Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

1 hour ago, Papakι said:

Καλημέρα!!!Ο γιατρός που ανέφερα είναι στην Αθήνα,στο Κολωνάκι!

 

1 hour ago, Papakι said:

Καλημέρα!!!Ο γιατρός που ανέφερα είναι στην Αθήνα,στο Κολωνάκι!

σε ευχαριστώ πολύ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Τι κάνετε κοριτσια πως τα πάτε; Εχετε κανένα νέο;;;;

Καλημέρα Καντι περιμένουμε τώρα να κανουμε αυχενική ...την άλλη Παρασκευή έχουμε κλείσει ...εγω έχω αγχωθεί λίγο μέχρι να το κανουμε να δω οτι είναι ολα καλα .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κάντι,

είμαι η Όλγα...φρέσκια εδώ...και εγώ θα πάω από εβδομάδα να με δει και να κλείσω για αυχενική.

Διάβασα τί προσπάθειες έχεις κάνει! σου εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά όπως και σε όλα τα κορίτσια!

τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω ότι είναι μεγάλη στήριξη το φορουμ...

να στέλνετε νέα σας κορίτσια...

φιλικά,

Όλγα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maria95 είπε:

Καλημέρα Καντι περιμένουμε τώρα να κανουμε αυχενική ...την άλλη Παρασκευή έχουμε κλείσει ...εγω έχω αγχωθεί λίγο μέχρι να το κανουμε να δω οτι είναι ολα καλα .

Καταλαβαινω το άγχος σου αλλα άμα εισαι το 95 γεννημένη ,ολες οι πιθανότητες ειναι με το μέρος σας για ενα υγιέστατο παιδακι!!!

 Οποτε μην ανησυχείς καν!

1 hour ago, xxolga είπε:

Καλημέρα Κάντι,

είμαι η Όλγα...φρέσκια εδώ...και εγώ θα πάω από εβδομάδα να με δει και να κλείσω για αυχενική.

Διάβασα τί προσπάθειες έχεις κάνει! σου εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά όπως και σε όλα τα κορίτσια!

τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω ότι είναι μεγάλη στήριξη το φορουμ...

να στέλνετε νέα σας κορίτσια...

φιλικά,

Όλγα

Καλώς ήρθες Ολγα, σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια. Με το καλο να εχουμε τέλειομήνες εγκυμοσύνες!!!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Just now, Maria95 είπε:

Κοριτσια τι κάνετε πως είστε ....; Αυχενική κάνατε ...εμείς κάναμε τη Παρασκευή !

Ήσυχα γενικως, με αγωνία, αν θα ειναι εκεί το μπεμπέ και θα ειναι καλα!

 Με το καλο να σου βγει μια τελεια αυχενική!!! Που θα την κανεις; Εισαι και μικρούλα οποτε δεν εχεις λόγο να αγχώνεσαι.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ήσυχα γενικως, με αγωνία, αν θα ειναι εκεί το μπεμπέ και θα ειναι καλα!

 Με το καλο να σου βγει μια τελεια αυχενική!!! Που θα την κανεις; Εισαι και μικρούλα οποτε δεν εχεις λόγο να αγχώνεσαι.

Την έκανα την προηγούμενη Παρασκευή τα πρώτα αποτελέσματα βγήκαν πολύ καλα τώρα περιμένουμε τις αιματολογικές θα βγουν αύριο ....Στην Σούκα την έκανα ...Εσυ ποτε εχεις κλείσει ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria95 είπε:

Την έκανα την προηγούμενη Παρασκευή τα πρώτα αποτελέσματα βγήκαν πολύ καλα τώρα περιμένουμε τις αιματολογικές θα βγουν αύριο ....Στην Σούκα την έκανα ...Εσυ ποτε εχεις κλείσει ;

Μπραβο τελεια κορίτσι μου!!! Εγω στις 15/6.

ποσο ήσουν οταν την εκανες;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 hours ago, Maria95 said:

Καλα αποτελέσματα και σε σένα ❤️....12 βδομάδες .

Γειά σας κορίτσια! έκανα και εγώ αυχενική το Σάββατο (12 εβδομάδων) καθώς και λήψη τροφοβλάστης. Τα αποτελέσματα της αυχενικής ήταν πολύ καλά... περιμένω και τον μοριακό έλεγχο...

Και εγώ είμαι αρκετά αγχωμένη Μαρία...

Εύχομαι και σε σένα Κάντι καλά αποτελέσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , xxolga είπε:

Γειά σας κορίτσια! έκανα και εγώ αυχενική το Σάββατο (12 εβδομάδων) καθώς και λήψη τροφοβλάστης. Τα αποτελέσματα της αυχενικής ήταν πολύ καλά... περιμένω και τον μοριακό έλεγχο...

Και εγώ είμαι αρκετά αγχωμένη Μαρία...

Εύχομαι και σε σένα Κάντι καλά αποτελέσματα!!!

Αν η αυχενική ηταν πολυ καλη γιατι κανατε λήψη τροφοβλαστη;

 Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα!!!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα κορίτσια! Εχω κλεισει την αυχενικη την Παρασκευη.. Θα ειμαι 11w5d.. 

Ευχομαι να εχουμε ολες μας καλα αποτελεσματα και τα μπεμπακια μας να ειναι υγιεστατα!Οσες την εχετε κανει ηδη σας ειπαν για το φυλο; 

Ειμαι κ εγω αρκετα αγχωμενη οπως καθε φορα που φτανουν οι μερες να παω στο γιατρο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nantia1286 είπε:

Καλησπερα κ απο εμενα κορίτσια! Εχω κλεισει την αυχενικη την Παρασκευη.. Θα ειμαι 11w5d.. 

Ευχομαι να εχουμε ολες μας καλα αποτελεσματα και τα μπεμπακια μας να ειναι υγιεστατα!Οσες την εχετε κανει ηδη σας ειπαν για το φυλο; 

Ειμαι κ εγω αρκετα αγχωμενη οπως καθε φορα που φτανουν οι μερες να παω στο γιατρο!

Καλησπέρα Ναντια καλα αποτελέσματα και σε σένα ....Εμενα μου είπε μαλλον κοριτσάκι αλλα δεν ήταν σίγουρη .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσιαααα!Εγω πήγα την Παρασκευή 5/6 και ήμουνα 12 βδομάδων.Η αλήθεια είναι ότι μας είχε 2 ώρες μέσα και με διάλειμμα καθώς το μωράκι δεν ήθελε να συνεργαστεί με τον γιατρό!Δοξα το θεό βγήκανε όλα καλά στην αυχενική όπως και στις αιματολογικές τις οποίες πηρα την ίδια μέρα το απόγευμα!!Αυτο που ήθελα να ρωτήσω είναι αν εσάς σας έχει ανοίξει η όρεξη για φαγητό!!!Εγω πριν μείνω έγκυος δεν έτρωγα πρωινό!Ετρωγα μια και καλή το μεσημέρι και το βράδυ πολύ λίγο!Τωρα που είμαι έγκυος έχει μειωθεί ακόμα και στο μεσημεριανό!Συμβαινει και σε κάποια άλλη κοπέλα αυτήν την περίοδο;

20 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Μπραβο τελεια κορίτσι μου!!! Εγω στις 15/6.

ποσο ήσουν οταν την εκανες;

Αντε αντε πλησιάζει η Δευτέρα Καντι!Μια χαρά θα πάνε!Να φας το πρωί για να είναι ζωηρό το μικρούλη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...