Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Γιατρός εξωσωματικής για χαμηλή ΑΜΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! Κορίτσια βοηθήστε γιατί χανόμαστε. Είχαμε κανονίσει με τον άντρα μου να φύγουμε στο εξωτερικό για εξωσωματική και τώρα λόγω κορονοιού πρέπει να το αναβάλλουμε. Ψάχνουμε λοιπόν έναν καλό γιατρό στην Ελλάδα για να ξεκινήσουμε μαζί του, αλλά δεν έχω κάνει καθόλου έρευνα στην Ελλάδα και χρειάζομαι την βοήθειά σας. Πρέπει να ξεκινήσω σχετικά σύντομα! Που να κοιτάξω, σε ποιο κέντρο? Ποια εργαστήρια θεωρούνται καλά? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 19/3/2020 at 12:42 ΠΜ, Dreamer1 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Κορίτσια βοηθήστε γιατί χανόμαστε. Είχαμε κανονίσει με τον άντρα μου να φύγουμε στο εξωτερικό για εξωσωματική και τώρα λόγω κορονοιού πρέπει να το αναβάλλουμε. Ψάχνουμε λοιπόν έναν καλό γιατρό στην Ελλάδα για να ξεκινήσουμε μαζί του, αλλά δεν έχω κάνει καθόλου έρευνα στην Ελλάδα και χρειάζομαι την βοήθειά σας. Πρέπει να ξεκινήσω σχετικά σύντομα! Που να κοιτάξω, σε ποιο κέντρο? Ποια εργαστήρια θεωρούνται καλά? 

Καλησπερα. Δυστυχως και γω που ηταν να ξεκινησω τωρα λογω κορονοιου σταματησαν και στην Ελλαδα ολες οι νεες προσπαθειες. Αυτη την οδηγια έχουν τα κεντρα εξωσωματικης. Εγω ειμαι στο Εμβρυογενεσις με γιατρο τον Παπανικοπουλο. Ειναι μεν ανοιχτο το κεντρο αλλα δεν εγγυαται κάνεις οτι π.χ δε θα ξεκινησεις τη διεγερση και θα μεινεις στη μεση γτ θα πρεπει να κλεισει το κεντρο.. 

Link to comment
Share on other sites

On 19/3/2020 at 12:42 ΠΜ, Dreamer1 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Κορίτσια βοηθήστε γιατί χανόμαστε. Είχαμε κανονίσει με τον άντρα μου να φύγουμε στο εξωτερικό για εξωσωματική και τώρα λόγω κορονοιού πρέπει να το αναβάλλουμε. Ψάχνουμε λοιπόν έναν καλό γιατρό στην Ελλάδα για να ξεκινήσουμε μαζί του, αλλά δεν έχω κάνει καθόλου έρευνα στην Ελλάδα και χρειάζομαι την βοήθειά σας. Πρέπει να ξεκινήσω σχετικά σύντομα! Που να κοιτάξω, σε ποιο κέντρο? Ποια εργαστήρια θεωρούνται καλά? 

Καλησπερα εγω απο το εμβρυογενεσις με τον Μαστρομηνα δεν εμεινα ευχαριστημενη μετα πηγα στο γενεσις στον  ΣΦακιανουδη εξαιρετικος γιατρος γινεται ενας χαμος στο κεντρο εχει κοσμο γτ ειναι με τον Παντο μαζι αλλα εσυ πας για τον γιατρο στα αλλα κανεις υπομονη.δεν εμεινα εγκυος λογω χαμηλης αμη και δεν βγαζω δυστηχως ωαρια αλλα εγω παω απο δικη μου αποφαση για δανεικα ωαρια αλλα και αυτο με τον ιδιο γιατρο θα το κανω.τον εμποστευομαι απολυτα ειναι πολυ ηθικος δεν θα σε κοροιδεψει.αλλα τωρα λογω του ιου δεν λειτουργει τιποτα.για πρωτο ραντεβου μαζι του πας στο ιατρειο του στον χολαργο αλλα εχει αναμονη για να βρεις κενη ωρα κ να κλεισεις.δεν ξερω ποσο αμεσα δηλ θες να ξεκινησεις αλλα με ολα αυτα που συμβαινουν δεν μπορεις να βιαστεις . 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...