Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Εκεί κάτω κιόλας!!!! Που δεν είναι καθόλου ευαίσθητο σημείο!! 

Απαπαπαπαπαπα

Δύο εβδομάδες ούτε να κάτσω δεν μπορούσα καλα<_<

Άσε που μετά τη γέννα σε βλέπει κ ο γιατρός κ δίνει το οκ για τα υπόλοιπα. Βέβαια κ η όρεξη δεν έρχεται πρώτο μήνα, με τις ενοχλήσεις από κάτω κ ένα νινι που προσπαθουμε να συντονιστούμε!!

Άστη Καλε στο συννεφάκι της... βρήκε κ την άλλη τη lady να συμφωνήσει! Κύλησε ο τέντζερης.... 

αχ απαλευτες κ οι πρωινές καούρες! Εσυ πως είσαι;

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Άστη Καλε στο συννεφάκι της... βρήκε κ την άλλη τη lady να συμφωνήσει! Κύλησε ο τέντζερης.... 

αχ απαλευτες κ οι πρωινές καούρες! Εσυ πως είσαι;

Καλά, μόνο το πιάσιμο έχω. Θα πάμε μια βόλτα σε λιγάκι μπας κ ξεπιαστω κι εγώ! Να κάνει κ κούνια ο μικρός να ξεδωσει!! Σαν πιγκουίνος πάω. Πονάνε κ οι προσαγωγοι λες κ έκανα τρελες όλο το βράδυ!!

Μα καούρες πρωί πρωί!?? Έφαγες τίποτα? Όχι πριν τη καουρα,μετά μήπως βοηθησει


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλά, μόνο το πιάσιμο έχω. Θα πάμε μια βόλτα σε λιγάκι μπας κ ξεπιαστω κι εγώ! Να κάνει κ κούνια ο μικρός να ξεδωσει!! Σαν πιγκουίνος πάω. Πονάνε κ οι προσαγωγοι λες κ έκανα τρελες όλο το βράδυ!!

Μα καούρες πρωί πρωί!?? Έφαγες τίποτα? Όχι πριν τη καουρα,μετά μήπως βοηθησει

Ναι αυτό με τις πρωινές καούρες είναι καινούριο, της τελευταίας εβδομάδας! Τώρα πήρα το χάπι του θυρεοειδή κ περιμένω να περάσει μισή ώρα να δω τι θα φάω!

μηπως τις βλέπεις στον ύπνο σου τις τρελίτσες κ κουράζεσαι;;; Χαχχαχα


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι αυτό με τις πρωινές καούρες είναι καινούριο, της τελευταίας εβδομάδας! Τώρα πήρα το χάπι του θυρεοειδή κ περιμένω να περάσει μισή ώρα να δω τι θα φάω!

μηπως τις βλέπεις στον ύπνο σου τις τρελίτσες κ κουράζεσαι;;; Χαχχαχα

Αμα είναι να κουράζομαι επειδή το βλέπω σε όνειρο, να το αφήσω το άθλημα!!

Να φας ότι σε βοηθάει λιγάκι. Υπομονή ,δεν άφησες κ κάνα σύμπτωμα τόσους μήνες. :tongue:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αμα είναι να κουράζομαι επειδή το βλέπω σε όνειρο, να το αφήσω το άθλημα!!

Να φας ότι σε βοηθάει λιγάκι. Υπομονή ,δεν άφησες κ κάνα σύμπτωμα τόσους μήνες. :tongue:

Ε όχι κ να τρώω ξινόμηλα από το πρωί.... λυπηθείτε με! Πες το ψέμματα έχω περάσει από όλα τα συμπτώματα, όταν γεννήσουμε να με ψηφήσετε miss pregnancy2020

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια!

Πολύ ζέστη κ σήμερα κ υγρασία! Δεν τη μπορώ καθόλου! Κι εγώ έχω έχω αυτό το πιάσιμο λες κ έκανα ακροβατικά όλο το βράδυ @Anastasia05! Τα τραβήγματα από κάτω είναι από το κλωτσομπουνιδι των κατά τ αλλά χαριτωμένων μας κοριτσιών που μαθαίνουν από τώρα πολεμικές τέχνες @Jasmine@. Καλέ μη το αποθαρρύνεται το κορίτσι! @Renez θα αργήσει λίγο παραπάνω αλλά θα γίνει, έχε πίστη...Αχαχαχαχ! Εγώ πάντως ήθελα κα να 2 βδομάδες μετά τη γέννα...μου είχα λείψει κι ο άντρας μ που έλειπε 1 μήνα πριν γεννήσω κ 1 μήνα μετά....Αχαχαχαχα ...εξαρτάται κι από τα λοχεία...

