: 

Λες με τόση καούρα κ να μην έχει ούτε τούφα;;;;

Εγώ πάντως γεννήθηκα καραφλή!χαχαχαχχα κ έκανα σγουρό μαλλί... καούρες έχω πολλές, άμα τις βγάλω καράφλες θα σκάσω!!!

@Eva137Να μην κανείς δουλίτσες στο σπίτι, ούτε η Carrie έκανε άλλωστε! Χαχαχχαχα

καπως έτσι μπαινοβγαινω στο αμάξι κ εγώ μη νομίζεις! Περιμένουμε τα νέα σου εννοείται απο το 3D υπέρηχο!!!

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ πάντως γεννήθηκα καραφλή!χαχαχαχχα κ έκανα σγουρό μαλλί... καούρες έχω πολλές, άμα τις βγάλω καράφλες θα σκάσω!!!

Μα δεν είναι κρίμα ??,αφού τρώμε που τρώμε την ταλαιπωρία ,ας μας βγουν  με μαλλάκι!! Εγώ βγήκα με μαλλί μεν αλλά μπροστά είχα ένα πιο μακρύ τσουλούφι!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Μα δεν είναι κρίμα ??,αφού τρώμε που τρώμε την ταλαιπωρία ,ας μας βγουν  με μαλλάκι!! Εγώ βγήκα με μαλλί μεν αλλά μπροστά είχα ένα πιο μακρύ τσουλούφι!

Τίποτα τίποτα ξανθό χνούδι είχα.... κ μετά έβγαζα μπουκλιτσες σαν τα αφρικανακια στρογγυλό το κεφάλι μου! Φυσικά κ έμοιαζα με αγόρι...

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ααααα θα πω κ στον δικό μου γυναικολογο να μου πει αν έχει μαλλί!!!:)

Εγώ είχα γεννηθεί με μαλλουπα αλλά ο άντρας μου σαν τον πρώτο γιο μου,λιγι χνούδι! Να μην πάρει τη μαλλουπα της μαμάς ο δεύτερος??

Πες τον γιατί είναι ίσως από τις μονές απορίες που μπορούν να μας λυθούν από τώρα!κατά τ'αλλα τα μουτρακια είναι έκπληξη!!!:tongue:

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

Πες τον γιατί είναι ίσως από τις μονές απορίες που μπορούν να μας λυθούν από τώρα!κατά τ'αλλα τα μουτρακια είναι έκπληξη!!!:tongue:

Τα ειδα τα μουτρακια!! Μια φορά κ καλή!!!! :x

Στον μπαμπά του φέρνει μάλλον:tongue:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Χαχα, θα είμαι η Carrie Bradshaw του Τέξας, σε βερσιον στρουμπουλή και ταλαίπωρη, με κοιλούμπα, αιμορροΐδες, καούρες και όλα τα άλλα ευχάριστα! 

 

Ναι, θα πάω να τα ξαναψάξω στο σουπερμάρκετ... αν όχι τα ίδια, κάτι παρόμοιο θα βρω, δε μπορεί!

 

Κι εγώ τεντώνομαι και δε νομίζω να πειράζει, ακόμα και ο γιατρός μου χθες μου έδειξε να κάνω την ελαφριά κίνηση του τεντώματος (περίπου όπως κάνουν οι γάτες αλλά όχι με τόσο καμπύλη) για να ανακουφίζεται η μέση. Απλά όχι με πολύ δύναμη και όχι απότομες κινήσεις, ειδικά αν έχεις κράμπες. 

 

Τί ωραία, baby shower έκπληξη!!! Σημασία έχει ότι περάσατε τέλεια με τους φίλους σας και φυσικά πήρατε και τα δώρα που θα χρειαστείτε για το μωράκι σας!:wub:

 

Σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια όλες!:wub: Ναι, εγώ προσέχω και δε θα κάνω καθόλου μερεμέτια στο καινούργιο σπίτι αυτή τη φορά... απλά θα καθαρίζω παράλληλα το διαμερισματάκι που μένουμε προσωρινά (μια και ο άντρας μου λείπει όλη μέρα και δουλεύει στο καινούργιο σπίτι), θα ασχολούμαι με την οργάνωση, τον σχεδιασμό, τις παραγγελίες, θα ψωνίζω και θα του πηγαίνω να φάει/πιει... τέτοια πράγματα. Ήθελα να τον βοηθήσω λίγο και στο βάψιμο, αλλά δεν κάνει να εισπνέω τις μπογιές τώρα, οπότε ούτε αυτό δε μπορώ να κάνω. 

