Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Κι εγω αποκλειστικά στην κοιλιά, μου φαίνεται πολυ ανατριχιαστικό το πόδι. Εμεις 15/6 αυχενική και ηταν πολυ σίγουρος για αγόρι δεν εδωσε καν ποσοστό. Εμεις 1/7 ραντεβού !

Και μενα μου φαινεται πολύ ανατριχιαστικό  στο ποδι ! Έλεγα μήπως ξεκινήσω στον πωπό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και πάλι.Ευχαριστώ όλες σας για τις απαντήσεις σχετικά με τις κινήσεις μωρού.Δεν έχω νιώσει κάτι άλλο,ενημερωτικά όμως ηταν η πρώτη φορα που έφαγα παγωτό οπότε ίσως εκεί κάτι έγινε.Γενικά όμως έχουμε ενα σχετικά μεγάλο παιδάκι(7 εκατοστά στην 12w)και ιδιαίτερα κινητικό....που δεν θέλει να επιβεβαιώσουμε το φύλο του!!!Μάλλον ροζ θα ντυθούμε αλλά στις 9/7 έχω ραντεβού οπότε σε αναμονή.Έυχομαι σε όλες σας καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1

ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως ηρθατε κοριτσια!! Τι ωραια που μαζευομαστε σιγα σιγα!! 

@Mts_dreamer και εγω στην κοιλια τις κανω τις ενεσουλες τουλαχιστον μεχρι στιγμης!

@xxolga πολυ χαιρομαι για τα νεα σου!

ΠΗΤ εχω 23-12 και στην αυχενικη μας ειπαν οτι μαλλον ειναι κοριτσακι!

Καλα αποτελεσματα σε ολες :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια...ευχομαι σε ολες καλη εγκυμοσυνη...εγω εχω ΠΗΤ 23/12.. απο την στιγμη βεβαια που εμαθα οτι ειμαι εγκυος στις 5 εβδομαδες ειμαι κλεισμενη σπιτι λογω αποκολησης...η αυχενικη ειναι πολυ καλη κ το μωρακι μεγαλωνει μια χαρα..πριν 3 μερες που πηγα στο γιατρο μου ειπε οτι υπαρχει ενα μεγαλο αιματωμα αλλα ειναι ψηλα οποτε μαλλον θα βλεπω καφε υγρα οσο κατεβαινει και ετσι κ γινεται..μου ειπε επισης οτι αφου εκλεισα το πρωτο τριμηνο μειωνονται οι πιθανοτητες για καποια αποβολη...εγω βεβαια εχω πολυ αγχος...εχει καμια κατι παρομοιο;


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nantia1286 είπε:

Καλως ηρθατε κοριτσια!! Τι ωραια που μαζευομαστε σιγα σιγα!! 

@Mts_dreamer και εγω στην κοιλια τις κανω τις ενεσουλες τουλαχιστον μεχρι στιγμης!

@xxolga πολυ χαιρομαι για τα νεα σου!

ΠΗΤ εχω 23-12 και στην αυχενικη μας ειπαν οτι μαλλον ειναι κοριτσακι!

Καλα αποτελεσματα σε ολες :) 

Ααααα εγώ ΠΗΤ : 24.12 και στην αυχενική κατά 80% κοριτσάκι κι εγώώώώ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ElektraGr είπε:

Κορίτσια τι σουτιέν πήρατε αν πήρατε;Εγκυμοσύνης ή θηλασμού;

Εγω εχω παρει απο την πρωτη εγκυμοσυνη θηλασμου απο hm που ειναι σαν μπουστακι, χωρις μπανελες. Απιστευτα βολικα και τα χρησιμοποιω και τωρα! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valkyrie είπε:

Ναι υπάρχει κανονικά η ομάδα στο fb μανουλες Δεκεμβρίου 2020 λέγεται, οποία θέλει μπαίνει 

 

Μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις link γιατί δυσκολεύομαι να την βρώ.Ευχαριστώ.


ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ έχω Πητ 11/12 , να δούμε..  ακόμα δε φαίνεται το φύλο, γιατί όποτε κάνουμε υπέρηχο το μικρό είναι σταυροπόδι.. (!?) Ελπίζω να φανεί στον επόμενο κ ναχει ξε-στραμπουληξει τα πόδια του..

Έχω κ γω θέμα με την πήξη αίματος κ μου δίνει σαλοσπιρ 160..

Έχω όμως έντονους εμετούς, σε κατάσταση που υποφέρω.. μου έδωσε aerius.. έχει κπ σας αντίστοιχο θέμα με εμετούς; τι σας δίνει ο γιατρος;;;;;

On 26/6/2020 at 12:35 ΠΜ, ElektraGr είπε:

Κορίτσια τι σουτιέν πήρατε αν πήρατε;Εγκυμοσύνης ή θηλασμού;

Εγώ έχω πάρει εγκυμοσύνης υφασμάτινο χωρίς ραφές (κ χωρίς μπανελες, βεβαίως..) Νομίζω θηλασμού δε θα βολεψει ακόμα, γιατί έχει τα κλιπσ στους ώμους.. δε θα σε κόβουν κ ενοχλούν;;;

Οι υπόλοιπες τι έχετε πάρει;

On 24/6/2020 at 1:16 ΜΜ, Καντι είπε:

Καλώς ήρθες! Ποτε εχεις πητ;

Εγω δεν ειχα τέτοιο θεμα αλλα λένε οτι και τα βραχιολάκια και κανουν δουλειά.

Σευχαριστω! Καλώς να έρθει και το δικό σου μωράκι!!

Όταν λες βραχιολακια; Αυτά για τις ναυτίες;

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες !!! Να έχετε μια όμορφη Κυριακή!Πώς είστε κορίτσια; Εγώ δεν κοιμήθηκα ούτε 1 λεπτό το βράδυ, συμβαίνει και σε εσάς; Και γενικά δυσκολεύομαι στον ύπνο σχεδόν απο την αρχή της εγκυμοσύνης μου ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...