Άντε πρωί πρωί τι με βάλατε κ λέω πάλι τσ τσ τσ τσ τσ

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημερα κορίτσια!

Πολύ ζέστη κ σήμερα κ υγρασία! Δεν τη μπορώ καθόλου! Κι εγώ έχω έχω αυτό το πιάσιμο λες κ έκανα ακροβατικά όλο το βράδυ @Anastasia05! Τα τραβήγματα από κάτω είναι από το κλωτσομπουνιδι των κατά τ αλλά χαριτωμένων μας κοριτσιών που μαθαίνουν από τώρα πολεμικές τέχνες @Jasmine@. Καλέ μη το αποθαρρύνεται το κορίτσι! @Renez θα αργήσει λίγο παραπάνω αλλά θα γίνει, έχε πίστη...Αχαχαχαχ! Εγώ πάντως ήθελα κα να 2 βδομάδες μετά τη γέννα...μου είχα λείψει κι ο άντρας μ που έλειπε 1 μήνα πριν γεννήσω κ 1 μήνα μετά....Αχαχαχαχα ...εξαρτάται κι από τα λοχεία...

Άντε πρωί πρωί τι με βάλατε κ λέω πάλι τσ τσ τσ τσ τσ

Χαχχαχα καλημερα Χριστίνα μου!!! Πες τα με τις κακιστρες εδώ μέσα!!!:D

Εγώ είχα κάνα μισάωρο πονακια περιόδου αλλά τυλίχτηκα κοιλίτσα/μέση με ένα σεντόνι κ είμαι καλύτερα..

Αχχχ όσο περνάνε οι εβδομάδες σαραβαλιαζουμε περισσότερο!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα!!!!!! Λοιπόν εγώ στο ΙΚΑ και περιμενω.... Δεν έχει κόσμο..... Αλλά η ΥΠΕΥΘΥΝΗ δήλωση εργοδότη άλλαξε μετά τις 20.07 και  εμένα μ είχαν δώσει το π;πιο έγγραφο.... Τώρα; στο νέο έχει προςτεθει και μια φράση που λέει ότι δεν ημουν σε αναστολή λόγω covid.

Όποτε ξανά υπογραφή από εργοδότη.... Το έστειλα με  email κ περιμενω σε λίγο απάντηση. Ελπίζω να το δεχτουν και να τελειώνω.... 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλημέρααααα!!!!!! Λοιπόν εγώ στο ΙΚΑ και περιμενω.... Δεν έχει κόσμο..... Αλλά η ΥΠΕΥΘΥΝΗ δήλωση εργοδότη άλλαξε μετά τις 20.07 και  εμένα μ είχαν δώσει το π;πιο έγγραφο.... Τώρα; στο νέο έχει προςτεθει και μια φράση που λέει ότι δεν ημουν σε αναστολή λόγω covid.

Όποτε ξανά υπογραφή από εργοδότη.... Το έστειλα με  email κ περιμενω σε λίγο απάντηση. Ελπίζω να το δεχτουν και να τελειώνω.... 

ΕΛΕΟΣ!! πάλι καλά που το έκανε με mail τουλάχιστον..γτ να μη το δεχτούν? Αφού το παίζουν της τεχνολογίας μη χεσ:ph34r:!!! Τουλάχιστον όντως τέτοιες μέρες είναι ότι πρέπει για δημόσιες υπηρεσίες!!!

Καλημερααα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχχαχα καλημερα Χριστίνα μου!!! Πες τα με τις κακιστρες εδώ μέσα!!!:D

Εγώ είχα κάνα μισάωρο πονακια περιόδου αλλά τυλίχτηκα κοιλίτσα/μέση με ένα σεντόνι κ είμαι καλύτερα..

Αχχχ όσο περνάνε οι εβδομάδες σαραβαλιαζουμε περισσότερο!!

Έχω παρατηρήσει ότι θέλει ζεστουλα όταν με πιάνει κ περνάει! Εγώ πχ το βράδυ που κοιμούνται βάζω μπόλικο αμυγδαλελαιο ή bio oil στη κοιλιά κ σηκώνω τη μπλούζα κ παγώνω ρε συ πάρα τη ζέστη κ με πιάνει αυτό το πέτρωμα κ πονακι, τότε κυρίως το νοιώθω! Αν κατεβάσω το ρούχο μια χαρά!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

ΕΛΕΟΣ!! πάλι καλά που το έκανε με mail τουλάχιστον..γτ να μη το δεχτούν? Αφού το παίζουν της τεχνολογίας μη χεσ:ph34r:!!! Τουλάχιστον όντως τέτοιες μέρες είναι ότι πρέπει για δημόσιες υπηρεσίες!!!