Κι εσύ πάντως πρόσεχε με τις δουλειές και να μη σκύβεις πολύ. Εγώ πλέον όταν θέλω να πιάσω κάτι από κάτω ή θα χαμηλώσω με τα πόδια ανοιχτά σαν βατράχι ή θα το πιάσω με το πόδι... πολύ γέλιο!

 

Κι εγώ ζορίζομαι η γιαγιάκα όταν βγαίνω από το αμάξι, ειδικά αν κρατάω και πράγματα στα χέρια μου, και αφού μπω πρέπει να πατήσω πάλι έξω με το ένα πόδι για να φτάσω να πιάσω την πόρτα και να την κλείσω. Άσε που έχω γίνει ατσούμπαλη και στην οδήγηση, εγώ που ήμουν πάντα πολύ προσεκτική... τώρα πρέπει να δίνω χαστουκάκια στον εαυτό μου όταν οδηγάω για να μένω συγκεντρωμένη και να μην ξεχνιέμαι/αφαιρούμαι.

Α, και η δική μου η γραμμή είναι ελαφρώς στραβή/κυματιστή πάνω από τον αφαλό... ευτυχώς δεν πολυφαίνεται!:P

 

Τέλεια! Πόσο μεγάλωσε η μακρομαλλούσα σας!!:wub:  Καλά τα μάτια μη τα ψάχνετε ακόμα... σε λίγους μήνες με το καλό θα καταλάβετε σε ποιόν μοιάζει περισσότερο! Κι εγώ ανυπομονώ για αύριο που έχουμε τον πρώτο μας 3D υπέρηχο.. ελπίζω να μας κάνει την χάρη ο δικός μας και να μπορέσουμε να τον δούμε λιγάκι καλύτερα επιτέλους!

Μακάρι να σας την κάνει τη χάρη ο μπομπιρακος!!!!!Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου,περιμένουμε με χαρά τα νέα σου!

Just now, Anastasia05 είπε:

Τα ειδα τα μουτρακια!! Μια φορά κ καλή!!!! :x

Στον μπαμπά του φέρνει μάλλον:tongue:

Μωρέ κι εγώ τα είδα στην β επιπέδου βγηκε μια φωτό σαν κάδρο!Όνειρο κανονικό,τίποτα αλλοιωμένο!

Αλλά την κοιτάω με τις ωωωωρεςςς και προσπαθώ να την κάνω εικόνα λάιβ μπροστά μου και δεν μπορώ!!!!

Εσύ έχεις και την εμπειρία από τον πρώτο ίσως γι'αυτό σου είναι πιο εύκολο να τον φανταστείς τον μικρούλη!:wub:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Μακάρι να σας την κάνει τη χάρη ο μπομπιρακος!!!!!Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου,περιμένουμε με χαρά τα νέα σου!

Μωρέ κι εγώ τα είδα στην β επιπέδου βγηκε μια φωτό σαν κάδρο!Όνειρο κανονικό,τίποτα αλλοιωμένο!

Αλλά την κοιτάω με τις ωωωωρεςςς και προσπαθώ να την κάνω εικόνα λάιβ μπροστά μου και δεν μπορώ!!!!

Εσύ έχεις και την εμπειρία από τον πρώτο ίσως γι'αυτό σου είναι πιο εύκολο να τον φανταστείς τον μικρούλη!:wub:

Έτσι είναι όπως φαίνεται! Άμα δεν είναι αλλοιωμένη κ είναι έτσι καθαρή όπως λες, έτσι θα είναι κι από κοντά!!

Πολύ πιο όμορφο βέβαια!!:x το κρατάς κ δεν το πιστεύεις πόσο υπέροχο πλάσμα είναι

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Το κάναμε το ντοπλερ μας!!!

Όλα καλά δόξα τω Θεώ!η μπέμπα πήρε θέση,1780γρ,έχει πολλά μαλλάκια και είναι καλά!

Δεν μας έκανε τη χάρη για μια ωραία φωτό όπως την προηγούμενη φορά!

Βγηκε όμως μια προφίλ...εγώ λέω ότι έχει τα μάτια μου ,ο άντρας μου λέει τα δικά του!Παίζει πολύ η αντικειμενικότητα όπως καταλαβαίνετε!:lol:

Με το καλό σε όλες σας!!Καλά αποτελέσματα μόνο να έχουμε κορίτσια!

Μπράβο κορίτσι μου! Αχ τι ωραία τα μαλλιά θα κάνετε κοτσιδακια κ συντριβανακια!!!:x

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχ κοριτσουδια μου ήρθαν τα ρούχα από Μπενετόν σήμερα..

