Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Annou είπε:

Egw 18 noemvriou ekana tin apoxesi meta tin apovoli.Palindromos kuisi itan.K mena xwris endeixeis.Meta perasa 2 periodous k me to pou prospathisame pali irthe kateutheian.

 

Egw den eixa oyte subtwmata,zalades emetous ktl opws twra alla oute meta aimorragies.Htan apla palindromi kuisi.Den proxwrise.

 

Just now, P.L.L. είπε:

Είχα για τρεις εβδομαδες νεκρό το έμβρυο μέσα μου και δεν είχα καμία ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Έτσι και την πρώτη φορά που απεβαλα. 

Συμβαίνει μωρε το ξέρω. Είπαμε, όπως τα λες, τώρα πάμε καλά! Την Τρίτη εκλεισα ραντεβου για να δω πως είναι καλά το μωράκι μου μετά τον τροφοβλαστη!

Κ εγώ κάπως έτσι είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης βέβαια το είχαμε δει στο σάκο όλα καλά κ πάω στην 8η να ακούσουμε καρδιά κ τίποτα μου λέει κανε χοριακη μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη. Κάνω 3 χ οριακές οι οποίες ανέβαιναν κανονικά εγώ δεν είχα ούτε πόνους ούτε αίμα ούτε τίποτα, απλά είχαν σταματήσει τα συμπτώματα . Παλινδρομη κ η δικιά μου, έκανα απόξεση ....

να πω κ κάτι δεν ξέρω ποσό πιστεύετε αλλά πριν σταματήσουν τα συμπτώματα είχαμε πάει ταξίδι με τον άντρα μου Στους γονείς μου και στο γυρισμό κάνουμε στάση για να περπατήσω εγώ κ να κάνει την ανάγκη του το σκυλί μου. Εκεί λοιπόν ήταν ένα εκκλησάκι Από αυτά που φτιάχνουν μετά από ατυχήματα στο δρόμο ίσα ίσα 2 άτομα χωρούσαν,η Παναγία η ελευθερώτρια, μπαίνω μέσα λοιπόν κάνω το Σταύρο μου κ λέω Παναγία μου όταν είναι η σωστή η ώρα να με ελευθερώσεις. Τότε σταμάτησαν τα συμπτώματα. Παρασκευή της ζωοδόχου πηγής, Δευτέρα πηγα κ δεν άκουσα καρδιά.

Just now, Renez είπε:

Κ έλεγα "άσε να τον φάμε εμείς αγάπη μου!!"

Αχ έπρεπε να σας τον στείλω, τον πακέταρα σε τάπερ να τον στείλω στην πεθερά μου...

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Κ εγώ κάπως έτσι είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης βέβαια το είχαμε δει στο σάκο όλα καλά κ πάω στην 8η να ακούσουμε καρδιά κ τίποτα μου λέει κανε χοριακη μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη. Κάνω 3 χ οριακές οι οποίες ανέβαιναν κανονικά εγώ δεν είχα ούτε πόνους ούτε αίμα ούτε τίποτα, απλά είχαν σταματήσει τα συμπτώματα . Παλινδρομη κ η δικιά μου, έκανα απόξεση ....

να πω κ κάτι δεν ξέρω ποσό πιστεύετε αλλά πριν σταματήσουν τα συμπτώματα είχαμε πάει ταξίδι με τον άντρα μου Στους γονείς μου και στο γυρισμό κάνουμε στάση για να περπατήσω εγώ κ να κάνει την ανάγκη του το σκυλί μου. Εκεί λοιπόν ήταν ένα εκκλησάκι Από αυτά που φτιάχνουν μετά από ατυχήματα στο δρόμο ίσα ίσα 2 άτομα χωρούσαν,η Παναγία η ελευθερώτρια, μπαίνω μέσα λοιπόν κάνω το Σταύρο μου κ λέω Παναγία μου όταν είναι η σωστή η ώρα να με ελευθερώσεις. Τότε σταμάτησαν τα συμπτώματα. Παρασκευή της ζωοδόχου πηγής, Δευτέρα πηγα κ δεν άκουσε καρδιά.

Αχ έπρεπε να σας τον στείλω, τον πακέταρα σε τάπερ να τον στείλω στην πεθερά μου...

@Jasmine@ apisteuto.Den peirazei,o,ti egine egine.

Ftanei pou xeroume oti boroume na ginoume manoules.Kati polu simantiko afou alles gunaikes oute auto den xeroun.

Elpizw na sou pane oooola kateuxin!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Κ εγώ κάπως έτσι είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης βέβαια το είχαμε δει στο σάκο όλα καλά κ πάω στην 8η να ακούσουμε καρδιά κ τίποτα μου λέει κανε χοριακη μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη. Κάνω 3 χ οριακές οι οποίες ανέβαιναν κανονικά εγώ δεν είχα ούτε πόνους ούτε αίμα ούτε τίποτα, απλά είχαν σταματήσει τα συμπτώματα . Παλινδρομη κ η δικιά μου, έκανα απόξεση ....

