Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

Just now, pap88 είπε:

Για τον μεγαλο καπου διαβασα πτι μπορεις να κανεις με μια βελονα τρυπιτσες στη θηλη της πιπιλας, με αποτελεσμα το ρουφηγμα να μην ειναι ευχαριστο κ να τη σταματησει μονος του :wacko:

Δεν πιανει στον ταλιμπαν δυστυχως. Γιατι τις εχει σκισει φαντασου ειναι τρυπιες ηδη και δεν τον ενοχλει. ειχα παρει αλλες γτ ξερω οτι δεν κανει να φθιρονται και εσκισε κ τις επομενες. Απο τοτε ειναι με αυτες

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Δεν πιανει στον ταλιμπαν δυστυχως. Γιατι τις εχει σκισει φαντασου ειναι τρυπιες ηδη και δεν τον ενοχλει. ειχα παρει αλλες γτ ξερω οτι δεν κανει να φθιρονται και εσκισε κ τις επομενες. Απο τοτε ειναι με αυτες

Άρχισε να λες με τον μπαμπά του οτι οι πιπίλες ειναι για τα μωρά κλπ μηπως συγκρίνει τον εαυτό του με την Μπέμπα...

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Άρχισε να λες με τον μπαμπά του οτι οι πιπίλες ειναι για τα μωρά κλπ μηπως συγκρίνει τον εαυτό του με την Μπέμπα...

του το λεμε οτι τωρα δεν χρειαζεσαι πιπιλα, οι πιπιλες ειναι για τα μωρακια τα μικρα, εσυ δεν εισαι πια μωρακι μικρο. 

Κ μολις του το λεμε παιρνει τα αρκουδακια του που εχει για νανι, παιρνει κ την πιπιλα κ ερχεται να τον παρω αγκαλιτσα. Σαν να μου λεει : ωραια τα λες συμφωνω κ γω μωρο ειμαι :/

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

του το λεμε οτι τωρα δεν χρειαζεσαι πιπιλα, οι πιπιλες ειναι για τα μωρακια τα μικρα, εσυ δεν εισαι πια μωρακι μικρο. 

Κ μολις του το λεμε παιρνει τα αρκουδακια του που εχει για νανι, παιρνει κ την πιπιλα κ ερχεται να τον παρω αγκαλιτσα. Σαν να μου λεει : ωραια τα λες συμφωνω κ γω μωρο ειμαι :/

Ψυχούλα μου, μωράκι ειναι μωρε, θα βλέπει και την αδερφούλα τωρα και θα σκάει.

  • Μου αρέσει 4

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Εγω για την πιπιλα εχω μπλεξιμο. Γιατι εχω τον μεγαλο που δεν την αφηνει λεπτο κ ελεγα να την κοβαμε σιγα σιγα αλλα απο την αλλη αν δωσω στο μωρο πως θα την κοψει που θα υπαρχει τριγυρω;;;

Συμπασχω μαζί σου κορίτσι μου... Εμείς βέβαια μόνο για τον υπνο την θελουμε... Τον βάζω κουνια και κοιμάται μόνος του αγκαλιά με τον Μίκη του.. Και θέλει πιπιλα εννοείται.. Πιστευω όμως ότι με παιρνει να δοκιμάσω για μια βδομαδα να μην του δώσω πιπιλα.. Θα το δοκιμάσω... Εσυ για πες τι σκέφτεσαι να κάνεις? 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina13 είπε:

Συμπασχω μαζί σου κορίτσι μου... Εμείς βέβαια μόνο για τον υπνο την θελουμε... Τον βάζω κουνια και κοιμάται μόνος του αγκαλιά με τον Μίκη του.. Και θέλει πιπιλα εννοείται.. Πιστευω όμως ότι με παιρνει να δοκιμάσω για μια βδομαδα να μην του δώσω πιπιλα.. Θα το δοκιμάσω... Εσυ για πες τι σκέφτεσαι να κάνεις? 

Αχ δεν ξερω καθολου γιατι εμενα την ψαχνει κ μεσα στην ημερα. όποτε θελει να παρηγορηθεί για κατι την ζηταει αλλα κ σε ασχετες στιγμες. Πιστευω θα ζοριστουμε πολυ σε αυτο το θεμα. Οταν δεν τις βρισκει πχ κανει σαν τρελος. 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εμεις εχουμε στις 14/12, μηπως σε εχω γράψει λάθος; Και η Ναντια και η Νανσυ στις 14/12.

 Έλεγε μια φιλη στον αδερφό μου οτι αστρολογικά ηταν πολυ σημαντική μερα και δεν ηταν τυχαίο που ο τοκετός εγινε οπως εγινε...

 καλα γαι την πιπίλα περιμενω να σαραντισουμε να την δώσω γιατι μεχρι στιγμή μονο στο στήθος παρηγορειται 

Όχι καλά τα έγραψες 5/12 γεννήθηκε ο μικρός, εγω έχω 14 χαχα 

  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2021 at 2:24 ΠΜ, nanoula90 είπε:

Αχ δεν ξερω καθολου γιατι εμενα την ψαχνει κ μεσα στην ημερα. όποτε θελει να παρηγορηθεί για κατι την ζηταει αλλα κ σε ασχετες στιγμες. Πιστευω θα ζοριστουμε πολυ σε αυτο το θεμα. Οταν δεν τις βρισκει πχ κανει σαν τρελος. 