Εντααααξειιι αυτά τα μωρουδιακα πόλο μπλουζάκια κ η τζιν σελοπετα όλα τα λεφτά!! Μέχρι κ ο άντρας μου έπαθε πλάκα:x

εντομεταξυ μη με πείτε τρελή αλλά σήμερα έφερα το λίκνο στο δωμάτιο μας να δω πως θα είναι κ να αρχίσω να το συνηθίζω διπλα μου..η αλήθεια είναι πχ χρειαζόταν το πείραμα γτ πρέπει να φύγει το κομοδίνο μου για να το έχω διπλα στο κεφάλι μου να τον βλέπω καλά αλλιώς είναι στο ύψος της κοιλιάς μου η αρχή του λικνου οπότε δε βόλευει να τον κοιταω χωρίς να ανασηκώνομαι..αύριο λοιπόν έχει μετακόμιση στο δωμάτιο:P

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο μπέμπης μ όταν γεννήθηκε είχε λίγο μαλλάκι καστανό σε όλο το κεφαλάκι. Όταν τν είδα σκέφτηκα: ωχ ο πατέρας μου!(επειδή είναι τριχωτος ). Μετά το μαλλάκι έπεσε στη μέση και έμεινε μόνο γύρω γύρω κ ήταν σαν κάτι γεροντάκια, πολύ αστείος, τον έλεγα γεροντάκι μου! Και τελικά έχει ξανθό μαλλακι ίδιο,ίδιο με του μπαμπά του!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Αχ τι ωραία τα μαλλιά θα κάνετε κοτσιδακια κ συντριβανακια!!!:x

Ναιιιι!!!!Έχει να πέσει πολύ ντεκορασιον στο μαλλάκι μας!!!!

Με το καλό και στο δικό σου νινακι ένα τέλειο ντοπλερ κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει φυσικά κ δεν άντεξα ν περιμένω το αύριο!! Το έφτιαξα στη σωστή θέση το λίκνο παρακαλώ κ αφού το χαζεψα για κάνα 10' το έστρωσα όλο με ένα σεντονακι μη σκονιζεται..κ ρε κοριτσιααα αχχχ εκεί που το ετοίμασα κ το χαζευα ανοίγει τα μάτια του ο άντρας μου(προφανώς ξύπνησε από το σουρσιμο..:mrgreen:) το κοιτάει ,χαμογελάει κ μου λέει "εδώ θα είναι το μωρό μας" τόσο απλά κ γλυκά κ ξανά κοιμήθηκε..μα μωρεεε..εγώ έλιωσα...:x

Βέβαια τώρα ροχαλιζει ενοχλητικά δίπλα μου κ αρχίζω να ξελιωνω αλλά τεσπα!!

Έχει καμία το λίκνο μπεμπέ σταρ side to side plus??

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλά εντάξει φυσικά κ δεν άντεξα ν περιμένω το αύριο!! Το έφτιαξα στη σωστή θέση το λίκνο παρακαλώ κ αφού το χαζεψα για κάνα 10' το έστρωσα όλο με ένα σεντονακι μη σκονιζεται..κ ρε κοριτσιααα αχχχ εκεί που το ετοίμασα κ το χαζευα ανοίγει τα μάτια του ο άντρας μου(προφανώς ξύπνησε από το σουρσιμο..:mrgreen:) το κοιτάει ,χαμογελάει κ μου λέει "εδώ θα είναι το μωρό μας" τόσο απλά κ γλυκά κ ξανά κοιμήθηκε..μα μωρεεε..εγώ έλιωσα...:x

Βέβαια τώρα ροχαλιζει ενοχλητικά δίπλα μου κ αρχίζω να ξελιωνω αλλά τεσπα!!

Έχει καμία το λίκνο μπεμπέ σταρ side to side plus??

Κ εμείς φίλη φτιάξαμε τις κούνιες σήμερα επιτέλους κ έλεγα πω πω θα γεμίσουν παιδάκια!!!!

  • Μου αρέσει 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εμείς φίλη φτιάξαμε τις κούνιες σήμερα επιτέλους κ έλεγα πω πω θα γεμίσουν παιδάκια!!!!

Άντε ρε μαναρακι μου με το καλό να μας έρθουν..τώρα διανύεις κ εσύ την 31;) θυμάσαι τι λέγαμε..? Κάθε εβδομάδα κ μια νίκη!! 

Να δεις πως θα περάσει ο καιρός με το 15 Αυγουστο στη μέση κ ούτε θα καταλάβουμε ποτέ θα έρθει ο Σεπτέμβρης να μπούμε στον μήνα μας σιγά σιγά..αχχχχχ

 

Ρε κορίτσια όσες έχετε γεννήσει σε δημόσιο ή θα γεννησετε κ ξέρετε τι χρειάζεται,δε μας κάνετε μια ανακεφαλαίωση του τι χρειαζόμαστε στη βαλίτσα?? Κ δικά μας κ του παιδιού..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...