Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο


vasia!!!

Recommended Posts

Καλησπερα στην ομαδα. Ειναι η πρωτη φορα που γραφω αν και παρακουλουθω και διαβαζω συχνα τις συζητησεις σας στο φορουμ. Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπέλα  εχει εμπειρια απο εξωσωματικη σε απολυτα φυσικο κυκλο χωρις καθολου φαρμακα. Ποσο ευκολα κατορθωσε να μαζεψει ωαρια κι αν ειχε αποτελεσμα. Ειμαι στο δίλημμα για το αν θα κανω εξωσωματικη με φαρμακα ή οχι. Εκανα μια πρωτη προσπαθεια για ωοληψια αλλα δεν προχωρησαμε γτ παρολο που ειδαμε ωοθηλακιο 16.5 χιλιοστα 11 μερα του κυκλου και το ιδιο βραδυ εκανα ovitrelle στον υπερηχο τη μερα της ωοληψιας υπηρχε ενα μικροτερο ωοθηλακιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 7/3/2020 at 9:57 ΜΜ, vasia!!! είπε:

Καλησπερα στην ομαδα. Ειναι η πρωτη φορα που γραφω αν και παρακουλουθω και διαβαζω συχνα τις συζητησεις σας στο φορουμ. Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπέλα  εχει εμπειρια απο εξωσωματικη σε απολυτα φυσικο κυκλο χωρις καθολου φαρμακα. Ποσο ευκολα κατορθωσε να μαζεψει ωαρια κι αν ειχε αποτελεσμα. Ειμαι στο δίλημμα για το αν θα κανω εξωσωματικη με φαρμακα ή οχι. Εκανα μια πρωτη προσπαθεια για ωοληψια αλλα δεν προχωρησαμε γτ παρολο που ειδαμε ωοθηλακιο 16.5 χιλιοστα 11 μερα του κυκλου και το ιδιο βραδυ εκανα ovitrelle στον υπερηχο τη μερα της ωοληψιας υπηρχε ενα μικροτερο ωοθηλακιο.

Βασια αναλογα την ηλικια και τη περιπτωση καθε γυναικας! Γιατί να μη κανεις ενεσεις για να βγαλεις πιο πολλα και να ξεμπερδευεις πιο γρηγορα; Με το φυσικο καθε μηνα παιρνεις 1 και αν ειναι καλό κλπ 

εγω ας πουμε δεν εχω χρονο για χασιμο ειμαι 41 δυστυχως εκανα με φαρμακα διεγερση βγηκανε 3 ωαρια τα οποια ηταν ολα ακαταλληλα.θα ξαναπροσπαθησω σε 2 μηνες..

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Nefeliap είπε:

Βασια αναλογα την ηλικια και τη περιπτωση καθε γυναικας! Γιατί να μη κανεις ενεσεις για να βγαλεις πιο πολλα και να ξεμπερδευεις πιο γρηγορα; Με το φυσικο καθε μηνα παιρνεις 1 και αν ειναι καλό κλπ 

εγω ας πουμε δεν εχω χρονο για χασιμο ειμαι 41 δυστυχως εκανα με φαρμακα διεγερση. βγηκανε 3 ωαρια τα οποια ηταν ολα ακαταλληλα.θα ξαναπροσπαθησω σε 2 μηνες..

Ναι αυτο θα κανω.. Απλα ετυχε να δει ο γιατρος ενα καλο ωοθηλακιο σε αυτον τον κυκλο κ ειπε να το δουμε. Σημερα περασα απο επιτροπη οποτε.. Περιμενω τον επομενο κυκλο να ξεκινησω! Ελπιζω να ναι  επιτυχημένη η επομενη εξωσωματικη σου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...