Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Χρονια πολλά σε όλους! Με το καλό τα μωρά μας!

Πάει ο αντρας μου το παιδί στη γιαγιά κ θα κοιμηθεί εκει για πρώτη φορά!^_^ Είναι πολύ περίεργη να δω πως θα πάει!!!

Δε το πιστεύω ότι θα μαζέψω παιχνίδια κ θα μείνουμε μαζεμένα μέχρι αύριο! Σοκ!

Πλάκα θα έχει να κοιμηθεί ο μικρός μια χαρά το βράδυ κ όχι εγώ!:lol:

 

Πολύ πιθανόν χαχαχαχα

Βγάλε κ μια φωτό το σαλόνι για όταν θα το αναπολείς γτ τώρα κ με τον δεύτερο θα γίνεται ακόμη περισσότερο χαμουλης:P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

 

Just now, Renez είπε:

Πολύ πιθανόν χαχαχαχα

Βγάλε κ μια φωτό το σαλόνι για όταν θα το αναπολείς γτ τώρα κ με τον δεύτερο θα γίνεται ακόμη περισσότερο χαμουλης:P

Τι χώρο επιπλέον πιάνει το νινακι?? Το σημείο που θα μπει το πρώτο κρεβατακι,στο δωμάτιο μου, κ στο σαλόνι το γυμναστήριο! Μπροστά στον χαμό από τζιπακια ΧΟΤ γουιλς(που πατάω συνέχεια) δεν είναι τίποτα!!!

Η κούνια περιμένει!!! Σκέφτομαι να την κάνω λίγο αποθήκη γιατί σαν να πιάνει πολύ χώρο άδεια!!!:P


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

 

Τι χώρο επιπλέον πιάνει το νινακι?? Το σημείο που θα μπει το πρώτο κρεβατακι,στο δωμάτιο μου, κ στο σαλόνι το γυμναστήριο! Μπροστά στον χαμό από τζιπακια ΧΟΤ γουιλς(που πατάω συνέχεια) δεν είναι τίποτα!!!

Η κούνια περιμένει!!! Σκέφτομαι να την κάνω λίγο αποθήκη γιατί σαν να πιάνει πολύ χώρο άδεια!!!:P

Το νινακι όταν γεννηθεί δε θα πιάνει πολύ χώρο μωρέ...τα δικά του τζιπσκια κ τουβλάκια θα πιάνουν όμως σε λίγο καιρό χαχχαα

Όσο για τη κούνια ναι καλά είναι στην αποθήκη χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Το νινακι όταν γεννηθεί δε θα πιάνει πολύ χώρο μωρέ...τα δικά του τζιπσκια κ τουβλάκια θα πιάνουν όμως σε λίγο καιρό χαχχαα

Όσο για τη κούνια ναι καλά είναι στην αποθήκη χαχα

Ποια αποθήκη??? Δεν την μαζεύω για λιγους μηνες,δεν αξίζει η ταλαιπωρία!!Να κάνω την κούνια αποθήκη!!

Δεν έχω χώρο στο σπίτι κ η κούνια κάθεται κουκλίτσα κ άδεια!!!

Με τα δύο παιδια τον ίδιο χώρο θα πιάνουν τα παιχνιδια πιστεύω! Απλά ίσως είναι πιο απλωμένα!:)

Τι,όχι??:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μην νιώθεις τύψεις κι εγώ αποθήκη την έχω! Προς το παρόν φιλοξενεί τη μπανιέρα της μπέμπας κ τα εκάστοτε  ασιδερωτα!:tongue:

Για κάνα 5μηνο 6μηνο θα τα βολέψουμε τα παιχνίδια αλλά μετά τι μας περιμένει???Θα πατάω αυτοκινητάκια, λεγκο κ ?who knows?τέτοια εποχή πολύ πιθανό να μπουσουλανε τα μωράκια μας...τι καλαααα...θα καθαρίζουν τις γωνιές!:shock:

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Μην νιώθεις τύψεις κι εγώ αποθήκη την έχω! Προς το παρόν φιλοξενεί τη μπανιέρα της μπέμπας κ τα εκάστοτε  ασιδερωτα!:tongue:

Για κάνα 5μηνο 6μηνο θα τα βολέψουμε τα παιχνίδια αλλά μετά τι μας περιμένει???Θα πατάω αυτοκινητάκια, λεγκο κ ?who knows?τέτοια εποχή πολύ πιθανό να μπουσουλανε τα μωράκια μας...τι καλαααα...θα καθαρίζουν τις γωνιές!:shock:

Κολλημένη παρκετεζα στο φορμακι:mrgreen:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια πονάω από το πρωί χαμηλά αριστερά κ λέω είναι το έντερο. Κάποια στιγμή με χαλάρωσε αλλά σύντομα επανήλθε. Όταν είμαι ξαπλωτή ή καθιστή είμαι οκ αλλά όταν σηκώνομαι μουδιάζει κ το αριστερό μ πόδι! 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Βρε κορίτσια πονάω από το πρωί χαμηλά αριστερά κ λέω είναι το έντερο. Κάποια στιγμή με χαλάρωσε αλλά σύντομα επανήλθε. Όταν είμαι ξαπλωτή ή καθιστή είμαι οκ αλλά όταν σηκώνομαι μουδιάζει κ το αριστερό μ πόδι!

Κοριτσι μου ίσως το νινι πιέζει κάποιο νεύρο..για να μουδιάζει κ το ποδι εκεί με παραπέμπει...

Χαλάρωσε κ κοιμήσου απόψε κ αν δεις πως αυτό συνεχιζει κ αυριο πάρε τον γιατρό σου να του το πεις μήπως ξέρει κάτι καλύτερα..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Οκ..γτ το σκεφτόμουν μην κάνω κάνα ημιμόνιμο κ δε μπορούν Μ να μου το βγάλουν μετα:D θα περιοριστω σε απλό μανο που αν χρειαστεί μου το αφαιρούν..

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα χρειαστεί , γιατί να χρειαστεί όμως? Άστα τα νυχακια λίγες μέρες καλύτερα!

Just now, Christinα είπε:

Βρε κορίτσια πονάω από το πρωί χαμηλά αριστερά κ λέω είναι το έντερο. Κάποια στιγμή με χαλάρωσε αλλά σύντομα επανήλθε. Όταν είμαι ξαπλωτή ή καθιστή είμαι οκ αλλά όταν σηκώνομαι μουδιάζει κ το αριστερό μ πόδι! 

Ξάπλωσε με τα μαξιλαράκια σου να είσαι άνετη κι όσο μπορείς μην πιέζεις εκείνη την πλευρά. Δες πως θα είσαι αύριο κ μιλά με γιατρο!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα χρειαστεί , γιατί να χρειαστεί όμως? Άστα τα νυχακια λίγες μέρες καλύτερα!

Μωρέ των χεριών οκ δε με πειράζει..αλλά έλεγα τα πόδια να τα έχω κάνει ένα πεντικιούρ εκεί μέσα Σεπτέμβρη με το καλό να μου κρατησει κάνα εναμιση μήνα που θα είναι το παιδί μου μικρό κ δε θα προλαβαίνω τέτοιες πολυτέλειες..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μωρέ των χεριών οκ δε με πειράζει..αλλά έλεγα τα πόδια να τα έχω κάνει ένα πεντικιούρ εκεί μέσα Σεπτέμβρη με το καλό να μου κρατησει κάνα εναμιση μήνα που θα είναι το παιδί μου μικρό κ δε θα προλαβαίνω τέτοιες πολυτέλειες..

Κάνε τα ποδαράκια,απλό μανο κ έχε μαζί ασετον ,μη ψάχνουν άμα χρειαστεί:)

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κάνε τα ποδαράκια,απλό μανο κ έχε μαζί ασετον ,μη ψάχνουν άμα χρειαστεί:)

 

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα!! Θα το έχω μαζί στη τσάντα να είναι κ εύκαιρο..ούτως ή άλλως διάβασα ότι θέλουν αβαφα νύχια γτ σε κάποιες περιπτώσεις αλλάζει χρώμα το δέρμα σαν να μελανιαζει κ κατάλαβαινουν αν είμαστε οκ ή όχι..αυτό λογικά τους αρκεί να το δουν από τα χέρια οπότε πιστεύω πως αν έχω μόνο τα πόδια θα είναι οκ..

Αχχχ ερωτήματα που χω κ εγώ βραδυατικο...όλα τα σκέφτομαι σιγά σιγά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...