να πω κ κάτι δεν ξέρω ποσό πιστεύετε αλλά πριν σταματήσουν τα συμπτώματα είχαμε πάει ταξίδι με τον άντρα μου Στους γονείς μου και στο γυρισμό κάνουμε στάση για να περπατήσω εγώ κ να κάνει την ανάγκη του το σκυλί μου. Εκεί λοιπόν ήταν ένα εκκλησάκι Από αυτά που φτιάχνουν μετά από ατυχήματα στο δρόμο ίσα ίσα 2 άτομα χωρούσαν,η Παναγία η ελευθερώτρια, μπαίνω μέσα λοιπόν κάνω το Σταύρο μου κ λέω Παναγία μου όταν είναι η σωστή η ώρα να με ελευθερώσεις. Τότε σταμάτησαν τα συμπτώματα. Παρασκευή της ζωοδόχου πηγής, Δευτέρα πηγα κ δεν άκουσα καρδιά.

Αχ έπρεπε να σας τον στείλω, τον πακέταρα σε τάπερ να τον στείλω στην πεθερά μου...

Ωωωχ... πάει πέρασε κι αυτό! Εγώ δυστυχώς και τις δυο φορές είχα πρώτα ακούσει καρδιά. Την πρώτη μάλιστα είχα και απαίσια συμπτώματα. Δεν το έχω ξαναζήσει αυτό το πράγμα. Ο γιατρος ήταν σιγουρος ότι  πάμε καλα Πολλές φορές λέω ότι καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα γιατί δεν θα την έβγαζα καθαρή. 

@Renez αχ ας τον δω τον παίδαρος να κανει κωλοτούμπες μέσα στην κοιλιά μου και τι στον κόσμο! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Ωωωχ... πάει πέρασε κι αυτό! Εγώ δυστυχώς και τις δυο φορές είχα πρώτα ακούσει καρδιά. Την πρώτη μάλιστα είχα και απαίσια συμπτώματα. Δεν το έχω ξαναζήσει αυτό το πράγμα. Ο γιατρος ήταν σιγουρος ότι  πάμε καλα Πολλές φορές λέω ότι καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα γιατί δεν θα την έβγαζα καθαρή. 

@Renez αχ ας τον δω τον παίδαρος να κανει κωλοτούμπες μέσα στην κοιλιά μου και τι στον κόσμο! 

Θα κάνει κοπέλαρα μου,5 ημέρες υπομονή!!

Θα συμβουλεύατε ποτέ κάποια μητέρα που το παιδί της (στην προεφηβεία 12χρ) έχει αρχίσει να λέει ψέματακια να το πάει σε...ομοιοπαθητικό να ακολουθήσει θεραπεία ομοιοπαθητικής?Θέλω τη γνώμη σας..

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Τι ψεμματακια δλδ;

Ότι δεν έφαγε τη σοκολάτα ενώ έχει στι δωμάτιο του το χαρτάκι της..δεν ανέφερε αλλά παράδειγματα η κοπέλα Μονο αυτό..αλλά άσε το τι ψέματα,το θέμα μου ειναι το μπλέξιμο της ομοιοπαθητικής σε αυτό! Εκεί σας θελω..πχ εγώ το θεωρώ τρελό γτ είναι μη αναγνωρισμένη από την ιατρική κοινότητα με πλασιμπο φάρμακα. Να πας εκεί το παιδί γιατί? Αυτό είναι για ενήλικες σε ψυχοσωματικά θέματα (άγχος,τσιγάρο, κατάθλιψη κτλ) που επειδή μιλάς κ ανοίγεται στον ομοιοπαθητικο + το πλασιμπο χάπι κάπως βοηθιεσαι αντί σε ψυχολόγο..αλλά το παιδί γιατί? Το πρότεινε μια κοπέλα κ κουλαθηκα..δείτε αν είναι το θέμα είναι αυτό που λέει "ψέματα"

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... το διάβασα το θέμα... Δεν έχω άποψη για την ομοιοπαθητική αλλά το λουκουμαδακι κ εσύ μια χαρά τα είπατε! Μόνο παιδοψυχολογος αλλά οκ δεν είπε κ κάνα χοντρό ψέμα το παιδί. Αν λέει κ σοβαρότερα ψέματα τότε κάπου το έχουν χάσει κ οι γονείς. Κλασικές εφηβικές καταστάσεις...

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημερααααα!!!! Κ εγώ μπήκα κ δε βρήκα καμία....

Εγώ κοιμήθηκα δόξα το Θεό σήμερα 9 ώρες παρακαλώ!! Ξύπνησα στις 6.30 έκανα δουλίτσες,πήγα στο φουρνο(ευκαιρία να κάνω +δύο τετράγωνα να δω λίγο ήλιο) κ τώρα μαγειρεύω η κυουρια!! Εσύ πως είσαι αγάπη ? Κοιμηθηκες καλά?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Από συμπτώματα πως μου είστε φίλες μου? Εγώ έχω τρελαθεί στο πιπι κ πάω κ είναι δύο ατάκες!! Επίσης έχω ένα φούσκωμα στο στομάχι λες κ έφαγα μια γαβαθα γίγαντες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ κοιμήθηκα δόξα το Θεό σήμερα 9 ώρες παρακαλώ!! Ξύπνησα στις 6.30 έκανα δουλίτσες,πήγα στο φουρνο(ευκαιρία να κάνω +δύο τετράγωνα να δω λίγο ήλιο) κ τώρα μαγειρεύω η κυουρια!! Εσύ πως είσαι αγάπη ? Κοιμηθηκες καλά?

Εγώ κλασικά 4-6.30 είμαι ξύπνια!!!! Έχει τελεια μέρα σήμερα! Έχω ανοίξει όλο το σπίτι να μπει καθαρός αέρας... τι καλό φτιάχνεις;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...