Καλημερααα!!

Όλα καλα.... Τα δέχτηκαν και τελείωσα..... Ευτυχώς...... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Όλα καλα.... Τα δέχτηκαν και τελείωσα..... Ευτυχώς...... 

Με γιατρό τι έκανες τελικά??

Εμείς γυρίσαμε από τη βόλτα μας ...εκτός από τη ζέστη κ την αδιανόητη υγρασία ,βρωμάει ο τόπος γιατί γύρω γύρω που έχουμε παραλίες είναι μέσα στη βρώμα από τις πλημμυρες ,κ τις καθαρίζει ο δήμος.. Τα παντα έχει ξεβρασει η θάλασσα...

  • Λυπημένη/-ος 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!

Αυτή η βδομάδα μέχρι στιγμής ήταν της φασινας!

Έρχεται η μαμά μου κάθε μέρα και μου κάνει δουλειές!Σήμερα είμαστε στα τελειώματα!πλυναμε και σιδερωσανε τα προικιά της μπέμπας!!!

Εγώ έχω πολύ έντονο πρήξιμο στα πατουσια,βασικά στο δεξί πιο πολυ.

Γενικά από τη δεξιά μεριά έχω ισχυαλγια και πόνο στη μέση...Γενικά όλο το σαραβαλιασμα είναι από δεξιά!

Έχουν αρχίσει να μου φυτεύονται άγχη..για το θέμα του ιού.. πώς και τί θα γίνει!Βλέπω εφιάλτες ότι κοιλοποναω και γεννάω μόνη μου!:neutral:

Την άλλη βδομάδα πάω για υπέρηχο και η γιατρός μου είπε να πάω χωρίς το σύζυγό!Αρχίσαμε πάλι....

 


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!

Αυτή η βδομάδα μέχρι στιγμής ήταν της φασινας!

Έρχεται η μαμά μου κάθε μέρα και μου κάνει δουλειές!Σήμερα είμαστε στα τελειώματα!πλυναμε και σιδερωσανε τα προικιά της μπέμπας!!!

Εγώ έχω πολύ έντονο πρήξιμο στα πατουσια,βασικά στο δεξί πιο πολυ.

Γενικά από τη δεξιά μεριά έχω ισχυαλγια και πόνο στη μέση...Γενικά όλο το σαραβαλιασμα είναι από δεξιά!

Έχουν αρχίσει να μου φυτεύονται άγχη..για το θέμα του ιού.. πώς και τί θα γίνει!Βλέπω εφιάλτες ότι κοιλοποναω και γεννάω μόνη μου!:neutral:

Την άλλη βδομάδα πάω για υπέρηχο και η γιατρός μου είπε να πάω χωρίς το σύζυγό!Αρχίσαμε πάλι....

 

Να σου πω...δεν με προβληματιζει τόσο η στιγμή της γέννας,μαλλον επειδή το έχω κάνει ήδη μια φορά.. Νομίζω αν δεν ήξερα,θα με πείραζε περισσότερο.

Κ ο άντρας μου δεν είναι κ ο πιο ψύχραιμος ,παραλίγο να τον μαζέψουμε στην πρώτη γέννα!

Το μετά με πειράζει περισσότερο,αν είμαστε μόνες μας..στο δωμάτιο..


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Να σου πω...δεν με προβληματιζει τόσο η στιγμή της γέννας,μαλλον επειδή το έχω κάνει ήδη μια φορά.. Νομίζω αν δεν ήξερα,θα με πείραζε περισσότερο.

Κ ο άντρας μου δεν είναι κ ο πιο ψύχραιμος ,παραλίγο να τον μαζέψουμε στην πρώτη γέννα!

Το μετά με πειράζει περισσότερο,αν είμαστε μόνες μας..στο δωμάτιο..

Ναι...εκεί θα είναι το πιο τραγικό ίσως...που έχεις να διαχειριστείς όλα τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα και τη μοναξιά...

Εδώ δε μπορώ να χαρώ όσο θα ήθελα έναν απλό υπέρηχο αν δεν έχω δίπλα μου τον άνθρωπό μου!!! Πώς θα βιωσω το να γεννάω και να είμαι μόνη μου μετα για 3-4 μέρες στο μαιευτήριο με το λεχουδακι μου;

Να αυτά σκέφτομαι και μετά λέω άντε μωρέ όλα καλά θα πάνε!Αλλά υποσυνείδητα το άγχος και η απορία "δουλεύουν"


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...