Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Αλλεργική ρινίτιδα σε παιδάκι 15 μηνών


Kassiopi

Recommended Posts

Κορίτσια βοήθεια,είμαι καινούργια εδώ και θέλω να ακούσω εμπειρίες απο μανούλες που αντιμετώπισαν αλλεργική ρινίτιδα με τα παιδάκια τους.Φεύγει ποτέ??

Εμάς άρχισε πριν κανα μήνα τώρα φυσικά είναι καλύτερα αλλά τρέμω μήν το ξαναπάθει...μύξες πολλές και πολύ έντονο μπούκωμα. Πολλή ταλαιπωρία....

Περιμένω εμπειρίες,

Ευαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kassiopi είπε:

Κορίτσια βοήθεια,είμαι καινούργια εδώ και θέλω να ακούσω εμπειρίες απο μανούλες που αντιμετώπισαν αλλεργική ρινίτιδα με τα παιδάκια τους.Φεύγει ποτέ??

Εμάς άρχισε πριν κανα μήνα τώρα φυσικά είναι καλύτερα αλλά τρέμω μήν το ξαναπάθει...μύξες πολλές και πολύ έντονο μπούκωμα. Πολλή ταλαιπωρία....

Περιμένω εμπειρίες,

Ευαριστώ πολύ.

Είχε ο γιος μου 3 χρόνων. Για ένα χρόνο καθημερινές πλύσεις στη μυτούλα και κατι χάπια δεν τα θυμάμαι. Εννοείται ότι περνάει . Αυτό προέρχεται από το υγρό στα αυτάκια που έχουν τα περισσότερα παιδάκια.

μην σε ανησυχεί καθόλου απλά να βάζετε όρο συνέχεια για να αποσυμφορείται.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπούκωμα κ πολύ έντονο ροχαλητό .

ναι 3 ετών το έπαθε . Φέτος είναι οκ. 

Μου έλεγε ο ωρυλα να αφαιρέσει κερατάκια αλλά δεν το καναμε. Πήγα κ σε άλλο γιατρό δηλαδή νοσοκομειακό κ είπε παρακολουθούμε κ βλέπουμε. Κ όντως δε χρειάστηκε .

εσας τι σας ειπε;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Μπούκωμα κ πολύ έντονο ροχαλητό .

ναι 3 ετών το έπαθε . Φέτος είναι οκ. 

Μου έλεγε ο ωρυλα να αφαιρέσει κερατάκια αλλά δεν το καναμε. Πήγα κ σε άλλο γιατρό δηλαδή νοσοκομειακό κ είπε παρακολουθούμε κ βλέπουμε. Κ όντως δε χρειάστηκε .

εσας τι σας ειπε;

Εμάς ο παιδίατρος. Υπα΄άρχουν σκευάσματα είπε αλλά δέν θα ήθελε να δώσει σε τέτοια ηλικία..ούτε εγώ να πω τήν α΄λήθεια...Οπότε μπορεί να φταίνε και κρεατακια ε!! Τήν άνοιξη το πάθαινε εσένα?

Είχαμε και φτερνίσματα εμείς αλλα κυρίως μπούκωμα και μύξες. Του έμεινε όμως ένα ρουθούνισμα που έκανε..σαν γουρουνάκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kassiopi είπε:

Εμάς ο παιδίατρος. Υπα΄άρχουν σκευάσματα είπε αλλά δέν θα ήθελε να δώσει σε τέτοια ηλικία..ούτε εγώ να πω τήν α΄λήθεια...Οπότε μπορεί να φταίνε και κρεατακια ε!! Τήν άνοιξη το πάθαινε εσένα?

Σ ένα ωρυλα πήγαινε οι παιδίατροι δεν είναι ειδικοί σε όλα τα θέματα. Το είχε όλο τον χρόνο. Το καλοκαίρι βέβαια με την θάλασσα βελτιώθηκε πολύ.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Σ ένα ωρυλα πήγαινε οι παιδίατροι δεν είναι ειδικοί σε όλα τα θέματα. Το είχε όλο τον χρόνο. Το καλοκαίρι βέβαια με την θάλασσα βελτιώθηκε πολύ.

Αυτό θα κάνω. Εμένα μου είπε κιόλας πως μέχρι τα 5 του χρόνια θα του φύγει..δέν ξέρω γιατί όμως..

φυσιομέρ βάζω εγώ. Φυσιολογικός ορρός είναι καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...