Αχ υπομονή και ρώτησα παιδίατρο και μου είπε ότι μέχρι να βγάλει όλα τα δόντια να μην επιχειρήσω να την κόψει... Έχουμε 4ακομα...οποτε λεω σε κανα μηνα να ξεκινήσω, καθώς θα παει και παιδικο τον Μάρτη, όποτε λεω μήπως την. Κόψουμε πριν παει η όταν παει... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nina13 είπε:

Αχ υπομονή και ρώτησα παιδίατρο και μου είπε ότι μέχρι να βγάλει όλα τα δόντια να μην επιχειρήσω να την κόψει... Έχουμε 4ακομα...οποτε λεω σε κανα μηνα να ξεκινήσω, καθώς θα παει και παιδικο τον Μάρτη, όποτε λεω μήπως την. Κόψουμε πριν παει η όταν παει... 

Κ γω λεω να τον στειλω παιδικο αλλα κατα τον Μαϊο μηπως εχουν περασει οι πολλες ιωσεις γιατι φοβαμαι για το μωρο. 

Αν τα καταφερετε με την πιπιλα πες μου το κολπο χεχε

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Κ γω λεω να τον στειλω παιδικο αλλα κατα τον Μαϊο μηπως εχουν περασει οι πολλες ιωσεις γιατι φοβαμαι για το μωρο. 

Αν τα καταφερετε με την πιπιλα πες μου το κολπο χεχε

Ναι κορίτσι!! Θα σου πω εννοείται.. Πάντως είναι μικράκι το δικό σας ακόμα, ασε να παει πεντε μηνών και μετά στείλε τον μεγάλο... Να σου πω γιατί.. Εγώ τον είχα στείλει όταν ήταν εφτα μηνών και επειδή κολλησε τρεις ιώσεις μέσα σε μια βδομαδα.. Και η μια εξ αυτών ήταν γαστρεντερίτιδα... Νοσηλευιηκαμε δυο βδομάδες στο παοδων... Ασε καλυτερα λοιπον


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Nina13 είπε:

Ναι κορίτσι!! Θα σου πω εννοείται.. Πάντως είναι μικράκι το δικό σας ακόμα, ασε να παει πεντε μηνών και μετά στείλε τον μεγάλο... Να σου πω γιατί.. Εγώ τον είχα στείλει όταν ήταν εφτα μηνών και επειδή κολλησε τρεις ιώσεις μέσα σε μια βδομαδα.. Και η μια εξ αυτών ήταν γαστρεντερίτιδα... Νοσηλευιηκαμε δυο βδομάδες στο παοδων... Ασε καλυτερα λοιπον

Να αυτα φοβαμαι... Τον Μαιο θα ειναι 5 μηνων η μπεμπα. Απλα επιστρεφω στη δουλεια μαλλον σε λιγοτερο απο μηνα κ δεν μπορουν οι γιαγιαδες να τα κρατανε καθε μερα κ τα 2. Μεχρι τοτε θα παρω κοπελα να κραταει το ενα απ τα δυο, για αυτο σκεφτηκα τον παιδικο απο τον Μαιο που θα χουν φυγει καπως οι πολλες ιωσεις 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

Πως πατε μανουλιτσες;; Κοιμαστε καθολου;;

Τι είπες  τωρα; Φλέγον ζητημα. Εμενα εχει τρεις μερες που με το που τον ακουμπάμε στο λίκνο , στην φωλίτσα ή στο ριλαξ ουρλιάζει ενώ τον εχουμε κοιμήσει αγκαλιά πρώτα. Τα τρία τελευταια βραδια λοιπόν κοιμάται πάνω μας  ή στο κρεβάτι μας αφου τον εχει πάρει ο ύπνος στην ξαπλωτη στάση θηλασμού. Αν τον κουνήσω και τον βάλω στο κρύο σεντόνι ουρλιάζει, ακομα και με κουβέρτα που τον εχω φασκιωμενο. Οποτε ναι κοιμόμαστε αλλα ανυσηχω για την τακτική που ακολουθώ.

 Εσεις πως πάτε με το θεμα ύπνος;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Εγω κοιμαμαι μαζι με την μικρη στον καναπε. τη θηλαζω ξαπλωτα. Στον πρωτο υπνο την μεταφερω στην καλαθουνα, αλλα στους υπολοιπους κοιμομαστε μαζι. Ξυπναει 2 φορες το βραδυ κ συνηθως η δευτερη ειναι κατα τις 5-5.30 το πρωι οπου κ εγω πλεον σηκωνομαι γτ ο αντρας μου φευγει στις 6.30 και εχω τον μικρο που ξυπναει αν δεν εχει καποιον διπλα του. 

Σε σχεση με το πρωτο μπορω να πω οτι κοιμαμαι. Εκεινος ξυπνουσε μπορει κ 7 και 8 φορες. 

 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...