Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

17η μερα του κυκλου με μια κηλιδα καφε χρωμα..


tina79

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια.. ειμαι στην 17η μερα του κυκλου, με κυκλο 22-24 μερες. 10:30 το πρωι ενιωσα κατι να ‘τρεχει’. Παω τουαλετα κ βλεπω μια σταγονα στο εσωρουχο, σκουπιζομαι, καφε.. οποτε εικαζω οτι ητανε καφε γτ το εσωρουχο ηταν μαυρο κ δεν φαινοταν το χρωμα ακριβως. Λεω αδιαθετησα, ανωμαλια στο κυκλο, φορεσα σερβιετα. Η ωρα 3:30, εχω παει τουαλετα, εχω σκουπιστει, δεν υπαρχει τπτ.. εχει τυχει σε καμια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Καλησπερα κοριτσια.. ειμαι στην 17η μερα του κυκλου, με κυκλο 22-24 μερες. 10:30 το πρωι ενιωσα κατι να ‘τρεχει’. Παω τουαλετα κ βλεπω μια σταγονα στο εσωρουχο, σκουπιζομαι, καφε.. οποτε εικαζω οτι ητανε καφε γτ το εσωρουχο ηταν μαυρο κ δεν φαινοταν το χρωμα ακριβως. Λεω αδιαθετησα, ανωμαλια στο κυκλο, φορεσα σερβιετα. Η ωρα 3:30, εχω παει τουαλετα, εχω σκουπιστει, δεν υπαρχει τπτ.. εχει τυχει σε καμια?

Μπορεί να είναι ωορρηξία...συμβαίνει καμια φορα αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νένα 27 είπε:

Μπορεί να είναι ωορρηξία...συμβαίνει καμια φορα αυτό!

Εχω μικρο κυκλο, 22-24 μερες, σιγουρα δεν ειναι ωορηξια..επισης δεν ειχα ουτε υγρα. Νομιζω ωορηξια εκανα 9η-10η μερα

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2020 at 5:52 ΜΜ, tina79 είπε:

Εχω μικρο κυκλο, 22-24 μερες, σιγουρα δεν ειναι ωορηξια..επισης δεν ειχα ουτε υγρα. Νομιζω ωορηξια εκανα 9η-10η μερα

Τι να Σου πω ,ισως καποια ανωμαλία η εγκυμοσυνη;;;;;;;;παίζει κάτι τετοιο;;;εμενα μου έχει συμβεί 2 φορες ,δεν θυμάμαι ακριβως ποιες μερες του κύκλου μου είναι χρόνια τώρα και τις δύο φορες ήμουν εγκυος με την μονη διαφορά ότι είχα κόκκινο αίμα σταγονα μεσα σε υγρά..

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Νένα 27 είπε:

Τι να Σου πω ,ισως καποια ανωμαλία η εγκυμοσυνη;;;;;;;;παίζει κάτι τετοιο;;;εμενα μου έχει συμβεί 2 φορες ,δεν θυμάμαι ακριβως ποιες μερες του κύκλου μου είναι χρόνια τώρα και τις δύο φορες ήμουν εγκυος με την μονη διαφορά ότι είχα κόκκινο αίμα σταγονα μεσα σε υγρά..

Αδιαθετησα τελικα κανονικα.. τι να πω..17 μερες κυκλος, θα παω να με δει η γυναικολογος. Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις απαντησεις σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...