Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Πότε αδιαθετήσατε μετά από απόξεση;


Recommended Posts

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Κορίτσια είμαι 33η μέρα από την πρώτη μέρα με αιμορραγία. Στον έλεγχο 10 μέρες μετά και χωρίς αίμα πλέον το ενδομήτριο ήταν στο "μηδέν" και καθαρό χωρίς υπολείμματα. Η γιατρός μου είπε περιμένουμε 40 50 μέρες και αν δεν αδιαθετήσω θα με ξαναδεί. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε ωορρηξιας ούτε ότι πλησιάζει η αδιαθεσία. Εσάς πόσες μέρες πήγε ο καινούργιος κύκλος; 

Εγώ κορίτσι μου εκανα απόξεση 28 Ιουλίου και αδιαθετησα 30 σεπτεβριου αφου πηρα τα duphaston 10 μερες..ειχα καφε για 6 μερες μαζι με πονο κ την 7η ήρθε η περίοδος κανονικά με λίγο παραπάνω ροή.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ κορίτσι μου εκανα απόξεση 28 Ιουλίου και αδιαθετησα 30 σεπτεβριου αφου πηρα τα duphaston 10 μερες..ειχα καφε για 6 μερες μαζι με πονο κ την 7η ήρθε η περίοδος κανονικά με λίγο παραπάνω ροή.

Άρα πέρασες τις 60 μέρες ε; Μια από τα ίδια πιστεύω και για μένα. Νιώθω ότι δεν ξαναξεκινησε κύκλος. Οπότε αναμονή και βλέπουμε! Ευχαριστώ πολύ! 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις τις μέτρησα και είναι 45 ημέρες από την απόξεση... ακόμα τπτ, αλλά μου είπε ο Σφακ μπορεί και 50 ή και 60 ημέρες να κάνω... είχα 30 ημέρες αίμα μετά την απόξεση αλλά με είχε προετοιμάσει γιατί δεν έκανε καθαρισμό της μήτρας εντελώς για να αποφύγει τυχών συμφύσεις ώστε να είμαι γρήγορα έτοιμη για επόμενη φορά...

Για να δούμε ποτέ θα έρθει...! 

  • Ευχαριστώ 1

LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndMosch είπε:

Εγώ μόλις τις μέτρησα και είναι 45 ημέρες από την απόξεση... ακόμα τπτ, αλλά μου είπε ο Σφακ μπορεί και 50 ή και 60 ημέρες να κάνω... είχα 30 ημέρες αίμα μετά την απόξεση αλλά με είχε προετοιμάσει γιατί δεν έκανε καθαρισμό της μήτρας εντελώς για να αποφύγει τυχών συμφύσεις ώστε να είμαι γρήγορα έτοιμη για επόμενη φορά...

Για να δούμε ποτέ θα έρθει...! 

Άρα είναι ένα εύλογο διάστημα για πολλές γυναίκες. Για να δούμε ναι.. εσύ δεν υπάρχει περίπτωση μέσα σε αυτές τις 30 μέρες αίμα να ήταν και η περίοδος μέσα; Ήταν μικρή ποσότητα κάθε μέρα να φανταστώ ε; 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι said:

Άρα είναι ένα εύλογο διάστημα για πολλές γυναίκες. Για να δούμε ναι.. εσύ δεν υπάρχει περίπτωση μέσα σε αυτές τις 30 μέρες αίμα να ήταν και η περίοδος μέσα; Ήταν μικρή ποσότητα κάθε μέρα να φανταστώ ε; 

Ναι, δεν ήταν περίοδος.

Ήταν αυτό το λίγο-λίγο με μικρή σερβιέτα και σχεδόν σταθερή ροή.

οποτε αναμένω κι εγώ...

  • Μου αρέσει 1

LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...